ΚΑΕ ΠΑΟΚ Η ΜΑΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΒΙΩΣΗ #PAOKfamily

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: ΚΑΕ ΠΑΟΚ Η ΜΑΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΒΙΩΣΗ #PAOKfamily

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 20 Δεκ 2019, 10:10

sourmenetes έγραψε:Νομίζω ήρθε η ώρα να σηκώσουμε το φίλο μας, τον αδελφό μας, το μπαμπάς μας, το κολληταρι μας και να πάμε στο γήπεδο.

Ήρθε η ώρα να δώσουμε μια ακόμα μάχη για να την κερδίσουμε!

Ήρθε η ώρα να μη ρίξουμε ευθύνες ο ένας στον άλλον, να μη τα βάλουμε με το μπανε, τον μπιδη, τον τσοχλα, τον επενδυτή, τον τον τον....

Ήρθε η ώρα να αποδείξουμε ότι όταν θέλουμε μπορούμε!!

Ήρθε η ώρα να παραμερισουμε τον εκνευρισμό μας, την απογοήτευση μας, τη δυσαρέσκεια μας, το κακό μας φεγγάρι. Ναι δεκάδες χιλιάδες λάθη γίνανε. Το ξέρουμε όλοι!!

Το τμήμα όμως αξίζει να στηριχθεί γιατί φέρει το Δικέφαλο!!

Παμε αλάνια!! Ο καθένας όπως μπορεί!! 2 3 άτομα να πείσει ο κάθενας μας θα φέρουμε την ομάδα σε καλύτερη κατάσταση!


Ας το κυνηγήσουμε ο καθένας με τον τρόπο του. Είτε σε φβ, τουιτερ, φόρουμ, σαιτς!

Ήρθε η ώρα!!!

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΚΑΕ ΠΑΟΚ Η ΜΑΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΒΙΩΣΗ #PAOKfamily

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 20 Δεκ 2019, 11:31

Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΚΑΕ ΠΑΟΚ Η ΜΑΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΒΙΩΣΗ #PAOKfamily

Δημοσίευσηαπό CliveBurr » Παρ 20 Δεκ 2019, 15:28

Αλάνια καλησπέρα. Σήμερα έστειλα 50 έουρος στο λογαριασμό της άλφα μπανκ με το σχετικό χασταγκ. Μήπως θα ήταν καλύτερα να τα στείλω από το PAOKalive, για να έπαιρνα και τπτ από την μπουτίκ;
CliveBurr
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ 10 Μαρ 2019, 15:24

Re: ΚΑΕ ΠΑΟΚ Η ΜΑΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΒΙΩΣΗ #PAOKfamily

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 20 Δεκ 2019, 17:08

Το keeppaokalive έχει "πεθάνει". Δεν ισχύει πλέον..
Μπράβο για την συνεισφορά σου! :)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΚΑΕ ΠΑΟΚ Η ΜΑΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΒΙΩΣΗ #PAOKfamily

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 20 Δεκ 2019, 17:46

Άρθηκε το ban του Π.Α.Ο.Κ.!!!!
20-12-2019 17:19

Το ποσό καταβλήθηκε στην πλευρά του Κρουμπάλι, η απαγόρευση μεταγραφών αφαιρέθηκε και πλέον ο ΠΑΟΚ, μπορεί να προχωρήσει σε προσθήκη στο ρόστερ του.
Ήταν ένα ζήτημα που είχε μείνει ανοικτό, εδώ και καιρό, για ένα ποσό όχι και τόσο μεγάλο. Ωστόσο, η οικονομική κατάσταση της «ασπρόμαυρης» ΚΑΕ, είναι τέτοια, που ένα ποσό κοντά στις 30.000 ευρώ, ήταν δύσκολο να βρεθεί.


Από: sdna

Κάτι με λέει ότι έβαλε το χεράκι του ο Βάνιας...
Όπως και να έχει, συγχαρητήρια, σε όσους και όποιους συμβάλλουν...
Αν όντως είμαστε ο μεγάλος λαός του Π.Α.Ο.Κ., αύριο πρέπει να έχουμε τουλάχιστον 5 χιλιάδες στο Παλατάκι!!!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΚΑΕ ΠΑΟΚ Η ΜΑΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΒΙΩΣΗ #PAOKfamily

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 28 Δεκ 2019, 22:27

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Ή τώρα, ή ποτέ

Η τετραμελής, πλέον, διοίκηση το δήλωσε ξεκάθαρα: 350.000€ μέχρι τα μέσα Γενάρη για να συνεχίσει να λειτουργεί ομαλά η ομάδα και άλλα τόσα μέχρι το τέλος της σεζόν!

Δεν είναι κινδυνολογίες. Ούτε θέλουν οι διοικούντες να πάνε για σκι στις Άλπεις στις γιορτές. Ο κίνδυνος να πάθουμε τα περσινά άσχημα, με αποχές παικτών και αποχωρήσεις είναι ορατός. Τίθεται σε αμφισβήτηση και το κατά πόσο θα τερματίσουμε τη χρονιά... Πριν λίγους μήνες παίξαμε με 17χρονους κόντρα στον Προμηθέα Πάτρας και δεν απέχουμε πολύ από το να ξαναπάθουμε τα ίδια, ή χειρότερα.

Το περασμένο διάστημα, μαζεύτηκαν 80.000€ από τη ΠΑΕ (ποδοσφαιριστές 40.000€ + Ιβάν Σαββίδης άλλα τόσα), αλλά αυτά δεν καλύπτουν ούτε έναν μήνα!

Η πραγματικότητα είναι τόσο άσχημη, αλλή η ΚΑΕ δεν έχει καταφέρει να το επικοινωνήσει αυτό στον κόσμο, ούτε μετά την τελευταία συνέντευξη! Θα έπρεπε να ταρακουνηθεί ο οργανισμός ΠΑΟΚ, αλλά ο ΑΣ δεν ακούει (?), τα ΜΜΕ έχουν πέσει με τα μούτρα στο ποδόσφαιρο (το μπάσκετ δεν πουλάει, το ξέρουμε...επειδή δεν το πουλάτε!) και η ΚΑΕ μένει να μετράει το κάθε ευρώ και για το αν θα βγει ο μήνας, η βδομάδα..ακόμα και η μέρα! Οι διοικούντες έχουν φτάσει στα όρια της επαιτείας... Η στη ΚΑΕ πρέπει να ακουστεί στους ΠΑΟΚτσήδες που δεν ασχολούνται με το μπάσκετ! Εμείς οι 1000 που πάμε γήπεδο τα τελευταία χρόνια, τα ξέρουμε και λέμε διαρκώς τα ίδια.

Εν πάση περιπτώσει. Δεν θα ψάξουμε τον φταίχτη τώρα. ΠΡΕΠΕΙ να βρεθεί, αλλά προέχει η σωτηρία της ομάδας.

Όχι, δεν φταίει επ'ουδενί ο κόσμος για το χάλι στο οποίο βρίσκεται η ομάδα. Ο λαός του ΠΑΟΚ όμως μπορεί να δώσει μια γαμημένη ελπίδα! Καταθέτουμε ακόμα και 1€ στους λογαριασμούς που αναφέρονται παρακάτω, ερχόμαστε στο γήπεδο και στηρίζουμε ΜΕ ΦΩΝΗ, φέρνουμε κόσμο μαζί μας! Αν ο καθένας μας φέρει από δύο φίλους του για παρέα, έχουμε κάνει τεράστια διαφορά!

Ειπώθηκε, άλλωστε, στη συνέντευξη της ΚΑΕ από τον αντιπρόεδρο... "Αν σε κάθε αγώνα είχαμε 2-3 χιλιάδες κόσμο, θα ήταν τα πράγματα πολύ καλύτερα!" και μιλάμε για ένα γήπεδο 8000 θέσεων... Ενώ στη Τούμπα με μικρές ομάδες έχουμε 20.000 άνετα. Και δεν θα βγάλει ο κόσμος μόνος του το φίδι από τη τρύπα! Το γεμάτο γήπεδο, θα φέρει περισσότερους χορηγούς!

Υπάρχουν οφειλές, έρχονται γιορτές, οι περισσότεροι στην ομάδα έχουν οικογένειες και παιδιά... Έρχονται πολύ δύσκολες μέρες για την ομάδα. Στο χέρι μας είναι να το αλλάξουμε αυτό. Ή τώρα, ή ποτέ!


ΥΓ: Σε περίπτωση που δεν το πήρατε χαμπάρι...ο ΠΑΟΚ είναι τελευταίος. Θα το αφήσουμε έτσι;





Βασική συνεργαζόμενη τράπεζα και υποστηρικτής της προσπάθειας:
•Συνεταιριστική Τράπεζα Κεντρικής Μακεδονίας
Αρ. Λογαριασμού: 3010103527000-9
ΙΒΑΝ: GR26 0990 0100 0030 1010 3527 000
Δικαιούχος : ΚΑΕ ΠΑΟΚ

•Alpha bank
Αρ. Λογαριασμού: 857.00.2002002510
ΙΒΑΝ: GR39 0140 8570 8570 0200 2002 510
Δικαιούχος : Συνεταιριστική Τράπεζα Κεντρικής Μακεδονίας

•Eurobank
Αρ. Λογαριασμού: 0026-0738-01-0200835726
ΙΒΑΝ: GR66 0260 7380 0000 1020 0835 726
Δικαιούχος : Συνεταιριστική Τράπεζα Κεντρικής Μακεδονίας

•Attica Bank
Αρ. Λογαριασμού: 84946001
ΙΒΑΝ: GR46 0160 7680 0000 0008 4946 001
Δικαιούχος : Συνεταιριστική Τράπεζα Κεντρικής Μακεδονίας

Παρακαλούμε τους καταθέτες στις 3 τράπεζες πέραν της βασικής συνεργαζόμενης να είναι σίγουροι πως προσθέτουν στην αιτιολογία το hashtag #PAOKfamily



Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες