Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 16 Οκτ 2019, 14:30

Παράταση μέχρι την Παρασκευή (18/10) για τα εισιτήρια διαρκείας


Μέχρι την Παρασκευή 18 Οκτωβρίου θα έχουν την ευκαιρία οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ να κλείσουν θέση για όλους τους εντός έδρας αγώνες της αγωνιστικής περιόδου 2019-2020.

Η αγορά του εισιτηρίου διαρκείας μπορεί να γίνει από το “PAOK Sports Arena” (10:00-18:00), αλλά και online μέσω του δικτύου της Ticketmaster, 24 ώρες το 24ώρο.

Δείτε λεπτομέρειες για τη διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας ΕΔΩ.

Παράλληλα, έχει ξεκινήσει και η διάθεση των εισιτηρίων για το παιχνίδι της 4ης αγωνιστικής της EKO Basket League με τον Παναθηναϊκό (19/10, 17:45).

Δείτε λεπτομέρειες για τη διάθεση των εισιτηρίων για τον αγώνα με τον Παναθηναϊκό ΕΔΩ.

*Η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας ολοκληρώνεται την Παρασκευή (18/10) και ως εκ τούτου δεν θα είναι δυνατή η αγορά εισιιτηρίων την ημέρα του αγώνα με τον Παναθηναϊκό (19/10).
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 18 Οκτ 2019, 16:28

Ελάχιστες ώρες έμειναν...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 21 Οκτ 2019, 16:06

1926 εισιτήρια διαρκείας!

Το νούμερο είναι 100% αληθινό!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 21 Οκτ 2019, 17:16

Με αφορμή τη συνεργασία μας, το «MALE AFFAIR» προσφέρει έκπτωση -15% στους κατόχους εισιτηρίων διαρκείας της ομάδας μπάσκετ του ΠΑΟΚ της φετινής αγωνιστικής περιόδου (η προσφορά δεν μπορεί να συνδυαστεί με άλλες και αφορά όλο το έτος, με εξαίρεση τις επίσημες περιόδους εκπτώσεων).
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Δευτ 21 Οκτ 2019, 17:55

Μπαρκαρούτσος έγραψε:1926 εισιτήρια διαρκείας!

Το νούμερο είναι 100% αληθινό!!


Συγχαρητήρια στον κάθε έναν ξεχωριστά που ΔΕΝ αγόρασε εισιτήριο.
Φανταστείτε να πουλούσαμε 1927.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό fossa » Δευτ 21 Οκτ 2019, 19:23

Μικρός αριθμός δυστυχώς που αποδεικνύει για ακόμα μια φορά πως ο ΠΑΟΚτσής δεν αγαπάει το σύλλογο αλλά το ποδόσφαιρο του ΠΑΟΚ. Μιλάμε πως με 40 ευρώ μπορούσες να βρεις συνδεσμίτικο διαρκείας.
Ποσώς μας ενδιαφέρει το χάλι του ελληνικού μπάσκετ εδώ μιλάμε για τη σωτηρία του δεύτερου σημαντικού τμήματος του ΠΑΟΚ και 'συ ΠΑΟΚτσή δήλωσες ΑΠΩΝ.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 21 Οκτ 2019, 20:41

Ο κόσμος φταίει.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 30 Οκτ 2019, 11:40

Μπαρκαρούτσος έγραψε:https://www.facebook.com/paokbcmaxi

(ανοίξτε την εικόνα να φανούν άπαντες)

Εικόνα

Την Τρίτη 27-8-2019 και ώρα 21.00, συνεδρίασε εκτάκτως το ΔΣ του
Συλλόγου Παλαιμάχων Καλαθοσφαιριστών ΠΑΟΚ, υπό την προεδρία του
Προέδρου Ιωάννη Πολίτη με την παρουσία σημαντικού αριθμού μελών του
Συλλόγου, με θέμα τη στήριξη της ΚΑΕ ΠΑΟΚ στο οικονομικό πρόβλημα που
αντιμετωπίζει.

Επιβεβαιώθηκε η επιθυμία ο Σύλλογος Παλαιμάχων Καλαθοσφαιριστών
του ΠΑΟΚ να σταθεί αρωγός στο πλευρό της ΚΑΕ και όσων προσπαθούν για
την εξασφάλιση της σωτηρίας της ΚΑΕ και της περηφάνιας του ΠΑΟΚ.
Η αδράνεια, η εύκολη κριτική και η μεμψιμοιρία δεν αρμόζουν σε
κανέναν που έχει φορέσει την ασπρόμαυρη φανέλα με το δικέφαλο στο
στήθος. Κανένας δεν περισσεύει, αλλά και σε κανέναν δεν επιτρέπεται να
μείνει απλός θεατής μπροστά στον σοβαρό κίνδυνο να καταγραφεί η πιο
μελανή σελίδα της ιστορίας μας.

Συναισθανόμενοι την κρισιμότητα των στιγμών,
αποφασίστηκε ομόφωνα ο Σύλλογος να συνδράμει με κάθε τρόπο στην
προσπάθεια που γίνεται και για το λόγο αυτό:

Α) να προβεί στην οικονομική ενίσχυση της ΚΑΕ ΠΑΟΚ με την
«αγορά» ενός box πέριξ του αγωνιστικού χώρου, όπου θα φιλοξενούνται μέλη
του Συλλόγου στους εντός έδρας αγώνες της ομάδας και θα φέρει τον τίτλο
«Παλαίμαχοι Καλαθοσφαιριστές ΠΑΟΚ»,

Β) να δηλώσει απερίφραστα την αμέριστη συμπαράσταση προς τη
διοίκηση της ΚΑΕ και τους ανθρώπους που στελεχώνουν το αγωνιστικό
τμήμα, πολλοί εκ των οποίων αποτελούν μέλη της οικογένειας των
παλαιμάχων,

Γ) να καλέσει όλη την οικογένεια του ΠΑΟΚ σε συσπείρωση και
ομοψυχία και να καταβληθεί από όλους κάθε προσπάθεια για ενεργοποίηση
όλων των Παοκτσήδων, ώστε να βρεθεί βιώσιμη λύση για την ομάδα μπάσκετ.








Ένα «box» στο Παλατάκι, οι βετεράνοι και το ποσό που... δε δόθηκε!

Από paok24:
Μια περίεργη ιστορία με αφορμή το σημείο που υπάρχει στο γήπεδο για να παρακολουθούν τα παιχνίδια της ομάδας

Η κατάσταση στην ΚΑΕ ΠΑΟΚ, όσον αφορά το οικονομικό κομμάτι, παραμένει ιδιαίτερα δύσκολη και η ιστορία με το «box» για το σύλλογο παλαιμάχων καλαθοσφαιριστών, αποτελεί ένα ακόμα παράδειγμα προς αποφυγή...

Στις 27 Αυγούστου, όταν είχε ξεκινήσει η νέα προσπάθεια της διοίκησης για τη δημιουργία ρόστερ, το Δ.Σ. των παλαιμάχων, είχε συνεδριάσει τότε και είχε ανακοινώσει τη διάθεση... «να προβεί στην οικονομική ενίσχυση της ΚΑΕ ΠΑΟΚ με την «αγορά» ενός box πέριξ του αγωνιστικού χώρου, όπου θα φιλοξενούνται μέλη του Συλλόγου στους εντός έδρας αγώνες της ομάδας και θα φέρει τον τίτλο «Παλαίμαχοι Καλαθοσφαιριστές ΠΑΟΚ».

Το προεδρείο υπό τον Γιάννη Πολίτη, είχε εκφράσει και δημοσίως την υπόσχεση αυτή (παρότι, έτσι κι αλλιώς, οι βετεράνοι έχουν ελεύθερη είσοδο στο γήπεδο) και στο Παλατάκι, όντως υπάρχει ένα «box» για τους παλαίμαχους καλαθοσφαιριστές, σε κάθε εντός έδρας παιχνίδι της ομάδας.

Το θέμα, όμως, είναι ότι ο διακεκριμένος χώρος, περιμετρικά του αγωνιστικού χώρου, δεν έχει πληρωθεί από τους παλαίμαχους καλαθοσφαιριστές!

Το ποσό για την αγορά, ήταν 5.000 ευρώ, η απόφαση του προεδρείου ήταν να πληρωθεί, προκειμένου με αυτόν τον τρόπο οι παλαίμαχοι να συμβάλλουν στη νέα προσπάθεια της ΚΑΕ, που ψάχνει μέχρι και το τελευταίο ευρώ, αλλά η... αντιπολίτευση (γιατί ναι, υπάρχει αντιπολίτευση στον ΠΑΟΚ και στο σύλλογο παλαιμάχων καλαθοσφαιριστών!) προσέβαλλε την απόφαση αυτή και το ποσό, δεν έχει πληρωθεί στην ΚΑΕ!!!

Έτσι, το «box» για τους βετεράνους βρίσκεται κανονικά στο Παλατάκι, αλλά δεν έχει πληρωθεί, καθώς η κίνηση αυτή, της αντιπολίτευσης, έχει δεσμεύσει ουσιαστικά το ποσό που ήταν να δοθεί στην ΚΑΕ...

Για ακόμα μία φορά, μετά και από αυτήν την περίπτωση, η απορία είναι ως πότε ο σύλλογος, μπορεί να ανέχεται ανθρώπους που δεν τον σέβονται, αλλά μιλούν στο όνομα του και συμπεριφέρονται σα να τους χρωστάει χάρη.

Εφόσον δε λυθεί το όλο θέμα, που δε λύνεται για μία αστειότητα την ώρα που η ΚΑΕ έχει ανάγκη ακόμα και το πιο μικρό ποσό, θα επιστρέψουμε με ονόματα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 28 Νοέμ 2019, 14:34

50% έκπτωση στα διαρκείας, μέχρι τις 6 του Δεκέμβρη!!


http://www.paokmania.gr/stiles/mme/168785-black-white-friday-sta-eisitiria-diarkeias
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 28 Νοέμ 2019, 15:00

BLACK & WHITE WEEK, λοιπόν...
Όχι μόνο Black Friday...
Σπεύσατε βραδέως!


Υ.Γ. Το επισημαίνω, για να μην τρέξουν, όλοι μαζί, αύριο και δημιουργηθεί τζάμπα συνωστισμός και ταλαιπωρία...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 28 Νοέμ 2019, 23:42

Να προσθέσω επίσης επειδη δεν υπαρχει το αναλογο τοπικ του ΑΣ.
Το κάνω και μια διπλοποστάρισμα στο καφενειο.

ΑΣ ΠΑΟΚ
Από αύριο Παρασκευή 29/11 μέχρι και την επόμενη Παρασκευή 6/12, από τις 10:00 π.μ. εώς τις 8:00 μ.μ.,(Παρασκευή: 10:00 π.μ. έως 2:00 μ.μ.) προσφορά όλα τα εισιτήρια διαρκείας των τμημάτων του ΑΣ ΠΑΟΚ με έκπτωση -50%!
Τόπος διάθεσης: Γραφεία ΑΣ ΠΑΟΚ, Θύρα 7 Γηπέδου Τούμπας
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2310 988.000
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Παρ 29 Νοέμ 2019, 09:12

Καλά εμείς οι μακρινοί πως; Τα στέλνουν ταχυδρομικα;

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 29 Νοέμ 2019, 10:00

Ναι!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 06 Δεκ 2019, 11:49

ΣΗΜΕΡΑ BLACK & WHITE FRIDAY, ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 50€!

http://paokbc.gr/el/nea/omadas/772-black-white-friday
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 13 Ιαν 2020, 14:19

“1+1” εισιτήρια διαρκείας με 50€

Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι από την Δευτέρα 13 Ιανουαρίου μέχρι και το Σάββατο 18 Ιανουαρίου θα διατίθενται εισιτήρια διαρκείας για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020 για τις κατηγορίες "Black" και "White".

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να κλείσουν θέση στο "PAOK Sports Arena" στην τιμή των 50€, παίρνοντας μάλιστα ακόμα ένα εισιτήριο (1+1)!

Όσοι προμηθευτούν το εισιτήριό τους, εξασφαλίζουν την είσοδό τους σε τουλάχιστον 8 αγώνες της ΕΚΟ Basket League και του Basketball Champions League, αρχής γενομένης από τα παιχνίδια ΠΑΟΚ-JDA Dijon (15/1, 20:00) και ΠΑΟΚ-Ιωνικός (18/1, 15:45), στην τιμή των 50€ και παράλληλα παίρνουν ακόμα ένα εισιτήριο (στις κατηγορίες Black και White).

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να προμηθευτούν τα εισιτήριά τους από το "PAOK Sports Arena" ή να τα παραλάβουν στον χώρο τους μετά από κατάθεση στον τραπεζικό λογαριασμό της ΚΑΕ ΠΑΟΚ.

PAOK Sports Arena
Δευτέρα 13/1: 10:00-17:00

Τρίτη 14/1: 10:00-17:00

Τετάρτη 15/1: 10:00-20:00 (έναρξη του αγώνα ΠΑΟΚ-JDA Dijon)

Πέμπτη 16/1: 10:00-17:00

Παρασκευή 17/1: 10:00-17:00

Σάββατο 18/1: 10:00-15:45 (έναρξη του αγώνα ΠΑΟΚ-Ιωνικός)

Κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό

Για να αγοράσετε εισιτήριο μέσω κατάθεσης σε τραπεζικό λογαριασμό πρέπει να ακολουθήσετε τα παρακάτω βήματα:

Κατάθεση του ποσού που αντιστοιχεί στην κατηγορία που επιλέξατε σε λογαριασμό της ΚΑΕ ΠΑΟΚ στην τράπεζα Πειραιώς:(λογαριασμός: 5212043379874 – ΙΒΑΝ: GR 9001722120005212043379874)

Αποστολή mail (tickets@paokbc.gr) ή fax (+30 2310 476313) με το καταθετήριο, την αστυνομική ταυτότητα, το ΑΜΚΑ και τη θέση που επιθυμείτε.

Επιλογή για αποστολή στον χώρο σας (με επιβάρυνση 4€) ή παραλαβή από το "PAOK Sports Arena".

ΠΡΟΝΟΜΙΑ

Οι φίλαθλοι που θα προμηθευτούν τα εισιτήριά διαρκείας της ΚΑΕ ΠΑΟΚ απολαμβάνουν τα παρακάτω προνόμια:

-Εγγυημένη θέση στο γήπεδο.

-15% Έκπτωση στην επίσημη μπουτίκ της ομάδας μπάσκετ του ΠΑΟΚ.

-Συμμετοχή σε κληρώσεις εντός κι εκτός του γηπέδου.

-Προτεραιότητα στην ανανέωση της κάρτας διαρκείας την επόμενη αγωνιστική περίοδο σε τιμή ανανέωσης.

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να επικοινωνεί με τα γραφεία της ΚΑΕ ΠΑΟΚ (Κλειστό γήπεδο ΠΑΟΚ, Αντώνη Τρίτση 12, τηλ.2310-472551, 2310-472561,

email: tickets@paokbc.gr



Ουσιαστικά, αν το πάρεις μαζί με κάποιο φιλαράκι, βγαίνει 25€ το άτομο!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες