Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 15 Αύγ 2019, 21:52

Την επόμενη εβδομάδα!

Πρώτοι εδώ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 15 Αύγ 2019, 21:54

Κράζουμε την απερχόμενη διοίκηση που περίμενε τον Σαββίδη... Την κράζουμε που ξενέρωσε και απομάκρυνε τον Σαββίδη με τον τρόπο της... Χορηγός καινούριος δεν έχει ανακοινωθεί, προπονητής ακόμα δεν υπάρχει.

Γλιτώνει η ομάδα με ντου στα διαρκείας; Ψήνεστε να κάνουμε το πείραμα;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 20 Αύγ 2019, 11:04

Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020: ΞΕΚΙΝΑΜΕ

Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι από την Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019, στις 10:00 το πρωί, ξεκινά η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας της ομάδας μπάσκετ του ΠΑΟΚ για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020.

Με την αγορά εισιτηρίου διαρκείας της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, οι κάτοχοι εξασφαλίζουν είσοδο σε όλους τους εντός έδρας αγώνες του ΠΑΟΚ στη Basket League (κανονική περίοδος και playoffs) και στην κανονική περίοδο του Basketball Champions League. Αυτό σημαίνει ότι εξασφαλίζουν την είσοδό τους σε τουλάχιστον 20 εντός έδρας αγώνες του ΠΑΟΚ μέσα στην χρονιά.

Όλοι οι κάτοχοι εισιτηρίων διαρκείας θα έχουν έκπτωση 15% για αγορές από την μπουτίκ της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, καθώς και ειδικά προνόμια σε προϊόντα και υπηρεσίες από τους χορηγούς της ΚΑΕ ΠΑΟΚ.

Αναλυτικά οι τιμές των εισιτηρίων διαρκείας της περιόδου 2019-2020 είναι:


Εικόνα

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ

Εισιτήριο ανανέωσης


Κάθε κάτοχος εισιτηρίου διαρκείας της προηγούμενης σεζόν (2018-2019) έχει έως το Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου 2019 δικαίωμα να ανανεώσει τη θέση του. Από τη Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου 2019 οι θέσεις που δεν ανανεώθηκαν ελευθερώνονται και γίνονται διαθέσιμες προς πώληση στον οποιοδήποτε ενδιαφερόμενο.



Νέο εισιτήριο

Για την αγορά νέου εισιτηρίου διαρκείας είναι απαραίτητη η προσκόμιση της ταυτότητας και του ΑΜΚΑ.



#WEAREPAOK

Οι κάτοχοι εισιτηρίων διαρκείας της ΠΑΕ ΠΑΟΚ (της σεζόν 2019-2020) μπορούν να προμηθευτούν το εισιτήριο διαρκείας τους στην τιμή ανανέωσης. Για την έκδοση του εισιτηρίου διαρκείας είναι απαραίτητη η προσκόμιση της ταυτότητας, του ΑΜΚΑ καθώς και του εισιτηρίου διαρκείας της ΠΑΕ ΠΑΟΚ (της σεζόν 2019-2020) ή της απόδειξης αγοράς του. Η αγορά εισιτηρίου στην κατηγορία #WEAREPAOK είναι δυνατή μόνο από τα εκδοτήρια της ΚΑΕ ΠΑΟΚ και όχι μέσω internet.


Παιδικό εισιτήριο

Παιδιά έως 12 ετών (γεννηθέντες από την 1/1/2007 και μετά), πληρώνουν παιδικό εισιτήριο που κοστίζει 50€ για την κατηγορία White και 70€ για την κατηγορία Black. Για την αγορά παιδικού εισιτηρίου απαιτείται φυσική παρουσία του γονέα ή κηδεμόνα. Είναι απαραίτητη η προσκόμιση του ΑΜΚΑ και το πιστοποιητικό γέννησης του παιδιού.

Εισιτήριο Ανέργων/Φοιτητών

Οι άνεργοι και οι φοιτητές με την προσκόμιση της ταυτότητας και του ΑΜΚΑ μπορούν να προμηθευτούν τα εισιτήρια διαρκείας τους στην τιμή των 50€ στα διαζώματα 104-105. Για την αγορά φοιτητικού εισιτηρίου είναι απαραίτητη η προσκόμιση της φοιτητικής ταυτότητας ή η βεβαίωση σπουδών σε ισχύ. Για την αγορά εισιτηρίου ανέργων απαιτείται η προσκόμιση βεβαίωσης ανεργίας σε ισχύ.

Εισιτήριο ΑΜΕΑ

Για την έκδοση εισιτηρίου διαρκείας ΑΜΕΑ, στην εκπτωτική τιμή των 50€ είναι απαραίτητη προϋπόθεση η προσκόμιση πιστοποιητικού αναπηρίας με ποσοστό 67% και πάνω.

Εισιτήριο Ακαδημιών

Οι γονείς των αθλητών των ακαδημιών, με την προσκόμιση των απαραίτητων δικαιολογητικών (κάρτα αθλητή) έχουν τη δυνατότητα να προμηθευτούν τα εισιτήρια διαρκείας τους στην τιμή των 50€.

Εταιρικά

Υπάρχει η δυνατότητα αγοράς ειδικών θέσεων BOX, εντός αγωνιστικού χώρου έπειτα από επικοινωνία με το τμήμα marketing της ΚΑΕ ΠΑΟΚ (2310-472870, mail: marketing@paokbc.gr ).

Τα BOX, μπορούν να φιλοξενήσουν μέχρι και 6 φιλάθλους, δίνουν την δυνατότητα σταθερής διαφημιστικής πινακίδας για όλους τους εντός έδρας αγώνες του ΠΑΟΚ και κοστίζουν 5.000€.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

Τα παιδικά, εισιτήρια ανέργων/φοιτητών/ΑΜΕΑ, τα εισιτήρια των ακαδημιών και τα εισιτήρια της κατηγορίας #WEAREPAOK απαιτούν την φυσική παρουσία των ενδιαφερομένων, που θα πρέπει να προσκομίσουν και τα απαραίτητα δικαιολογητικά. Συνεπώς διατίθενται μόνο από το PAOK Sports Arena.

Τα εισιτήρια διαρκείας περιλαμβάνουν όλους τους εντός έδρας αγώνες του ΠΑΟΚ για το Ελληνικό Πρωτάθλημα (Basket League), τόσο για την κανονική περίοδο, όσο και για τα playoffs (όλες οι φάσεις) και τους εντός έδρας αγώνες για την κανονική περίοδο του Basketball Champions League.

περιλαμβάνονται και οι αγώνες Κυπέλλου μέχρι και την προημιτελική φάση.


Οι κάτοχοι εισιτηρίων VIP (Lounge ΑΝΑΔΟΜΩ, Gold, Silver) και ΒΟΧ, έχουν αποκλειστική είσοδο και χρήση της αίθουσας VIP του PAOK Sports Arena κατά τη διάρκεια των εντός έδρας αγώνων του ΠΑΟΚ.

ΠΡΟΝΟΜΙΑ

Εγγυημένη θέση στο γήπεδο.

15% Έκπτωση στην επίσημη μπουτίκ της ομάδας μπάσκετ του ΠΑΟΚ.

Ειδικές τιμές και προνόμια στους επίσημους χορηγούς της ομάδας.


Συμμετοχή σε κληρώσεις εντός κι εκτός του γηπέδου.

Προτεραιότητα στην ανανέωση της κάρτας διαρκείας την επόμενη αγωνιστική περίοδο.


ΠΕΡΙΟΔΟΙ ΔΙΑΘΕΣΗΣ

Από την Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019 μέχρι και το Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου 2019, θα έχουν προτεραιότητα και δικαίωμα ανανέωσης θέσης και ειδικής εκπτωτικής τιμής οι κάτοχοι παλιών εισιτηρίων διαρκείας. Ταυτόχρονα θα είναι δυνατή η διάθεση των ελεύθερων θέσεων.

Από την Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου 2019, θα είναι ελεύθερη η διάθεση όλων των εισιτηρίων διαρκείας χωρίς περιορισμούς.

ΣΗΜΕΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗΣ

Κλειστό γήπεδο ΠΑΟΚ (PAOK Sports Arena)

Το ωράριο λειτουργίας είναι:

Δευτέρα-Παρασκευή 10:00-18:00

Σάββατο 11:00-15:00

Μέσω internet στη διεύθυνση https://www.ticketmaster.gr/paokbc-ww/showProductList.html

Από το τηλεφωνικό κέντρο της ticketmaster στο 2108938111, από Δευτέρα μέχρι Κυριακή (εκτός των επίσημων αργιών) από 09.00 έως και 21.00, μόνο για νέους κατόχους και όχι για ανανεώσεις.

Τα παιδικά, εισιτήρια #WEAREPAOK και τα εισιτήρια ανέργων/φοιτητών/ΑΜΕΑ, απαιτούν την φυσική παρουσία των ενδιαφερομένων, που πρέπει να προσκομίσουν και τα απαραίτητα δικαιολογητικά. Συνεπώς διατίθενται μόνο από το PAOK Sports Arena.

ΤΡΟΠΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ

Μετρητά

Πιστωτική κάρτα με δυνατότητα αποπληρωμής έως 6 άτοκες δόσεις.

Δεκτές όλες οι πιστωτικές κάρτες, εκτός της AMERICAN EXPRESS και της Diners Club

Κατάθεση σε λογαριασμό της ΚΑΕ ΠΑΟΚ στην τράπεζα ΠΕΙΡΑΙΩΣ

(λογαριασμός: 5212043379874 – ΙΒΑΝ: GR 9001722120005212043379874)

Οι φίλαθλοι που θα επιλέξουν την κατάθεση, θα πρέπει να στέλνουν με mail (tickets@paokbc.gr) ή φαξ (+30 2310 476313) το καταθετήριο, την αστυνομική ταυτότητα, το ΑΜΚΑ, το τηλέφωνό τους και την θέση την οποία επιθυμούν, την οποία μπορούν να επιλέξουν από το Online σύστημα διαχείρισης των εισιτηρίων στη διεύθυνση https://www.ticketmaster.gr/paokbc-ww/s ... tList.html

Δεν είναι εφικτή η αγορά εισιτηρίου με προκαταβολή.

Δεν είναι εφικτή η αγορά εισιτηρίου με δύο τρόπους πληρωμής (παράδειγμα: μετρητά και πιστωτική κάρτα).

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να επικοινωνεί με τα γραφεία της ΚΑΕ ΠΑΟΚ (Κλειστό γήπεδο ΠΑΟΚ, Αντώνη Τρίτση 12, τηλ.2310-472551, 2310-472561,

email: tickets@paokbc.gr
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό kayde » Τρί 20 Αύγ 2019, 11:36

Παμε και σ'αυτο το τμημα,οσοι μπορουμε και εχουμε τη δυνατοτητα,στηριζουμε.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 20 Αύγ 2019, 11:47

Εγώ θα πάω σήμερα, για να προλάβω το sold-out.

ΛΑ ΛΑ ΛΑ ΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΑΣ!!!!


:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 20 Αύγ 2019, 12:02

Θυμίζω ότι όσοι τσοντάρατε στο keeppaokalive, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα λεφτά αυτά για αγορά διαρκείας..αν δεν τα έχετε ήδη εξαργυρώσει αυτά, ή μέρος αυτών, για αγορά από μπουτίκ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 20 Αύγ 2019, 15:24

Τελικά από αύριο διαρκείας. Τζάμπα τρέξιμο, αλλά ΠΑΟΚ είσαι! :mrgreen: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 20 Αύγ 2019, 16:23

Μειωμένο φέτος, στα 40€ το διαρκείας ΣΦ!!
Μπορείτε να το πάρετε από την μπουτίκ της ΚΑΕ, όπως κάθε χρόνο!


Διαδώστε το από στόμα σε στόμα, αλλά πραγματικά όσοι μπορούν το κατοστάρι, φέτος είναι πιο αναγκαίο από ποτέ...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό fossa » Τετ 21 Αύγ 2019, 00:17

40 euros συνδέσμων...
Είμαστε, δεν είμαστε μέλη περνάμε από κάποιον ΣΦ κάνουμε προεγγραφή και τα έχουμε στα χεράκια μας μετά από λίγες μέρες.
40 ευρώ ρε.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 21 Αύγ 2019, 00:38

Αν πας μπουτίκ, νομίζω το παίρνεις στο χέρι την ίδια στιγμή ή την άλλη μέρα... Δεν είμαι 100% σίγουρος. Θα ρωτήσω αύριο που θα ξαναπάω..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό fossa » Τετ 21 Αύγ 2019, 01:20

Εντάξει ρε συ
Μη φέρνουμε και τον Σ. σε δύσκολη θέση. :lol:
Αν δεν μπορεί κάποιος ας πεταχτεί στο σύνδεσμο της περιοχής του και τα παίρνουν όλοι μαζί.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Τετ 21 Αύγ 2019, 01:40

Από τον Πανελλήνιο γίνεται αυτό με το 40αρι; Τα 100 δεν τα έχω, δεδομένου του ότι δεν πρόκειται να δω και από κοντά κάποιον αγώνα έστω τα 40 να συνδράμω...

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Τετ 21 Αύγ 2019, 10:26

Για πρώτη φορά φέτος θα βγάλω κ γω διάρκειας στο μπάσκετ... Η ομάδα χρειάζεται φέτος την στήριξή μας όσο ποτέ άλλοτε..

Στάλθηκε από το Redmi 6A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10712
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 21 Αύγ 2019, 11:00

fossa έγραψε:Εντάξει ρε συ
Μη φέρνουμε και τον Σ. σε δύσκολη θέση. :lol:
Αν δεν μπορεί κάποιος ας πεταχτεί στο σύνδεσμο της περιοχής του και τα παίρνουν όλοι μαζί.



Ο ίδιος με είπε για τη μπουτίκ! Χρόνια τώρα δίνει ΣΦίτικα διαρκείας από εκεί.. Πριν κάτι χρόνια είχα πάρει ένα ΣΦίτικο βόλλεϋ για έναν φίλο. Νομίζω ότι και στο volley έχουν ρίξει τις τιμές του συνδεσμιακού διαρκείας..


Kostomanolis έγραψε:Από τον Πανελλήνιο γίνεται αυτό με το 40αρι; Τα 100 δεν τα έχω, δεδομένου του ότι δεν πρόκειται να δω και από κοντά κάποιον αγώνα έστω τα 40 να συνδράμω...

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Θα ρωτήσω σήμερα που θα (ξανα)πάω..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 21 Αύγ 2019, 18:35

Σήμερα ο αδερφός μου πήρε το πρώτο διαρκείας της ζωής του στο όνομά του! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Επόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες