Θανάσης Χατζόπουλος

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό apple64 » Κυρ 19 Φεβ 2023, 02:18

chri5ti9 έγραψε:Γιαυτο έφυγε ο Λυκόγιαννης ,διότι η τελευταία υπέρβαση που θέλαμε φέτος (κύπελλο ) χάθηκε


Εάν έφυγε γι' αυτό τότε είναι λάθος.
Το γεγονός ότι κάποιοι σκέφτηκαν έστω και για 1 δευτερόλεπτο πως θα μπορούσαμε να πάρουμε το κύπελλο με ξεπερνά.

Ο Χατζόπουλος δεν είναι χαζός. Γνωρίζει ότι ο γαύρος παίζει το καλύτερο μπάσκετ στην Ευρώπη (έχω δει πάνω από 40 ματς της Euroleague φέτος) και ομάδες σαν τον ΠΑΟΚ σε ματς για τίτλο λογικά θα χάσουν με 30+ από τον γαύρο. Σε ματς για τίτλο δεν έχεις καμία τύχη. Προφανώς έφυγε για άλλο λόγο και η απόφαση λογικά ήταν ειλημμένη από καιρό. Ο πρόεδρος ζει την ομάδα από μέσα, γνωρίζει καλύτερα από εμάς.

Όποιος άτυχος έρθει θα τον βγάλουμε άχρηστο σε 1 μήνα το πολύ. Όπως κάνουμε λίγο πολύ με όλους σε όλα τα αθλήματα.
apple64
 
Δημοσιεύσεις: 1305
Εγγραφή: Πέμ 14 Αύγ 2008, 11:23

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Κυρ 19 Φεβ 2023, 22:43

δε με νοιάζει τι θα πει ο κόσμος. Δεν ξέρει τα τεχνικά...
με νοιάζει να έχει συγκεκριμένη φιλοσοφία και δουλειά, στόχους, να παίζει η ομάδα κάτι συγκεκριμένο.
Να βγάζει άμυνες , τακτικές, προσέγγιση σε κάθε αντίπαλο, αντίδραση στη ροή του αγώνα.
Και να έχει σοβαρή παρουσία και όχι καρτουνίστικη...
είδαμε και με την τρέλα που πήγαμε...
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2231
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 20 Φεβ 2023, 08:58

kataramenos5 έγραψε:palok το ποιντ ηταν η τελευταια φραση.Ο ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ .Οτι ο Θανασης δλδ δεν θα εβαζε ποτε τις προσωπικες σχεσεις(οπως γραψαν καποιοι) που μπορει να ειχε με Λυκο πανω απ το καλο του ΠΑΟΚ .


ενώ εμείς ο απλός λαός δεν είμαστε ο ΠΑΟΚ πάνω απ όλα? Ξυπνάμε κάθε πρωί και λέμε ας βρίσουμε τον Λύκο γιατί το βράδυ φάγαμε παντόφλα από τη γυναίκα μας?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 20 Φεβ 2023, 16:42

Περνα μια βολτα απ το τοπικ Λουτσεσκου και τα ξαναλεμε.
Αλλο συζητούσαμε αλλου το πήγες τεσπα.



ΥΓ Στο χω ξαναπει ΒΓΑΛΤΟ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ.Πες αυτό που πιστευεις καθαρα.Το να τρεχεις πισω απο καθε ποστ και να πουλας πνευμα μ αυτο το υπερανω στυλ δεν ειναι και το καλυτερο.Μια παρεα ειμαστε.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 21 Φεβ 2023, 08:51

θα κάνω come out. αυτό που πιστεύω λέω. Και ρωτάω ξεκάθαρα: γιατί ο Χατζόπουλος ξέρει καλύτερα από π.χ. εμένα?

PS: φυσικά και είμαστε μια παρέα και για αυτό και είμαι τόσο άνετος στο να απαντάω. 15 χρόνια συμπλήρωσα (αποκλειστικά στο ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟ φόρουμ) και ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ. :pano:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 22 Φεβ 2023, 20:55

Καπου μπερδευτηκα σχετικα με την ερωτηση τες πα.Θ απαντησω στο τελευταιο.
Σιγουρα απ τη στιγμη που καθεται και διπλα στον παγκο ξερει ακριβως τι γινεται στα παιχνιδια οσον αφορα τις σχέσεις παικτων προπονητη.
Πιθανον δεν εχει τεχνικες γνωσεις σε υψηλο επιπεδο αλλα μαλλον εχει ανθρωπους καταρτιζμενους που εμπιστευεται γι αυτο.Δε πιστευω οτι αυτος ανακαλυψε το Λυκογιαννη και τον εφερε στον παγκο.Ρωτησε.Ολοι οσοι διοικουν επιχειρησεις ετσι δε κανουν?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Τετ 22 Φεβ 2023, 23:04

Απο Thessports
Ο Θανάσης Χατζόπουλος παρουσίασε επίσημα το νέο προπονητή του ΠΑΟΚ, Φώτη Τακιανό, αναφέροντας αρχικά… «Καλωσορίζω τον κόουτς στην οικογένεια του ΠΑΟΚ, για τρίτη φορά. Του εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όσα ονειρευόμαστε και ονειρεύεται ο ίδιος. Να έχουμε υγεία και αυτό που θέλουμε ως διοίκηση και ως ομάδα, είναι να τερματίσουμε όσο το δυνατόν πιο ψηλά στο πρωτάθλημα».

Σε ερώτηση για τη δυνατότητα αλλαγών στο ρόστερ, απάντησε: «Μανία έχετε να αλλάξετε την ομάδα… Θα το δούμε όταν έρθει η ώρα. Ο κόουτς θα δει την ομάδα κι εμείς θα πάμε βλέποντας και κάνοντας. Είναι άδικο για τα παιδιά που παλεύουν μέσα στα ματς να μιλάμε για αλλαγές. Ειδικά παιδιά που είχαν διπλάσιες προτάσεις και έμειναν εδώ, χωρίς να έχει βγει προς τα έξω τίποτα. Να μην πω ότι είναι και ντροπή να κάνουμε αυτήν την κουβέντα».

Όσο για το timing της αλλαγής προπονητή, σημείωσε… «Έπρεπε να κάνω ένα ηλεκτροσόκ στην ομάδα. Έβλεπα ότι η ομάδα και με αυτά τα σκαμπανεβάσματα στην απόδοση, δεν ήμασταν αυτό που ξεκινήσαμε. Για το λόγο αυτό, πήρα την απόφαση, μετά από συζήτηση και με τους συνεργάτες μου».
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Πέμ 23 Φεβ 2023, 00:12

Cylon-4 έγραψε:430 χιλιαρικα στο ταμειο της ΚΑΕ
απο το στοιχημα (κρατικη επιχορηγηση).
Περιπου οσο μια αυξηση μετοχικου κεφαλαιου.
Δεν τα λες και λιγα....


Οι ομάδες που συμμετέχουν σε ευρωπαϊκές διοργανώσεις πήρανε πιο πολλά!
Γαυροβαζελοι περίπου 550.
Οποτε ένα ακόμη συν από την συμμετοχή μας στο cl.
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 23 Φεβ 2023, 00:59

BlackMagicPAOK έγραψε:Είναι άδικο για τα παιδιά που παλεύουν μέσα στα ματς να μιλάμε για αλλαγές. Ειδικά παιδιά που είχαν διπλάσιες προτάσεις και έμειναν εδώ, χωρίς να έχει βγει προς τα έξω τίποτα.



Αυτό πιστώνεται στο Χατζόπουλο, τον Τριλυράκη και το Στεργίου.
Στο κλίμα που διατηρούν οι παίκτες μεταξύ των. Ίσως συμβάλλουν σε αυτό και οι υπόλοιποι του σταφφ, πχ Γιαννακίδης, Νεραντζάκης κτλ.
Και φυσικά στην υπεργαματοσύνη της Θεσσαλονίκης.. Είναι καλή πόλη για έναν αθλητή τέτοιου επιπέδου.

Ο ΠΑΟΚ έχει καλό όνομα μεταξύ των μπασκετμπολιστών. Μεταξύ των διαιτητών δεν έχει :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Cylon-4 » Πέμ 23 Φεβ 2023, 08:35

+1926
Cylon-4
 
Δημοσιεύσεις: 4224
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2021, 14:11

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 23 Φεβ 2023, 12:10

kataramenos5 έγραψε:Καπου μπερδευτηκα σχετικα με την ερωτηση τες πα.Θ απαντησω στο τελευταιο.
Σιγουρα απ τη στιγμη που καθεται και διπλα στον παγκο ξερει ακριβως τι γινεται στα παιχνιδια οσον αφορα τις σχέσεις παικτων προπονητη.
Πιθανον δεν εχει τεχνικες γνωσεις σε υψηλο επιπεδο αλλα μαλλον εχει ανθρωπους καταρτιζμενους που εμπιστευεται γι αυτο.Δε πιστευω οτι αυτος ανακαλυψε το Λυκογιαννη και τον εφερε στον παγκο.Ρωτησε.Ολοι οσοι διοικουν επιχειρησεις ετσι δε κανουν?


δεν αντιλέγω ούτε σε μισή λέξη. Εγώ δεν είπα ΔΕΝ ξέρει ο Χατζόπουλος. Εγώ αναρωτιέμαι γιατί ο Χ Χατζόπουλος ξέρει καλύτερα από τον Χ Εμένα. Και δεν ρωτάω για τα οικονομικά (αυτός πληρώνει αυτός ξέρει), ούτε για τις σχέσεις/χαρακτήρα κλπ. (πάλι αυτός ξέρει γιατι πληρώνει ένα τημ, και έναν τημ μανατζερ για αυτάτα θέματα - πέραν που ο συγκεκριμένος κάθεται στον πάγκο). Εγώ μιλάω για το ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ. Και δεν αναφέρομαι στον Χατζόπουλο. Είναι πιο γενικό το ερώτημα: γιατί ξέρει ο Γιαννακόπουλος οτι ο Βόβορας θα κάνει παπάδες ξερω γω προπονητικά και δεν το βλέπει ένας φίλαθλος του Παναθηναικού που βλέπει βάζελο από την εποχή του Βίδα?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό montekristo » Πέμ 23 Φεβ 2023, 15:33

Μαλλον επειδη εχει κληρονομικο χαρισμα ο Τρακης
κι επειδη ηξεραν κι ο μπαμπας του κι ο θειος του!

Για τον Χατζοπουλο παλι μη με ρωτησεις. Δεν ξερω αλλα
απ οσο διαβασα "το συζητησε με τους συνεργατες του".-



ΥΓ. Του Βιδα? Παλι καλα που δεν θυμηθηκες τον Κεφαλο!
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 23 Φεβ 2023, 17:04

Μπορει και να μη ξερει καλυτερα απο σενα αλλα αυτος αποφασιζει.Ξερει ο Βανιας αν ο Λουτσεσκου ειναι καλυτερος του Στανογιεβιτς? Ειπα εγω οτι εχει το αλαθητο?Δε καταλαβαινω τι νοημα εχει ολο αυτο .


ΥΓ Θα παει ...Δευτερα κι ακομα θα ρωταμε
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 13 Μαρ 2023, 22:32

Θα χεις σαλεψει κι εσυ σημερα....
Να σαι καλα κυρ Θανάση Ευχαριστουμε
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 11 Απρ 2023, 11:49

Νομίζω ότι σε είδα στον ύπνο μου.

Οιωνός για πρωτάθλημα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες