Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό denis » Πέμ 15 Οκτ 2015, 14:34

Τι κόρη ρε παιδιά ψηλό ψάχνουμε!!!!!! Οι θέσεις 1 κ 3 κλείστηκαν από κλαμαρΓιάννη κ Πάλοκ, γυναίκα να βρω στα 2.06 και είμαστε οκ(η μάνα του Γιάο είναι 1,90)
Γίαννη να σου ζήσει
ΠΑΟΚ παντού αλλά στο ΜΠΑΣΚΕΤ 1926 φορές παραπάνω
Μακριά οι ποδοσφαιροΚΆΦΡΟΙ από το ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΟΥ. 4+2+2 αγωνιστικές (για μια χρονιά)ήταν αρκετές
Με Μπάνε Σούλη και Μάτζικ δεν υπάρχει λόγος να μην πάρεις διαρκείας
Άβαταρ μέλους
denis
 
Δημοσιεύσεις: 695
Εγγραφή: Παρ 21 Αύγ 2009, 16:24
Τοποθεσία: Ωραιόκαστρο

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό paoktzis » Πέμ 15 Οκτ 2015, 15:48

Thanix έγραψε:
paoktzis έγραψε:1288 εισιτηρια διαρκειας μετρησα στο επισημο σαιτ της καε στο μπασκετ
και τα 800 και παραπανω απο αυτα στους επισημους. μαλλον γι αυτο βαλανε την καμερα να δειχνει επισημους για να μην φενεται τοσο αδειο το γηπεδο απο τη τηλεοραση

Η κάμερα να δείχνει πάγκους ειναι υποχρεωτική για την κάλυψη ομάδων που παίζουν Ευρώπη. Πρέπει να φαίνονται οι πάγκοι των ομάδων στο κεντρικό πλάνο!

αμα ηταν ετσι και στο παλε θα ηταν απο την αλλη, αλλα εκει ειναι κανονικα αρα δεν ειναι αυτο που λεσ
ΠΑΝΤΑ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ
Άβαταρ μέλους
paoktzis
 
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 16:42

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό fossa » Πέμ 15 Οκτ 2015, 16:53

Έτσι είναι. Η κάμερα πρέπει να δείχνει τους πάγκους. Ή αλλάζεις τους πάγκους και τους πας απέναντι ή τις κάμερες.
Δεν ξέρω γιατί δεν έγινε στο ελληνικό πρωτάθλημα ερπετό-βάζελος στην Ευρώπη σίγουρα.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Thanix » Πέμ 15 Οκτ 2015, 18:16

paoktzis έγραψε:
Thanix έγραψε:
paoktzis έγραψε:1288 εισιτηρια διαρκειας μετρησα στο επισημο σαιτ της καε στο μπασκετ
και τα 800 και παραπανω απο αυτα στους επισημους. μαλλον γι αυτο βαλανε την καμερα να δειχνει επισημους για να μην φενεται τοσο αδειο το γηπεδο απο τη τηλεοραση

Η κάμερα να δείχνει πάγκους ειναι υποχρεωτική για την κάλυψη ομάδων που παίζουν Ευρώπη. Πρέπει να φαίνονται οι πάγκοι των ομάδων στο κεντρικό πλάνο!

αμα ηταν ετσι και στο παλε θα ηταν απο την αλλη, αλλα εκει ειναι κανονικα αρα δεν ειναι αυτο που λεσ

Αυτό που λεω ειναι...ειναι κανονισμός της euroleague, eurocup
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό paoktzis » Παρ 16 Οκτ 2015, 15:27

ναι και σε ρωταω γιατι δεν εγινε στο αλεξανδρειο το ιδιο και ειναι κανονικα οπως παλια
ΠΑΝΤΑ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ
Άβαταρ μέλους
paoktzis
 
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 16:42

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό stelyk » Παρ 16 Οκτ 2015, 16:55

Γιατι ΗΤΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!!
ακομα δεν επαιξε στο παλε το σκουλικι για ευρωπη!!!

σκαλωμα...
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 17 Οκτ 2015, 11:14

Έχουμε και λέμε.

Είμαι ένας ΠΑΟΚτσής που δεν πολυθυμάται πώς πάνε Παλατάκι, πηγαίνω 3-4 φορές κάθε χρόνο κτλ. Γουστάρω Πρέλεβιτς, έχω ακούσει/έχω ζήσει πολλά για το μπάσκετ που παίζαμε στο παρελθόν, γουστάρω που είναι ο Σούλης Μαρκόπουλος στον πάγκο τόσα χρόνια και παλεύει να μας βγάζει 3ους, έφερε και ο Βασιλειάδης τη καύλα. Οκ, θα πάω σε κάποιους αγώνες στη χρονιά, για τους χ/y λόγους.

Κοιτάζοντας το πρόγραμμα, ένας τέτοιος ΠΑΟΚτσής (το 90% περίπου των οπαδών μας), θα έρθει σε:


Π.Α.Ο.Κ. - Besiktas (28/10)
Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Σ.Φ.Π. (02/11)
Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Ο. (27/2)
Π.Α.Ο.Κ. - Άρης/Π.Α.Ο./Κερατσίνι (ημιτελικός κυπέλλου, οκ, θα πάμε μπας και πάμε φέτος τελικό!)
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. (16/1)
Π.Α.Ο.Κ. - Άρης (30/1) (μη ξεχάσω τις κροτίδες μου!)
Π.Α.Ο.Κ. - random ομάδα της επόμενης φάσης του EuroCup, αν περάσουμε
(2χ) Π.Α.Ο.Κ. - random μικρότερη ομάδα της Α1 που ο Μπάνε έβγαλε βίντεο κλαίγοντας στο YouTube που μας παρακαλάει να έρθουμε και ο Βασιλειάδης από πίσω βαράει γροθιές στους τοίχους

Μάνι μάνι μετράμε στο περίπου 8-9 αγώνες οι παραπάνω. Με bold εκεί που σίγουρα πιστεύω ότι θα έχουμε >3000 κόσμο. Με πλάγια το κύπελλο που έτσι κι αλλιώς δεν το καλύπτει το διαρκείας.

Άρα

ετήσια έξοδα για να δούμε μπάσκετ φέτος, 40 ευρώ στη χειρότερη (χωρίς τον ημιτελικό), για 4 αγώνες ντέρμπυ με "Π.Ο.Κ." και Άρη, ή 50 ευρώ με τον ημιτελικό μέσα, ή 80 ευρώ για όλους τους παραπάνω. Αλλά πάντα λαμβάνουμε υπ'όψιν το worst case senario, που έλεγε και η γιαγιά μου.

Και αναρωτιέμαι

Γιατί να μην δώσω 50 ευρώ μέσω συνδέσμου ή 100 (όσοι μπορούν) για να μπορώ

με το εισιτήριο διαρκείας οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ μπορούν να παρακολουθήσουν από 19 (το ελάχιστο) μέχρι 26 (το μέγιστο) αγώνες του ΠΑΟΚ την σεζόν 2015-2016.

και να πάρω και δώρο ένα μπασκετικό μπλουζάκι για να μη πηγαίνω στο μπάσκετ με μπλούζα Αναστασάκος;







RoMaN έγραψε:ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ!!!
ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2015-2016 ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ!!!


Έπειτα από επικοινωνία μου μαζί τους!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Δευτ 19 Οκτ 2015, 01:37

Ρομαν μιας και εισαι μες στα κολπα, απο Αθηνα μεσω συνδεσμου γινεται;

Στάλθηκε από το LG-P710 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 19 Οκτ 2015, 04:36

Λογικά ναι, μίλα καλύτερα με τους συνδέσμους κάτω..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 22 Οκτ 2015, 11:32

Πωλούνται ήδη εισιτήρια για τους αγώνες με Besiktas (28/10 19:00) και γαύρο (02/11 18:00).

http://www.paokbc.gr/news/news/4541

Το φθηνότερο εισιτήριο κοστίζει 25 ευρώ με Besiktas και 30 ευρώ με γαύρο.
Ειδική προσφορά 75 ευρώ: εισιτήρια και για τους δύο αγώνες (φθηνά) + ποτήρι νερό και σποράκι 200g.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 22 Οκτ 2015, 11:37


Τα εισιτήρια διαρκείας ΙΣΧΥΟΥΝ σε όλους τους εντός έδρας αγώνες του του ΠΑΟΚ για το πρωτάθλημα (και για τη πρώτη φάση του EuroCup) και η διάθεσή τους συνεχίζεται.



Από το παραπάνω link.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 26 Οκτ 2015, 07:44

Εικόνα


:lol: :lol: :lol: :lol: Βαριόμουν! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 29 Οκτ 2015, 20:28

Μέχρι την Κυριακή (1/11), τα εισιτήρια διαρκείας

Ως την Κυριακή 1η Νοεμβρίου 2015, θα διατίθενται τα εισιτήρια διαρκείας της ΚΑΕ ΠΑΟΚ για την αγωνιστική περίοδο 2015-2016 και ως εκ τούτου, οι φίλαθλοι της ομάδας μας θα έχουν την δυνατότητα να αποκτήσουν τα διαρκείας τους και πρόσβαση για όλους τους εντός έδρας αγώνες του ΠΑΟΚ στο πρωτάθλημα και τα εντός έδρας παιχνίδια της πρώτης φάσης του Eurocup, για τέσσερις ακόμη ημέρες.

Τα εισιτήρια διαρκείας της ΚΑΕ ΠΑΟΚ για την αγωνιστική περίοδο 2015-2016 θα διατίθενται ως εξής…

PAOK Sports Arena
Πέμπτη (29/10): 10:00-19:00
Παρασκευή (30/10): 10:00-19:00
Σάββατο (31/10): 11:00-15:00
Κυριακή (1/11): 11:00-15:00

Και από το online δίκτυο της Tickethour…

Αναλυτικά οι τιμές των εισιτηρίων διαρκείας της περιόδου 2015-2016 είναι…


Εικόνα

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ

Για παλιούς κατόχους διαρκείας: Οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ που θέλουν να ανανεώσουν τις θέσεις τους, θα πρέπει να προσκομίσουν την αστυνομική τους ταυτότητα και την κάρτα διαρκείας της σεζόν 2014-2015. Σε περίπτωση που κάτοχος εισιτηρίου διαρκείας δεν μπορεί να προσέλθει τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο ανανεώσεων στα γραφεία της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, μπορεί να κάνει την ανανέωση της θέσης του μέσω Internet ή μέσω εξουσιοδοτημένου αντιπροσώπου, ο οποίος θα πρέπει να προσκομίσει την ταυτότητα του κατόχου, την εξουσιοδότηση και την κάρτα διαρκείας του κατόχου.

Για νέους κατόχους: Οι νέοι κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας θα πρέπει να προσκομίσουν την αστυνομική τους ταυτότητα. Καλού κακού σημειώστε κάπου το Α.Μ.Κ.Α. σας!

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ

Κανονικά εισιτήρια
Εταιρικά: Υπάρχει η δυνατότητα αγοράς ειδικών θέσεων BOX, εντός αγωνιστικού χώρου και ύστερα από επικοινωνία με το τμήμα marketing της ΚΑΕ ΠΑΟΚ (2310-472870, mail: marketing@paokbc.gr). Τα BOX, μπορούν να φιλοξενήσουν μέχρι και 6 φιλάθλους, δίνουν την δυνατότητα σταθερής διαφημιστικής πινακίδας για όλους τους εντός έδρας αγώνες του ΠΑΟΚ και κοστίζουν 5.000€

Οικογενειακά εισιτήρια: Ειδική προνομιακή τιμή που ξεκινά από τα 120€ (για έναν κηδεμόνα και ένα παιδί) και διαμορφώνεται ως εξής: 140€ (κηδεμόνας και δύο παιδιά), 160€ (κηδεμόνας και τρία παιδιά), 200€ (δύο γονείς και ένα παιδί), 220€ (δύο γονείς και δύο παιδιά), 240€ (δύο κηδεμόνες και τρία παιδιά). Η έκπτωση ισχύει για παιδιά μέχρι 14 ετών και είναι απαραίτητα τα πιστοποιητικά γεννήσεως και οικογενειακής κατάστασης. Τα οικογενειακά εισιτήρια ισχύουν για τα διαζώματα 114 και 115.

Παιδικά εισιτήρια: Παιδιά μέχρι 14 ετών (γεννηθέντες από την 1/1/2001 και μετά), πληρώνουν παιδικό εισιτήριο που κοστίζει 50€ για την κατηγορία White και 70€ για την κατηγορία Black. Για την αγορά παιδικού εισιτηρίου απαιτείται προσκόμιση πιστοποιητικού γέννησης. Δεν είναι δυνατή η αγορά παιδικού εισιτηρίου μέσω Internet. Δεν ισχύουν παιδικά εισιτήρια για τις θέσεις VIP. Εγώ 10 χρονών παιδί κουτραντάν το βάζω.

Εισιτήρια ανέργων: Με την προσκόμιση της κάρτας ανεργίας (σε ισχύ), είναι δυνατή η αγορά εισιτηρίου διαρκείας στην τιμή των 80€ για τα διαζώματα 221, 222 και 223.

Εισιτήρια ακαδημιών: Οι γονείς των αθλητών των ακαδημιών, με την προσκόμιση των απαραίτητων δικαιολογητικών (κάρτα αθλητή), έχουν την δυνατότητα να προμηθευτούν εισιτήρια για την θύρα 8 (διαζώματα) στην τιμή των 80€.

ΣΗΜΕΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗΣ

Κλειστό γήπεδο ΠΑΟΚ (PAOK Sports Arena).

Μέσω internet στη διεύθυνση https://buy.tickethour.com/paokbc-ww/sh ... tList.html
Τα οικογενειακά, παιδικά και τα εισιτήρια ανέργων, απαιτούν την φυσική παρουσία των ενδιαφερομένων, που πρέπει να προσκομίσουν και τα απαραίτητα δικαιολογητικά. Συνεπώς διατίθενται μόνο από το PAOK Sports Arena.

ΤΡΟΠΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ

Μετρητά

Πιστωτική κάρτα με δυνατότητα αποπληρωμής έως 6 άτοκες δόσεις. Δεκτές όλες οι πιστωτικές κάρτες, εκτός της AMERICAN EXPRESS και της Diners Club, Citibank.

Κατάθεση σε λογαριασμό της ΚΑΕ ΠΑΟΚ στην τράπεζα ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(λογαριασμός: 5212043379874 – ΙΒΑΝ: GR 9001722120005212043379874)

Οι φίλαθλοι που θα επιλέξουν την κατάθεση, θα πρέπει να στέλνουν με mail ή φαξ το καταθετήριο, αστυνομική ταυτότητα, το τηλέφωνό τους και την θέση την οποία επιθυμούν, την οποία μπορούν να επιλέξουν από το Online σύστημα διαχείρισης των εισιτηρίων στη διεύθυνση https://buy.tickethour.com/paokbc-ww/sh ... tList.html
Δεν είναι εφικτή η αγορά εισιτηρίου με προκαταβολή.
Δεν είναι εφικτή η αγορά εισιτηρίου με δύο τρόπους πληρωμής (παράδειγμα: 1/2 μετρητά – 1/2 πιστωτική).

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να επικοινωνεί με τα γραφεία της ΚΑΕ ΠΑΟΚ (Κλειστό γήπεδο ΠΑΟΚ, Αντώνη Τρίτση 12, τηλ.2310-472551, 2310-472561, email: tickets@paokbc.gr). Πληροφορίες υπάρχουν για το πρόγραμμα των εισιτηρίων διαρκείας και στην ιστοσελίδα www.paokbc.gr
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 29 Οκτ 2015, 20:31

Για τα συνδεσμίτικα των 50 ευρώ δεν γράφουν τίποτα και δεν ξέρω τι ισχύει, λογικά θα ξέρουν οι συνδέσμοι...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό k8ou » Πέμ 29 Οκτ 2015, 22:08

RoMaN έγραψε:Για τα συνδεσμίτικα των 50 ευρώ δεν γράφουν τίποτα και δεν ξέρω τι ισχύει, λογικά θα ξέρουν οι συνδέσμοι...



Παιδιά ισχύει αυτό που μου είπατε, πας στο παλατάκι βρίσκεις τον Σίφη που δουλεύει στη μπουτίκ και του λες αδερφε θέλω να πάρω συνδεσμιακό εισιτήριο για το μπάσκετ (έχει και με 30 ευρώ για το βόλευ) και με 50 ευρώ κάνει το κονέ με την κοπέλα που είναι υπεύθυνη στην ΚΑΕ για τα διαρκείας και σε 5 λεπτάκια είσαι έτοιμος!

Υ.Γ. ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ!!!!!
k8ou
 
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 19:16

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες