Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Δευτ 09 Μαρ 2020, 14:25

Οντως τσαμπα το κουραζουμε και τρωγομαστε αφου ειναι σαφες πως ειχε αποφασιστει εδω και καιρο η ομαδα να πεσει κατηγορια....ειναι πολλα και εγληματικα τα λαθη, οι παραλειψεις και οι καθυστερησεις απο το καλοκαιρι και μετα......
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό pepito » Δευτ 09 Μαρ 2020, 16:30

Ακομη δεν μπορω να καταλαβω ,ποιο θα ειναι το οφελος αν πεσει η ομδα ( αφου εχει αποφασιστει και τσαμπα σκαμε) ποιος κερδιζει απο αυτο? τι? ειναι δυνατον? εξακολουθω να πιστευω οτι η παραμονη ειναι πιθανη ακομη ,ισως να ειμαι κι ο μονος. Εστω και με 3 νικες στα εντος ( εφικτο σεναριο ) αν .ερθουν τα αλλα αποτελεσματα νορμαλ. εστω και διπλες και τριπλες ισοβαθμιες. Ο Ιωνικος ειναι πιθανον να μην κανει αλλη νικη,και προλαβαινουμε να τον καβαλησουμε,ο νιονιος 1-2 νικες .αν του παρουμε στο Παλατακι την διαφορα ΟΚ. Τα σκουληκια σε νορμαλ συνθηκες θα ειχαν πεσει ηδη , αλλα εχουν ανωθεβν βοηθεια και βδομαδα παρα βδομαδα μεταμορφονωνται σε ΛΕικερς.
ΥΓ.1 ΦΙλε hellrider , εισαι μοναδικος που συμφωνω 100% σε οτι γραφεις μεχρι τωρα ,φτασαμε να λεμε προδοτη αυτον τον ανθρωπο γαμω τους ΑΡΔ και τα σοσιαλ μιντια, απλα δεν τωρα η ωρα για τετοια.
ΥΓ2 Ποιος καρκανιας ρε πιαδια? σοβαρα τωρα?
Κλειστε επιτελους τα γα$%@#*να τα αθλητικα ραδιοφωνα.
Άβαταρ μέλους
pepito
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Τρί 01 Μαρ 2011, 12:31

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Δευτ 09 Μαρ 2020, 19:09

Pepito δεν ειναι θεμα οτι βγαινει καποιος κερδισμενος......απλα το βλεπουν και οι πετρες πλεον αυτο που ελεγε ο ΜΠΑΝΕ....δεν μπορει να προχωρησει πλεον η ομαδα με διοικηση πρωτοδικειου...δηλ. χωρις ιδιοκτητη.....βοηθειες δεν υπαρχουν πλεον, τα σταθερα εσοδα εχουν μειωθει δραματικα κτλ κτλ. Ουτε ο Ερασιτεχνης εχει σκοπο να "τσονταρει" καθε χρονο για να βγει η χρονιά αλλα ουτε και ο Σαββιδης.....δεν βγαινει πουθενα αυτο....και το εχουν δει!!!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό pepito » Δευτ 09 Μαρ 2020, 19:14

NAi, φιλε μου ΟΚ. Αυτο οπως λες το ειχαμε καταλαβει εδω και χρονια εμεις που ειμαστε στην ομαδα λιγο πιο κοντα. Αλλα τι γινεται? η λυση ειναι να την ριξουμε ? την αφηνουμε στο ελεος? ΔΕν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο και αναγκαστικα? Ειλικρινα ρωταω γιατι προσπαθω να βγαλω ακρη
Κλειστε επιτελους τα γα$%@#*να τα αθλητικα ραδιοφωνα.
Άβαταρ μέλους
pepito
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Τρί 01 Μαρ 2011, 12:31

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Δευτ 09 Μαρ 2020, 19:42

Τωρα μπαινεις σε μια κουβεντα αν υπαρχει βιωσιμη λυση για την ΚΑΕ....μεγαλη κουβεντα....η οποια θα ανοιξει το καλοκαιρι αναλογα σε ποια κατηγορια θα ειναι......αν και επρεπε να εχει ανοιξει πριν απο 2 χρονια οταν ο ΜΠΑΝΕ ειχε δηλωσει την προθεση του να φυγει και με οσα ειχε πει.....ΚΑΝΕΙΣ δεν ασχοληθηκε τοτε....ΚΑΝΕΙΣ.....τωρα ασχολουνται για να ριξουν ευθυνες,αναθεμα και να εκτοξευσουν απειλες......δεν ειναι κακο να πεις "χεστηκα για την ομαδα μπασκετ" το κακο ειναι να ερθεις μετα την καταστροφη να υποκριθεις οτι σε νοιαζει και να το παιξεις δικαστης και "βαρια φανελα" και π@@@ρια μαντολες!!!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό pepito » Δευτ 09 Μαρ 2020, 19:47

ΜΑ συμφωνω 1000% ,τα ειπες οπως τα εχω στο μυαλο μου.Απλα εμενα ολη η απορια μου ξεκιναει εδω και λιγο καιρο οταν εδω μεσα διαβαζω απο αρκετους ,οτι ειναι αποφασισμενο εκ των εσω ,να πεσει η ομαδα.
Κλειστε επιτελους τα γα$%@#*να τα αθλητικα ραδιοφωνα.
Άβαταρ μέλους
pepito
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Τρί 01 Μαρ 2011, 12:31

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό seaman » Δευτ 09 Μαρ 2020, 20:03

Εικόνα
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 09 Μαρ 2020, 20:24

Δεν θα γίνει δεκτή η παραίτηση, γράφουν τα ΜΜΕ...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό seaman » Δευτ 09 Μαρ 2020, 20:26

Μακάρι. Δεν τον γνωρίζω αλλά μου βγάζει κάτι αγνό και ΠΑΟΚτζήδικο
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό george188 » Δευτ 09 Μαρ 2020, 20:30

Θέλουμε νέους παράγοντες, εγκληματικό αν απομακρυνθεί και αυτός
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2672
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 09 Μαρ 2020, 20:38

Αυτός τα ακούει επειδή είναι ο μόνος που βγαίνει μπροστά. Ο μόνος που μιλάει, έστω στα social. Στο Παλατάκι σηκώνεται όρθιος κιόλας... Καρακούσης low profile κρυμμένος, μόνο που δεν σκύβει πίσω από την μπροστινή πολυθρόνα. Γ@λ@τσόπουστας φεύγει όταν στραβώνει το πράγμα (και δεν μπορούμε να του κάνουμε αυτά που αυτός αφήνει να συμβούν στη ΚΑΕ). Ο τρίτος της διοίκησης δεν ξέρω καν ποιος είναι.. Καρακούσης-Κωνσταντινίδης-????.. Δεδέογλου; Ή έφυγε τούτος;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Δευτ 09 Μαρ 2020, 20:53

Ξεκινησαν 6 κι εχουν μεινει 2....φυγετε και οι υπολοιποι....δηλωστε αδυναμια να συνεχισει η ομαδα να αγωνιζεται.....να τους γ@@@σετε και το κ@@@πρωταθλημα τους....ετσι να βγει και κατι θετικο απο την ξεφτιλα!

Αυτοι ειναι καλοι.....πηραν δανειο τωρα που ριχνουν την ομαδα Α2 και την κοπανανε κιολας!!!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό george188 » Δευτ 09 Μαρ 2020, 20:55

Έχεις δίκιο hellrider, κακώς ανέλαβαν το μπουρδέλο που άφησαν οι προηγούμενοι..έπρεπε να το παίξουν κινεζοι.
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2672
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Δευτ 09 Μαρ 2020, 20:56

Ελπίζω να μην φύγει υπεύθυνος προφανώς δεν είναι ο κωνσταντινιδης αντιθέτως είναι συμπαθής. Υπεύθυνος είναι ο Κατσαρης και δεν νιώθει την ανάγκη να πει μία κουβέντα.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 09 Μαρ 2020, 20:58

Ο κόσμος αντί να τους πιάσει από τον γιακά έναν έναν, κυριολεκτικά και μεταφορικά, κάθεται και κοιτάει.

Δηλαδή πρέπει να πέσουμε και μαθηματικά για να γίνουν πουτάνα όλα; Τότε δεν θα έχει και νόημα.

Ο Γ@λ@τσόπουστ@ς που την κοπάνησε με το τέλος της 3ης περιόδου, είναι πιο έξυπνος. Εμείς είμαστε βλάκες που τους αφήνουμε..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες