Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2014-2015

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2014-2015

Δημοσίευσηαπό Ale » Πέμ 09 Οκτ 2014, 16:33

Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2014-2015

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 10 Οκτ 2014, 18:58

Από το Facebook της Κ.Α.Ε.

Η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας ολοκληρώνεται στο τέλος αυτής της εβδομάδας και στη λίστα των κατόχων διαρκείας της φετινής σεζόν προστέθηκε και ο Γιώργος Μασλαρινός. Κυπελλούχος Ελλάδας με τον ΠΑΟΚ το 1999, ο Γιώργος Μασλαρινός είναι πάντα κοντά στο μπάσκετ, με την Ακαδημία μπάσκετ "Hoop", μέλη της οποίας έχουν παρακολουθήσει πολλές φορές παιχνίδια του ΠΑΟΚ στο PAOK Sports Arena. Ο Γιώργος Μασλαρινός ήρθε στο "Παλατάκι", συναντήθηκε με τον πρόεδρο της ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς, αγόρασε το διαρκείας του, τον ευχαριστούμε πολύ και περιμένουμε τον ίδιο και τα παιδιά της ακαδημίας του στο "Παλατάκι".

Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2014-2015

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 13 Οκτ 2014, 12:46

http://www.paokmania.gr/stiles/mme/72065-katoxos-diarkeias-molis-trion-imeron

Κάτοχος διαρκείας μόλις τριών ημερών!

Τα διαρκείας του μπασκετικού ΠΑΟΚ πλησιάζουν τα 1.300 και την Κυριακή, λίγο πριν από την έναρξη του αγώνα με το Ρέθυμνο, πουλήθηκε το διαρκείας για τον νεαρότερο φίλαθλο του «Δικέφαλου», που είναι μόλις τριών ημερών!

Πρόκειται για τον τριών ημερών Νίκο Βλαδίκα και το αγόρασε ο πατέρας του, Νάσος, γνωστός φίλαθλος της ομάδας και οδοντίατρος που μάλιστα συνεργάζεται με την ΚΑΕ.

Αυτό είναι που λένε ΠΑΟΚτσής (με διαρκείας...) από κούνια!


:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:


Περιμένουμε επίσημη ανακοίνωση της Κ.Α.Ε. για τον ακριβή αριθμό των εισιτηρίων. Λουκέτο δεν θα μπει, γιατί λογικά θα βγάλουν και φέτος τα ημι-διαρκείας στα μισά της σεζόν, όπως πέρσι..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες