#keepPAOKalive

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: #keepPAOKalive

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 18 Μάιος 2019, 13:24

Keeppaokalive και τα αρχίδια μας κουνιούνται.


1. Εμφανίζεται τεράστια ανάγκη για ρευστό.
2. Ζητάς ρευστό από τον λαό (και αυτόν που δεν έχεις στο γήπεδο) για να σώσει την ομάδα.
4. Προωθείς σωστά την καμπάνια στα social και τα sites, αποφασίζεις να κάνεις και ταξίδια, ζητώντας από τον απόδημο λαό του Π.Α.Ο.Κ. να συνεισφέρει, πράγμα που δείχνει το επείγον της κατάστασης.
5. Τα νούμερα δεν είναι όπως τα ήθελες ή τα φανταζόσουν.
6. Παρατάς την προώθηση της καμπάνιας, εκθέτοντας τους 1340 που έδωσαν ό,τι μπορούσε ο καθένας, σε μια πολύ δύσκολη εποχή, αποδεικνύοντας ότι:


α) ίσως και να μην χρειαζόταν η ομάδα τα λεφτά τόσο πολύ;
β) παραιτήθηκε ο social media manager της Κ.Α.Ε. και δεν υπάρχει άτομο να κάνει share στα social media;
γ) βρήκες λεφτά αλλού;
δ) ήθελες τα λεφτά για άλλον σκοπό και όχι για να κρατηθεί ζωντανή η ομάδα;
αυτό το τελευταίο αρνούμαι να το πιστέψω...


Όποιο από τα 4 συμβαίνει, το σίγουρο είναι ότι λες στους 1340 "είστε μ@λ@κες που δώσατε λεφτά", μη ζητώντας περισσότερα χρήματα!
Τι συμβαίνει και μπήκε στο ψυγείο το keeppaokalive;; Θα μάθουμε ποτέ; Τι φιάσκο ήταν αυτό; Πού πήγε η καύλα; Πού είναι οι μετοχές, Θοδωράκη;


Η σελίδα πάντως υπάρχει ακόμη.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46407
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: #keepPAOKalive

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Σάβ 18 Μάιος 2019, 14:18

Για τον ΠΑΟΚ ήταν.Κομματια να γίνει.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: #keepPAOKalive

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 18 Μάιος 2019, 16:28

Μα δεν με πειράζει που τα έδωσα, χαλάλι! Θα έδινα άλλα τόσα, ειλικρινά..

Με ενοχλεί που εγκατέλειψαν.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46407
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: #keepPAOKalive

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Σάβ 18 Μάιος 2019, 17:08

Μόνο εσύ δεν εγκατέλειψες ζαντε.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: #keepPAOKalive

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Σάβ 18 Μάιος 2019, 18:29

Να προσθέσω πως γενικά το ΠΑΟΚμανια δεν εγκατέλειψε. Το Μπάνερ μια χαρά κυματίζει στην κεντρική σελίδα. Οι άλλοι που είναι;
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: #keepPAOKalive

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Σάβ 18 Μάιος 2019, 20:32

Ζαντός έγραψε:Keeppaokalive και τα αρχίδια μας κουνιούνται.


1. Εμφανίζεται τεράστια ανάγκη για ρευστό.
2. Ζητάς ρευστό από τον λαό (και αυτόν που δεν έχεις στο γήπεδο) για να σώσει την ομάδα.
4. Προωθείς σωστά την καμπάνια στα social και τα sites, αποφασίζεις να κάνεις και ταξίδια, ζητώντας από τον απόδημο λαό του Π.Α.Ο.Κ. να συνεισφέρει, πράγμα που δείχνει το επείγον της κατάστασης.
5. Τα νούμερα δεν είναι όπως τα ήθελες ή τα φανταζόσουν.
6. Παρατάς την προώθηση της καμπάνιας, εκθέτοντας τους 1340 που έδωσαν ό,τι μπορούσε ο καθένας, σε μια πολύ δύσκολη εποχή, αποδεικνύοντας ότι:


α) ίσως και να μην χρειαζόταν η ομάδα τα λεφτά τόσο πολύ;
β) παραιτήθηκε ο social media manager της Κ.Α.Ε. και δεν υπάρχει άτομο να κάνει share στα social media;
γ) βρήκες λεφτά αλλού;
δ) ήθελες τα λεφτά για άλλον σκοπό και όχι για να κρατηθεί ζωντανή η ομάδα;
αυτό το τελευταίο αρνούμαι να το πιστέψω...


Όποιο από τα 4 συμβαίνει, το σίγουρο είναι ότι λες στους 1340 "είστε μ@λ@κες που δώσατε λεφτά", μη ζητώντας περισσότερα χρήματα!
Τι συμβαίνει και μπήκε στο ψυγείο το keeppaokalive;; Θα μάθουμε ποτέ; Τι φιάσκο ήταν αυτό; Πού πήγε η καύλα; Πού είναι οι μετοχές, Θοδωράκη;


Η σελίδα πάντως υπάρχει ακόμη.



γουελκαμ μπακ

ναι λαλακας εισαι που εδωσες χρηματα και θα σου εξηγησω το γιατι
αρκετος κοσμος και εγω μαζι ειμαστε διαθετιμενοι να δωσουμε χρηματα στην καε σε καποιο ερανο και να πληρωνουμε και καποια εισητηρια ακομα και αν δεν πατησουμε το ποδι μας εκει

αλλα στο παρεακι που εχει φτασει στην εξαθλιωση την ομαδα ουτε φραγκο

μια συγγνωμη μια παραιτηση δεν ειδαμε
γωριζαν τι ερχεται και εκαναν ομαδες χαρες και εβγαζαν και γουστα
πηραν βοηθεια απο τον ιβαν ειχαν λιγα εσοδα απο εδω και απο εκει και καταφεραν να πληρωσουν πριν τον τελικο τον 2 μηνα στους ελληνες παιχτες
διελυσαν την ομαδα παμε για β εθνικη οχι για Α2
τωρα τρεχουν και παρακαλανε τον χατσερ τον κονιαρη αληθεια εγινε επεκταση συμβολαιου να παρουν κανενα φραγκο απο το ποκ η οχι? ο λινος φευγει και θα χαρισει καποια χρηματα

μεσα σε ολα αυτα ειναι τοσο αχρηστοι βολεμενοι στις καρεκλες τους που δεν προωθησαν κανενα ταλεντακι απο τις ακαδημιες για να παρουν κανενα φραγκο
ετσι σημερα η ταλενταρα μας γκαρντ υψους 2 μετρων παει στις ΗΠΑ καλα το ξεραμε και απο πριν

συνολικα αγαπητε φιλε πληρωσες για να κανει ενα ταξιδακι αναψυχης στο λονδινο ο μπανε να μαζεψει χρηματα για να γινει τι?

καλα ο μπανε την εχει κανει γενικως εχει εξαφανιστει απο παντου εχει τεραστιες ευθυνες
να ακολουθησουν και οι αλλοι

συμφωνω με μπιδη προπονητη η δεδα θα παμε ελπιζω ο ματζικ να στρωθει στην δουλεια να γινει κατι στις ακαδημιες και εχει ο βουδας

υγ οσο εβγαιναν τα κουκια απο εδω και απο εκει ειχαν γραμμενο ολο το συμπαν στα @@ τους οταν δεν εβγαιναν ιβαν κοσμε σωστε μας (για να βρουν επενδυτη ουτε λογος γιατι χανεται η καρεκλα) δεν αφηνουμε τις καρεκλες δεν θελουμε
ε ηρθε η ωρα της καταστροφης
ΘΑ ΑΝΝΑΓΕΝΗΘΟΥΜΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΒΕΒΑΙΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: #keepPAOKalive

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Σάβ 18 Μάιος 2019, 20:58

ολα ωραια και καλα ρε μαρλευ.εγω δεν εχω ιδεα απο παρασκηνια και γενικα δεν ξερω τι γινεται.Αλλα ποια καρεκλα?Τι προσφερει η συγκεκριμενη καρεκλα?λεζαντα?ουτε καν.
και σιγα στο πανισχυρο και κωλοπετσωμενο παρεακι που δεν αφηνει ενδιαφερομενους να πλησιασουν.Εκει ειναι ο ΠΑΟΚ.με τα σεα του κ τα μεα του.Ολος ο πλανητης τον γνωριζει και ξερουν οτι δεν εχει λεφτα κ ιδιοκτητη.Οποιος θελει τον παιρνει.Ουτε στον καμπανη δε θα μπορουσαν να πουν οχι.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: #keepPAOKalive

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Σάβ 18 Μάιος 2019, 21:05

Σε πολλά από όσα γράφει και ο μαρελυ δεν έχει άδικο. Προφανώς.


Γενικά όμως διαφωνώ. Όχι γιατί λέει κάποιο ψέμα αλλά γιατί αυτό που συμβαίνει στο μπάσκετ του ΠΑΟΚ έχει πλέον ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ και είναι υπερβολικά παράξενο για να το ρίξω όλο στον Μπάνε, ο οποίος παρεμπιπτόντως από πέρυσι είπε ότι αποχωρεί, πριν γίνει το κακό ή τουλάχιστον πριν φτάσει στο απροχώρητο.


Επιτέλους ας ανοίξουν τα γαμημενα στόματα να μας πουν τι γίνεται. Και γιατι δε βλέπουμε επενδυτή ποτέ και γιατί τόσα χρόνια σε βγαίνει ακρη αλλά και γιατί ενώ η σημερινή διοίκηση έχει δηλώσει παραίτηση δημόσια και επίσημα από πέρυσι, ΠΑΛΙ έκαναν ένα ακατανόητο άνοιγμα και χρεώθηκαν.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: #keepPAOKalive

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Σάβ 18 Μάιος 2019, 21:28

δεν εφερε την καταστροφη ο μπανε
πηρε μια υπο διαλυση ομαδα εκανε ΗΡΩΙΚΕΣ προσπαθειες να κρατησει ορθια την ομαδα και το καταφερε αλλα αυτα ειναι τα πρωτα 2 χρονια

μετα τι εγινε? ο ιβαν

δηλαδη πιστεψαν πως θα μπει στην καε και θα ειναι πρωτες φιρμες
για αυτο και φερθηκαν πουστικα στον σουλη που ετρεχε τνκαε με το τιποτα στα χερια του τους χαρισε χρηματα και τον εδιωξαν απληρωτο
η προσληψη παπαθεοδωρου ειναι σωστη κινηση αν εχεις και καποια χρηματα στην ακρη

παρατησαν τις ακαδημιες οπου ο ματζικ εκανε δουλεια και εφερε εσοδα και θα εφερνε και αλλα και θα γλιτωνες και καποια συμβολαια

τι εκανα ολα αυτα τα χρονια? την καυλα τους επαγγελμα χωρις πιεση

το καλοκαιρι δεν υπηρχε σαλιο και ομως εκανα μια ακριβη ομαδα με 2τες συμβολαιο στον χατσερ
ποιος θα πληρωσει τον χατσερ ο μπανε?

τι σημαινει τα γαμαω ολα το καλοκαιρι του 18 αλλα ανακοινωνω πως τ 19 θα ειμαι σπιτι?

μηπως εφαγαν ακυρο και αστα διαλα απο ιβαν και απο φετος οποιος μπει στην καε θα εχει θεματα με την περιουσια του?

ΜΙΑ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΟΥΝΗΘΗΚΑΝ ΣΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑ 90 ΧΡΟΝΙΑ
για να ευχαριστισουν τον ιβαν μηπως και παρει την καε

εκαναν την ΚΑΕ δημοσιο αλλοι πληρωνουν αυτοι χρεωνουν την καε ευθυνες δεν εχουν πιεση δεν εχουν δεν ψαχνουν επενδυτη δεν θελουν κοσμο στο γηπεδο κανουν χαρες σε παιχτες και μανατζερ
ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΔΙΩΞΑΝ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΧΟΡΗΓΙΕΣ
ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΔΩΣΕΙ και εφτασαν στο σημειο να μην αγοραζουν διαρκειας γιατι αηδιασαν με το παρεακι

ΥΓ μαγκες ο κοουτς και οι λινος γκος που δεν τα παρατησαν
τιμη στον αρχηγο μας
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: #keepPAOKalive

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Κυρ 19 Μάιος 2019, 01:14

Γνωρίζει κανείς για ποιο λόγο δεν ανανεώνονται όσοι αγόρασαν δωροκάρτες?
Πριν 10 μέρες περίπου πήρα και ακόμα γράφει 1340 άτομα.
Την αγορά την έκανα μέσω πιστωτικής και σαν όνομα παραλήπτη μου έβγαλε PAYPAL THEAMAMLTD.
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: #keepPAOKalive

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Κυρ 19 Μάιος 2019, 01:24

Εδώ και μήνες δεν ανανεώνεται η σελίδα. Αυτό το νούμερο είναι εκεί από τότε που ο Γιώργης είπε ότι θα βοηθήσει....

Θα σου στείλουν μήνυμα μετά από κάποιο διάστημα που θα σ ενημερώνουν για την δωροεπιταγη που κέρδισες, εισιτήρια ή από μπουτίκ...
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

Re: #keepPAOKalive

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 19 Μάιος 2019, 03:08

marley 4 έγραψε:γουελκαμ μπακ



Να 'σαι καλά! :)

marley 4 έγραψε:μια συγγνωμη μια παραιτηση δεν ειδαμε


Αυτό περιμένουμε όλοι... Έστω μια συνέντευξη τύπου που να μιλούν ξεκάθαρα, με ονόματα και γεγονότα, για το πώς φτάσαμε ως εδώ...


marley 4 έγραψε:καλα ο μπανε την εχει κανει γενικως εχει εξαφανιστει απο παντου εχει τεραστιες ευθυνες
να ακολουθησουν και οι αλλοι



Για να είμαι καλοπροαίρετος... ίσως ο Μπάνε κουράστηκε να προσπαθεί και να μην βλέπει ανταπόκριση από τον κόσμο.. Και σε λέει "Να βγω να εκτεθώ για να με ακούσει ποιος; Θα αλλάξει κάτι;".. Λέω εγώ τώρα, δεν ξέρω. Μπορεί να του έστριψε του Μπάνε και να μην νοιάζεται καν. Δεν μπορώ να ξέρω.



marley 4 έγραψε:ΘΑ ΑΝΝΑΓΕΝΗΘΟΥΜΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΒΕΒΑΙΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ



Βέβαιος δεν είμαι ούτε για το αν θα ξυπνήσω αύριο.
Αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...(για το αν θα σωθεί η ΚΑΕ! :mrgreen: )
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46407
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: #keepPAOKalive

Δημοσίευσηαπό Slade » Κυρ 19 Μάιος 2019, 11:32

Μόνο θλίψη από εμένα. Πραγματικά είμαστε σχετικά μικρός αριθμός οι μπασκετικοί, αλλά κάτι, κάπως πρέπει να γίνει. Δεν ξέρω.
Άβαταρ μέλους
Slade
 
Δημοσιεύσεις: 1107
Εγγραφή: Παρ 21 Νοέμ 2008, 11:10

Re: #keepPAOKalive

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Κυρ 19 Μάιος 2019, 16:09

ζαντε

αυτο που ξερω εγω η μαλλον αυτο που κυκλοφορει και το δεχομαι
ειναι οτι ο ιβαν τα πηρε με την καε εκοψε την χρηματοδοτηση το καλοκαιρι
και αν δεν υπαρχει ο ιβαν δεν υπαρχει η καε
οποιος ασχοληθει απο τωρα με την καε χωρις να εχει ΑΡΚΕΤΟ ΧΡΗΜΑ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ ΠΑΕΙ ΚΑΡΦΙ ΓΙΑ ΦΥΛΑΚΗ

αν κουραστηκε δεν ξερω αλλα ξερω πως φευγει οταν εκλεισε η κανουλα και αφησε απληρωτα τα παντα λογικη συνεπεια του στοπ που εβαλε ο ιβαν
την ιδια ωρα ο ιβαν ξεκαθαρισε πως δεν θα αγορασει το μπασκετ

τυχαιο? δεν νομιζω

αλλα ερχονται καλυτερες μερες με εγγυητη τον ιβαν και νεα προσωπα
μεινε ησυχος
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: #keepPAOKalive

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 19 Μάιος 2019, 16:25

Οψόμεθα...

Μακάρι να μην χρειαστεί να υπάρξει τρίτος Π.Α.Ο.Κ.!
Ο τωρινός λέγεται Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2004...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46407
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες