Θανάσης Χατζόπουλος

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Δευτ 30 Μάιος 2022, 11:18

Το θέμα των χρεών, εάν είναι πολλά ή λίγα είναι σχετικό.
Έτσι όπως είναι διαρθρωμένο το χρέος δεν είναι απαγορευτικό, είναι διαχειρίσιμο.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2541
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 30 Μάιος 2022, 11:32

ποιό είναι το ποσό δλδ αν θεωρήσουμε οτι ο ιβάν θα κάνει την πάπια?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό chri5ti9 » Δευτ 30 Μάιος 2022, 12:40

palok έγραψε:ποιό είναι το ποσό δλδ αν θεωρήσουμε οτι ο ιβάν θα κάνει την πάπια?

Αν είναι σωστά οσα παραθέτει ο φίλος Ιασονας τότε τα χρέη είναι 1.350.000 ρυθμισμένα στο υπόλοιπο των δόσεων (108;)από τις 120 που είχαμε διακανονίσει.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Λαρυγγια στα τσιμεντα και ψυχη στα καγκελα
Άβαταρ μέλους
chri5ti9
 
Δημοσιεύσεις: 2346
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 17:11
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 30 Μάιος 2022, 12:43

και εγω αυτο καταλαβα, γι αυτο ΞΑΝΑρωταω. Δλδ. μιλαμε για χρέη ΜΟΝΟΝ 1.35 εκατομμύρια? Δλδ αυτό το ποσό είναι βραχνάς για μία ομάδα στην Ελλάδα? έστω τον μπασκετικό ΠΑΟΚ?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Мир » Δευτ 30 Μάιος 2022, 14:04

Εγω δεν πιστευω οτι ειναι ρυθμισμενα για 10ετη εξοφληση γιατι θα μιλουσαμε για πολυ μικρη επιβαρυνση πχ 130,000 τη χρονιά.
Δεν ξερω αν μπορεις πλεον να ρυθμισεις χρεη τοσο μακροπροθεσμα με τοσα μνημονια που φαγαμε στο κεφαλι.

Μαλλον σε 3ετη θα ειναι και για αυτο θα μιλαμε για υψηλες δοσεις το χρονο 400χιλ. κια για αυτο λεγεται οτι ενα μπατζετ παει στα χρεη.

Τωρα αν τα χρεη αυξηθηκαν έμμεσα (πληρωμες στους παίκτες/προμηθευτές εντος χρησης Χατζοπουλου) με μελλοντικα εσοδα (εκχωρηση τηλεοπτικων επομενης χρονιας/εσοδων στοιχηματος) τοτε ειμαστε σε πολυ κακο δρομο.

Δεν μπορω να διανοηθω οτι χρεωνουμε την ομαδα για να παιξουμε Ευρώπη για τα ταξιδια τη στιγμή που στοχος ειναι η εξηγιανση.
Άβαταρ μέλους
Мир
 
Δημοσιεύσεις: 6408
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2014, 23:44
Τοποθεσία: London

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 30 Μάιος 2022, 15:30

Οτι και να λεμε μιλαμε υποθετικα. Δε ξερουμε ουτε ποσες ειναι οι δοσεις, ουτε αν τα δανεια του Βανια ειναι ατοκα, με χαριστικο επιτοκιο πχ 1% η παγωμενα εντελως. Δε ξερουμε αν λογω κοβιντ, και ρυθμισης αυγενακη για στοιχημα(καπου διαβασα για 500 χιλ μ.ο) πηγαμε πισω σε καποια πραγματα Ας βγει ο Χατζο να τα εξηγησει αναλυτικα
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26757
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Мир » Δευτ 30 Μάιος 2022, 15:44

Ο Ιβαν εχει ταμιακές διευκολύνσεις (σαν καρτελα) τις οποιες δεν απαίτησε μεχρι και σημερα.
Το δανειο των 300,000 το χάρισε με την τελευταια ΑΜΚ μαζι με τα 500,000 που εσκασε.

Συμφωνω οτι μπηκαμε μεσα φετος λογο Γαυρενακη, με την κατασπαταληση των πόρων Στοιχήματος απο το στοιχημα και εργα αποκλειστηκα στην Κρητη, αλλα τι να κανουμε; Ο ανθρωπος παλευει να παρει την ΕΠΟ για τον ευτραφη στοιχουργο.

Τις όποιες δόσεις για ΙΚΑ/εφορια πρέπει να τις ρωτησουμε στον Χατζο.

Ας γινει νεα ΑΜΚ να βαλουμε οτι μπορουμε, ούτως οι άλλος οι γνωστοι 5-6χιλ θα τα σταξουμε παλι.

Εχεις δίκαιο ως προς το οτι πρεπει να τα μαθαίνουμε με διαφανεια απο την πηγη και επιτελους να ξεχρεωσουμε σαν ομαδα ωστε μην ασχολουμαστε πλεον με τα λογιστικα αλλα με τα οπαδικα.
Άβαταρ μέλους
Мир
 
Δημοσιεύσεις: 6408
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2014, 23:44
Τοποθεσία: London

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 30 Μάιος 2022, 22:27

Προσωπικα θα μ ενδιεφερε περισσοτερο να μαθω πως και γιατι μετα απ το 99 φθασαμε στα 6.5.
Επισης καλο θα ηταν να μαθουμε καποτε πως συνυπηρχαν στις διοικησεις ανθρωποι που δε θελαν να βλεπουν ο ενας τον αλλο, ποιοι και ποσα ζητησαν για να βαλουν τις υπογραφες τους "για το καλο του ΠΑΟΚ..".Γιατι εκανε πισω ο κοντομηνας, γιατι εκδιωχθηκε ο Σουλης , γιατι εκανε πισω ο Βανιας μετά απο λογ. ελεγχο, γιατι απομακρυνθηκε ο αμοιριδης (με χορηγίες ανω του 1 εκ) που εφτασε να βαζει κανα 400ρι στο ... γυναικειο βόλεϊ (!!) κι ενα σωρο αλλα γιατι.
Ισως ολα αυτα να εξηγουν γιατι πλεον δε βρισκονται 10 σοβαροι επιχ. να βαλουν χρημα και καλειται παλι ο μέσος ΠΑΟΚτσης να βγαλει το φιδι απ την τρυπα.
Οσο υπαρχουν σκοτεινα σημεια, οσο φαινεται να υπαρχει μια ομερτα για το ποιοι ευθυνονται για το χαλι που φτασαμε σημερα, δυσκολα θα εμπιστευτει ο κοσμος τον οποιονδηποτε αναλαβει την ΚΑΕ.
Δυστυχως για μας τους απλους οπαδους δεν υπαρχουν αλλες επιλογες(δεκτη καθε προταση) απ το να στηριζουμε και να ελπιζουμε οτι η στηριξη θα πιασει τοπο. Η εναλλακτική ειναι
η πτωχευση και βουτια σε αλλες κατηγορίες .
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26757
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό tad » Τετ 01 Ιουν 2022, 13:17

Δεν καταλαβαίνω ρε Κατ γιατί σε έπιασε τώρα γκρίνια ... εννοείται ότι ήταν πριν μπουρδέλο η ιστορία ... όταν έχεις ανθρώπους να διοικούν που δεν ξέρουν τίποτα από διοίκηση και οικονομικά ...

άσε τώρα τα παλιά ...

ο άνθρωπος μας τα κάνει πλήρως λιανά και τα νούμερα και όλα ... ξεκάθαρος είναι ... η φετινή χρονιά είναι πανωλεθρία οικονομικά λόγω μηδενικής συμμετοχής του κόσμου στα έσοδα ... τίποτα δεν βάλαμε ...

ας κάνει λοιπόν πάλι αύξηση να βάλουμε ο καθένας μας κάτι ... το έχω ξαναπεί πολλάκις ... το να βάζουμε 100€ τον χρόνο για μία ομάδα που αγαπάμε δεν είναι τίποτα ... ας το καθιερώσουν κάθε χρόνο ...

αφού εισιτήρια πέρσι και πρόπερσι δεν υπήρχαν ...

πρέπει να διαφυλαχθεί ο Χατζόπουλος και να στηριχθεί ... αλλιώς δεν βρίσκομαι εύκολα άλλον ...

επίσης πρόεδρε προσπάθησε να βρεις ένα σωστό αγωνιστικό κόνσεπτ ... κάτι να τραβήξει τον κόσμο ... θέαμα θέλει ο κόσμος
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό AntreasG4 » Τετ 01 Ιουν 2022, 13:19

Live

AntreasG4
 
Δημοσιεύσεις: 758
Εγγραφή: Δευτ 03 Φεβ 2020, 02:52

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 01 Ιουν 2022, 13:29

Πρόεδρε εμένα σήμερα με έπεισες, θα είμαι μαζί σου μέχρι τέλους,θα βοηθήσω όσο μπορώ και θα περιμένω να μοιραστώ τη χαρά σου όταν θα βγεις και θα μας πεις ότι ο ΠΑΟΚ μας δεν χρωστάει πουθενά.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό AntreasG4 » Τετ 01 Ιουν 2022, 13:37

ειναι μάγκας και ντόμπρος
AntreasG4
 
Δημοσιεύσεις: 758
Εγγραφή: Δευτ 03 Φεβ 2020, 02:52

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Maxpaok » Τετ 01 Ιουν 2022, 13:40

Και γω από τα λίγα που άκουσα πείστηκα.
Δεν είμαι κάτοικος της πόλης όπως και της χώρας άρα η ενημέρωση μου είναι μέσα από εδώ.
Έχω και την δική μου προσωπική άποψη για τον πρόεδρο μέσα από τις δικές του συνεντεύξεις όπως η σημερινή.
Μου δείχνει απλός τίμιος και ειλικρινής.
Αυτά μου αρκούν για να πω ότι και φέτος θα τον στηρίξω. Την ομάδα μας, εννοώ.
Maxpaok
 
Δημοσιεύσεις: 1922
Εγγραφή: Παρ 07 Μάιος 2021, 12:57

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό chri5ti9 » Τετ 01 Ιουν 2022, 14:12

Δεν χορταινεις να τον ακους αυτον τον ανθρωπο. Παρακαλουσα να κανει ο Κλειτος την 4η απο τις τελευταιες του οπως χιουμοριστικα ειπωθηκε για να ακουσω λιγα ακομα.Στηριξη παιδια. Σ-Τ-Η-Ρ-Ι-Ξ-Η
Λαρυγγια στα τσιμεντα και ψυχη στα καγκελα
Άβαταρ μέλους
chri5ti9
 
Δημοσιεύσεις: 2346
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 17:11
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Cylon-4 » Τετ 01 Ιουν 2022, 14:25

Γνησιος και ντομπρος, μονο η εμμονη του με τον Λυκογιαννη με χαλαει
Cylon-4
 
Δημοσιεύσεις: 4679
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2021, 14:11

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες