ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ

ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ
158
95%
ΔΕ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ
8
5%
 
Σύνολο ψήφων : 166

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό nxran » Κυρ 04 Απρ 2021, 07:50

Καλημέρα
Συγγνώμη από όλους για το λόγο μου αλλά έχω μια διαφορετική προσέγγιση για τη συμμετοχή στην ΑΜΚ. Το ποσό των 500.000 είναι υπερβολικά μεγάλο και αξίζουν συγχαρητήρια σε όσους συμμετείχαν. Θεωρώ εξαιρετικά μικρό των αριθμό των 9000+ συνοπαδών που μετρήθηκαν και βρέθηκαν παρόντες στο προσκλητήριο της ΚΑΕ. Θα προτιμούσα το ίδιο ποσό να είχε συγκεντρωθεί από 50000 οπαδούς της ομάδας μας. Μετά από μισό αιώνα που παρακολουθώ ΜΟΝΟ το μπάσκετ του ΠΑΟΚ μπορώ να αισθάνομαι για μια ακόμη φορά απογοητευμένος από την προσέγγιση των συνοπαδών μου στα διαφορετικά αθλήματα της ομάδος μας, εκτός του ποδοσφαίρου. Ο δικέφαλος αετός είναι έμβλημα σε όλες τις φανέλες και όχι μόνο σε αυτές του ποδοσφαίρου. Ειδικά σήμερα που φαίνεται ότι η προσέγγιση στην ομάδα μπάσκετ από τους διοικούντες δίνει έρεισμα για "ανέσπερο φως".
nxran
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2021, 10:44

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Κυρ 04 Απρ 2021, 16:44

άντε ακόμα;
Λουκέτο
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 04 Απρ 2021, 18:35

Περιμένουμε τα 500 χιλιάρικα των Σαββιδαίων!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 04 Απρ 2021, 19:26

Σταματα ρε γκρινιαρη, εγω ακουσα θα βαλουν περισσοτερα
Dimg4
 

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Κυρ 04 Απρ 2021, 20:17

μετά από πολλά χρόνια μιζέριας, άπειρες αναλύσεις εδώ μέσα για το αδιέξοδο και τους λόγους του ...
ΞΑΦΝΙΚΑ φώτισε ο ουρανός! ήρθε η ελπίδα! δείχνει φως στην άκρη του τούνελ... ποιός το περίμενε!!!
άντε και τα 500 δύσκολος στόχος αλλά πιασμένος πια, άντε και τα ἐξτρα στις ομάδες από Γαλατσόπουλο , άντε και τα χαρισμένα της οικογένειας στην ομάδα, άντε και ο διπλασιασμός (και ίσως περισσότερα;) ...
μας βλέπω ΕΥΚΟΛΑ να κάνουμε υπομονή άλλη μια χρονιά και μετά απογείωση αετών!
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2231
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 04 Απρ 2021, 21:44

Του χρόνου πρέπει να πουλήσουμε 3000 διαρκείας, με sold out στα VIP, τα Gold, τα Lounge και τις box θέσεις.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Κυρ 04 Απρ 2021, 22:11

Αυτό Μπάρκα προϋποθέτει πως σαν οπαδοί θα πρέπει να αποκτήσουμε γερό στομάχι, γιατί κακά τα ψέμματα δεν υπάρχουν χρήματα, να τους κερδαμε ολους - που και χρήματα να υπήρχαν μόνο οι γαυροι στη μπάλα κερδανε πάντα.
Με άλλα λόγια πρέπει όταν χάνουμε, να μη φερομαστε ως Ουνοι
Τυχόν τιμωρίες θα στερησουν από τους κατόχους διαρκείας τη δυνατότητα εισόδου, με προφανή επακόλουθα.

Δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτο, να μάθουμε να μην παρεκτρεπομαστε
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3482
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Κυρ 04 Απρ 2021, 22:29

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Του χρόνου πρέπει να πουλήσουμε 3000 διαρκείας, με sold out στα VIP, τα Gold, τα Lounge και τις box θέσεις.


Εγώ μόνο και μόνο για την παρακίνηση που έκανες για την ΑΜΚ

και γιατί γουστάρω την προσπάθεια του Χατζόπουλου αλλά και τον coach Λυκογιάννη,

αν είμαστε καλά, πρώτα ο Θεός, θα πάρω Διαρκείας στο Μπάσκετ του χρόνου, για πρώτη φορά.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Κυρ 04 Απρ 2021, 23:27

nxran έγραψε:Καλημέρα
Συγγνώμη από όλους για το λόγο μου αλλά έχω μια διαφορετική προσέγγιση για τη συμμετοχή στην ΑΜΚ. Το ποσό των 500.000 είναι υπερβολικά μεγάλο και αξίζουν συγχαρητήρια σε όσους συμμετείχαν. Θεωρώ εξαιρετικά μικρό των αριθμό των 9000+ συνοπαδών που μετρήθηκαν και βρέθηκαν παρόντες στο προσκλητήριο της ΚΑΕ. Θα προτιμούσα το ίδιο ποσό να είχε συγκεντρωθεί από 50000 οπαδούς της ομάδας μας. Μετά από μισό αιώνα που παρακολουθώ ΜΟΝΟ το μπάσκετ του ΠΑΟΚ μπορώ να αισθάνομαι για μια ακόμη φορά απογοητευμένος από την προσέγγιση των συνοπαδών μου στα διαφορετικά αθλήματα της ομάδος μας, εκτός του ποδοσφαίρου. Ο δικέφαλος αετός είναι έμβλημα σε όλες τις φανέλες και όχι μόνο σε αυτές του ποδοσφαίρου. Ειδικά σήμερα που φαίνεται ότι η προσέγγιση στην ομάδα μπάσκετ από τους διοικούντες δίνει έρεισμα για "ανέσπερο φως".


Αγαπητέ συμφορουμιτη
Συμφωνώ σε ολα
<<δίνει έρεισμα για ανεσπερο φως>>
:opaokara:
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3482
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 05 Απρ 2021, 16:04

elvetos giatros έγραψε:Αυτό Μπάρκα προϋποθέτει πως σαν οπαδοί θα πρέπει να αποκτήσουμε γερό στομάχι, γιατί κακά τα ψέμματα δεν υπάρχουν χρήματα, να τους κερδαμε ολους - που και χρήματα να υπήρχαν μόνο οι γαυροι στη μπάλα κερδανε πάντα.
Με άλλα λόγια πρέπει όταν χάνουμε, να μη φερομαστε ως Ουνοι
Τυχόν τιμωρίες θα στερησουν από τους κατόχους διαρκείας τη δυνατότητα εισόδου, με προφανή επακόλουθα.

Δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτο, να μάθουμε να μην παρεκτρεπομαστε



Το θέμα με τις τιμωρίες και τα αντικείμενα, είναι το μόνο καλό από την παρατεταμένη απουσία των ΣΦ! Αλλά γενικά το κλίμα στο Παλατάκι είναι πιο υγιές από τη Τούμπα. Άλλος κόσμος μέσα. Εξαίρεση τα ΠΑΟΚ - Άρης..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό panta » Τρί 06 Απρ 2021, 16:44

Με πήραν και εμένα επιτέλους απο ΚΑΕ να δώσω τα στοιχεία μου :opaokara: :opaokara:
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4057
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Τρί 06 Απρ 2021, 17:27

Τελευταια μερα (Παρασκευη απο Γερμανια) και απογευμα εστειλα ενα μικροποσο.
Δεν εβαλα καν τηλεφωνο επικοινωνιας.
Λογιζομαι ως μετοχος ? :lol: :lol: :lol:
Μετρησε η καταθεση μου στην ΑΜΚ ?
Σε τελικη δεν με ενδιαφερει καν, εγω εστειλα μια μικρη βοηθεια στην ομαδα
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Τρί 06 Απρ 2021, 17:59

paok re niamou έγραψε:Τελευταια μερα (Παρασκευη απο Γερμανια) και απογευμα εστειλα ενα μικροποσο.
Δεν εβαλα καν τηλεφωνο επικοινωνιας.
Λογιζομαι ως μετοχος ? :lol: :lol: :lol:
Μετρησε η καταθεση μου στην ΑΜΚ ?
Σε τελικη δεν με ενδιαφερει καν, εγω εστειλα μια μικρη βοηθεια στην ομαδα


Καλησπέρα,
στηνΑΜΚ σε μία κατάθεση έβαλα και εγω λεφτά με λάθος τηλ.
Πήρα τηλ στην ΚΑΕ και δεν απαντησε. Τελικά επικοινώνησα μέσω facebook με την μπουτικ του ΠΑΟΚ, απαντάνε σε μία μέρα το μέγιστο, τους είπα τι έγινε, το μεταβίβασαν και λύθηκε αμέσως.
Να επικοινωνησεις, είναι ωραίο να έχεις τις μετοχές για αναμνηστικό συμμετοχής.
Προυπόθεση φυσικά το ποσό που εβαλες να ήταν από 10 ευρώ και πάνω.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Σάβ 10 Απρ 2021, 15:17

Ήταν ένα εγχείρημα δύσκολο. Ίσως και να θεωρήθηκε ανέφικτο για τους περισσότερους. Το πιστέψαμε, δουλέψαμε πολύ σκληρά όλο αυτό το διάστημα και με την συμμετοχή των φιλάθλων του ΠΑΟΚ, με τη βοήθεια και τη στήριξη όλη της οικογένειας του ΠΑΟΚ, ο μεγάλος στόχος επιτεύχθηκε.

Η Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου της ΚΑΕ ΠΑΟΚ ολοκληρώθηκε με απόλυτη επιτυχία και το ποσό των 500.000€ συγκεντρώθηκε με την συμμετοχή 9.892 φιλάθλων του ΠΑΟΚ από όλο τον κόσμο.

Οι αριθμοί λένε την αλήθεια. Για το πάθος και την αποφασιστικότητα του κόσμου. Μα πάνω από όλα για την αγάπη του για την ομάδα μπάσκετ του ΠΑΟΚ. Για την ομάδα που κράτησε όλο το σύλλογο στα δύσκολα. Για την ομάδα που μας γέμισε υπερηφάνεια με την κατάκτηση δύο Ευρωπαϊκών τίτλων. Για αυτή την ομάδα που θέλουμε να την δούμε να μεγαλουργεί ξανά.

Αυτό είναι και ο επόμενος στόχος. Με υπομονή και επιμονή, με σύνεση, εργατικότητα και μεθοδικότητα, με αυτό το πάθος που πάντα θα μας χαρακτηρίζει, αλλά χωρίς βιαστικές κινήσεις. ΌΛΟΙ ΜΑΖΙ να χτίσουμε και πάλι το μεγάλο ΠΑΟΚ. Το ποτάμι δεν γυρίζει πίσω…

Είναι ιερή μας υποχρέωση, να ευχαριστήσουμε όλους όσοι συμμετείχαν στην ΑΜΚ της ΚΑΕ ΠΑΟΚ. Από το διοικητικό και αγωνιστικό τμήμα της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, τους ανθρώπους και τα τμήματα του ΑΣ ΠΑΟΚ, μέχρι και τους εκπροσώπους του ιστορικού και συγγενικού σωματείου ΑΣ ΠΕΡΑ. Όπως επίσης και όλους ανεξαιρέτως τους φιλάθλους του ΠΑΟΚ, που συμμετείχαν και βοήθησαν ώστε να υλοποιηθεί αυτό το δύσκολο εγχείρημα.

Θα πρέπει να υπενθυμίσουμε, ότι έχει ξεκινήσει ήδη από την ΚΑΕ ΠΑΟΚ η διαδικασία επικοινωνίας με όλους όσοι συμμετείχαν στην ΑΜΚ και έχουν αφήσει τα απαραίτητα στοιχεία επικοινωνίας".
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Σάβ 10 Απρ 2021, 15:25

Τρεις καταθέσεις έκανα, τρία τηλέφωνα με πήραν από την ΚΑΕ για τα στοιχεία.

Δεν δείχνει καλή οργάνωση αλλά προσωπικά χάρηκα και τις τρείς φορές που άκουσα από την άλλη γραμμή "Καλημέρα, από την ΚΑΕ ΠΑΟΚ είμαστε για την ΑΜΚ."

Καλή δύναμη στο έργο της διοίκησης! Θα είμαστε κοντά της κι ας ζούμε στη χαβούζα...

NATOI NATOI OI AHTTHTOI ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες