ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ

ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ
158
95%
ΔΕ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ
8
5%
 
Σύνολο ψήφων : 166

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τρί 09 Μαρ 2021, 22:05

ΑποστόληςΑ έγραψε:Ο Χατζόπουλος είπε ότι την Παρασκευή πάμε για 500!


Δώσε info φίλε, κι εγώ της ιδίας άποψης είμαι και μου έκανε λίγο εντύπωση σήμερα το πρωί που τον άκουσα που είπε ότι έχουμε ξεπεράσει τα 350Κ. Ίσως να έκανε λάθος εν τη ρύμη του λόγου και να εννοούσε τα 450Κ (δεν είχε συμπεριλάβει 100Κ των ποδοσφαιριστών).

Πιστεύω κι εγώ ότι πάμε για τα 500Κ για την Παρασκευή 12/3/2021.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 09 Μαρ 2021, 22:27

Τη Παρασκευή θα πιάσουμε το στόχο. Έστω και τη τελευταία μέρα, την αγαπημένη στιγμή του Έλληνα, θα γίνει ντου από όσους δεν έβαλαν. Θα βρέξει δεκάευρα!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47068
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 09 Μαρ 2021, 22:35

Μάλλον εγώ έκανα λάθος, αλλά με μπέρδεψε ο τίτλος του άρθρου της μετροσπορτ που έλεγε ότι ο Χατζόπουλος είπε πάμε για 500.000 ως την Παρασκευή.

μετροσπορτ

Ο βασικός χρηματοδότης του μπασκετικού ΠΑΟΚ, Θανάσης Χατζόπουλος, μίλησε στο Metropolis 95,5 FM και την εκπομπή «Στη Σέντρα» για τη σπουδαία, έμπρακτη στήριξη του κόσμου του ΠΑΟΚ στην ΑΜΚ της ΚΑΕ, υπογραμμίζοντας πως στόχος είναι οι 500.000 ευρώ ως την Παρασκευή. Όλα όσα είπε για τον κόουτς Λυκογιάννη και την υπόσχεση της οικογένειας Σαββίδη.

Αναλυτικά όσα δήλωσε:

Για τη συμμετοχή του κόσμου στην ΑΜΚ:

«Είναι μεγάλη και ανεβαίνει. Μπορεί να φτάνουμε στις 350.000 ευρώ. Συνεχίζει να γράφει το κοντέρ ως την Παρασκευή που είναι τελευταία μέρα. Ο κόσμος στηρίζει και θα συνεχίσει πιστεύω ως το τέλος».

Για τους δύσκολους οικονομικά καιρούς και την αγάπη για την ομάδα του κόσμου:

«Είναι πάρα πολύ δύσκολη περίοδος. Είναι όμως η ψυχή του ΠΑΟΚτσή. Όταν είναι να βοηθήσει την ομάδα, δεν την παρατάει με τίποτα. Μπήκαμε ως διοίκηση για να σώσουμε την αγάπη μας. Το είδε ο κόσμος και έχει έρθει δίπλα μας να βοηθήσει σ’ αυτό το εγχείρημα».

Για την απόφαση για την ΑΜΚ και την εξέλιξή της:

«Δεν είμαι τρελός. Είμαι θεότρελος! Το θεωρούσα τρέλα και κάτι το ακατόρθωτο. Δημιουργήθηκαν προσδοκίες. Τελικά φάνηκε πως μπορεί να γυρίσει, να πάμε καλύτερα. Ξεχρεώνουμε πράγματα. Το κομμάτι παίκτες, προπονητές, μάνατζερ έχει ξεπληρωθεί σε ποσοστό 65-70%. «Έχουμε φάει τον γάιδαρο και μας μένει η ουρά». Βασικός στόχος της αύξησης ήταν να μας βοηθήσει να κλείσουμε αυτό το κομμάτι. Του χρόνου θα λειτουργούμε σε πολύ πιο ήσυχη και ήρεμη βάση. Θα έχουμε το κομμάτι προμηθευτές-δημόσιο κτλ. Υπήρχε η απειλή με τα ban και έπρεπε να ξεκινήσουμε μ’ αυτό».

Για την υπόσχεση Γιώργου Σαββίδη να διπλασιάσει τα χρήματα που θα δώσει ο κόσμος:

«Έτσι έχει δηλώσει μέσα από τα Social Media ο Γιώργος Σαββίδης, ότι ως οικογένεια θα διπλασιάσει όσα μαζέψει ο κόσμος. Περιμένουμε να γίνει πράξη από την οικογένεια. Θα είναι σημαντικό κονδύλι για να ξεχρεώσουμε χρέη προς προμηθευτές κτλ».

Για το ποιος είναι πιο… τρελός ο ίδιος ή ο Λυκογιάννης:

«Ο κόουτς είναι άνθρωπος με πολύ πάθος. Κι εγώ ζω με πάθος και ειδικά στον ΠΑΟΚ υπάρχει τρομερό πάθος, έχουμε ταιριάξει σ’ αυτό. Είναι ο κατάλληλος κόουτς για τον ΠΑΟΚ! Έχει την ΠΑΟΚτσήδικη τρέλα».

Για το αν αυτό αποτελεί προαναγγελία ανανέωσης της συνεργασίας τους:

«Θα συζητήσουμε, φυσικά. Δεν έχει γίνει τελική συζήτηση. Μόνο επιδερμικά. Θα τα συζητήσουμε για να βρούμε τη λύση πως θα μείνει και το χρόνου, ναι».

Για το που θέλει να φτάσει με τον ΠΑΟΚ:

«Να ξεχρεώσει ο ΠΑΟΚ τα χρέη του. Αυτό έχω υποσχεθεί στον κόσμο. Θα είμαι εδώ μέχρι να ξεχρεώσει η ομάδα. Το τι θα γίνει στο μέλλον δεν ξέρεις. Μπορεί να έρθει ένας επενδυτής να την πάρει την ομάδα και να τη συνεχίσει, να την ανεβάσει επίπεδο. Είναι λογικό. Να μπορέσει η ομάδα να ξαναζήσει τα παλιά χρόνια. Επιτυχίες, καλύτερες ομάδες. Αυτό είναι επιθυμία κάθε οπαδού του ΠΑΟΚ. Πρέπει να δούμε τα πράγματα ως έχουμε και να δώσουμε λύσεις».

Για το μήνυμα του στον κόσμο:

«Ένα τεράστιο ευχαριστώ στον κόσμο του ΠΑΟΚ για την στήριξη. Είναι συγκινητική στους καιρούς που ζούμε. Παιδιά, 4 ημέρες έμειναν. Πάμε να χτυπήσουμε τις 500.000 ευρώ. Η ομάδα το έχει ανάγκη. Αυτό ζητάω από τους συνοπαδούς μου».
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90086
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τετ 10 Μαρ 2021, 00:10

#10eurosamkpaokchallenge

10/3/2021

+ 10 euro.

Σύνολο πλέον 20 μετοχές

ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΑΔΕΡΦΙΑ!

:pano:
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό johnjohn » Τετ 10 Μαρ 2021, 00:17

πρώτη μου ανάρτηση
ναι έβαλα και γω στην ΑΜΚ :)
βέβαια ανανέωσα και φέτος τα διαρκείας της οικογένειας στο κέντρο στα μαύρα οπότε δεν πήρα όσες μετοχές ήθελα

καλώς σας βρήκα - σας διαβάζω αρκετά χρόνια
Άβαταρ μέλους
johnjohn
 
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 23:03

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 10 Μαρ 2021, 05:24

Καλώς όρισες στο φόρουμ, συνμικρομέτοχε!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47068
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 10 Μαρ 2021, 06:45

Καλημέρα!!

10 Μαρτίου επιτέλους, δέκατο ευρώ στην άκρη και σήμερα τσοντάρουμε όλοι όσοι μπορούμε δέκα ευρώ μετοχές για τον ΠΑΟΚ!

Για τον μπασκετικό ΠΑΟΚ που έκανε τόσους ΠΑΟΚτσήδες να περιμένουν να δουν προπόνηση, για τον μπασκετικό ΠΑΟΚ που αδικήθηκε, τον ΠΑΟΚ που τα έχανε όλα στο παρά ένα, τον ΠΑΟΚ που ό,τι κέρδισε το κατέκτησε με την αξία του, τον ΠΑΟΚ που έφερε χιλιάδες ΠΑΟΚτσήδες στο αεροδρόμιο, τον μπασκετικό ΠΑΟΚ που ήταν πρώτο θέμα στα αθηνέζικα ΜΜΕ, για τον μπασκετικό ΠΑΟΚ που ήταν ο μόνος που κόντραρε στα ίσα τον Άρη του Ιωαννίδη κάποτε, τον ΠΑΟΚ που στην αφάνειά του ακόμα αντέχει και κρατάει με 500 πιστούς σταθερούς οπαδούς, τον ΠΑΟΚ που με το αντιτουριστικό μπάσκετ του Σούλη έβγαινε τρίτος και έκανε κηδείες σε μεγαλύτερες ομάδες στο Παλατάκι, τον ΠΑΟΚ για τον οποίο ο Σούλης είπε όχι στα λεφτά του δυνατού τότε γαύρου, τον ΠΑΟΚ που ο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ μας Βαγγέλης Μαργαρίτης επέλεξε αντί για τα λεφτά του Προμηθέα, τον ΠΑΟΚ που παρʼόλο το βροντερό απόν του λαού, τα τελευταία χρόνια ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ γιατί του δίνουμε πνοή ζωής!


Σήμερα (αργότερα) συμβολικά 10€ από εμένα για να κλείσω αυτό το #10eurosamkpaokchallenge να ʼχαμε να λέγαμε, όποιος άλλος μπορεί ακολουθεί εμένα και τον bersekeros... Και έχουμε άλλες δύο μέρες ΑΜΚ να το μάθει μέχρι και ο τελευταίος ΠΑΟΚτσής!!

ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ, ΕΙΝΑΙ ΧΡΕΟΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΕΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΣΥΝΟΠΑΔΟ ΜΑΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΕΣΤΩ 10€!!

ΑΝΤΕ ΠΑΜΕ ΡΕ ΠΑΟΚΑΡΑ ΓΑΜΩ!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47068
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό johnjohn » Τετ 10 Μαρ 2021, 08:26

εκτός από τα δικά μου, έκανα τη μεταφορά για ένα γείτονα και φίλο ένα 20άρικο οπότε 2 Χ #10eurosamkpaokchallenge :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
johnjohn
 
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 23:03

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό praman » Τετ 10 Μαρ 2021, 10:30

Ωραίος φίλε.
Άντε να δούμε που θα φτάσουμε στο τέλος.
Στο τέλος όλα θα πάνε καλά. Αν δεν πάνε καλά, σημαίνει ότι δεν είναι το τέλος. [Paulo Coelho].
Άβαταρ μέλους
praman
 
Δημοσιεύσεις: 737
Εγγραφή: Τετ 31 Δεκ 2014, 14:48

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό alex_cooker » Τετ 10 Μαρ 2021, 10:59

Για 2η φορά έκανα και εγω σήμερα το καθήκον μου, είναι χρέος μας να στηρίξουμε την προσπάθεια που γίνεται φέτος!
Η στήριξη αδέρφια, δεν χρειάζεται να είναι οικονομική αν δεν μπορεί κάποιος. Ας προσπαθήσει να πείσει κάποιον άλλο να βάλει έστω 10€ και να βοηθήσει την ΚΑΕ.
Συγχαρητήρια και απο μένα στον μπαρκαρούτσο και τον bersekeros για την συγκινητική προσπάθεια που κάνουν... Αν το κάναμε όλοι αυτό, τώρα θα το είχαμε τελειώσει το θέμα.

ΠΑΜΕ Π.Α.Ο.Κ.

Να σε δω ξανά εκεί, ΞΑΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ!!!
alex_cooker
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2021, 13:04

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό TouFiou-4- » Τετ 10 Μαρ 2021, 14:02

Ενταξει, στρογγυλεψαμε τις οικονομιες και καναμε το καθηκον μας. Κατοχος 20 μετοχων πλεον. Ο'τι μπορει ο καθενας. Λιγη προσπαθεια και μπορουμε να μαζεψουμε οσα χρειαζονται. ΠΑΟΚ εισαι.
Αλεο!
Ο Π.Α.Ο.Κ. ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΗΜΑ ΚΙ ΟΧΙ ΣΥΜΜΟΡΙΑ...
Άβαταρ μέλους
TouFiou-4-
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Κυρ 03 Ιαν 2021, 01:51

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 10 Μαρ 2021, 16:24

Χατζοπουλος:
«Ένα τεράστιο ευχαριστώ στον κόσμο του ΠΑΟΚ για την στήριξη. Είναι συγκινητική στους καιρούς που ζούμε. Παιδιά, 4 ημέρες έμειναν. Πάμε να χτυπήσουμε τις 500.000 ευρώ. Η ομάδα το έχει ανάγκη. Αυτό ζητάω από τους συνοπαδούς μου».

Απ τους συνοπαδους...Ενας απο μας.
Ποση μουρλα κουβαλας ρε προεδρα

Υγ Οσοι βγαινετε σε ραδια η γραφετε σχολια σε αθλητικα σοσιαλ πειτε και μια κουβεντα για την ΑΜΚ.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Mene' » Τετ 10 Μαρ 2021, 16:36

Ανταποκρίθηκα και εγώ στο 10 days challenge! Δεύτερη φορά που βάζω λεφτά. Και μια τρίτη στο κλείσιμο έτσι για το καλό!
Opinions are like assholes . . . everybody has one !
Άβαταρ μέλους
Mene'
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Παρ 28 Νοέμ 2014, 22:14

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό alex ntepo » Τετ 10 Μαρ 2021, 18:29

Mέσα κι εγώ! Πάμε ΠΑΟΚΑΡΑ μου!
Άβαταρ μέλους
alex ntepo
 
Δημοσιεύσεις: 792
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:13
Τοποθεσία: Λήμνος

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 10 Μαρ 2021, 20:07

Μπράβο ρε αλάνια!!

Μπήκαν και τα σημερινά τα 10€ τα δικά μου!

ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΟ FB ΤΗΣ ΠΑΕ ΠΑΟΚ!!

ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47068
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 24 επισκέπτες