Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Descartes » Τετ 24 Ιουν 2020, 11:51

hellrider έγραψε:
Descartes έγραψε:
hellrider έγραψε:Δεν ειχα ΠΟΤΕ την παραμικρη αμφιβολια οτι μετα την παραιτηση του ΜΠΑΝΕ τα πραγματα θα φτανανε σε αυτην την ΞΕΦΤΙΛΑ!
Τελοσπαντων,το θεμα δεν ειναι να γυρισουμε παλι πισω την κουβεντα.....το θεμα ειναι ενα : θα μας βγαλουν την ψυχη μεχρι να παρουν την αποφαση μη συμμετοχης στην Α1 ή θα την αφησουν να σερνεται στην Α1 "μεχρι οσο παει" δηλ. μεχρι Δεκεμβρη-Γεναρη και καπου εκει να ξεφτιλιστουμε ακομη περισσοτερο;

Υ.Γ. Οσοι γραψαν πιο πανω για προπονητη Μεξα μαλλον εχουν "κοντη" μνημη.....εχει ριξει στην Α2 2 ομαδες και μαλιστα 2 συνεχομενς χρονιες...το 2017 τον Απολλωνα(εδω στην Πατρα τον εχουν σε πολυ "εκτιμηση") και το 2018 τα Τρικαλα!


Δεν καταλαβαίνω στην Α2 τι θα γίνει? Θα συσπειρωθει ο λαός και θα αγοράσει τον ΠΑΟΚ Ο Τζεφ Μπεζος?


Θα αποχωρησεις αξιοπρεπως απο ενα πρωταθλημα που ουτως ή αλλως ειναι σε πληρη ανυποληψια και διαλυση και δεν θα περιμενεις να ξεφτιλιζεσαι μερα τη μερα μεχρι να ζησεις την ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΦΤΙΛΑ!

Κι επειδη αρχισαν οι θεωριες παλι.....τι πρεπει να γινει και μπλα μπλα μπλα....συμφωνοντας με τον Μπαρκαρουτσο να πω 2 πολυ συγκεκριμενα πραγματα :

Ο πιο σοβαρος Προεδρος που ειχε η ΚΑΕ (ΜΠΑΝΕ) την τελευταια 20ετια το εχει πει εδω και 2+ χρόνια......χωρις ιδιοκτητη δεν πας πουθενα πλεον.....και ερχεται πριν μερικες μερες ενας απο τους πιο σοβαρους ιδιοκτητες ομαδας Α1 (Ζομπανακης του Ρεθυμνου) να τον επιβεβαιωσει ΠΛΗΡΩΣ λεγοντας πως απο το 2015 τα εσοδα των ΚΑΕ καταποντηστηκαν και πλεον πρεπει ο ιδιοκτητης της καθε ομαδας να καλυπτει απο την τσεπη του το 80% των εξοδων!!!

Δηλ. εδω μιλαμε οτι χρειαζεσαι εναν ΤΡΕΛΟ που θα βαλει 3 εκ. για τα συσσωρευμενα χρεη και θα βαζει και ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 500χιλ. ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ για να καλυπτει τα εξοδα......εκτος κι αν κανεις πιστευει οτι μπορει να εχει 8000 σε ΚΑΘΕ ΜΑΤΣ!!!


Φίλε μου, συμφωνούμε σχεδόν σε όλα, ειδικά στον Μπανε του οποίου οι υπερβασεις τώρα φαίνονται. Στο μόνο σημείο που διαφωνώ είναι στην ξεφτίλα και το ξεφτιλισμα της Basket League.

Δηλαδή στην Α2 δεν θα ξεφτιλιστουμε? Και στα μάτια ποιου ακριβώς ξεφτιλιζομαστε? Βλέπετε τι γίνεται στον Παναθηναϊκό? Βλέπετε τι γίνετε στις ομάδες που αποχωρούν από την Basket League? Βλέπετε τι έγινε με τους απληρωτους του οσφπ? Οι 2 συμπολίτες είναι σε καλύτερη κατάσταση?
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Τετ 24 Ιουν 2020, 11:59

Ιασονα να σε ρωτησω:

1. Λες αποπληρωμη χρεων σε βαθος 10ετιας....απο που προκυπτει οτι ενας παικτης,προπονητης,ατζεντης,υπαλληλος θα δεχθει εναν 10ετη διακανονισμο;
2. Λες να βαζει 300 χιλ. κατ 'ετος. Προφανως εννοεις 300*10 ετη= 3εκ για την αποπληρωμή των χρεων. Και για τα τρεχοντα εξοδα της καθε σεζον; Η' μηπως θα αποπληρωνεις τα παλια και θα δημιουργεις νεα χρεη;
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό renegade » Τετ 24 Ιουν 2020, 13:20

Καλό είναι αχαρακτηριστα πράγματα όπως πτώση στην Α2 να μην γράφονται
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14124
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό 4paokman » Τετ 24 Ιουν 2020, 13:52

Θλίβομαι με την κατάσταση... Χρειαζόμαστε διοίκηση και προγραμματισμό! Έλεος! Το τμήμα που μας έκανε Π.Α.Ο.Κ. είναι στο χείλος του γκρεμού...
4paokman
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Κυρ 09 Οκτ 2016, 02:24

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Τετ 24 Ιουν 2020, 16:03

hellrider έγραψε:Ιασονα να σε ρωτησω:

1. Λες αποπληρωμη χρεων σε βαθος 10ετιας....απο που προκυπτει οτι ενας παικτης,προπονητης,ατζεντης,υπαλληλος θα δεχθει εναν 10ετη διακανονισμο;
2. Λες να βαζει 300 χιλ. κατ 'ετος. Προφανως εννοεις 300*10 ετη= 3εκ για την αποπληρωμή των χρεων. Και για τα τρεχοντα εξοδα της καθε σεζον; Η' μηπως θα αποπληρωνεις τα παλια και θα δημιουργεις νεα χρεη;


Καλησπέρα,
Χωρίς να γνωριζω τα οικονομικά της ΚΑΕ οπου επικρατεί πλήρης μυστικότητα, υποψιάζομαι οτι η πλειονότητα αυτών είναι σε δημόσιο και δανειστές (φυσικά πρόσωπα)
Οταν έχεις μπάτζετ 300 - 400 και 500 χιλιάδες δεν γίνεται μεγάλος αριθμός χρεών να είναι προς παίκτες υποψιάζομαι οτι αυτές οι οφειλές δεν ξεπερνουν το εκατομμύριο οπότε πιστεύω μία τετραετής αποπληρωμή που να τηρείται θα είναι αποδεκτή σχεδόν από όλους. Γενικά το καλό που έχουν ΚΑΕ όπως ο ΠΑΟΚ οταν διαπραγματεύονται και είναι σε αυτή την κατάσταση είναι πως ο απέναντι φοβάται πως αν τραβήξει το σχοινί θα χάσει τα λεφτά του τελείως όπως θα γίνει σε νιόνιο και άρη αν δεν αλλάξει κάτι που δεν το βλέπω.
Απ ότι έχουν πει τα χρήματα των τηλεοπτικών δεν είναι δεσμευμένα φέτος αυτό είναι ένα 200άρι στη χειρότερη, 1000 διαρκείας είναι άλλα 100 (εφικτότατο με διοίκηση που ο κόσμος εμπιστεύεται, Τα κανονικά εισιτήρια βγάζουν τα έξοδα αγώνων και μπορούν να υπάρξουν πηγή σημαντικών εσόδων υπο προυποθέσεις, το ίδιο και η μπουτικ και ένα e-shop με σωστή προώθηση.
Το πιο κρίσιμο κομμάτι είναι το χορηγικό. Κάποτε η Ολύμπια Λάρισας μάζεψε 120 μικροχορηγούς, δεν μπορεί ο ΠΑΟΚ?
Προσωπικά πιστεύω οτι η μιζερη διαχειριση του τμήματος τα τελευταία χρόνια κάνουν τον ΠΑΟΚ να φαίνεται μικρότερος απ ότι είναι εδώ βγαίνει οικονομικά η γρια και κάτι Λαυρια
    Ιάσονας
     
    Δημοσιεύσεις: 2534
    Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

    Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

    Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 24 Ιουν 2020, 16:10

    Η γριά είχε αρχίσει να χάνει παίχτες πριν έρθει ο ιός.. Όπως και η Φάρος Λάρισα πώς τους λένε..
    Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
    Θ. Χατζόπουλος

    Κανόνες λειτουργίας του Forum
    Άβαταρ μέλους
    Μπαρκαρούτσος
    Moderator
     
    Δημοσιεύσεις: 46411
    Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
    Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

    Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

    Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 24 Ιουν 2020, 16:28

    dimitris88 έγραψε:
    renegade έγραψε:Ελπίζω αυτός που παριστάνει τον θεματοφύλακα να έχει εξασφαλίσει από κάπου αλλού τα χρήματα που θα έβαζε ο Χατζόπουλος στην ομάδα.


    αυτός που παριστάνει το θεματοφύλακα, έχει διαχρονικά την πιο μεγάλη συμμετοχή στην κατρακύλα του μπάσκετ. Ήταν που μαζί με τον Βασίλη Οικονομίδη, Τάκη Πανελούδη και Απόστολο Αλεξόπουλο, με πραξικόπημα έστειλαν τον Λάκη Οικονομίδη (που είχε σώσει οικονομικά την ομάδα μετά το οικονομικό ναυάγιο Βεζυρτζή από το χαμένο final four στο Σεφ) και κέρδισε και το Κόρατς με μεταγραφές Ρετζιά, Μπέρυ, Σάβιτς, κτλ. Μόλις έδιωξαν τον Λάκη Οικονομίδη στη συνέχεια πούλησαν τα ποσοστά τους (όταν έγιναν οι ομάδες ΚΑΕ) στο Λάκη Αλεξόπουλο. Αυτός την πούλησε στο Μπατατούδη (ο Αλεξόπουλος ήταν ο μόνος που έβγαλε λεφτά από την ΚΑΕ) για να επακολουθήσει η γνωστή λαίλαπα που επέφερε ο Μπάτμαν που χρεωκόπησε την ομάδα. Όταν μετά το νόμο Βενιζέλου μας χαρίστηκαν τα χρέη (το ίδιο και στο σκουλήκι) και το κοντέρ μηδένισε, ο θεματοφύλακας έδωσε την ομάδα στον Πανελούδη που τη λήστεψε για να επιβιώσει ο ίδιος οικονομικά λόγω σοβαρών οικονομικών του επιχειρηματικών του προβλημάτων. Από την εποχή Πανελούδη η ομάδα κληρονόμησε το μεγαλύτερο όγκο χρεών γύρω στα 4εκ, μετά ο θεματοφύλακας έδωσε την ομάδα στο Δρόσο, που τη φόρτωσε με άλλο 1,5εκ (για μια χρονιά). Ακολούθησε μια μεταβατική χρονιά με τον Κανιώτα (το θείο του Λάμπρου) και μετά δόθηκε η ομάδα σαν διοίκηση πρωτοδικείου στο Μπάνε αλλά χωρίς έλεγχο και όρο από το θεματοφύλακα να μην τη βάζουν μέσα ή με σκοπό να βρουν επενδυτή. Ο θεματοφύλακας θέλει από τη μια να διώχνει την καυτή πατάτα από τα χέρια του αλλά από την άλλη θέλει να ελέγχει την κατάσταση και τα πρόσωπα (παλιό πασοκικό κουσούρι...δεν αλλάζει αυτό) που είναι στη διοίκηση. Έτσι και τώρα κάνει αυτό που έκανε πάντα. Αυτό ξέρει αυτό κάνει....αλλά ο θεματοφύλακας πάντα στη θέση του....

    Τρακόσια ζητούσε, ο μπάρμπας, στην αμέσως μετά Δρόσου και προ Μπάνε εποχή, πριν 10 χρόνια, δηλαδή...
    (Σήμερα πόσα να έχουν γίνει, άραγε?)

    Αναμένουμε να δούμε τι (και αν) θα συζητηθεί στην Γ.Σ. του Α.Σ., στις 30 Ιουνίου και ποιοι και τι θα ρωτήσουν...


    Υ.Γ. Τότε, μάλιστα, όταν ο συνασπισμός κάποιων ΠΑΟΚτσήδων επιχειρηματιών, που ήθελαν να αναλάβουν την ομάδα, αποχώρησε απ την μυστική συνάντηση, την επόμενη μέρα, η κίτρινη φυλλάδα του Π@ντ@ζή, έγραφε με πηχυαίους τίτλους, στο πρωτοσέλιδο της, για "λαμόγια (που) πήγαν να πάρουν τον Π.Α.Ο.Κ. και ξεμπροστιάστηκαν απ τον θεματοφύλακα του συλλόγου"..Αυτά, όλα, από προσωπική μαρτυρία, παρόντος σε κείνη την συνάντηση..

    Υ.Γ. 2...Τα πα και ησύχασα..."Ονόματα και διευθύνσεις", για επιβεβαίωση, μόνο σε μοντ του σάιτ, στο κατ ιδίαν...
    Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
    Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
    Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
    Άβαταρ μέλους
    goran 64
     
    Δημοσιεύσεις: 27004
    Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
    Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

    Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

    Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τετ 24 Ιουν 2020, 17:36


    Λίγη ώρα μετά την έναρξη της Γενικής Συνέλευση του Ερασιτέχνη ΠΑΟΚ, οπαδοί του ΠΑΟΚ βρέθηκαν στο χώρο της θύρας 1 του γηπέδου της Τούμπας, ζητώντας να διακοπεί η διαδικασία προκειμένου να γίνει κουβέντα για το τμήμα μπάσκετ.
    Σε λίγο περισσότερα...


    SDNA
    Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
    Άβαταρ μέλους
    PAOK_Antarctica
     
    Δημοσιεύσεις: 15315
    Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
    Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

    Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

    Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 24 Ιουν 2020, 17:48

    Αμήν.

    Δεν λέει πόσοι οπαδοί όμως...πέντε; :mrgreen:

    Πάντως δεν τους έστειλα εγώ.
    Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
    Θ. Χατζόπουλος

    Κανόνες λειτουργίας του Forum
    Άβαταρ μέλους
    Μπαρκαρούτσος
    Moderator
     
    Δημοσιεύσεις: 46411
    Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
    Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

    Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

    Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 26 Ιουν 2020, 10:27

    Η σιωπή των...λύκων....

    «Φρένο» στις εξελίξεις της ΚΑΕ!

    Η διαφωνία στο ΔΣ κρατά τον προγραμματισμό του μπάσκετ πίσω.

    Πάνω που ο ΠΑΟΚ είχε κλείσει τον προπονητή της νέας χρονιάς (Μέξας), και θα ξεκινούσε άμεσα τον προγραμματισμό του, μια διαφωνία στο Δ.Σ. της ΚΑΕ τον γύρισε και πάλι αρκετά βήματα πίσω.

    Έτσι, ο Δικέφαλος καλείται αρχικά να ψάξει άτομα ώστε να συνθέσουν την «ασπρόμαυρη» ΚΑΕ, μετά και την απόφαση του Θανάση Χατζόπουλου να αποχωρήσει, που είναι ο πρωταρχικός στόχος για να προχωρήσει το τμήμα, και στη συνέχεια να φτιάξει το σύνολο της επόμενης αγωνιστικής σεζον.

    Στην ΓΣ του ΑΣ ΠΑΟΚ, που πραγματοποιήθηκε πριν από λίγες ημέρες (24/6), μερίδα φίλων του Δικεφάλου ζήτησε εξηγήσεις για την κατάσταση που επικρατεί, ενώ καθοριστική είναι και η συμβολή του «ασπρόμαυρου» ερασιτέχνη στο τμήμα, το οποίο δεν μπορεί σε καμία περίπτωση να σταθεί μόνο του.

    Περισσότερες εξελίξεις θα γίνουν γνωστές τις επόμενες ημέρες, όπου θα πρέπει σίγουρα να δρομολογηθούν ζητήματα τα οποία κρατούν το μπάσκετ του ΠΑΟΚ πίσω.



    Από: inPAOK

    Τελικά, δεν μας ενημέρωσε κανείς, αν αναφέρθηκαν στο τμήμα μπάσκετ, οι του ΑΣ, στην Γενική του Συνέλευση!
    Εκτός της "μερίδας φίλων του Δικεφάλου", ούτε ένας ξεφτιλισμένος, "φιλοΠΑΟΚτσής" ΑΡΔ, δεν ρώτησε-έμαθε? :twisted:
    Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
    Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
    Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
    Άβαταρ μέλους
    goran 64
     
    Δημοσιεύσεις: 27004
    Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
    Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

    Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

    Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Παρ 26 Ιουν 2020, 10:29

    Αυτό ακριβώς goran σκεφτόμουν τώρα και εγώ
    Ιάσονας
     
    Δημοσιεύσεις: 2534
    Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

    Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

    Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 30 Ιουν 2020, 10:46

    Δεν θα διεξαχθεί τελικά η ΓΣ της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, η οποία ήταν προγραμματισμένη για σήμερα (30/6).

    Η αναβολή κρίθηκε αναγκαία μιας και δεν έχει “κλειδώσει” ακόμη το διοικητκό συμβουλίου, κάτι για το οποίο γίνεται προσπάθεια να συμβεί μέσα στις επόμενες ημέρες, ώστε τον Ιούλιο να γίνει τελικά η γενική συνέλευση.

    Από: thessports.gr

    Αργά τα ζα μ' τα πάγαινα.... :evil:

    Εν τω μεταξύ, χθες ανέβασε ένα ποστ ο Πανάκας, στο F/B, που κράζει Καρακούση και τέως διοίκηση, παρέα... :ugeek:
    Της, επί χρήμασι, εκδιδομένης γυναικός το σιδηρούν κιγκλίδωμα, λαμβάνει χώρα, σε ΚΑΕ και ΑΣ... :twisted:
    Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
    Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
    Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
    Άβαταρ μέλους
    goran 64
     
    Δημοσιεύσεις: 27004
    Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
    Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

    Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

    Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 30 Ιουν 2020, 23:53

    ΚΑΕφενείο.
    Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
    Θ. Χατζόπουλος

    Κανόνες λειτουργίας του Forum
    Άβαταρ μέλους
    Μπαρκαρούτσος
    Moderator
     
    Δημοσιεύσεις: 46411
    Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
    Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

    Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

    Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 02 Ιούλ 2020, 09:06

    είμαι ο Χατζόπουλος, εγώ ας πούμε. άρρωστος μπασκετικός 35 χρόνια που το χόμπι μου (από τα λίγα που μου έχουνε απομείνει) είναι το scouting. Αποφασίζω να βάλω λεφτά στον ΠΑΟΚ και να τρέξω την ΚΑΕ. Πρώτη μου κίνηση ο προπονητής (ΣΩΣΤΟ!). Πώς επιλέγω (και επιμένω) για τον Χ Μέξα? Ήρεμα ρωτάω.
    Άβαταρ μέλους
    palok
     
    Δημοσιεύσεις: 10586
    Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
    Τοποθεσία: Holargos

    Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

    Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Πέμ 02 Ιούλ 2020, 09:56

    palok έγραψε:είμαι ο Χατζόπουλος, εγώ ας πούμε. άρρωστος μπασκετικός 35 χρόνια που το χόμπι μου (από τα λίγα που μου έχουνε απομείνει) είναι το scouting. Αποφασίζω να βάλω λεφτά στον ΠΑΟΚ και να τρέξω την ΚΑΕ. Πρώτη μου κίνηση ο προπονητής (ΣΩΣΤΟ!). Πώς επιλέγω (και επιμένω) για τον Χ Μέξα? Ήρεμα ρωτάω.


    Είμαι ο Χατζόπουλος αρρωστος ΠΑΟΚ παρακολουθώ το μπάσκετ από μικρό παιδί, μετά το περσινό φιάσκο λέω ας βγω μπροστά να βοηθήσω και ας μπώ στην διοίκηση πρωτοδικείου, στο πρώτο ΔΣ πρέπει να αποφασίσουμε για προπονητή, και έχουμε καταλήξει σε δύο παρόμοιες επιλογές, είμαστε στο δύο δύο σε ένα ΔΣ που μόνο εγώ βάζω λεφτα, οι άλλοι παραπονιούνται στον Κατσαρή και αυτός βγάζει μεσω ΑΡΔ και καλά αντίδραση, αναρωτιέμαι που μπλέκω και τι μ@λ@κες είναι αυτοί,συνεχίζω να δίνω ένα ευρώ ή λέω δεν γαμιέστε λαμόγια και άντε γειά?
    Ιάσονας
     
    Δημοσιεύσεις: 2534
    Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

    ΠροηγούμενηΕπόμενο

    Επιστροφή στο Διοικητικά

    Μέλη σε σύνδεση

    Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες