Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό kayde » Σάβ 30 Μάιος 2020, 12:30

Τις διαβασα τις δηλωσεις του,μιλαει στον ουδετερο,λες και αυτος ειναι κατι αλλο απο μεγαλομετοχος.Και δινει συμβουλες καλης διαχειρισης :?: για θεματα που και ο ιδιος ευθυνεται.Εγω προσωπικα εχω χασει τη μπαλα με τον ερασιτεχνη και με το τι γινεται στα τμηματα..
Ισως αυτος ειναι και ο λογος που δεν αναλαμβανει και καποιος,αν ισχυουν πραγματα που τα κρυβουν επιμελως οι περιεργοι εκει μεσα.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 30 Μάιος 2020, 14:26

palok έγραψε:O Πρόεδρος του ΕΣΑΚΕ δίνει συμβουλές (και) στον μεγαλομέτοχο του ΠΑΟΚ: "Πιστεύω και ο Άρης και ο ΠΑΟΚ είναι ομάδες ιστορικές. Εγώ έχω δει όλη την ιστορία τους, είναι μεγάλα κλαμπ και brand name. Είπαμε ότι πρέπει να τηρήσουν τον κανόνα ότι δεν θα δημιουργηθούν νέα χρέη και το δεύτερο ότι θα ετοιμάσουν ένα πλάνο τριετίας ή τετραετίας αποπληρωμής χρεών και θα παρακολουθείται αυτό σε συνεργασία με τις ομάδες ότι τηρείται αυτό το πλάνο. Είναι η μόνο λύση για τις δύο ομάδες όσο δεν έχουν κάποιον ιδιοκτήτη».

ζητείται ελπίς.

Με άλλα λόγια: Το μαρτύριο του Σίσυφου συνεχίζεται, για 3 ή 4 χρόνια (διαλέξτε), εκτός κι αν τα χώσει ο Βάνιας...
Τεράστια απογοήτευση και πάλι, ειδικά όταν οι πλέον υπεύθυνοι, αυτός κι ο Πρόεδρος του ΑΣ, κρύβονται... :( :evil:

Δεν ξέρω, πλέον, τι από τα δύο, μεθερμηνευόμενα απ τις παραπάνω "συμβουλές"-δηλώσεις αντέχω, προσωπικά...
Το "Τι είχες Γιάννη? - Ό,τι είχα πάντα..." ή το "Τρεχάτε ποδαράκια μου, να μην σας χέσει ο κώλος μου..." ? :?
Ίσως, βέβαια και τίποτε απ τα δύο, μετά από τόσα χρόνια στασιμότητας, μέσω υπομονής και στήριξης, δεν ξέρω...

Ίσως ήρθε η ώρα, για κάποιους, λίγους απ τους πολύ παλιούς, που μείναμε, φύγαμε, αλλά ξαναήρθαμε, να πούμε:
Κρίμα, πάει, άδοξα κι αυτός...Αλλά και τι να κάνουμε? Αυτά έχει η ζωή...Να ζήσουμε, να τον θυμόμαστε... :cry:

Δεν ξέρω, ειλικρινά...Ένα μόνο ξέρω, στα σίγουρα...Μεγάλη θλίψη και μόνο....
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Zoki4 » Σάβ 30 Μάιος 2020, 20:03

Ο Χαλβατσιωτης αποκάλυψε ότι ο νέος προπονητής της ομάδας μπάσκετ του ΠΑΟΚ θα είναι ο Τζον Κορφας. Μέχρι τώρα ακουγόταν ότι θα έρθει ως General Manager. Όπως και να έρθει ο ερχομός του Κόρφα μας κάνει χαρούμενους.
Zoki4
 
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Δευτ 19 Αύγ 2019, 21:07

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 31 Μάιος 2020, 09:42

έχει πλάκα πάντως. Ακούστηκε ο Κόρφας (και ο ΜΟύλα). Ακούγονται οι Βασιλειάδης-Βασιλόπουλος-Μαυροκεφαλίδης. Και αυτοί που θα αναλάβουν, θα μας πούν στο τέλος της χρονιάς οτι το αγωνιστικό το χειριζόταν άλλος.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Zoki4 » Κυρ 31 Μάιος 2020, 10:15

Ο Βασιλειάδης και ένας παίκτης από τον ρουλη θεωρούνται κλεισμένοι.
Zoki4
 
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Δευτ 19 Αύγ 2019, 21:07

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 31 Μάιος 2020, 11:33

Διαβάζω για βασιλόπουλο Μαυροκεφαλίδη και αισθάνομαι 15 χρόνια νεότερος.

Και στα καπάκια διαβάζω για ρεπορτάζ χαλβατσιωτη που μιλάει για Κόρφα.

Και αισθάνομαι 25 χρόνια νεότερος.

Πουστη Βεζυρτζη πούλα. Κι εσύ και ο Βουλινος.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Κυρ 31 Μάιος 2020, 11:53

Ωραίος!
Ο ΠΑΟΚ ανήκει στο λαό του ...

Έλα ρε μεγάλε Cliff Levingston και φέρε και το γιο σου την παικτούρα να βοηθήσει να πάθουμε καθολικό deja -vu!

Νιώθω έφηβος ξανά!
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 31 Μάιος 2020, 12:04

palok έγραψε:έχει πλάκα πάντως. Ακούστηκε ο Κόρφας (και ο ΜΟύλα). Ακούγονται οι Βασιλειάδης-Βασιλόπουλος-Μαυροκεφαλίδης. Και αυτοί που θα αναλάβουν, θα μας πούν στο τέλος της χρονιάς οτι το αγωνιστικό το χειριζόταν άλλος.

Τα είπες όλα, με δυο λέξεις μόνο, στο προηγούμενο ποστ σου...Ζητείται ελπίς... :(

Υ.Γ. Και κάνα δυο χιλιάδες διαρκείας, φυσικά, μπας και δεν πέσουμε λόγω "υποχρεώσεων"... :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Κυρ 31 Μάιος 2020, 14:21

palok έγραψε:έχει πλάκα πάντως. Ακούστηκε ο Κόρφας (και ο ΜΟύλα). Ακούγονται οι Βασιλειάδης-Βασιλόπουλος-Μαυροκεφαλίδης. Και αυτοί που θα αναλάβουν, θα μας πούν στο τέλος της χρονιάς οτι το αγωνιστικό το χειριζόταν άλλος.

Και ποιός θα τους φέρει όλους αυτούς; Μόνο αυτοί που αναφέρεις είναι 3 επίπεδα πάνω από το περσινό ροστερ! Καιρός είναι να ακούσουμε και για Scott Skilles προπονητή με βοηθό Κορφα και "κλεισμένους τους γιούς των Κορφα-Barlow-Lewingston με ολίγον τον συνονόματο του Berry που έπαιξε στα μέρη μας πρόπερσι
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό renegade » Κυρ 31 Μάιος 2020, 15:03

Ο Κόρφας είναι προπονητής?
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14127
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Κυρ 31 Μάιος 2020, 19:56

Έκανε καποια φεγγάρια στον Απόλλωνα Καλαμαριάς και κάθησε και στον πάγκο μας στο περίφημο παιχνίδι με τα σκουλήκια που αν χάναμε θα πέφταμε
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Zoki4 » Κυρ 31 Μάιος 2020, 21:03

Είχε κοουτσαρει τα 3 τελευταία παιχνίδια του ΠΑΟΚ το 2008.
Zoki4
 
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Δευτ 19 Αύγ 2019, 21:07

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό renegade » Κυρ 31 Μάιος 2020, 22:17

Ωραία,θα καταφέρουμε δηλαδή να φέρουμε χειρότερο προπονητή από φλεβαρακη και μπιδη μαζί.
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14127
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 01 Ιουν 2020, 09:19

νομίζω ανασκευάστηκε. Για τη θέση του μάτζικ θεωρώ ακούγεται.

Για προπονητές ακούγονται: Μούλα, Λυκογιάννης, Χάρης, Ζούρος, Σκουρτόπουλος, Μανωλόπουλος.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Δευτ 01 Ιουν 2020, 09:30

Από αυτούς καλύτερη περίπτωση θεωρώ τον ζουρο..
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10713
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες