Εισιτήρια διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Εισιτήρια διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 29 Ιούλ 2016, 16:27

Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2016-2017


Εικόνα


Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι από την Δευτέρα 1 Αυγούστου 2016 (στις 10:00) ξεκινά η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας της ομάδας μπάσκετ του ΠΑΟΚ για την αγωνιστική περίοδο 2016-2017.

H αντίστροφη μέτρηση για την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου αρχίζει, ένας εντελώς διαφορετικός, με πολλά νέα πρόσωπα και γεμάτος φιλοδοξίες ΠΑΟΚ έρχεται και όλοι μαζί ετοιμαζόμαστε για μία χρονιά, με σπουδαίους αγώνες σε Ελλάδα και Ευρώπη και το καλύτερο δυνατό ξεκίνημα.

Από τον μεγάλο και επετειακού χαρακτήρα αγώνα ΠΑΟΚ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας που θα διεξαχθεί στις 9 Σεπτεμβρίου στο «Παλατάκι», μέχρι τα παιχνίδια της Basket League (που ξεκινούν στις 8/10), αλλά και τα σπουδαία ματς του Basketball Champions League της νέας διοργάνωσης που ανοίγει τις πύλες της στις 19/10 και στην οποία συμμετέχει ο ΠΑΟΚ.

Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ διατηρεί και φέτος τις ίδιες τιμές στα εισιτήρια διαρκείας, παρά το γεγονός ότι αυξάνονται (σε 22) τα παιχνίδια που μπορούν κατ΄ελάχιστο να παρακολουθήσουν οι κάτοχοι διαρκείας της σεζόν 2016-2017, ενώ αυξάνονται και οι προσφερόμενες υπηρεσίες στο ανακαινισμένο και ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟ πλέον PAOK Sports Arena.

Όλοι οι κάτοχοι εισιτηρίων διαρκείας θα έχουν έκπτωση για αγορές από την μπουτίκ της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, καθώς και την δυνατότητα έκπτωσης/προνομιακής τιμής σε προϊόντα και υπηρεσίας από τους χορηγούς της ΚΑΕ ΠΑΟΚ.

Αναλυτικά οι τιμές των εισιτηρίων διαρκείας της περιόδου 2016-2017 είναι...

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΖΩΜΑ AΝΑΝΕΩΣΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΝΕΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ
White 102-107, 112-116,201-227, 301-308 80€ 100€
Black 108. 109. 110.111 120€ 150€

VIP Silver VIP 1, 2 & 5 320€ 400€
VIP Gold VIP 3 & 4 650€ 800€

VIP Lounge VIP Lounge 800€ 1.000€


ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

Τα εισιτήρια διαρκείας περιλαμβάνουν όλους τους εντός έδρας αγώνες του ΠΑΟΚ για το Ελληνικό Πρωτάθλημα (Basket League ΣΚΡΑΤΣ), τόσο για την κανονική περίοδο, όσο και για τα Playoffs (όλες οι φάσεις), τους εντός έδρας αγώνες για την κανονική περίοδο του Basketball Champions League, αλλά και το μεγάλο φιλικό παιχνίδι ΠΑΟΚ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας που θα διεξαχθεί στις 9 Σεπτεμβρίου 2016 στο πλαίσιο των εκδηλώσεων για τα 90 χρόνια του ΠΑΟΚ. Δεν περιλαμβάνονται οι αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδας. Αυτό σημαίνει ότι με το εισιτήριο διαρκείας οι φίλαθλοι της ομάδας μας μπορούν να παρακολουθήσουν από 22 (το ελάχιστο) μέχρι 29 (το μέγιστο) αγώνες του ΠΑΟΚ την σεζόν 2016-2017.

Οι κάτοχοι εισιτηρίων VIP (Lounge, Gold, Silver) και ΒΟΧ, έχουν αποκλειστική είσοδο και χρήση της ανανεωμένης αίθουσας VIP του PAOK Sports Arena κατά τη διάρκεια των εντός έδρας αγώνων του ΠΑΟΚ.

ΠΕΡΙΟΔΟΙ ΔΙΑΘΕΣΗΣ

Από Δευτέρα 1 Αυγούστου 2016 μέχρι και την Παρασκευή 2 Σεπτεμβρίου 2016, θα έχουν προνομιακό δικαίωμα ανανέωσης θέσης και ειδικής εκπτωτικής τιμής οι κάτοχοι παλιών εισιτηρίων διαρκείας. Ταυτόχρονα θα είναι δυνατή η διάθεση των ελεύθερων θέσεων.

Από την Δευτέρα 5 Σεπτεμβρίου 2016, θα είναι ελεύθερη η διάθεση όλων των εισιτηρίων διαρκείας.

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ

Για παλιούς κατόχους διαρκείας:
Οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ που θέλουν να ανανεώσουν τις θέσεις τους, θα πρέπει να προσκομίσουν αστυνομική ταυτότητα (ή διαβατήριο), αποδεικτικό ΑΜΚΑ και την κάρτα διαρκείας της σεζόν 2015-2016. Σε περίπτωση που κάτοχος εισιτηρίου διαρκείας δεν μπορεί να προσέλθει τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο ανανεώσεων στα γραφεία της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, μπορεί να κάνει την ανανέωση της θέσης του μέσω Internet ή μέσω εξουσιοδοτημένου αντιπροσώπου, ο οποίος θα πρέπει να προσκομίσει την ταυτότητα του κατόχου, την εξουσιοδότηση και την κάρτα διαρκείας του κατόχου.

Για νέους κατόχους: Οι νέοι κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας θα πρέπει να προσκομίσουν αστυνομική ταυτότητα (ή διαβατήριο) και αποδεικτικό ΑΜΚΑ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ

Κανονικά εισιτήρια

Εταιρικά: Υπάρχει η δυνατότητα αγοράς ειδικών θέσεων BOX, εντός αγωνιστικού χώρου και ύστερα από επικοινωνία με το τμήμα marketing της ΚΑΕ ΠΑΟΚ (2310-472870, mail: marketing@paokbc.gr). Τα BOX, μπορούν να φιλοξενήσουν μέχρι και 6 φιλάθλους, δίνουν την δυνατότητα σταθερής διαφημιστικής πινακίδας για όλους τους εντός έδρας αγώνες του ΠΑΟΚ και κοστίζουν 5.000€

Οικογενειακά εισιτήρια: Ειδική προνομιακή τιμή που ξεκινά από τα 150€ (για δύο γονείς και ένα παιδί) και 200€ (για δύο γονείς και δύο παιδιά). Η έκπτωση ισχύει για παιδιά μέχρι 14 ετών και είναι απαραίτητα τα πιστοποιητικά γεννήσεως και οικογενειακής κατάστασης. Τα οικογενειακά εισιτήρια ισχύουν για τα διαζώματα 114 και 115.

Παιδικά εισιτήρια: Παιδιά μέχρι 14 ετών (γεννηθέντες από την 1/1/2002 και μετά), πληρώνουν παιδικό εισιτήριο που κοστίζει 50€ για την κατηγορία White και 70€ για την κατηγορία Black. Για την αγορά παιδικού εισιτηρίου απαιτείται προσκόμιση πιστοποιητικού γέννησης. Δεν είναι δυνατή η αγορά παιδικού εισιτηρίου μέσω Internet.

Εισιτήρια ανέργων/φοιτητικά: Με την προσκόμιση της κάρτας ανεργίας (σε ισχύ), είναι δυνατή η αγορά εισιτηρίου διαρκείας στην τιμή των 50€ για τα διαζώματα 221, 222 και 223.

Εισιτήρια ακαδημιών: Οι γονείς των αθλητών των ακαδημιών, με την προσκόμιση των απαραίτητων δικαιολογητικών (κάρτα αθλητή), έχουν την δυνατότητα να προμηθευτούν εισιτήρια για την θύρα 8 (διαζώματα 114, 115) στην τιμή των 80€.

ΣΗΜΕΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗΣ

Κλειστό γήπεδο ΠΑΟΚ (PAOK Sports Arena). Το ωράριο λειτουργίας είναι από Δευτέρα μέχρι Παρασκευή από 10:00-17:00.

Μέσω internet στη διεύθυνση [url]https://buy.tickethour.com/paokbc-ww/showProductList.html
[/url]
Από το τηλεφωνικό κέντρο της tickethour στο 2108938111, από Δευτέρα μέχρι Κυριακή (εκτός των επίσημων αργιών) από 09.00 έως και 21.00, μόνο για νέους κατόχους και όχι για ανανεώσεις.

Τα οικογενειακά, παιδικά και τα εισιτήρια ανέργων, απαιτούν την φυσική παρουσία των ενδιαφερομένων, που πρέπει να προσκομίσουν και τα απαραίτητα δικαιολογητικά. Συνεπώς διατίθενται μόνο από το PAOK Sports Arena.

ΤΡΟΠΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ

Μετρητά

Πιστωτική κάρτα με δυνατότητα αποπληρωμής έως 6 άτοκες δόσεις. Δεκτές όλες οι πιστωτικές κάρτες, εκτός της AMERICAN EXPRESS και της Diners Club, Citibank.

Κατάθεση σε λογαριασμό της ΚΑΕ ΠΑΟΚ στην τράπεζα ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(λογαριασμός: 5212043379874 – ΙΒΑΝ: GR 9001722120005212043379874)

Οι φίλαθλοι που θα επιλέξουν την κατάθεση, θα πρέπει να στέλνουν με mail ή φαξ το καταθετήριο, αστυνομική ταυτότητα, το τηλέφωνό τους και την θέση την οποία επιθυμούν, την οποία μπορούν να επιλέξουν από το Online σύστημα διαχείρισης των εισιτηρίων στη διεύθυνση https://buy.tickethour.com/paokbc-ww/showProductList.html

Δεν είναι εφικτή η αγορά εισιτηρίου με προκαταβολή.

Δεν είναι εφικτή η αγορά εισιτηρίου με δύο τρόπους πληρωμής (παράδειγμα: 1/2 μετρητά – 1/2 πιστωτική).

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να επικοινωνεί με τα γραφεία της ΚΑΕ ΠΑΟΚ (Κλειστό γήπεδο ΠΑΟΚ, Αντώνη Τρίτση 12, τηλ.2310-472551, 2310-472561, email: tickets@paokbc.gr). Πληροφορίες υπάρχουν για το πρόγραμμα των εισιτηρίων διαρκείας και στην ιστοσελίδα http://www.paokbc.gr
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 29 Ιούλ 2016, 16:29

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

Άντε λέμε ΝΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ











































































































δεν νομίζω να γίνει
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Παρ 29 Ιούλ 2016, 16:32

Μπραβο τους για τα φοιτητικά σε μισή τιμή!!!
:nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: Εισιτήρια διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 29 Ιούλ 2016, 16:56

Νομίζω ότι ίσχυαν και πέρσι..θα τσέκαρα τώρα στο αντίστοιχο περσινό topic, αλλά δεν προλαβαίνω...

Άντε, αν πάρεις θα έχω τη τιμή να γνωρίσω τον Chuck Norris τον φορτωτή της Καλλιθέας! :mrgreen:


Είμαστε μια ωραία παρέα εκεί στο Παλατάκι, γνωριζόμαστε μεταξύ μας, λέμε καλησπέρα, κάποιοι που είναι λίγο πιο παλιοί κουβεντιάζουν τα προβλήματά τους, το χθεσινό επεισόδιο από το τούρκικο, το πού θα σπουδάσουν τα παιδιά τους...
Αν είσαι από τους τυχερούς σαν εμένα που κάθεσαι χαμηλά, θα σε χαιρετάνε και οι παίχτες! Μέχρι και οι παίχτες μας μαθαίνουν ξεχωριστά... :mrgreen:

Απλά φέτος θα είναι πιο ωραία, γιατί θα είναι...ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΑ ΠΑΝΤΟΥ!! :opaokara: :opaokara:

ΚΑΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Παρ 29 Ιούλ 2016, 17:08

Δεν ξέρω για πέρσι δεν το είχα ψάξει ιδιαίτερα λόγο μετακόμισης είχα αλλά έξοδα , φέτος όμως δύσκολα να μην πάρω !
Θα ήταν και εμενα τιμή μου να γνωρίσω το άτομο που με τα ανέκδοτα του μάχεται ηρωικά εναντιας την υπερθέρμανση του πλανήτη ! :P

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: Εισιτήρια διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 29 Ιούλ 2016, 18:50

Ειναι σιγουρο οτι εκει κατα το Γεναρη θα βριζουμε παλι τους εαυτους μας που διαλεξαμε του ποδοσφαιρου. :geek: Οσοι δε κανατε το λαθος βουρ. :opaokara:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Εισιτήρια διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Παρ 29 Ιούλ 2016, 18:59

Φέτος παίζει να πάρω.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Εισιτήρια διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 29 Ιούλ 2016, 21:40

Α, ξέχασα να αναφέρω πως μπορείτε στη μπουτίκ να συνεννοηθείτε για συνδεσμιακό διαρκείας στο μπάσκετ.. Όπως φυσικά και στο volley!

Με τιμή φυσικά χαμηλότερη των υπολοίπων..
Εγώ θα αργήσω φέτος να πάρω, αλλά θα πάρω... Λογικά θα πάρω αυτή τη φορά συνδεσμιακό, ή απλά φοιτητικό, ίδια τιμή έχουν..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 02 Αύγ 2016, 18:57

Απίστευτη κίνηση από ΠΑΟΚτση!


Σε μία κίνηση που «σπανίζει» -όχι μόνο για τα δεδομένα της εποχής- προχώρησε ένας φίλος του ΠΑΟΚ, ο οποίος βρέθηκε σήμερα στα γραφεία της «ασπρόμαυρης» ΚΑΕ, στο «Παλατάκι», προκειμένου να προμηθευτεί το εισιτήριο διαρκείας του για τη νέα χρονιά.

Ο φίλος του Δικεφάλου αγοράζει εδώ και πάρα πολλά χρόνια διαρκείας και στηρίζει εμπράκτως την προσπάθεια της ομάδας του, όμως αυτό που εντυπωσίασε, ήταν η απόφασή του να αγοράσει με δικά του έξοδα δέκα εισιτήρια διαρκείας (!) -εκτός του δικού του-, τα οποία θα μοιραστούν σε δέκα ανέργους.

Η πράξη του συγκεκριμένου φίλου της ομάδας, όπως είναι λογικό, προκάλεσε πολύ μεγάλη εντύπωση στους ιθύνοντες της ΚΑΕ, αφού όχι μόνο απέδειξε ξανά την αγάπη του για τον Σύλλογο, αλλά έδωσε την δυνατότητα σε άλλους οπαδούς του ΠΑΟΚ, που δεν μπορούν λόγω των δύσκολων οικονομικών συνθηκών, να παρακολουθήσουν από κοντά την προσπάθεια της αγαπημένης τους ομάδας.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Vasilis pap » Τρί 02 Αύγ 2016, 19:13

μπορει καποιος να μου πει πως ακριβως μπορω να αποκτησω φοιτητικο διαρκειας?
Άβαταρ μέλους
Vasilis pap
 
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Σάβ 30 Απρ 2016, 12:14

Re: Εισιτήρια διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 02 Αύγ 2016, 19:16

Δεν ξέρω αν θα δεχτούν το πάσο σου, αλλά πάρε καλού-κακού και καμιά Βεβαίωση σπουδών, αν έχεις πρόχειρη.. Και με τα δύο θα είσαι σίγουρα καλυμμένος, δεν νομίζω να σε δυσκολέψουν.
Επίσης, να ξέρεις το ΑΜΚΑ σου και πάρε και τη ταυτότητα μαζί. Και 50€ :mrgreen:


Πωλούνται στο Παλατάκι μόνο, θα πας προς τη μπουτίκ (από μπροστά, είσοδος VIP), θα σε πουν να μπεις "στη ξύλινη πόρτα αριστερά" και θα κάνεις τα κουμάντα σου.

Μετά ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ μπες στο μουσείο!!

Στη μπουτίκ έχει πολύ ωραία κασκόλ, καλύτερα από όλα όσα έχω δει στη Π.Α.Ε...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Ale » Τετ 03 Αύγ 2016, 00:49

RoMaN έγραψε:Απίστευτη κίνηση από ΠΑΟΚτση!


Σε μία κίνηση που «σπανίζει» -όχι μόνο για τα δεδομένα της εποχής- προχώρησε ένας φίλος του ΠΑΟΚ, ο οποίος βρέθηκε σήμερα στα γραφεία της «ασπρόμαυρης» ΚΑΕ, στο «Παλατάκι», προκειμένου να προμηθευτεί το εισιτήριο διαρκείας του για τη νέα χρονιά.

Ο φίλος του Δικεφάλου αγοράζει εδώ και πάρα πολλά χρόνια διαρκείας και στηρίζει εμπράκτως την προσπάθεια της ομάδας του, όμως αυτό που εντυπωσίασε, ήταν η απόφασή του να αγοράσει με δικά του έξοδα δέκα εισιτήρια διαρκείας (!) -εκτός του δικού του-, τα οποία θα μοιραστούν σε δέκα ανέργους.

Η πράξη του συγκεκριμένου φίλου της ομάδας, όπως είναι λογικό, προκάλεσε πολύ μεγάλη εντύπωση στους ιθύνοντες της ΚΑΕ, αφού όχι μόνο απέδειξε ξανά την αγάπη του για τον Σύλλογο, αλλά έδωσε την δυνατότητα σε άλλους οπαδούς του ΠΑΟΚ, που δεν μπορούν λόγω των δύσκολων οικονομικών συνθηκών, να παρακολουθήσουν από κοντά την προσπάθεια της αγαπημένης τους ομάδας.

:nairepaok:
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Εισιτήρια διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 03 Αύγ 2016, 01:27

Διαβάζω για ικανοποιητική κίνηση στο Παλατάκι και αναρωτιέμαι τι ακριβώς εννοεί, με νούμερα..
Ικανοποιητική για πρώτη μέρα; Ικανοποιητική για μπάσκετ; Ικανοποιητική για Π.Α.Ο.Κ.;


Εν πάσει περιπτώσει, μετά το περσινό κακό roster, αλλά τις καλές εμφανίσεις στην Ευρώπη, αλλά τη κακή πορεία σε πρωτάθλημα και την ήττα στο Κερατσίνι, πρέπει φέτος να αυξηθεί ο κόσμος στο Παλατάκι! Άλλο roster, ίσως δούμε και διαφορετικό μπάσκετ..το ελπίζω δηλαδή... Νέα (και νεανική) ομάδα, τα μούσια του Τσόχλα πάντα εκεί, ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟ ΠΑΛΑΤΑΚΙ...πρέπει κάποια στιγμή να αλλάξουμε τον αέρα του σπιτιού μας. Να αποκτήσει άλλο χαρακτήρα το Παλατάκι, που αρμόζει σε μια ομάδα όπως ο Π.Α.Ο.Κ., ο οποίος αγωνιστικά έχει νοοτροπία μαχητή.

Ειδικά τώρα, που ο Σαββίδης (να 'ναι καλά ο άνθρωπος) βοηθά και στο θέμα του γηπέδου, μετά τις εκκρεμότητες με τα χρέη που όλοι ξέρουμε ότι βοηθούσε τα τελευταία 2 χρόνια. Πρέπει να δώσουμε την απαραίτητη ώθηση για να κάνει το μπαμ η ομάδα και να την οδηγήσουμε όλοι μαζί εκεί που αξίζει. Και ο Σαββίδης θα βοηθήσει και με το roster, να είστε σίγουροι.

Δεν ξέρω καν γιατί τα γράφω όλα αυτά...και κάνω edit και συμπληρώνω..


Όσοι έχουν θέμα με τη τιμή του διαρκείας, επαναλαμβάνω ότι μπορούν να ψαχτούν για συνδεσμιακό, στη μπουτίκ της Κ.Α.Ε.!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Πέμ 04 Αύγ 2016, 10:56

Εδώ και μερικούς μήνες μένω Αθήνα και ήταν η πρώτη φορά που δεν το σκέφτηκα ούτε δευτερόλεπτο και πήρα διαρκείας. Άλλος θα το χαίρεται βέβαια αλλά τι να κάνουμε, δεν μπορώ να στερώ μια θέση στο Παλατάκι από τους χιλιάδες που τρέχουν να δουν την ομάδα.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Εισιτήρια διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 04 Αύγ 2016, 14:17

:lol: Ωραίος αδερφέ!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Επόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες