Βαγγέλης Γαλατσόπουλος

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Βαγγέλης Γαλατσόπουλος

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 10 Φεβ 2016, 00:25

Μπα νομίζω για κάνα κρασί και φαγητό θα έχει καλύτερες απαντήσεις

Είναι το παιδί που θες να κάνεις παρέα μαζί του στο τραπέζι, αλλά να κάθεσαι απέναντί μην φύγεις νηστικός

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Βαγγέλης Γαλατσόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 17 Ιούλ 2016, 20:09

http://www.paokmania.gr/stiles/mme/106963-syllypitiria-anakoinosi-tis-kae


Βαρύς ο πόνος και το φορτίο για το εκλεκτό μέλος της οικογένειας του "Δικεφάλου" και της διοίκησης της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, Βαγγέλη Γαλατσόπουλο, που σήμερα έχασε και την αγαπημένη του μητέρα, δύο εβδομάδες μετά τον θάνατο του πατέρα του.

Ο πρόεδρος της ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς, τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου και όλα τα στελέχη της ομάδας μπάσκετ του ΠΑΟΚ, εκφράζουν τα θερμά τους συλλυπητήρια προς τον κ. Βαγγέλη Γαλατσόπουλο και την οικογένειά του.



Συλλυπητήρια!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Βαγγέλης Γαλατσόπουλος

Δημοσίευσηαπό Ale » Κυρ 17 Ιούλ 2016, 20:20

Συλλυπητήρια.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Βαγγέλης Γαλατσόπουλος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 17 Ιούλ 2016, 20:33

Συλλυπητήρια ρε Βαγγέλη & κουράγιο...Να χάσεις πατέρα & μάνα μέσα σε 15 μέρες...δυσβάσταχτη απώλεια... :(

Να είστε γεροί, να ζήσετε και να τους θυμάστε κι εσύ κι ο αδερφός σου...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Βαγγέλης Γαλατσόπουλος

Δημοσίευσηαπό eorptol » Κυρ 17 Ιούλ 2016, 20:47

Συλληπητηρια
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Βαγγέλης Γαλατσόπουλος

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Κυρ 17 Ιούλ 2016, 20:50

Συλλυπητήρια. Να ζήσετε να τους θυμόσαστε.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Βαγγέλης Γαλατσόπουλος

Δημοσίευσηαπό theo86 » Κυρ 17 Ιούλ 2016, 22:13

Συλλυπητήρια !!
Άβαταρ μέλους
theo86
 
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 15:59

Re: Βαγγέλης Γαλατσόπουλος

Δημοσίευσηαπό proedros » Κυρ 17 Ιούλ 2016, 22:21

Συλλυπητήρια...Πολύ βαρύ φορτίο...Κουράγιο και υπομονή...
proedros
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Βαγγέλης Γαλατσόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 03 Μαρ 2017, 20:27

Παραιτήθηκε από πρόεδρος ο Μελής - Αναλαμβάνει προσωρινά ο Γαλατσόπουλος


Την παραίτησή του, μετά από οκτώ μήνες στον προεδρικό θώκο του ΕΣΑΚΕ, ανακοίνωσε ο Μιχάλης Μελής.

Ο κ. Μελής υπέβαλε σήμερα την παραίτησή του, αφού διαπίστωσε πως δεν υπήρχε διάθεση από τις ομάδες να τον στηρίξουν στις αλλαγές που ήθελε να προχωρήσει, προκειμένου να εκσυχρονίσει ακόμα περισσότερο το πρωτάθλημα της Α1.

Πρόεδρος του ΕΣΑΚΕ μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος αναλαμβάνει ο αντιπρόεδρος Βαγγέλης Γαλατσόπουλος (της ΚΑΕ ΠΑΟΚ) και στην συνέχεια θα διεξαχθούν εκλογές για την ανάδειξη νέου προέδρου. Σε διαφορετική περίπτωση οι εκλογές θα είναι άμεσες.

Η επιστολή παραίτησής του:

"Αξιότιμοι Κύριοι,

Με την παρούσα επιστολή σας γνωστοποιώ την απόφαση μου να παραιτηθώ από την προεδρία του Δ.Σ. του ΕΣΑΚΕ. Αναλαμβάνοντας πριν από οκτώ μήνες την ευθύνη εξορθολογισμού και αναβάθμισης της λειτουργίας του Συνδέσμου, έθεσα ως προαπαιτούμενα την συναίνεση και συστράτευση του συνόλου των ΚΑΕ - μελών του.

Υπενθυμίζοντας την πάγια άποψη μου, ότι η ανάληψη της προεδρίας του Δ.Σ. του ΕΣΑΚΕ δεν μπορεί σε καμία περίπτωση να ταυτίζεται με την εκπλήρωση προσωπικών στόχων και φιλοδοξιών, ευελπιστώ να βρεθεί σύντομα ο Σύνδεσμος σε πορεία σύγκλισης, αφήνοντας στην άκρη την εσωστρέφεια, που διαβρώνει τις αρχές της συλλογικότητας και υπονομεύει κάθε προσπάθεια συμπόρευσης και κοινής εξέλιξης".
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Βαγγέλης Γαλατσόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 03 Μαρ 2017, 20:38

ΒΑΓΓΕΛΑ ΠΡΟΧΩΡΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕ ΤΑ ΟΛΑ!!!! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Βαγγέλης Γαλατσόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 21 Μαρ 2017, 21:07

Συσπείρωση γύρω από τον Γαλατσόπουλο!



Ακριβώς μία εβδομάδα απομένει μέχρι τις εκλογές για την ανάδειξη του νέου προέδρου του ΕΣΑΚΕ (28/3) και για την ώρα, ο Βαγγέλης Γαλατσόπουλος συνεχίζει να είναι ο μοναδικός υποψήφιος. Θυμίζουμε, πως το αργότερο μέχρι την Τετάρτη (22/3) εκπνέει η προθέσμια για την κατάθεση των υποψηφιοτήτων…

Ο αντιπρόεδρος της ΚΑΕ ΠΑΟΚ και μέχρι πρότινος του ΕΣΑΚΕ, θεωρείται το απόλυτο φαβορί για την ανάληψη του προεδρικού θώκου, ενώ οι επαφές με εκπροσώπους των ομάδων της Λίγκας συνεχίζονται αδιάκοπα.

Όπως αναφέρει η ιστοσελίδα «basketa.gr», μέσα στην ημέρα πραγματοποιήθηκε συνάντηση του Γαλατσόπουλου με εκπροσώπους του Ρεθύμνου, του Κολοσσού, του Κοροίβου, του Λαυρίου, του Προμηθέα και της Δόξας Λευκάδας.

Κύριο θέμα της συζήτησης ήταν το… φλέγον ζήτημα του τηλεοπτικού, αλλά και οι κινήσεις που πρέπει να γίνουν για την εύρεση νέων πόρων. Άπαντες συμφώνησαν να στηρίξουν την υποψηφιότητα του Βαγγέλη Γαλατσόπουλου, κάτι που σημαίνει, πως η ανάδειξή του στη θέση του προέδρου του ΕΣΑΚΕ πρέπει να θεωρείται σχεδόν βέβαιη.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Βαγγέλης Γαλατσόπουλος

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 21 Μαρ 2017, 22:08

δεν αντιλαμβάνομαι τί ακριβώς θα κάνει ο Γαλατσόπουλος στον ΕΣΑΚΕ.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Βαγγέλης Γαλατσόπουλος

Δημοσίευσηαπό dtown » Τρί 21 Μαρ 2017, 22:23

Οτι εκαναν και οι προηγουμενοι..τις γλαστρες.Ο Εσακε δεν εχει καμια δυναμη,τη διαιτησια την ελεγχει η ΕΟΚ,στα τηλεοπτικα κανει ο καθενας οτι θελει.Η μονη αρμοδιοτητα ειναι να οριζει να τα ματς θα ξεκινυον στις 5 η στις 7..και εμενα δεν μου αρεσει που στελεχος της διοικησης παει και μπλεκεται με αυτα..
dtown
 
Δημοσιεύσεις: 887
Εγγραφή: Πέμ 30 Σεπ 2010, 20:24

Re: Βαγγέλης Γαλατσόπουλος

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 21 Μαρ 2017, 22:29

o ΠΑΟΚ είναι ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ, δεν μπορούμε εμείς να στέλνουμε αχυρανθρώπους σαν να μαστε το ρέθυμνο και η αναγέννηση καρδίτσας. το κάναμε Once αλλά έμμεσα (Οικονομίδης) και απέτυχε οικτρά. ο Γαλατσόπουλος δουλειές δεν έχει? τρέχει για τον ΠΑΟΚ, τώρα θα τρέχει και για τον ΕΣΑΚΕ? κάνουμε export παράγοντες τώρα? ο βρύζας στην επο, ο γαλατσό στον εσακε, ο ζαγοράκης βουλευτής? άντε κάντε κι εμένα καθηγητή πανεπιστημίου.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Βαγγέλης Γαλατσόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 28 Μαρ 2017, 14:07

Σήμερα είναι, αν θυμάμαι καλά, οι εκλογές του χΕΣΑΚΕ...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες