Διαρκείας Basket 2011/12

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διαρκείας Basket 2011/12

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Σάβ 23 Ιούλ 2011, 10:29

Θα ήθελα ηρεμία και αυτοσυγκράτηση στις ουρές! Για 4 μέρες. Λείπω διακοπές και πρέπει να προλάβω φανέλα! πράγματι οι κινήσεις μαρκετιγκ ειναι καλύτερες από ποτέ.Η αρχή τουΜπάνε είναι όσο υποσχόμενη υποπτευόμασταν χρόνια τώρα,όσο αξίζει στον ίδιο,όσο του πρέπει του ΠΑΟΚ! όλοι μαζί για νέες εποχές μακριά από τη μιζέρια! Στην Ευρώπη.στην κορυφή!
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2230
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Διαρκείας Basket 2011/12

Δημοσίευσηαπό tigon4 » Σάβ 23 Ιούλ 2011, 10:58

elpaoki έγραψε:olapaok.gr


Η διοίκηση πρωτοδικείου της ΚΑΕ ΠΑΟΚ"
Για το χορηγικό πρόγραμμα "οι 300 του ΠΑΟΚ" αναφέρονται τα εξής:
Θέμα: “Οι 300 ΤΟΥ Π.Α.Ο.Κ.”
Η Κ.Α.Ε Π.Α.Ο.Κ απευθύνεται στους φιλάθλους της ομάδας μας που είναι επιχειρηματίες και θα ήθελαν με χαμηλό κόστος να προβάλλουν την εταιρία τους μέσω του μπασκετικού Π.Α.Ο.Κ. βοηθώντας ταυτόχρονα την ομάδα που αγαπάμε και δημιουργώντας την Χορηγική Δύναμη «Οι 300 του Π.Α.Ο.Κ.». Το χαμηλό κόστος των Υποστηρικτών – Συνεργατών δίνει σχεδόν σε όλους την ευκαιρία σε δύσκολους καιρούς να προβάλλουν την εταιρεία τους με σύγχρονα και ανταποδοτικά εργαλεία Marketing αξιοποιώντας έτσι την τεράστια δυναμική που προσφέρει ως δυνητικό πελατολόγιο ο κόσμος του Π.Α.Ο.Κ.


ΧΟΡΗΓΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΄΄Οι 300 ΤΟΥ Π.Α.Ο.Κ.΄΄


Δικαίωμα χρήσης της φράσης «Επίσημος Υποστηρικτής» της Κ.Α.Ε Π.Α.Ο.Κ. καθώς και του λογότυπου της Κ.Α.Ε Π.Α.Ο.Κ. στην ιστοσελίδα της επιχείρησης.
Αναφορά σε Δελτίο Τύπου μετά το κλείσιμο της συμφωνίας, μέσω όλων των μέσων επικοινωνίας (γραπτό και ηλεκτρονικό τύπο.
Δημιουργία Ειδικού Πίνακα Λογότυπων (Panel) στην κεντρική είσοδο του γηπέδου, με την επωνυμία «Οι 300 του Π.Α.Ο.Κ.».
Παραχώρηση Εισιτήριων Διαρκείας αξίας του 50% της χορηγίας. Δηλαδή δύο (2) εισιτήρια των 200, 00 ευρώ και ένα εισιτήριο των 95, 00 ευρώ. Τα εισιτήρια αυτά θα είναι στο Α.Φ.Μ. της εταιρίας, έτσι ώστε να υπάρχει η δυνατότητα εναλλαγής των φιλάθλων – προσκεκλημένων.
Προβολή του λογοτύπου της εταιρίας στην Επίσημη Ιστοσελίδα της Κ.Α.Ε Π.Α.Ο.Κ. σε ειδική καταχώρηση των Συνεργατών «Οι 300 του Π.Α.Ο.Κ.».
Δυνατότητα πληρωμής του ποσού των 1.000, 00 ευρώ για τα παραπάνω προνόμια με πιστωτική κάρτα σε 6 άτοκες δόσεις.
Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν με τον Υπεύθυνο Marketing & Εμπορικής Ανάπτυξης της Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ., κ. Στύλα Κωνσταντίνο στο 6945 80 60 64 από τις 09:00 – 21:00 ή μέσω Internet στο E – Mail της Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. marketing@paokbc.gr".

++++1926
πολυ ωραιο!!!μακαρι να υπαρχει ανταποκριση απο τον κοσμο!!!



περαν πλακας πολυ ωραιο αυτο....βασικα δλδ δινεις 1000 ευρω και παιρνεις 3 διαρκειας και διαφημιση.

αυτο που δεν καταλαβα ειναι αν βρεθουν 350 τι θα γινει ?
οι 50 τι θα κανουν ?

ενω σου δινει και την δυνατοτητα να δωσεις τα λεφτα σε 6 ατοκες δοσεις.....

ουσιαστικα η καε θα εχει κερδος 300χ500=150.000 ευρω αλλα και 900 διαρκειας θα βρουν κατοχο.
ωραιοοοοο και δεν χρειαζετε να εχεις καμια τρομερη επιχειρηση.
μπραβο μπανε
tigon4
 
Δημοσιεύσεις: 2015
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιούλ 2009, 00:32
Τοποθεσία: βορρας

Re: Διαρκείας Basket 2011/12

Δημοσίευσηαπό Trikaliotis » Σάβ 23 Ιούλ 2011, 12:54

Εμείς ούτως ή άλλως θα το πάρουμε το διαρκείας μας. Το κακό όμως είναι πως υπάρχουν πολλοί πανηγυρτζήδες που πρώτα θα περιμένουν να δούν τις μεταγραφές και μετά να πάρουν. Πρέπει όμως να καταλάβουν ότι οι εποχές έχουν αλλάξει και πλέον οι μεταγραφές γίνονται με γνώμονα την κίνηση των διαρκείας.

Δηλαδή πρώτα θα περιμένει η δοίκηση κάποιο ρευστό (που δεν υπάρχει ούτε για δείγμα) και μετά θα κινηθεί ανάλογα για παίχτες. Και αν αυτό το ρευστό είναι μεγάλο (π.χ με 4-5.000 διαρκείας) θα δούμε και πολύ καλύτερους παίχτες από ότι αν πάρουμε οι κλασσικοί 1000 που παίρνουν κάθε χρόνο.

Κι εγώ ξενέρωσα που έφυγαν οι 2 καλύτεροι μας παίχτες, κι εμένα με κούρασε η υπόθεση με τον Παλάσιο, κι εγώ σπάζομαι όταν κάθε μέρα επί 1 μήνα μπαίνω στα σάιτ και δε κινείται φύλλο στα μεταγραφικά, κι εγώ εκνευρίστηκα όταν πριν λίγη ώρα είδα ότι ο Ίκαρος απέκτησε ως κοινοτικό τον Σένσλεϊ από το Περιστέρι και τώρα κινείται και για τον Παλάσιο
(http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBask ... 97511.html), κι εγώ θέλω να κλείνω παίχτες κατευθείαν με το που ακούγεται το όνομα τους στα Μ.Μ.Ε (όπως π.χ ο γαύρος) και να έχω την ομάδα έτοιμη στην ώρα της, χωρίς να τη βλέπω 3 εβδομάδες πριν αρχίσει η προετοιμασία με μοναδικούς παίχτες τον Γιαννακίδη και τον Αράπη, αλλά ξέρω πως και του χρόνου θα έχω Σούλη και Μάτζικ και μαζί με αυτούς επιτέλους και Μπάνε και πλέον το νερό έχει μπεί στο αυλάκι και τώρα δεν ανησυχώ για τίποτα!
Trikaliotis
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2008, 20:23

Re: Διαρκείας Basket 2011/12

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Σάβ 23 Ιούλ 2011, 14:54

Όλοι διαρκειας παιδιά.
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

Re: Διαρκείας Basket 2011/12

Δημοσίευσηαπό crank » Κυρ 24 Ιούλ 2011, 04:16

Ανεξαρτήτως μεταγραφών ή επιπέδου ομάδας, φέτος πρέπει να βοηθήσουμε το τμήμα.
Μπορεί να μην είναι στα επίπεδα της δεκαετίας του 90 που είχαμε την καλύτερη ομάδα στην Ευρώπη, αλλά η επιστροφή στην Ευρωλίγκα είναι μεγάλη στιγμή για τον μπασκετικό ΠΑΟΚ. Όπως είναι και μεγάλη στιγμή ο Πρόεδρος Πρέλεβιτς, στα πρότυπα των μεγάλων συλλόγων του εξωτερικού. Λίγο να βοηθήσει ο κόσμος και είμαι βέβαιος ότι η ομάδα θα ξεπεράσει τις προσδοκίες.
Άβαταρ μέλους
crank
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Τετ 05 Νοέμ 2008, 19:10

Re: Διαρκείας Basket 2011/12

Δημοσίευσηαπό Ioannis82 » Δευτ 25 Ιούλ 2011, 10:34

Το link για αγορές μέσω internet που είναι οεο γιατί έχω φάει μεγάλο σκάλωμα προς το παρόν και δεν το βρίσκω.Μπορεί κάποιος άγιος αδερφός να βοηθήσει?
Άβαταρ μέλους
Ioannis82
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Παρ 08 Φεβ 2008, 15:15
Τοποθεσία: Γιαννιτσά

Re: Διαρκείας Basket 2011/12

Δημοσίευσηαπό paokmaniak » Δευτ 25 Ιούλ 2011, 11:50

Δεν εχει ενεργοποιηθει ακομα εντος των ημερων
Άβαταρ μέλους
paokmaniak
 
Δημοσιεύσεις: 1679
Εγγραφή: Τετ 01 Οκτ 2008, 20:25

Re: Διαρκείας Basket 2011/12

Δημοσίευσηαπό Trikaliotis » Δευτ 25 Ιούλ 2011, 12:18

Να ρωτήσω κάτι άλλο εγώ αν ξέρει κανείς να μου απαντήσει? Τις φανέλες του Μπάνε τις δικαιούνται και αυτοί που θα πάρουν διαρκείας από τους συνδέσμους (αν είναι μέσα στους 1000 πρώτους) ή μόνο όσοι πάρουν απευθείας από την ΚΑΕ :?: :?: :?:
Trikaliotis
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2008, 20:23

Re: Διαρκείας Basket 2011/12

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Δευτ 25 Ιούλ 2011, 12:23

Άντε ρε αδέλφια... όσο μπορούμε όλοι μας να βοηθήσουμε το μπασκετάκι μας.
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Re: Διαρκείας Basket 2011/12

Δημοσίευσηαπό Trikaliotis » Δευτ 25 Ιούλ 2011, 12:52

Εκλεισαν θέση στο "Παλατάκι"

Οι πρώτοι φίλοι του ΠΑΟΚ έσπευσαν το πρωί της Δευτέρας (25/7) στο PAOK Sports Arena ώστε να προμηθευτούν εισιτήριο διαρκείας για την επόμενη σεζόν.

Από τις πρώτες ώρες διάθεσης των εισιτηρίων διαρκείας της ΚΑΕ ΠΑΟΚ για τη νέα σεζόν το πρωί της Δευτέρας (25/7) οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ βρέθηκαν στο PAOK Sports Arena ώστε να κλείσουν θέση στην έδρα του "Δικεφάλου".

Οι οπαδοί του "Δικεφάλου" φέτος φαίνονται διατεθειμένοι να στηρίξουν την προσπάθεια που ξεκίνησε με τον Μπάνε Πρέλεβιτς στην προεδρία της ΚΑΕ, δείχνοντας και σε αυτή την περίπτωση την αγάπη τους για την ομάδα. Υπενθυμίζεται, ότι η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας γίνεται καθημερινά από τις 10 το πρωί ως τις 8 το βράδυ, ενώ σύντομα θα είναι δυνατή η αγορά εισιτηρίων διαρκείας και μέσω internet.

http://olapaok.gr/basket/ekleisan_thesh ... 99315.html

Κάναμε σεφτέ κατευθείαν πάντως.. ;) Ειδικά αν συγκρίνουμε με άλλες χρονιές (και ειδικά πέρυσι που στις πρώτες 15 μέρες είχαμε δώσει 35 διαρκείας :o :shock:), νομίζω πως φέτος ξεκινάμε καλά και θα πάμε ακόμα καλύτερα..
Trikaliotis
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2008, 20:23

Re: Διαρκείας Basket 2011/12

Δημοσίευσηαπό brigate4 » Δευτ 25 Ιούλ 2011, 13:01

Trikaliotis έγραψε:Να ρωτήσω κάτι άλλο εγώ αν ξέρει κανείς να μου απαντήσει? Τις φανέλες του Μπάνε τις δικαιούνται και αυτοί που θα πάρουν διαρκείας από τους συνδέσμους (αν είναι μέσα στους 1000 πρώτους) ή μόνο όσοι πάρουν απευθείας από την ΚΑΕ :?: :?: :?:


Xλωμό γιατί συνήθως τα μαζεύουν όλα μαζί προς το τέλος και τα παίρνουν αλλά δεν ξέρω...
Αυτές τις φανέλες πρέπει ούτως ή άλλως να τις βγάλουν στη μπουτίκ (και με άλλους αριθμούς και Τεργέστης, λέω τώρα) :nairepaok:
ΠΑΟΚ ξέρω 'γω να πούμε, ΦΕΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...
Άβαταρ μέλους
brigate4
 
Δημοσιεύσεις: 1620
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 15:06

Re: Διαρκείας Basket 2011/12

Δημοσίευσηαπό paokmaniak » Δευτ 25 Ιούλ 2011, 13:21

Παντως καλο θα ηταν να υπαρχει μια ενημερωση για τον αριθμο που ειμαστε. Εγω μεχρι την αλλη Πεμπτη δε θα χω αμαξι κ λεω να παω τοτε ελπιζω να μην με προλαβουν τις φανελες (παρα ειμαι αισιοδοξος ε? :D )
Άβαταρ μέλους
paokmaniak
 
Δημοσιεύσεις: 1679
Εγγραφή: Τετ 01 Οκτ 2008, 20:25

Re: Διαρκείας Basket 2011/12

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 25 Ιούλ 2011, 16:15

Trikaliotis έγραψε:Εκλεισαν θέση στο "Παλατάκι"

Οι πρώτοι φίλοι του ΠΑΟΚ έσπευσαν το πρωί της Δευτέρας (25/7) στο PAOK Sports Arena ώστε να προμηθευτούν εισιτήριο διαρκείας για την επόμενη σεζόν.

Από τις πρώτες ώρες διάθεσης των εισιτηρίων διαρκείας της ΚΑΕ ΠΑΟΚ για τη νέα σεζόν το πρωί της Δευτέρας (25/7) οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ βρέθηκαν στο PAOK Sports Arena ώστε να κλείσουν θέση στην έδρα του "Δικεφάλου".

Οι οπαδοί του "Δικεφάλου" φέτος φαίνονται διατεθειμένοι να στηρίξουν την προσπάθεια που ξεκίνησε με τον Μπάνε Πρέλεβιτς στην προεδρία της ΚΑΕ, δείχνοντας και σε αυτή την περίπτωση την αγάπη τους για την ομάδα. Υπενθυμίζεται, ότι η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας γίνεται καθημερινά από τις 10 το πρωί ως τις 8 το βράδυ, ενώ σύντομα θα είναι δυνατή η αγορά εισιτηρίων διαρκείας και μέσω internet.

http://olapaok.gr/basket/ekleisan_thesh ... 99315.html

Κάναμε σεφτέ κατευθείαν πάντως.. ;) Ειδικά αν συγκρίνουμε με άλλες χρονιές (και ειδικά πέρυσι που στις πρώτες 15 μέρες είχαμε δώσει 35 διαρκείας :o :shock:), νομίζω πως φέτος ξεκινάμε καλά και θα πάμε ακόμα καλύτερα..



o 34 παντως ημουν εγω :opaokara:
Dimg4
 

Re: Διαρκείας Basket 2011/12

Δημοσίευσηαπό paokmaniak » Δευτ 25 Ιούλ 2011, 20:49

93 πουληθηκαν σημερα καλουτσικος αριθμος αν αναλογιστει κανεις οτι δεν αρχισε κ η διαθεση μεσω νετ κ δεν εχουμε καν παικτες
Άβαταρ μέλους
paokmaniak
 
Δημοσιεύσεις: 1679
Εγγραφή: Τετ 01 Οκτ 2008, 20:25

Re: Διαρκείας Basket 2011/12

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Δευτ 25 Ιούλ 2011, 21:19

Ικανοποιητικό το νούμερο.
Όταν ξεκινήσει και η διαδικτυακή πώληση, λογικά θα υπάρξει μεγάλη ώθηση.
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες