Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ Π.Α.Ο.Κ. 2018-2019

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ Π.Α.Ο.Κ. 2018-2019

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 07 Αύγ 2018, 12:19

Θα αρχίσουν να διατίθενται εντός του μηνός, οπότε ας υπάρχει έτοιμο το topic...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ Π.Α.Ο.Κ. 2018-2019

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 17 Αύγ 2018, 17:41

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2018-2019

Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι από τη Δευτέρα 20 Αυγούστου 2018, στις 10:00 το πρωί, ξεκινά η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας της ομάδας μπάσκετ του ΠΑΟΚ για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019.

Μετά την κατάκτηση της τρίτης θέσης στο πρωτάθλημα της περασμένης σεζόν σε μια γεμάτη αγωνιστικά χρονιά, σας θέλουμε κοντά μας για να φτάσουμε ακόμη πιο ψηλά τη νέα σεζόν σε Πρωτάθλημα Ελλάδος, Basketball Champions League και Κύπελλο Ελλάδος.

Οι τιμές των εισιτηρίων διαρκείας παραμένουν στα ίδια χαμηλά επίπεδα. Ξεκινούν από τα 80€, με μειωμένες τιμές για ανέργους, φοιτητές και ΑΜΕΑ, οικογενειακά εισιτήρια και από φέτος τη νέα κατηγορία #WEAREPAOK. Ο ΠΑΟΚ είναι μία οικογένεια και για τον λόγο αυτό, δίνουμε τη δυνατότητα σε όλους τους κατόχους των εισιτηρίων διαρκείας της ΠΑΕ ΠΑΟΚ της περιόδου 2018-2019, να αποκτήσουν το εισιτήριο διαρκείας τους για την ομάδα μπάσκετ του ΠΑΟΚ με έκπτωση 20%, δηλαδή σε τιμή ανανέωσης.


Με την αγορά εισιτηρίου διαρκείας της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, οι κάτοχοι εξασφαλίζουν είσοδο σε όλους τους εντός έδρας αγώνες του ΠΑΟΚ στη Basket League (κανονική περίοδος και playoffs), στην κανονική περίοδο του Basketball Champions League και για πρώτη φορά στους δύο πρώτους γύρους του Κυπέλλου Ελλάδας. Η κάρτα διαρκείας της σεζόν 2018-19 εξασφαλίζει την είσοδο σε 23 τουλάχιστον εντός έδρας αγώνες του ΠΑΟΚ!


Όλοι οι κάτοχοι εισιτηρίων διαρκείας θα έχουν έκπτωση 15% για αγορές από την μπουτίκ της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, καθώς και ειδικά προνόμια σε προϊόντα και υπηρεσίες από τους χορηγούς της ΚΑΕ ΠΑΟΚ.


Αναλυτικά οι τιμές των εισιτηρίων διαρκείας της περιόδου 2018-2019 είναι:




ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ......................ΔΙΑΖΩΜΑ......................ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ.......ΝΕΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ

White...............102-107, 112-116, 201-227, 301-308............80€........................100€

Black...........................108, 109, 110, 111......................120€.......................150€

VIP Silver..........................VIP 1,2&5.............................320€.......................400€

VIP Gold............................VIP 3&4...............................650€......................800€

VIP Lounge........................VIP Lounge............................1.000€..................1.200€


Κατηγορίες εισιτηρίων

Εισιτήριο ανανέωσης. Κάθε κάτοχος εισιτηρίου διαρκείας της σεζόν 2017-2018 έχει έως το Σάββατο 8 Σεπτεμβρίου 2018 δικαίωμα να ανανεώσει τη θέση του. Από τη Δευτέρα 10 Σεπτεμβρίου 2018 οι θέσεις που δεν ανανεώθηκαν ελευθερώνονται και γίνονται διαθέσιμες προς πώληση στον οποιοδήποτε ενδιαφερόμενο.


Για την αγορά νέου εισιτηρίου διαρκείας είναι απαραίτητη η προσκόμιση της ταυτότητας και του ΑΜΚΑ.


#WEAREPAOK: Οι κάτοχοι εισιτηρίων διαρκείας της ΠΑΕ ΠΑΟΚ μπορούν να προμηθευτούν το εισιτήριο διαρκείας τους στην τιμή ανανέωσης. Για την έκδοση του εισιτηρίου διαρκείας είναι απαραίτητη η προσκόμιση της ταυτότητας, του ΑΜΚΑ καθώς και του εισιτηρίου διαρκείας της ΠΑΕ ΠΑΟΚ ή της απόδειξης αγοράς του.



Παιδικό εισιτήριο: Παιδιά έως 12 ετών (γεννηθέντες από την 1/1/2006 και μετά), πληρώνουν παιδικό εισιτήριο που κοστίζει 50€ για την κατηγορία White και 70€ για την κατηγορία Black. Για την αγορά παιδικού εισιτηρίου απαιτείται φυσική παρουσία του γονέα ή κηδεμόνα. Είναι απαραίτητη η προσκόμιση του ΑΜΚΑ και το πιστοποιητικό γέννησης του παιδιού.



Εισιτήριο Ανέργων/Φοιτητών: Οι άνεργοι και οι φοιτητές με την προσκόμιση της ταυτότητας και του ΑΜΚΑ μπορούν να προμηθευτούν τα εισιτήρια διαρκείας τους στην τιμή των 50€ στα διαζώματα 104-105. Για την αγορά φοιτητικού εισιτηρίου είναι απαραίτητη η προσκόμιση της φοιτητικής ταυτότητας ή η βεβαίωση σπουδών σε ισχύ. Για την αγορά εισιτηρίου ανέργων απαιτείται η προσκόμιση βεβαίωσης ανεργίας σε ισχύ.



Εισιτήριο ΑΜΕΑ. Για την έκδοση εισιτηρίου διαρκείας ΑΜΕΑ, στην εκπτωτική τιμή των 50€ είναι απαραίτητη προϋπόθεση η προσκόμιση πιστοποιητικού αναπηρίας με ποσοστό 67% και πάνω.



Εισιτήριο Ακαδημιών: Οι γονείς των αθλητών των ακαδημιών, με την προσκόμιση των απαραίτητων δικαιολογητικών (κάρτα αθλητή) έχουν τη δυνατότητα να προμηθευτούν τα εισιτήρια διαρκείας τους στην τιμή των 50€.



Οικογενειακά εισιτήρια: Οι γονείς που θέλουν να απολαύσουν την εμπειρία του γηπέδου μαζί με τα παιδιά τους μπορούν να εκμεταλλευτούν τις ειδικές τιμές που προσφέρονται μέσα από το οικογενειακό πακέτο εισιτηρίων διαρκείας. Ο κάθε γονέας μπορεί να αγοράσει οικογενειακό εισιτήριο διαρκείας στην τιμή των 75€, ενώ η τιμή για το πρώτο παιδί είναι 50€ και για το δεύτερο παιδί 25€. Για κάθε επόμενο παιδί, η είσοδος είναι δωρεάν. Τα παιδιά θα πρέπει να μην έχουν περάσει το 12ο έτος της ηλικίας τους. Για την αγορά των εισιτηρίων διαρκείας αυτής της κατηγορίας είναι απαραίτητη η προσκόμιση βεβαίωσης οικογενειακής κατάστασης, ταυτότητας και ΑΜΚΑ.

ΜΕΛΗ..............ΤΙΜΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ...............ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΤΙΜΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ

ΓΟΝΕΑΣ..................75€.................................---

1ο παιδί..................50€...............................125€

2ο παιδί..................25€...............................150€

3οπαιδί................ΔΩΡΕΑΝ............................150€


Εταιρικά: Υπάρχει η δυνατότητα αγοράς ειδικών θέσεων BOX, εντός αγωνιστικού χώρου έπειτα από επικοινωνία με το τμήμα marketing της ΚΑΕ ΠΑΟΚ (2310-472870, mail: marketing@paokbc.gr). Τα BOX, μπορούν να φιλοξενήσουν μέχρι και 6 φιλάθλους, δίνουν την δυνατότητα σταθερής διαφημιστικής πινακίδας για όλους τους εντός έδρας αγώνες του ΠΑΟΚ και κοστίζουν 5.000€


ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

Τα οικογενειακά, παιδικά, εισιτήρια ανέργων/φοιτητών/ΑΜΕΑ, τα εισιτήρια των ακαδημιών και τα εισιτήρια της κατηγορίας #WEAREPAOK απαιτούν την φυσική παρουσία των ενδιαφερομένων, που θα πρέπει να προσκομίσουν και τα απαραίτητα δικαιολογητικά. Συνεπώς διατίθενται μόνο από το PAOK Sports Arena.

Τα εισιτήρια διαρκείας περιλαμβάνουν όλους τους εντός έδρας αγώνες του ΠΑΟΚ για το Ελληνικό Πρωτάθλημα (Basket League), τόσο για την κανονική περίοδο, όσο και για τα playoffs (όλες οι φάσεις) και τους εντός έδρας αγώνες για την κανονική περίοδο του Basketball Champions League. Συμπεριλαμβάνονται επίσης όλα τα εντός έδρας φιλικά παιχνίδια που θα είναι ανοικτά στο κοινό και διοργανώνονται από την ΚΑΕ ΠΑΟΚ. Δεν συμπεριλαμβάνονται οι αγώνες για το τουρνουά Μαυροσκούφεια.

Στα εισιτήρια διαρκείας περιλαμβάνονται και οι αγώνες Κυπέλλου μέχρι και την προημιτελική φάση.



Οι κάτοχοι εισιτηρίων VIP (Lounge, Gold, Silver) και ΒΟΧ, έχουν αποκλειστική είσοδο και χρήση της αίθουσας VIP του PAOK Sports Arena κατά τη διάρκεια των εντός έδρας αγώνων του ΠΑΟΚ.



ΠΡΟΝΟΜΙΑ

Εγγυημένη θέση στο γήπεδο.

15% Έκπτωση στην επίσημη μπουτίκ της ομάδας.

Ειδικές τιμές και προνόμια στους επίσημους χορηγούς της ομάδας.

Συμμετοχή σε κληρώσεις εντός κι εκτός του γηπέδου.

Προτεραιότητα στην ανανέωση της κάρτας διαρκείας την επόμενη αγωνιστική περίοδο.

ΠΕΡΙΟΔΟΙ ΔΙΑΘΕΣΗΣ

Από τη Δευτέρα 20 Αυγούστου 2018 μέχρι και το Σάββατο 8 Σεπτεμβρίου 2018, θα έχουν προτεραιότητα και δικαίωμα ανανέωσης θέσης και ειδικής εκπτωτικής τιμής οι κάτοχοι παλιών εισιτηρίων διαρκείας. Ταυτόχρονα θα είναι δυνατή η διάθεση των ελεύθερων θέσεων.

Από την Δευτέρα 10 Σεπτεμβρίου 2018, θα είναι ελεύθερη η διάθεση όλων των εισιτηρίων διαρκείας χωρίς περιορισμούς.




ΣΗΜΕΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗΣ

Κλειστό γήπεδο ΠΑΟΚ (PAOK Sports Arena). Το ωράριο λειτουργίας είναι:

Δευτέρα-Παρασκευή 10:00-19:00

Σάββατο 10:00-14:00



Μέσω internet στη διεύθυνση https://www.ticketmaster.gr/paokbc-ww/showProductList.html

Από το τηλεφωνικό κέντρο της ticketmaster στο 2108938111, από Δευτέρα μέχρι Κυριακή (εκτός των επίσημων αργιών) από 09.00 έως και 21.00, μόνο για νέους κατόχους και όχι για ανανεώσεις.

Τα οικογενειακά, παιδικά, εισιτήρια #WEAREPAOK και τα εισιτήρια ανέργων/φοιτητών/ΑΜΕΑ, απαιτούν την φυσική παρουσία των ενδιαφερομένων, που πρέπει να προσκομίσουν και τα απαραίτητα δικαιολογητικά. Συνεπώς διατίθενται μόνο από το PAOK Sports Arena.


ΤΡΟΠΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ

Μετρητά

Πιστωτική κάρτα με δυνατότητα αποπληρωμής έως 6 άτοκες δόσεις.

Δεκτές όλες οι πιστωτικές κάρτες, εκτός της AMERICAN EXPRESS και της Diners Club.


Κατάθεση σε λογαριασμό της ΚΑΕ ΠΑΟΚ στην τράπεζα ΜΠΕΙΡΑΙΩΣ

(λογαριασμός: 5212043379874 – ΙΒΑΝ: GR 9001722120005212043379874)

Οι φίλαθλοι που θα επιλέξουν την κατάθεση, θα πρέπει να στέλνουν με mail (tickets@paokbc.gr) ή φαξ (+30 2310 476313) το καταθετήριο, την αστυνομική ταυτότητα, το ΑΜΚΑ, το τηλέφωνό τους και την θέση την οποία επιθυμούν, την οποία μπορούν να επιλέξουν από το Online σύστημα διαχείρισης των εισιτηρίων στη διεύθυνση https://www.ticketmaster.gr/paokbc-ww/s ... tList.html

Δεν είναι εφικτή η αγορά εισιτηρίου με προκαταβολή.

Δεν είναι εφικτή η αγορά εισιτηρίου με δύο τρόπους πληρωμής (παράδειγμα: μετρητά και πιστωτική κάρτα).


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να επικοινωνεί με τα γραφεία της ΚΑΕ ΠΑΟΚ (Κλειστό γήπεδο ΠΑΟΚ, Αντώνη Τρίτση 12, τηλ.2310-472551, 2310-472561,

email: tickets@paokbc.gr
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ Π.Α.Ο.Κ. 2018-2019

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 17 Αύγ 2018, 17:45

Ένας ένας, μη σπρώχνεστε!

Μακάρι να σπάσουμε το φράγμα των 500!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ Π.Α.Ο.Κ. 2018-2019

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Παρ 17 Αύγ 2018, 17:57

Το αφεντικό τρελάθηκε 80€ διαρκείας!!!

Νονά, αντί να πάρεις καινούρια τσάντα στο βαφτηστηρι, παρτου διαρκείας.
Γιαγιά, αντί να του πάρεις μπλουτουθ ηχείο, παρτου διαρκείας.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ Π.Α.Ο.Κ. 2018-2019

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 17 Αύγ 2018, 18:21

Εγώ λέω μην παίρνετε αλλά φτάνει
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ Π.Α.Ο.Κ. 2018-2019

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 17 Αύγ 2018, 21:27

Ντου.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ Π.Α.Ο.Κ. 2018-2019

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 11 Σεπ 2018, 14:46

Ελευθερώθηκαν όλες οι θέσεις.

ΤΡΕΧΑΤΕ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ!!!!


Τα κλιξ σε αυτό το topic (677) είναι λιγότερα από τα περσινά διαρκείας...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ Π.Α.Ο.Κ. 2018-2019

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 11 Σεπ 2018, 15:22

Ο κόσμος περιμενε α) να ολκληρωθει το ροστερ και β) να δροσισει λιγο γαι να μην εχουμε λυποθυμιες απ το στριμωξιδι στο εκδοτηριο(50 βαθμους ανεβαζει εκει μεσα). Τωρα θα χιμηξει σαν αιλουρος να τα εξαφανισει.
Το συνθημα ".. και σκοτωσα για ενα εισιτήριο" θα γινει φετος πραγματικοτητα με την υπερομαδα που φτιαχνεται.
Χλωμο να προλαβετε αλλα καντε μια προσπαθεια
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ Π.Α.Ο.Κ. 2018-2019

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 11 Σεπ 2018, 17:24

Αύριο θα πάω κατά τις 4 το χάραμα να πιάσω σειρά. Θα έχω και σκηνή για όποιον αδερφό θέλει να κοιμηθεί... Εγώ δεν την χρειάζομαι, η ανυπομονησία με κρατά ξύπνιο.



ΥΓ: Πώς πάμε Παλατάκι;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ Π.Α.Ο.Κ. 2018-2019

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 11 Σεπ 2018, 22:31

Χαρτη εχεις?Παγουρι? Γιατι ειναι μακρια...
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ Π.Α.Ο.Κ. 2018-2019

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 11 Σεπ 2018, 22:32

ΥΓ: Πώς πάμε Παλατάκι;

Κέντρο, διπλα στην ΔΕΘ. ;)
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ Π.Α.Ο.Κ. 2018-2019

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 12 Σεπ 2018, 00:11

Α ωραία, γιατί κάτι φίλοι μου με είπαν ότι παίζουμε προς ΙΚΕΑ και λέω "Τι λλλλλλλλλλλέτε ρε που θα τρέχω μέχρις εκεί πέρα;;;;; Π.Α.Ο.Κ. είσαι, αλλά όχι κι έτσι! Εκεί, κεντράκι καλά είναι..."
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ Π.Α.Ο.Κ. 2018-2019

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 12 Σεπ 2018, 12:05

Αντι για χαζα δωρακια ,εκπτωσεις κλπ πρεπει να βαλουν μια μεταφορα με λιμουζινα για καθε διαρκειας.Η αποσταση ειναι το προβλημα.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ Π.Α.Ο.Κ. 2018-2019

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 12 Σεπ 2018, 12:39

Αδέρφια, μην πάτε για διαρκείας φέτος.

Σας γράφω από το κρεβάτι του νοσοκομείου.

Πάω, που λέτε, να στηθώ στην ουρά στις 02:30 τη νύχτα. Μπροστά μου είχε καμιά 800 άτομα.. "Εντάξει (λέω) θα την παλέψουμε, κατά τις 12 το μεσημέρι θα έχω πάρει το μαγικό καρτελάκι!".

Αμ δε.

Πάει 5 η ώρα και η ουρά ξεκινούσε από το γήπεδο και έφτανε περίπου στο ΙΚΑ Φοίνικα, απ'ό,τι με είπαν. Σε κάποια στιγμή με πιάνει κατούρημα, αλλά οι χημικές τουαλέτες που έστησε η Κ.Α.Ε. για τις ανάγκες της ουράς, ήταν γεμάτες (μόνο 20 είχε!). Άλλη ουρά για διαρκείας, άλλη για τουαλέτα!

Λέω στον αποπίσω μου "αδερφέ, κρατάς μία τη θέση μου να πάω να τον τινάξω;" πολύ ευγενικά.. "Ναι ρε ΠΑΟΚτσάκι, μη μασάς, πάνε" με λέει.

Πάω, κάνω τη δουλειά μου, επιστρέφω και βλέπω να έχει βάλει άτομα που βρίσκονταν πιο πίσω, στη δική μου θέση!!

Μα μου τον πιάνω από τον γιακά σαν άλλος Θεοχάρης "Τι έκανες ρε αλήτη;;;;" και έχει το θράσος να με πει ότι πούλησε τη θέση μου 50€ στον από πίσω, αλλά μετά ενδιαφέρθηκαν κι άλλοι και έβγαλε σε 1' 400€!! Ε και έγινε το σώσε... Η μία κουβέντα έφερε την άλλη, η μια μπουνιά έφερε την επόμενη κλωτσιά, βγήκαν και κάτι μαχαίρια...και κατέληξα στο νοσοκομείο. Ο άλλος χαροπαλεύει.

ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΣΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ!

Οπότε αν έχετε οικογένεια και παιδιά, μακριά από το Παλατάκι. Δε γαμιέται και το διαρκείας;; Πάρτε στο χάντμπολ που μπήκαν στον κόπο να κάνουν και ένα promo video και κάνει και 15€.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ Π.Α.Ο.Κ. 2018-2019

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 12 Σεπ 2018, 13:48

Ζαντός έγραψε:ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΣΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ!


Σας τα λεγα δε μ ακουσατε.

Επειδη λεμε τα τα στραβα,την ανοργανωσια και το μπαχαλο που επικρατει στη ΚΑΕ να πουμε και μια καλη κουβεντα για Μπανε μη μας την πεσει η φρ... :mrgreen:
Παροτι δεν ηθελε να γινει ευρεως γνωστο , ο Μπανε αποφασισε να δωρισει 1000 εισιτηρια διαρκειας σε απορους βιομηχανους για να τους βοηθησει να ερθουν πιο κοντα στο αθλημα, παντα σεμνα και ταπεινα οπως αρμοζει σε τετοιες περιπτωσεις.Μεγαλη ψυχη.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Επόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες