PAOK Sports Arena - Παλατάκι

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Pegasus » Πέμ 05 Απρ 2012, 03:03

Στάση Λουμίδη με το 2 ή το 8, εγώ αυτά παίρνω. Προς ΙΚΕΑ να πάτε όμως ε, μη βρεθείτε σε κανένα σταθμό ή στα ΚΤΕΛ και σας ψάχνουμε.

Πέρσι ήταν ο Κανώτας, φέτος είναι η κρίση αλλά είναι επίσης τα 5 ευρώ εισιτήριο και οι χιλιάδες κόσμου που βλέπω να πηγαίνουν για καφέ και φαΐ ή να έρχονται στο πάλαι ποτέ ντέρμπι του Παλαί και πλέον παρηγοριά στους αρρώστους. Στέρεψαν οι δικαιολογίες. Ας παραδεχτούμε μια απλή αλήθεια. Σταρχίδια μας το μπάσκετ. Δεν είναι ντροπή, ας το πούμε όλοι μαζί, θα αισθανθούμε καλύτερα. Κάτι λίγοι γραφικοί έμειναν να ασχολούνται. Η αγωνία του 2007-2008 δεν έγινε μάθημα. Αυτή τη φορά δε θα υπάρξει ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2014... Μακάρι 100 φορές να κάνω λάθος και ο Μπάνε και οι συν αυτώ να γυρίσουν τον κόσμο τούμπα αλλά το τμήμα αυτό για μένα έχει χάσει κάθε σοβαρή ελπίδα να ξαναγίνει σταθερά ανταγωνιστικό.

Κρίμα, πραγματικά.
Κλειστόν
Άβαταρ μέλους
Pegasus
 
Δημοσιεύσεις: 3187
Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 20:24

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό kostasff » Πέμ 05 Απρ 2012, 06:58

+ όσα θες. Ποστ για την κεντρική.
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό brigate4 » Πέμ 06 Δεκ 2012, 18:10

Μια που το θυμήθηκα...
Τις προάλλες μ'ένα φίλο στο κλειστό πιάσαμε το θέμα που μάλλον οι περισσότεροι θα το 'χετε σκεφτεί.
Τι στο π... θα γίνει με τα κόκκινα καρεκλάκια?
Ένας σημαντικός λόγος που δεν΄το νιώθουμε τόσο σαν σπίτι μας είναι τα χρώματα στο γήπεδο.
Τι σχέση έχει με ΠΑΟΚ αυτό το πράγμα? Τόσο δύσκολο είναι το θέμα?
Μήπως να πάρουμε κανά σπρέι και να πιάσουμε δουλειά?


Εικόνα :opaokara:
ΠΑΟΚ ξέρω 'γω να πούμε, ΦΕΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...
Άβαταρ μέλους
brigate4
 
Δημοσιεύσεις: 1620
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 15:06

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό brigate4 » Τετ 04 Δεκ 2013, 14:49

Πολύ καλύτερα έτσι...Άγκυρα

Εικόνα
ΠΑΟΚ ξέρω 'γω να πούμε, ΦΕΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...
Άβαταρ μέλους
brigate4
 
Δημοσιεύσεις: 1620
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 15:06

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Realcon » Πέμ 05 Δεκ 2013, 12:55

Pegasus έγραψε:Στάση Λουμίδη με το 2 ή το 8, εγώ αυτά παίρνω. Προς ΙΚΕΑ να πάτε όμως ε, μη βρεθείτε σε κανένα σταθμό ή στα ΚΤΕΛ και σας ψάχνουμε.

Πέρσι ήταν ο Κανώτας, φέτος είναι η κρίση αλλά είναι επίσης τα 5 ευρώ εισιτήριο και οι χιλιάδες κόσμου που βλέπω να πηγαίνουν για καφέ και φαΐ ή να έρχονται στο πάλαι ποτέ ντέρμπι του Παλαί και πλέον παρηγοριά στους αρρώστους. Στέρεψαν οι δικαιολογίες. Ας παραδεχτούμε μια απλή αλήθεια. Σταρχίδια μας το μπάσκετ. Δεν είναι ντροπή, ας το πούμε όλοι μαζί, θα αισθανθούμε καλύτερα. Κάτι λίγοι γραφικοί έμειναν να ασχολούνται. Η αγωνία του 2007-2008 δεν έγινε μάθημα. Αυτή τη φορά δε θα υπάρξει ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2014... Μακάρι 100 φορές να κάνω λάθος και ο Μπάνε και οι συν αυτώ να γυρίσουν τον κόσμο τούμπα αλλά το τμήμα αυτό για μένα έχει χάσει κάθε σοβαρή ελπίδα να ξαναγίνει σταθερά ανταγωνιστικό.

Κρίμα, πραγματικά.

+1926
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 15 Νοέμ 2014, 18:42

brigate4 έγραψε:Μια που το θυμήθηκα...
Τις προάλλες μ'ένα φίλο στο κλειστό πιάσαμε το θέμα που μάλλον οι περισσότεροι θα το 'χετε σκεφτεί.
Τι στο π... θα γίνει με τα κόκκινα καρεκλάκια?
Ένας σημαντικός λόγος που δεν΄το νιώθουμε τόσο σαν σπίτι μας είναι τα χρώματα στο γήπεδο.
Τι σχέση έχει με ΠΑΟΚ αυτό το πράγμα? Τόσο δύσκολο είναι το θέμα?
Μήπως να πάρουμε κανά σπρέι και να πιάσουμε δουλειά?


Εικόνα :opaokara:



brigate4 έγραψε:Πολύ καλύτερα έτσι...Άγκυρα

Εικόνα



Βλέπω αυτή τη στιγμή Besiktas - Karsiyaka, όντως φαίνεται πολύ καλύτερο το γήπεδο με μαύρα και άσπρα στοιχεία..
Κι απ'έξω θα 'ταν καλό να βαφεί το Παλατάκι μας..

Παρ'όλα αυτά, έχουμε γηπεδάρα! Τις προάλλες στις τουαλέτες βρήκα χαρτί, σαπούνι και οι χέστρες ήταν καθαρές! :o
Επειδή πηγαίνουν λίγοι, αλλά και πάλι...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 16 Ιαν 2015, 20:33

Σύμφωνα με τον Σήφη, σήμερα, αύριο και μεθαύριο διεξάγεται στο Παλατάκι το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Tae Kwon Do!
Έσοδα για την Κ.Α.Ε.! ;)
Ίσως βρεθώ κάπου εκεί...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 19 Ιαν 2015, 00:53

Ήμουν σήμερα.
Διεθνές τουρνουά Tae Kwon Do, το γούσταρα τρελά κι ας ήμουν μόνος μου, από τις 2 ως τις 7... Του πάει του Π.Α.Ο.Κ. το Tae Kwon Do! ;) 8-)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 09 Φεβ 2015, 15:25

http://www.paokmania.gr/tournament/basket/diafora/79471-to-neo-mouseio-tis-kae-paok-vid

Το νέο μουσείο της ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δείτε στο video που ανέβασε η ΚΑΕ στο επίσημο κανάλι της στο youtube, πλάνα από το καινούριο μουσείο της, που βρίσκεται στην Paok Sports Arena...

Στο video φιλοξενούνται δηλώσεις του Νίκου Σταυρόπουλου, του υπεύθυνου για την κατασκευή του μουσείου, καθώς και του προέδρου της Λιμόζ, Φρεντερίκ Φορτέ.


Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 16 Φεβ 2015, 20:53

http://www.paokbc.gr/news/news/4149

Και ο Γιάννης Γιαννούλης για το μουσείο του ΠΑΟΚ…

Είκοσι χρόνια μετά την κατάκτηση του Κυπέλλου Ελλάδας στη Λαμία, τρία πολύ σημαντικά αντικείμενα συνδεδεμένα με τον συγκεκριμένο τίτλο, θα πάρουν την θέση τους στο μουσείο της ομάδας μπάσκετ του ΠΑΟΚ. Όλα τους συνδεδεμένα με τον Γιάννη Γιαννούλη που φρόντισε να παραδοθούν στην ΚΑΕ ΠΑΟΚ, πριν από την έναρξη του αγώνα με τον ΚΑΟΔ το απόγευμα του Σαββάτου.

Ο Γιάννης Γιαννούλης, μέλος της ομάδας του ΠΑΟΚ που κατέκτησε το 1995 το Κύπελλο Ελλάδας στο Final Four της Λαμίας, έβγαλε από την συλλογή του και παρέδωσε στην ΚΑΕ για το μουσείο της ομάδας μπάσκετ, το διχτάκι που είχε πάρει από το ένα στεφάνι, αλλά και το μετάλλιό του, ενώ και η φανέλα του από τον τελικό θα μπει στο μουσείο. Την παρέδωσε ο φίλαθλος του ΠΑΟΚ και προσωπικός φίλος του Γιαννούλη Νίκος Κριτζαλίδης, που την κρατούσε στη δική του προσωπική συλλογή από το 1995!

Υπενθυμίζουμε ότι οι εργασίες στο μουσείο της ομάδας μπάσκετ του ΠΑΟΚ συνεχίζονται και θα ολοκληρωθούν υπό την επίβλεψη της εταιρίας ΑΝΑΔΟΜΩ, ενώ όσοι φίλοι της ομάδας θέλουν πληροφορίες ή επιθυμούν να παραχωρήσουν αντικείμενα στην ΚΑΕ ΠΑΟΚ ώστε να πάρουν και αυτά την θέση του στο μουσείο, μπορούν να επικοινωνούν στο museum@paokbc.gr
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 17 Φεβ 2015, 20:50

http://www.paokbc.gr/news/news/4153

Μία προσφορά μεγάλης αξίας για τον ΠΑΟΚ

Η δημιουργία του μουσείου της ομάδας μπάσκετ του ΠΑΟΚ, που θα αποτελέσει μία πολύ σημαντική παρακαταθήκη για το μέλλον, έχει ήδη ευαισθητοποιήσει πολύ κόσμο και αυτό που συνέβη το βράδυ τα Δευτέρας μόνο χαρά και συγκίνηση θα μπορούσε να μας προκαλέσει.

Ένας πολύ καλός φίλος, του ΠΑΟΚ πάνω από όλα, μέλος του ΑΣ και του Διοικητικού Συμβουλίου του Eρασιτέχνη, ο Χάρης Μάλλιος, παρέδωσε στον Νίκο Σταυρόπουλο 101 κασέτες VHS με αγώνες του ΠΑΟΚ από τις δεκαετίες ’80 και ’90, από την πολύτιμη και ιδιαίτερα πλούσια συλλογή του, προκειμένου να αξιοποιηθούν από την ΚΑΕ ΠΑΟΚ. Παράλληλα για τις ανάγκες του μουσείου, παραχωρήθηκαν 13 βιβλιοδετημένοι τόμοι του περιοδικού ΤΡΙΠΟΝΤΟ με θεματολογία που αφορά τον ΠΑΟΚ, αλλά και αναμνηστικά λάβαρα από την συμμετοχή του ΠΑΟΚ στους τελικούς της Γενεύης και της Βιτόρια, αλλά και το Final Four της Αθήνας.

Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ευχαριστεί τον Χάρη Μάλλιο για την πολύτιμη προσφορά του στην ομάδα, ενώ με την ευκαιρία ο Νίκος Σταυρόπουλος τόνισε: «Θέλω να ευχαριστήσω τον Χάρη Μάλλιο για την ευαισθητοποίησή του και το γεγονός ότι εμπιστεύτηκε στην ΚΑΕ το πολύτιμο αρχείο του, προκειμένου να αξιοποιηθεί και να δοθεί η δυνατότητα σε όλο τον κόσμο να παρακολουθήσει, να μάθει ή να θυμηθεί ένα μεγάλος μέρος της ιστορίας του ΠΑΟΚ. Είναι πολύ σημαντική η κίνησή του, γιατί αποχωρίστηκε ένα μέρος της ζωής του, πράγματα τα οποία μάζευε για χρόνια και αυτό μας συγκινεί ακόμη περισσότερο. Αυτή ακριβώς είναι και η σημασία του μουσείου, να βγάλουμε όλοι από το αρχείο μας τα πολύτιμα αντικείμενα που έχουμε, να αναδείξουμε ξανά την ιστορία του ΠΑΟΚ, να την δείξουμε στον κόσμο και να βοηθήσουμε να μάθουν όλοι με σωστό τρόπο την ιστορία της ομάδας μας».

Υπενθυμίζουμε ότι όσοι φίλοι της ομάδας θέλουν πληροφορίες ή να συνεισφέρουν με τον τρόπο τους στο μουσείο της ομάδας μπάσκετ του ΠΑΟΚ, μπορούν να επικοινωνούν με την διεύθυνση museum@paokbc.gr
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Ale » Δευτ 23 Φεβ 2015, 14:36

Ρε παιδιά, κάποιος που να μιλάει με τον Μπάνε δεν υπάρχει;
Πείτε τον να το βάψει επιτέλους ασπρόμαυρο!
Αυτοί οι μπλε-κίτρινοι τοίχοι με μαχαιρώνουν την καρδιά!

Επίσης, μια που το θυμήθηκα, τί καινούρια μόδα είναι αυτή με την τηλεοπτική κάλυψη των αγώνων από την απέναντι εξέδρα;
Χάνεται τουλάχιστον η μισή ατμόσφαιρα από την οθόνη.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Thanix » Δευτ 23 Φεβ 2015, 16:08

Θελει πολύ χρήμα και δεν υπάρχει, ούτε καρεκλάκια να αλλαχθούν ούτε βάψιμο. Εδώ το γήπεδο δεν είχε συντηρηθεί ποτέ και το έβαφε ο μπανε πέρσι με κόσμο.

ΥΓ όσο όμορφο ειναι από μέσα το παλατάκι , τόσο λυόμενο μοιάζει απέξω.
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 23 Φεβ 2015, 16:34

Ale έγραψε:Ρε παιδιά, κάποιος που να μιλάει με τον Μπάνε δεν υπάρχει;
Πείτε τον να το βάψει επιτέλους ασπρόμαυρο!
Αυτοί οι μπλε-κίτρινοι τοίχοι με μαχαιρώνουν την καρδιά!

Επίσης, μια που το θυμήθηκα, τί καινούρια μόδα είναι αυτή με την τηλεοπτική κάλυψη των αγώνων από την απέναντι εξέδρα;
Χάνεται τουλάχιστον η μισή ατμόσφαιρα από την οθόνη.


το οτι κανουν το ευρω διευρω για να ειναι συνεπεις ουτε που περασε απο το μυαλο ε?
Dimg4
 

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Ale » Δευτ 23 Φεβ 2015, 20:53

Προσπερνώ τον επιθετικό-ειρωνικό σου τόνο, Ντιμγκ4, και απαντώ.
Το ποστ μου είχε δύο σκέλη.
Ένα για το εσωτερικό χρώμα του γηπέδου, το οποίο ακόμα και αποτελέσματα μπορεί να δώσει στην ομάδα, αλλά και η απορία για την αλλαγή πλευράς της τηλεοπτικής λήψης.
Ο Θανίξ κατάλαβε το παράπονο, αλλά και την αιχμή του πρώτου σκέλους και απάντησε με πολύ όμορφο τρόπο και περιεχόμενο.
Οι παπούδες και οι πατεράδες μας έχτισαν ολόκληρη Τούμπα αφιλοκερδώς και εμείς δεν είμαστε άξιοι να βάψουμε τέσσερις τοίχους.
Όσο για την αλλαγή της θέσης της κάμερας, δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι;
Θυμάμαι τον εαυτό μου να εκστασιάζεται, βλέποντας τον ΠΑΟΚ από την τηλεόραση να παίζει στο Παλέ, και να μετράω κάθε φορά τις ώρες μέχρι την επόμενη φορά, που θα την έκανα κοπάνα από το σπίτι/σχολείο/φροντιστήριο, για να δω τον Μπάνε/Πέτζα/Σκάιλς.
Και η μισή καύλα ήταν ότι θα έμπαινα σε εκείνη την κερκίδα που με μάγευε από την τηλεόραση.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες