PAOK Sports Arena - Παλατάκι

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:51

Διάβασα στην πρώτη σελίδα πως το πρώτο επίσημο παιχνίδι ήταν με το βάζελο
Εγώ γιατί θυμάμαι ότι ήταν εναντίον της μπενετον; Και αν θυμάμαι καλά είχαμε χάσει με δυο πόντους στο τέλος
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Thanix » Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:57

Ale έγραψε:Προσπερνώ τον επιθετικό-ειρωνικό σου τόνο, Ντιμγκ4, και απαντώ.
Το ποστ μου είχε δύο σκέλη.
Ένα για το εσωτερικό χρώμα του γηπέδου, το οποίο ακόμα και αποτελέσματα μπορεί να δώσει στην ομάδα, αλλά και η απορία για την αλλαγή πλευράς της τηλεοπτικής λήψης.
Ο Θανίξ κατάλαβε το παράπονο, αλλά και την αιχμή του πρώτου σκέλους και απάντησε με πολύ όμορφο τρόπο και περιεχόμενο.
Οι παπούδες και οι πατεράδες μας έχτισαν ολόκληρη Τούμπα αφιλοκερδώς και εμείς δεν είμαστε άξιοι να βάψουμε τέσσερις τοίχους.
Όσο για την αλλαγή της θέσης της κάμερας, δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι;
Θυμάμαι τον εαυτό μου να εκστασιάζεται, βλέποντας τον ΠΑΟΚ από την τηλεόραση να παίζει στο Παλέ, και να μετράω κάθε φορά τις ώρες μέχρι την επόμενη φορά, που θα την έκανα κοπάνα από το σπίτι/σχολείο/φροντιστήριο, για να δω τον Μπάνε/Πέτζα/Σκάιλς.
Και η μισή καύλα ήταν ότι θα έμπαινα σε εκείνη την κερκίδα που με μάγευε από την τηλεόραση.

Το θέμα της κάμερας ειναι λόγο Ευρώπης που ειναι υποχρεωτικό να δείχνει η κάμερα τους πάγκους, όποτε εφόσον παίζουμε Ευρώπη εχει γίνει η εγκατάσταση από τους τεχνικούς έτσι.
Αλλα έχεις δίκιο οτι φαίνεται άσχημα.
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Δευτ 23 Φεβ 2015, 22:04

25.500 θελουν για να αλλαξουν ολα τα καρεκλακια στο παλατακι (απο γνωστη εταιρια προσφορα ) ειχε γινει μια προταση να πανε εκει μερικα λεφτα απο τα εισητηρια του τελικου περσι στο οακα αλλα τζιφος....
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Ale » Δευτ 23 Φεβ 2015, 22:06

Μαυρο Χιονι έγραψε:Διάβασα στην πρώτη σελίδα πως το πρώτο επίσημο παιχνίδι ήταν με το βάζελο
Εγώ γιατί θυμάμαι ότι ήταν εναντίον της μπενετον; Και αν θυμάμαι καλά είχαμε χάσει με δυο πόντους στο τέλος

Ήταν όντως ο πρώτος τελικός με τον πράσινο π#ύστη.
Με σολντ άουτ, το οποίο μάλιστα νομίζω ήταν το μόνο μέχρι το ματς παραμονής με το λήκι το 2008, όταν ήταν και η δεύτερη φορά που καταφέραμε να εξαντλήσουμε τα εισιτήρια (τρομάρα μας).
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Ale » Δευτ 23 Φεβ 2015, 22:30

mpouJr έγραψε:25.500 θελουν για να αλλαξουν ολα τα καρεκλακια στο παλατακι (απο γνωστη εταιρια προσφορα ) ειχε γινει μια προταση να πανε εκει μερικα λεφτα απο τα εισητηρια του τελικου περσι στο οακα αλλα τζιφος....

3Ε το καρεκλάκι.
Πολύ καλή τιμή.
Αν βάλει ο Μπάνε 10Ε "καπελάκι" στα φετινά διαρκείας, με προορισμό την ανακαίνιση του κλειστού, θα είμαι ο πρώτος που θα πάρω συν ένα διαρκείας σε σχέση με πέρυσι.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Ale » Δευτ 23 Φεβ 2015, 22:33

Thanix έγραψε:
Ale έγραψε:Προσπερνώ τον επιθετικό-ειρωνικό σου τόνο, Ντιμγκ4, και απαντώ.
Το ποστ μου είχε δύο σκέλη.
Ένα για το εσωτερικό χρώμα του γηπέδου, το οποίο ακόμα και αποτελέσματα μπορεί να δώσει στην ομάδα, αλλά και η απορία για την αλλαγή πλευράς της τηλεοπτικής λήψης.
Ο Θανίξ κατάλαβε το παράπονο, αλλά και την αιχμή του πρώτου σκέλους και απάντησε με πολύ όμορφο τρόπο και περιεχόμενο.
Οι παπούδες και οι πατεράδες μας έχτισαν ολόκληρη Τούμπα αφιλοκερδώς και εμείς δεν είμαστε άξιοι να βάψουμε τέσσερις τοίχους.
Όσο για την αλλαγή της θέσης της κάμερας, δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι;
Θυμάμαι τον εαυτό μου να εκστασιάζεται, βλέποντας τον ΠΑΟΚ από την τηλεόραση να παίζει στο Παλέ, και να μετράω κάθε φορά τις ώρες μέχρι την επόμενη φορά, που θα την έκανα κοπάνα από το σπίτι/σχολείο/φροντιστήριο, για να δω τον Μπάνε/Πέτζα/Σκάιλς.
Και η μισή καύλα ήταν ότι θα έμπαινα σε εκείνη την κερκίδα που με μάγευε από την τηλεόραση.

Το θέμα της κάμερας ειναι λόγο Ευρώπης που ειναι υποχρεωτικό να δείχνει η κάμερα τους πάγκους, όποτε εφόσον παίζουμε Ευρώπη εχει γίνει η εγκατάσταση από τους τεχνικούς έτσι.
Αλλα έχεις δίκιο οτι φαίνεται άσχημα.

Ας αλλάξουμε θέση τους πάγκους τότε! :opaokara:
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 23 Φεβ 2015, 22:35

Ale έγραψε:
mpouJr έγραψε:25.500 θελουν για να αλλαξουν ολα τα καρεκλακια στο παλατακι (απο γνωστη εταιρια προσφορα ) ειχε γινει μια προταση να πανε εκει μερικα λεφτα απο τα εισητηρια του τελικου περσι στο οακα αλλα τζιφος....

3Ε το καρεκλάκι.
Πολύ καλή τιμή.


:o
Τιμή λαϊκής!!

Να μιλήσει κάποιος μαζί του, να του τα μεταφέρει...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό fossa » Δευτ 23 Φεβ 2015, 23:22

Οι κάμερες πρέπει οπωσδήποτε να παν εκεί που ήταν.
Για να γίνει αυτό πρέπει οι πάγκοι να ρθουν απέναντι. Έτσι κάναν όλες οι ομάδες σε όλα τα γήπεδα.
Για τα καρεκλάκια, αν είναι τόσο μικρό το κόστος πρέπει να γίνει.
Στο φινάλε ας γίνει μόνο στο πρώτο διάζωμα, στα κόκκινα. Ήμαρτον δηλαδή.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Τρί 24 Φεβ 2015, 05:50

Tα ξερει ηδη ρομαν,νομιζω οτι το ολο θεμα το εψαξαν μεσα απο την καε (μετα απο προτροπη συνδεσμιτων)
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Παρ 20 Μαρ 2015, 15:46

Ποσοστό ατόμων που δήλωσαν ότι έχουν αγαπημένο άθλημα το μπάσκετ (πανελλαδικό ποσοστό)

ΠΑΟΚ 0,05 (0,12)
---
Πράσινος 0,35 (0,27)
Κόκκινος 0,28 (0,29)
Κίτρινη 0,09 (0,11)
Κίτρινος 0,04 (0,03)

Κατάθλιψη.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 21 Μαρ 2015, 00:11

τα ποσοστό μας είναι 5% (ενώ πριν 1 χρόνο ήταν 12%)? κατάλαβα καλά? ο συμπολίτης έχει 4% ? :o :shock: δεν μπορώ να το πιστέψω :roll:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό stelyk » Σάβ 21 Μαρ 2015, 00:57

λαθος καταλαβες, στην παρενθεση το 12% ειναι το συνολικο ποσοστο των οπαδων του ΠΑΟΚ και υπαρχει ενα 5% μεσα στο 12% που εχει για αγαπημενο αθλημα το μπασκετ.
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 21 Μαρ 2015, 09:10

ωραία. και πάλι αυτό που δεν μπορώ να πιστέψω είναι οτι το 4% του συμπολίτη δηλώνουν μόνο μπασκετικοί. δεν μπορεί για τον συμπολίτη να είναι αλήθεια αυτό? σε τι κόσμο θα μεγαλώσουμε τα παιδιά μας νίκο τσαμτσίκα??
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Σάβ 21 Μαρ 2015, 09:43

Ο κίτρινος έχει 0,03 πανελλαδικά αλλά 0,04 μεταξύ αυτών που λένε ότι αγαπημένο τους άθλημα είναι το μπάσκετ λόγω περασμένων μεγαλείων. Ο πράσινος 0,27 και 0,35 αντίστοιχα λόγω πρόσφατων μεγαλείων κι έλλειψης... καπετάνιου στο ποδοσφαιρικό τμήμα. Ο κόκκινος έχει περίπου ίδιο ποσοστό και στα δύο γιατί, υποθέτω, ναι μεν στο μπάσκετ έχει δει πράγματα αλλά δεν του αρέσει ο ανταγωνισμός και προτιμά ελαφρώς την μπάλα που δεν έχει ο ξάδερφός του το θράσος να τον κοντράρει συστηματικά με τα ίδια μέσα. Η κίτρινη έχει 0,11 πανελλαδικά και 0,09 μεταξύ των μπασκετόφιλων, που δεν είναι τεράστια διαφορά ειδικά αν σκεφτεί κανείς ότι το μπάσκετ τους σάπισε πριν το ποδόσφαιρό τους. Εμείς πάλι, αν πιστέψει κανείς αυτή τη δημοσκόπηση, είμαστε αναλογικά οι πιο αμπάσκετοι απ' όλους τους φιλάθλους, γι' αυτό και η κατάθλιψη. Μία μικρή απόκλιση σαν αυτή που έχει η κίτρινη θα ήταν πιο φυσιολογική.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Γήπεδο ΠΑΟΚ - Παλατάκι

Δημοσίευσηαπό fossa » Δευτ 20 Απρ 2015, 18:23

Μια ζωή όταν άκουγα πως ο ΠΑΟΚ πρέπει να παίζει σε μικρά γήπεδα για να τα γεμίζει μου την έδινε.
Όχι. Έχει σπίτι. Να φτιάξει ομάδες για να το γεμίζει.

Από του χρόνου το PAOK SPORTS ARENA θα έχει τα χρώματα που του αρμόζουν (τα καρεκλάκια), με τη βοήθεια του λαού...
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες