Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Παρ 10 Ιούλ 2020, 21:08

Γιατι δεν τον περιμενες;
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3836
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Παρ 10 Ιούλ 2020, 21:11

Γιατί ρε διάολε εμείς του μάθαμε μπάσκετ, εμείς τον βάλαμε βασικό στα 18, εμείς τον βάλαμε να παίζει στην Ευρώπη και χάρη στην εμπιστοσύνη που του έδειξε ο ΠΑΟΚ έγινε μέλος της εθνικής. Και 24 χιλιάρικα δεν είναι και τόσο μεγάλο ποσό, ειδικά όταν έχεις συμβόλαιο με τον γκέι.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Mutasevic » Παρ 10 Ιούλ 2020, 22:03

Στον κ@λ@γαβρο δε παιζει?Η σαπίλα τους ειναι μεταδοτικη
KILLED BY DEATH
Άβαταρ μέλους
Mutasevic
 
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 20:15
Τοποθεσία: πλανητης Καξξον Γαλαξιας ΠΑΟΚ

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 10:34

είναι (θεωρώ) παρόμοια περίπτωση με μπόγρη-τσαιρέλη. Πρίν έρθουν στον ΠΑΟΚ παίρνανε 45-55 χιλιάρικα και μετά πήγανε σε τουλάχιστον διπλασιασμό των αποδοχών τους. Ε διάολε κάτι έκανε και ο ΠΑΟΚ (ο Σούλης) για αυτό...

PS: Το ίδιο θα λεγα και για τον Φασόλη τον οποίο μαζέψαμε απο την Αυστρία? δε θυμάμαι από πού και τον κάναμε (σικ) παίκτη Α1, ιταλίας και παρτίζαν. Απλά σε αυτόν είναι πολλά τα λεφτά που του χρωστάμε (σαπώ στο αλάνι που τον υπέγραψε με αυτά τα λεφτά βέβαια...)
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 12:17

Προσωπικά δεν βλέπω κανέναν λόγο ανησυχίας, αφού βρέθηκαν άνθρωποι να τρέξουν την ομάδα...

Ύστερα από την σχετική αίτηση που κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης και την προσωρινή απόφαση για το διορισμό νέου διοικητικού σχήματος στην ΚΑΕ ΠΑΟΚ, το νέο Δ.Σ. της εταιρίας θα αποτελούν οι κ.κ. Αριστοτέλης Καρακούσης, Αθανάσιος Χατζόπουλος και Βασίλειος Τριλυράκης.
Το νέο Δ.Σ. της ΚΑΕ ΠΑΟΚ θα συγκροτηθεί σε σώμα την επόμενη εβδομάδα.

...έστω και τρεις, βρε αδερφέ.... :shock:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 15:31

Τρεις κι ο κουκοτς. Αχτι απο το 93...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 18:16

Ας έρθει ο Kukoc για βοηθός του Μέξα. Και να κάνει ατομική προπόνηση στον Καρρά.


Fun fact: έχουμε περισσότερα άτομα στη διοίκηση, παρά στο ρόστερ. Και έχουμε μόνο τρεις στη διοίκηση...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46415
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 18:34

Κάπου στην Κροατία είναι αυτός πάντως και ξεκουράζεται. Not far away.

Έχουνε πει ποτέ θ αρχίσει το πρωτάθλημα?οκ ακόμα και για Νόρμαλ ομαδές 11 Ιούλη είναι νωρίς.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 21:42

Κάτσε πρώτα να βρουν πόσες ομάδες θα είναι και ποιες! Κάτσε να ετοιμάσει ο μεγαλομέτοχος του ΠΑΟΚ τις προϋποθέσεις για να πάρει wild card ο γαύρος... Και μετά θα έχουμε ημερομηνίες.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46415
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 14:56

ο Καρράς θα κάνει μεγάλη καριέρα, τον έχω πετύχει κανα 2 φορές εδώ στο πάρκο έξω από το σπίτι μου με την παρέα του οι οποίοι δείχνουνε 15 (αυτός λιγότερο). Τον φαντάζομαι στη ρακέτα με τον Ρόντμαν.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Δευτ 13 Ιούλ 2020, 10:49

Palok εχεις κι εσυ κατι φαντασιωσεις :lol: :lol: :lol:

Οσον αφορά τον Κονιαρη παρολο που ειναι λιγο κάπως ενα παιδι που επαιξε την τελευταια 3ετια στον ΠΑΟΚ,πηρε πολλαπλασια σιγουρα λεφτα απο τα 24 που του χρωστανε και πηρε χρονο συμμετοχης για να ξαναβγει στην επιφανεια, εγω σε τετοια ειμαι ΠΑΝΤΑ με την πλευρα του παικτη!
Επισης δεν ξερω με αυτα που ακουγονται για τον γαυρο τα τελευταια χρονια αν και ποσα παιρνει εκει.

Αντι να κοιταξουμε την καμπουρα μας τα βαζουμε με το παιδι που ζηταει τα λεφτα του......και οπου καμπουρα εννοω πως ΚΑΝΕΙΣ δεν ασχοληθηκε μαζι του απο τον Σεπτεμβριο του 2019.....ειναι αυτο που εγραψα πιο πανω πως απο περυσι το καλοκαιρι δεν εχει γινει κανενας διακανονισμος για χρωστουμενα σε παικτες και γι'αυτο σκανε συνεχεια προβληματα......αυτο εκανε η προηγουμενη διοικηση και δεν ειχαμε τοσα χρονια προβληματα....αυτο κανουν και οι αλλες ομαδες....οι παικτες (και ειδικα οι ελληνες) δειχνουν υπομονη αλλα αν τους "γραφεις" κανονικα.......
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Δευτ 13 Ιούλ 2020, 11:05

Κι εγώ με τους παίκτες είμαι. Δεν λέω πως έχει άδικο να ζητάει τα λεφτά του. Πάντα πρέπει όλοι οι εργαζόμενοι να πληρώνονται.
Στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως, λαμβάνω υπόψιν δύο πράγματα. Το πρώτο, πως ο ΠΑΟΚ έφτιαξε τον παίκτη Κόνιαρη, τον έβαλε στην βιτρίνα και τον βοήθησε να επιτύχει τους στόχους του και να βρει συμβόλαιο σε ομάδα Ευρωλίγκα. Και το δεύτερο, πως αυτή η ίδια ομάδα που τα βοήθησε τόσο τον Κόνιαρη, αυτήν τη στιγμή βρίσκεται σε μια πολύ δύσκολη συγκυρία, οικονομικά και αγωνιστικά. Παραλίγο να πέσει Α2 και, προς το παρόν, δεν ξέρει τι θα της ξημερώσει και από που να βρει χρήματα.
Ε, θα περίμενα από τον Κόνιαρη να είναι λίγο πιο επιεικής και λίγο περισσότερο υπομονετικός.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Δευτ 13 Ιούλ 2020, 22:35

Η νέα διοίκηση, από άρθρο του thesports,
Αναλυτικά η «ασπρόμαυρη» ΚΑΕ αναφέρει:

«Κατά τη διάρκεια της σημερινής συνεδρίασής της, συγκροτήθηκε σε σώμα η νέα διοίκηση Πρωτοδικείου της ΚΑΕ ΠΑΟΚ. Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος της ΚΑΕ ΠΑΟΚ συνεχίζει να είναι ο κ. Αριστοτέλης Καρακούσης, ενώ μέλη είναι οι κ.κ. Αθανάσιος Χατζόπουλος και Βασίλειος Τριλυράκης, οι οποίοι συμμετέχουν για πρώτη φορά στο διοικητικό σχήμα της ΚΑΕ ΠΑΟΚ και το πράττουν σε μία ιδιαίτερα δύσκολη στιγμή για την ομάδα μπάσκετ».
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3621
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 15 Ιούλ 2020, 09:06

Ο Άρης Καρακούσης με ποιο κριτήριο παραμείνει στο ΔΣ και ειδικά Πρόεδρος; Πιστώνεται τη περσινή επιτυχημένη χρονιά, ή φταίει που είναι μόνιμος διοικητικός της ΚΑΕ ΠΑΟΚ;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46415
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 25 Ιούλ 2020, 08:02

Ρε Χατζόπουλε, άμα καταφέρεις και δεν πέσει η ομάδα ΚΑΙ ξεχρεώσεις έστω τους μισούς παίκτες, ενώ έχεις καταφέρει διακανονισμό για τα υπόλοιπα χρέη, έχεις μπει στο Hall Of Fame του μπασκετικού ΠΑΟΚ ήδη!

Προτεραιότητα ΠΡΕΠΕΙ να είναι το οικονομικό... Για να υπάρχει ΚΑΕ ΠΑΟΚ και μετά το Δεκέμβρη, ή μετά τον Μάιο...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46415
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες