Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Σάβ 10 Αύγ 2019, 14:34

Δωσε μας το πορισμα.οχι τα σχολια των αρδ που 3 χρονια ελεγαν ολα καλα.το πορισμα.το να πει καποιος που υα εκανε πουτανα οτι φευγει απο μια καε που εχει μεγαλομετοχο δεν δημιιυργει αυτοματη υποχρεωση σε μη μεγαλομετοχους να καλυψουν τα χρεη που αφηνουν οι νοικοκυρηδες.εχει ακουσει πουθενα τον μεγαλομετοχο να μιλαει για το καραβι του που βουλιαζει; οχι.εκβιαστικα στοχευουν στον ιβαν.οτι δε θα αφησει τμημα του ΠΑΟΚ να βουλιαξει
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3859
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Σάβ 10 Αύγ 2019, 15:14

Τι ειναι αυτα που λες; Ποιος θα δωσει σε ποιον το πορισμα;
Εγω λεω αυτα που εγραφε η αθλητικη ειδησεογραφια τοτε.....ηταν ψεματα;ηταν φημες; βγηκε ο Ιβαν να πει το αντιθετο; Και αν ισχυε το αντιθετο και απλως σιωπησε τοτε γιατι απο τοτε εβαζε συνεχως χρημα για τα χρεη; Σε μια εταιρεια μπαχαλο την βοηθας να σωθει; Αν δεν εχεις πειστει οτι η διοικηση λειτουργει σωστα της δινεις λεφτα;
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό john4serres » Σάβ 10 Αύγ 2019, 15:20

Ζαντός έγραψε:Θα ζήσει η ΚΑΕ λίγο ακόμα...

Το θέμα είναι η βιωσιμότητα.


Μια Γκοντζαρεβα χρειάζεται η ΚΑΕ..
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29888
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Σάβ 10 Αύγ 2019, 15:22

Ναι.της δινει.κ τωρα της δινει.απλα ζητα αναφορα για καθε ευρω που δινει.τι να κανουμε τωρα.κ για μας ο μπανε ως παικτης ηταν σημαια.ως παραγοντας τα εκανε πουτανα.ο ιωαν κ τον κωλο του ζαγορακη καλυψε.ποτε δεν μιλαει
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3859
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 10 Αύγ 2019, 15:29

Μπάνε Πρέλεβιτς: Πρόεδρος διοίκησης Πρωτοδικείου της ΚΑΕ Π.Α.Ο.Κ., στις 6 Δεκεμβρίου 2016...

Για το ότι έχει μείνει πολλά χρόνια σε αυτή τη θέση και για το πόσα χρόνια μπορεί να συνεχίσει:

«Προσωπικά μπορώ να συνεχίσω άλλα 100 χρόνια. Δεν έχω κάποιο ψυχολογικό βάρος. Το χαίρομαι απεριόριστα, γιατί πιστεύω ότι κάνουμε κάτι πολύ δύσκολο. Πάντα το σωστό είναι το πιο δύσκολο που μπορείς να κάνεις. Το σωστό σημαίνει ότι δεν κάνεις δημόσιες σχέσεις με κανέναν, δεν θέλεις να ευχαριστήσεις κανέναν και από την πρώτη μέρα μειώσαμε τον προϋπολογισμό και μείωση των οικονομικών εκκρεμοτήτων. Όποιος και να ασχοληθεί ως Διοίκηση Πρωτοδικείου δεν μπορεί να δώσει κάτι παραπάνω. Κάτι παραπάνω μπορεί να δώσει μόνο ένας χρηματοδότης, που για κάποιο δικό του λόγο θα θέλει να έχει μια ομάδα. Τώρα αν έρθει αυτή η ώρα και αν είμαστε έτοιμοι για έναν τέτοιον άνθρωπο, είναι μία άλλη συζήτηση».



Πηγή: https://www.voria.gr/article/prelevits- ... oume-akomi

Μέσα σε 19 μήνες (20 Ιουλίου 2018 έγινε η συνέντευξη, που μας ενημέρωσε ότι του χρόνου φεύγει) τι άλλαξε, όμως και αποφάσισε να σταματήσει και γιατί (πιθανά) απέκτησε κάποιο ψυχολογικό βάρος, δεν τον ρώτησαν οι ΑΡΔ....

Υ.Γ. Μην τσουβαλιάζετε...Δεν είναι, απαραίτητα, πολέμιοι του Πρέλεβιτς, όλοι όσοι θέλουν το καλό του Π.Α.Ο.Κ.!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό DOUBLE » Σάβ 10 Αύγ 2019, 16:37

hellrider έγραψε:Ε ρε τι εχει να γινει.......ολοι εσεις που γραφετε για τον κακό ΜΠΑΝΕ και οτι ερχονται καλυτερες μερες τι θα λετε σε μερικους μηνες μην πω εβδομαδες......σε ποιες τρυπες θα κρυφτειτε;προφανως στις ιδιες που εισασταν 7 χρονια που δεν ειχε ανοιξει ρουθουνι......ΠΑΟΚτσης.....ο μοναδικος φιλαθλος που θελει πληρη αναφορα οικονομικων και απολυτα οσσοροπημενο προυπολογισμο για να πατησει στο γηπεδο!!!
Αυτο είναι αγαπη στην ομαδα!!!
7 χρονια ακουγα και διαβαζα οτι οι αιτιες που δεν παταει στο γηπεδο ειναι οι εξης : ειναι μακρια το γηπεδο....δεν βολευουν τα λεοφωρεια....ειναι ακριβο το εισιτηριο..... εχει ταυτοχρονα ματς στο χαντμπολ ή στο βολει....φταιει η κριση.....τι να παμε να δουμε;το Λαυριο ή την Αμαλιαδα;.....και αλλα πολλα ωραια που αν κατσω θα τα θυμηθω αλλα δεν θελω γιατι θα εκνευριστω.....ΞΑΦΝΙΚΑ την 8η χρονια βρεθηκε η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΙΤΙΑ : Ο ΜΠΑΝΕ!!!

Α! Εννοειται πως απο περυσι τον Μαιο που δηλωσε πως θα παραιτηθει μεχρι τον Γεναρη που βγηκαν τα πρωτα προβληματα πληρωμων ΚΑΝΕΙΣ δεν ελεγε τιποτα!

Οι πρακτικες των πρωτων χριστιανων οπου οι "ΕΝΑΡΕΤΟΙ" εβρισκαν τους ΑΜΑΡΤΩΛΟΥΣ και τους λιθοβολουσαν παιρνει σαρκα και οστα απο τον ΠΑΟΚτση!


Εγώ κράζω τον Πρελιεβιτς από τότε που έφυγε απ,τον ΠΑΟΚ για δικούς του λόγους και παράλληλα κατηγορούσε και τον Αλεξόπουλο ξεσηκώνοντας τους οργανωμένους λέγοντας πως αυτός τον διώχνει για να τη βγάλει καθαρή.
Εγώ έκράζα τον προπονητη Πρελιεβιτς που χασκογελούσε ενώ χάναμε με 40 ποντους από την Κοζάνη!
Και κράζω και τον πρόεδρο Πρελιεβιτς από τότε που ανέλαβε τον ΠΑΟΚ τρίτο και για δέκα χρόνια λειτουργεί σαν φυτώριο του ΠΟΚ και η ομάδα φυτοζωεί. Και πηδάει κι απ, το καράβι όταν βουλιάζει σαν καπετάνιος του γλυκού νερού που είναι.
Έχω φάει οριστικό μπαν σε αυτό το φόρουμ γιατί τον έκραζα.

Εικόνισμα κανενός δεν έχω στο σπίτι μου όπως μάλλον εχεις εσύ. Ούτε Γκαρσία, ούτε Ζαγοράκη, ούτε Ιβάν. Όλοι κερδίζουν απ'τον ΠΑΟΚ .Ο ΠΑΟΚ δε χρωστάει σε κανέναν γιατί είναι ιδέα. Όποιος όμως ασχολείται με τον ΠΑΟΚ έχει τεράστια ευθύνη και λογοδοτεί στο λαό του. Όχι παίρνω το καπελάκι μου και φεύγω. ...
DOUBLE
 
Δημοσιεύσεις: 236
Εγγραφή: Πέμ 24 Μάιος 2018, 10:13

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Σάβ 10 Αύγ 2019, 17:05

Εικόνα
Εγώ πάντως ψάχνω να βρω ποιες είναι οι προσβλητικές συμπεριφορές που γράφει σήμερα η forza .ξέρει κανείς?
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6628
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 10 Αύγ 2019, 17:10

Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό tzo_1926 » Σάβ 10 Αύγ 2019, 17:27

Αν δε βρεθούν άνθρωποι εμπιστοσύνης Σαββίδη, ο οποίος θα καλύψει έστω και με δανεικά το άνοιγμα, για να μη κινδυνεύουν νομικά,τότε μένει μόνο να βρει ο ερασιτέχνης άτομα να καλύψουν το άνοιγμα.. Έστω με διαρκείας έστω με λαχνους.. Έστω με κάτι. Πήραμε παράταση, αλλά το τμήμα αν δε βρει διοίκηση να το τρέξει σε 2-3 βδομάδες δε θα χει ούτε ένα αθλητή.. Κατάντια..
Αδιαφορώ για ότι κι αν λένε γιατί δεν ξέρουνε το πως νοιώθουμε για ΣΕΝΑ
Άβαταρ μέλους
tzo_1926
 
Δημοσιεύσεις: 845
Εγγραφή: Σάβ 12 Ιαν 2019, 19:49

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Σάβ 10 Αύγ 2019, 17:48

Tasseos ή δεν ξερεις πως λειτουργει ο επιχειρηματικος κοσμος ή θεωρεις τον Ιβαν μ@@@κα.
Παντως κανενας νοημων ανθρωπος δεν δινει τα λεφτα του σε μια διοικηση που θεωρει ειτε οτι ειναι λαμογια ειτε οτι δεν κανει σωστα την δουλεια της.

Τα εκανε πουτ@@@ λεει ο goran.......ok....τα εκανε 1 χρονιά,τα εκανε δευτερη, τα εκανε τριτη και εφτασε στην 7η χωρις ΚΑΜΙΑ επιπτωση για την ομαδα!!! μαγος ειναι ή μηπως ειναι μ@@@κες αυτοι του αρη,της αεκ και του πανιωνιου που οταν οι διοικησεις τους τα εκαναν πουτ@@@ την επομενη αντε το πολυ την μεθεπομενη χρονια τρωγανε ban απο την fiba,προσφυγες ή έπεφταν κατηγορια.....ο ΜΠΑΝΕ και πουτ@@@@ τα εκανε και επιπτωση δεν ειχε η ομαδα,και 3η εβγαινε και ο Ιβαν του εδινε λεφτα παρολο που τα εβλεπε και τελικα μειωσε το χρεος στο μισο!!!

Πω ρε ΜΠΑΝΕ....τι μαγος εισαι;

Double δεν εχω κανενα εικονισμα κανενος.....δεν ειναι της αντιληψης μου.....απλα ευγνωμονώ εναν ανθρωπο που μπηκε μπροστα στα δυσκολα και κρατησε με απολυτη αξιοπρεπεια την ομαδα μου ορθια.....αλλιως και ο ΠΑΟΚ θα ειχε απο το 2011 την τυχη της αεκ, του πανιωνιου,του ηρακλη και τοσων αλλων....και θα την εχει μαλλον ΧΩΡΙΣ αυτον!

Υ.Γ. Εσεις πιστευετε οτι ολοι οι παικτες που φευγουν ή κανουν προσφυγες το κανουν γιατι η κακη διοικηση ΜΠΑΝΕ τους φεσωσε ή γιατι δεν υπαρχει καν διοικηση πλεον για να συζητησουν,να διευθετήσουν τα θεματα και απλα δεν βλεπουν κανενα φως προς αυτην την κατευθυνση; Γιατι οι παικτες τοσα χρονια(οχι μονο στον ΠΑΟΚ) κανονιζουν να τα παιρνουν λιγα-λιγα ΑΛΛΑ τωρα με ποιον να κουβεντιασουν; Ποιο παρόν και μελλον και ποιον να εμπιστευτουν;
Ο Ζαρας εφτασε Αυγουστο να κανει προσφυγη....χρυσικοπουλος,μαργαριτης και σχιζας ακομα περιμενουν.....
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Σάβ 10 Αύγ 2019, 18:09

Πιθανως δεν ξερω τιποτα. Ευτυχως ομως τα γραπτα μενουν κ δω μεσα σχεδον 3 χρονια ρωτουσα για τα χρεη.τοτε που ημουν κακεντρεχης με τον ανθρωπο ππυ μεκανε να κλαιω για το μπασκετ.ο μονος αρδ που απο προπερσυ αρχισε να ξεφευγει απο την γραμμη κ να ρωτα γιατι ολοι φευγουν ηταν ο κουβεντιδης.ολοι οι αλλοι τα εβλεπαν ολα νορμαλ.μπασκετανθρωποι που καθε χρονο αλλαζαν 12 παικτες κ αφησαν μηδεν υποδομες.εβαζε λεφτα ο αμοιριδης ο σαββιδης κ 2,3 ακομη κ ολοι εφυγαν τρεχοντας .ασε με εμενα λοιπον να μην ξερω απο επιχειρειν.ξερει ο μπανε με τον ματζικ.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3859
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 10 Αύγ 2019, 18:39

Προσβλητικές συμπεριφορές εννοει εμπαιγμό οσαν αφορά που δίνονταν τα χρήματα που εβαζε
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗ » Σάβ 10 Αύγ 2019, 19:34

Έχω τεράστια περιέργεια να μάθω ποιος απομάκρυνε εκ νέου την οικογένεια Σαββίδη το Φεβρουάριο, που η ομάδα βρισκόταν στο χείλος του γκρεμού και ο Γιωργής πήγε να τη σώσει. Το Σεπτέμβριο λήγει η θητεία αυτής της διοίκησης και τυπικά. Ελπίζω να αλλάξει κάτι τότε. Γιατί με τις ευθύνες που έχει η απερχόμενη, δύσκολα θα αλλάξει κάτι νωρίτερα.
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗ
 
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Τρί 16 Ιούλ 2019, 13:42

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Descartes » Δευτ 12 Αύγ 2019, 17:43

Γενικά γράφονται σαχλαμάρες αυτές τις ημέρες.

Απλά να αναφέρω ότι ο Ρανταπλαν ο Ζαρας έφυγε από τον ΠΑΟΚ που δεν πληρώνει και υπέγραψε στη βουλγαρογρια που πληρώνει σε όλα τα αθλήματα σε νόμισμα τυπωμένο σε χαρτί τουαλέτας, εκτός αν σκάσει πάλι καμία χορηγία του ΟΑΣΘ που δίνει λεφτά στη βουλγαρογρια ενώ τα οχήματα του αρπαζουν φωτιά στους δρόμους και κινδυνεύει κόσμος.
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Descartes » Δευτ 12 Αύγ 2019, 17:46

Ο Αλεξόπουλος που είναι ρε παιδιά?
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες