Θανάσης Χατζόπουλος

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Τετ 21 Δεκ 2022, 21:28

Όταν η φράση "ένας από μας" είναι 100% αληθινή. Έχω δει το βίντεο ίσαμε 10 φορές απο χτες.
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Πέμ 22 Δεκ 2022, 14:13

Από συνέντευξη του προέδρου στο Primo

Και θέλω να πω κάτι σε εκείνους που χλεύαζαν κάποιους παίκτες. Είναι ντροπή κάποιοι να μιλάνε για την ομάδα. Δε θέλουμε αρνητικούς ανθρώπους κοντά στην ομάδα. Αν δεν θέλουν αυτοί, ας μην ασχοληθούν...Σταματήστε να χλευάζετε την ομάδα. Είναι συγκεκριμένοι άνθρωποι και σάιτ που χλευάζουν συγκεκριμένα παιδιά, που μπήκανε στο ματς και δε θα το πω.. τι τους έκαναν όλους αυτούς

Προεδράρα,
ΠΑΟΚΑΡΑ!

Αναλυτικά,
"Για τη βραδιά στη Γαλλία και τη νίκη – πρόκριση:

«Ήταν ένα δύσκολο ματς. Είχαμε κάποιους παίκτες άρρωστους, είχαμε ήδη πάει με παίκτη λιγότερο, τραυματίστηκε ο Ρένφρο. Τα παιδιά τα δώσανε όλα και πήραμε μια μεγάλη νίκη».

Για το αν γνωρίζανε την εξέλιξη του Μάλαγα – Σάραρι:

«Κάποια στιγμή που έδειξαν το σκορ, και μου είπαν οτι οι Ιταλοί ήταν κοντά στο σκορ. Τα παιδιά ξέρανε οτι πρέπει να κάνουν τη δουλειά τους και να στηριχτούμε σε εμάς. Παίξαμε σκληρή άμυνα. Και θέλω να πω κάτι σε εκείνους που χλεύαζαν κάποιους παίκτες. Είναι ντροπή κάποιοι να μιλάνε για την ομάδα. Δε θέλουμε αρνητικούς ανθρώπους κοντά στην ομάδα. Αν δεν θέλουν αυτοί, ας μην ασχοληθούν...Σταματήστε να χλευάζετε την ομάδα. Είναι συγκεκριμένοι άνθρωποι και σάιτ που χλευάζουν συγκεκριμένα παιδιά, που μπήκανε στο ματς και δε θα το το τι τους έκαναν όλους αυτούς».

Για τις εκδρομές των οπαδών στα εκτός έδρας ματς:

«Τα παιδιά βλέπουν την προσπάθειά μας και γι αυτό έρχονται. Και στο τέλος το χαρήκαμε όλοι μαζί...»

Για το ότι ο ΠΑΟΚτσής πηγαίνει γήπεδο σε μια ομάδα που δεν μπορεί να διεκδικήσει τίτλο:

«Ναι, αλλά ο κόσμος βλέπει μαχητές. Το ότι για ένα μήνα δεν είχε ποδόσφαιρο έπαιξε το ρόλο του».

Για το γεγονός ότι ο ΠΑΟΚ έχει γυρίσει αρκετά ματς:

«Όλοι οι παίκτες έχουν ένα πράγμα στο μυαλό τους. Μάχονται μέχρι το τέλος, δεν τα παρατάνε. Και αυτό το έχουν αποδείξει. Εμείς παίξαμε απέναντι στη Μάλαγα, μια ομάδα με μπάτζετ 6.000.000 ευρώ, και το παλέψαμε. Είδατε τι έγινε με τη διαιτησία. Η ομάδα δεν έχει ακόμα την εμπειρία όταν τα ματς στραβώνουν. Κάποιες στιγμές ηρεμούμε, συγκεντρωνόμαστε και δίνουμε μάχες. Έχουμε γυρίσει αρκετά ματς...»

Για την Ρίτας:

«Δεν αλλάζει κάτι. Πάμε να παίξουμε, πάμε να δώσουμε τις μάχες μας. Δεν ξέρω πως θα είμαστε σε αυτό το ματς λόγω τραυματισμών. Πρέπει να οργανώσουμε καλά το ταξίδι, σκεφτόμαστε μήπως πάμε με τσάρτερ, το σκεφτόμαστε, για το καλό της ομάδας»

Για την προσπάθεια σε οικονομικό επίπεδο:

«Εμείς ζούμε μέρα με τη μέρα, μήνα με το μήνα, δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο. Το μεγάλο πρόβλημα είναι το χρέος στο δημόσιο. Φέτος δεν μπορέσαμε να έχουμε χορηγό φανέλας».

Για το ενδεχόμενο ενίσχυσης:

«Θα παλέψουμε να πάμε στους «16». Αν το καταφέρουμε, θα το εξετάσουμε. Είναι όλα θέμα εσόδων. Έχουμε ατυχίες με τραυματισμούς».

Για το τι θα τον ικανοποιούσε στο τέλος της σεζόν:

«Να την έχουμε τελειώσει. Ξέρω, ακούγεται κάπως. Όλοι σκέφτονται το αγωνιστικό αλλά υπάρχει μια εταιρία που πρέπει να ζήσει και παλεύουμε για αυτό».
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Πέμ 22 Δεκ 2022, 14:25

"Συγκεκριμένοι άνθρωποι και σάιτ χλευάζουν παίκτες μας!"

Πραγματικά, άλλο η κριτική, άλλο η γκρίνια και η απαξίωση..
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 12 Ιαν 2023, 18:51

Μήνυμα Χατζόπουλου:

https://fb.watch/h-RVF7k6CY/


Να γεμίσουμε το τσάρτερ και να πάει η ομάδα ξεκούραστη με αεροπλάνο αμέσως στο Vilnius! :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 13 Ιαν 2023, 17:19

Θανάση, ευχαριστούμε.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 13 Ιαν 2023, 17:48

Τι να πεις γι αυτον τον ανθρωπο..
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Παρ 13 Ιαν 2023, 17:54

Γέμισε το τσάρτερ!!
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10713
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 13 Ιαν 2023, 18:03

Όχι που δεν θα γέμιζε.
Ευτυχώς ο Χατζόπουλος δεν είναι ο μόνος τρελός.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 13 Ιαν 2023, 21:45

Αξίζει να στηριχθεί αυτός ο άνθρωπος. :nairepaok:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 13 Ιαν 2023, 21:47

Από το 2020.
2023 κι ακόμα υπάρχουν δύσπιστοι...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 14 Ιαν 2023, 01:49

Το βαζω εδω μιας και δεν ανοιξαν ακομα τα επομενα.
Στο παιχνίδι με τη Ριτα ποιον ορισανε διαιτητη οεο?
Μας δουλευουν κανονικα.Ζητηστε αλλαγη ΑΜΕΣΑ.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 14 Ιαν 2023, 02:52

17/1 Ρίτας-ΠΑΟΚ Γκλίσιτς (Σερβία)-Κρέιτς (Σλοβενία)-Καλατράβα (Ισπανία)/Πιλιπάουσκας (Λιθουανία)


Ο Calatravaς κάτι με λέει, αλλά δεν θυμάμαι πού μας έχει σφυρίξει... Οι άλλοι δύο;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Shivaspace » Σάβ 14 Ιαν 2023, 03:18

Glicic..
https://www.eurohoops.net/en/fiba-champ ... ns-league/

για να μην θυμάσαι όμως αυτόν τότε σίγουρα και τον καλατράβα με τον άλλον τον μπερδεύεις..:lol:
Άβαταρ μέλους
Shivaspace
 
Δημοσιεύσεις: 3087
Εγγραφή: Πέμ 10 Σεπ 2020, 14:19

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 18 Ιαν 2023, 23:15

*Μαθαίνουμε οτι ο Θανάσης (χρόνια του πολλά) Χατζόπουλος θορυβημένος από όσα είδε τηλεοπτικά κυρίως στο 2ο ημίχρονο, θα κάνει μια προσπάθεια να ακούσει πράγματα από τους παίκτες. Θα πει και αυτός πράγματα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Πέμ 19 Ιαν 2023, 20:35

αν δεν πιάσει τον Φράνκε και τον Λυκογιάννη ξεχωριστά να πει να βάλουν νερό στο κρασί τους, η ομάδα μπορεί να κυλήσει άσχημα...
'όχι οτι θα γίνει και κάτι, αλλά να ρε παιδί μου να χαρούμε καμιά νίκη παραπάνω αφού η χρονιά και πάλι είναι εξυγίανσης...
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2230
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες