Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 09 Αύγ 2019, 15:24

Γιατί να μην μπει τώρα όμως, που η μετοχή της ΚΑΕ έχει πέσει;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό shogoon » Παρ 09 Αύγ 2019, 15:32

Έχει η ΚΑΕ πρόβλημα? Ιβάν χώσε. Δεν βρίσκεις τηλεοπτική στέγη? Ιβάν χώσε. Και για την τρύπα του οζωντος πάλι Ιβάν. Δεν πάει έτσι νομίζω......
Άβαταρ μέλους
shogoon
 
Δημοσιεύσεις: 1341
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 08:47

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 09 Αύγ 2019, 15:40

Φυσικά και δεν θα έπρεπε να πάει έτσι... Αλλά ποιος άλλος να χώσει;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό shogoon » Παρ 09 Αύγ 2019, 15:45

Σωστό και αυτό. Απλά ελπίζω να μην ξενερώσει με τα δώσε και μένα μπάρμπα.
Άβαταρ μέλους
shogoon
 
Δημοσιεύσεις: 1341
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 08:47

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Παρ 09 Αύγ 2019, 17:55

Τι να πεις για αυτόν τον άνθρωπο.
Έχει φέρει το χαμόγελο σε ολο τον οργανισμό ΠΑΟΚ και όχι μόνο.
Πραγματικά η οικογένεια του ΠΑΟΚ πρέπει να στηρίξει με όλη του την ψυχή αυτόν τον άνθρωπο που μεγαλουργεί και βοηθάει από καρδιάς.... Respect στον τεράστιο άνθρωπο !!!
Δυστυχώς δεν φτάνει μόνο αυτό απλά να σώζει τα πάντα αυτός. Για να μην κρυβόμαστε μεταξύ μας το πρόβλημα δεν λύνεται.
Πολλές οι αιτίες αλλά βασικά
Το μπάσκετ το χουν σκοτώσει σε αυτόν τον τόπο όλοι με προεξαρχοντες τους δύο βρυκόλακες της χαβούζας
συν την αδιαφορία του παοκτση σε όλη αυτή την θολή κατάσταση που βιώνει αυτό το άθλημα.
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6627
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Παρ 09 Αύγ 2019, 18:52

Basketplus
[/quote]
Tην Τετάρτη ο ΠΑΟΚ βρισκόταν στο -10, την Πέμπτη στο -20 και από το βράδυ άρχισε το θερμόμετρο να ανεβαίνει. Ο παγετός υποχώρησε, ο δείκτης έφτασε σε θετικές τιμές. Τις πιο χαμηλές, αλλά θετικές...



Μια συντονισμένη αλλά απελπισμένη προσπάθεια-ήταν η τελευταία πριν την... Β Εθνική-οδήγησε στον Ιβάν Σαββίδη να εκταμιεύσει 40 χιλ. ευρώ για να τακτοποιηθεί το δημόσιο. Ενημερότητες ώστε και το πιστοποιητικό να πάρει η ΚΑΕ και να μπορεί να τακτοποιεί υποθέσεις (υπογραφή συμβολαίων, χορηγιών κλπ)... Αυτά ζήτησαν οι άνθρωποι του ΠΑΟΚ σε πρώτη φάση, αυτά έλαβαν, θα επανέλθουν μετά τον 15αύγουστο, αφού ενδιάμεσα όλος ο οργανισμός θα ασχολείται με το... Άμστερνταμ.

Σε κάθε περίπτωση η βοήθεια θα συνεχιστεί... Μόνο που αυτή την φορά για την χρήση κάθε ευρώ θα ενημερώνονται οι συνεργάτες του Ιβάν. Όχι όπως γινόταν μέχρι τώρα και για το οποίο βασική ευθύνη έχει ο Πρέλεβιτς, αλλά συνολικά και όλοι όσοι ασχολούνταν θεσμικά με την ΚΑΕ.

Όσο για τους τρεις δεσμευμένους παίκτες... Με γρήγορες κινήσεις ανανεώθηκαν για την επόμενη διετία δύο σημαντικές χορηγίες και από αυτές θα δοθούν εκχωρήσεις σε Μαργαρίτη, Χρυσικόπουλο. Και για τα οφειλόμενα και για εγγύηση της επόμενης σεζόν... Αν ακόμα και έτσι θελήσει να φύγει ο δεύτερος, μόνο με μεταγραφή... Παράλληλα μέχρι την Τρίτη υτπάρχει μια πιθανότητα οι δύο παίκτες να πάρουν και ορισμένα χρήματα... ρευστό. Ακόμα δόθηκε η υπόσχεση οτι την Δευτέρα θα δοθούν έναντι ως αρχή διακανονισμού στον Σχίζα και μέχρι την επόμενη και στον Τσόχλα, με την προοπτική ανανέωσης του υπαρκτή.

Φυσικά για να ανεβεί λίγο ακόμα η... θερμοκρασία θα πρέπει να δοθούν προκαταβολές σε Χάτσερ, Γκος, Γκάρετ, Τζέφερσον, Μορέιρα, Τέπιτς, να εξοφληθεί ο Κρουμπάλι ώστε να αποφύγει η ομάδα το κίνδυνο των ban. Έχει δρόμο ακόμα...

Τέλος πριν αρχίσουν να διαρρέουν ονόματα στόχων (ο ΠΑΟΚ δεν μπορεί να κλείσει συμφωνίες με Έλληνες για ποσά άνω των 30-40 χιλ. ευρώ, οπότε προσοχή ένθεν κακείθεν στις διαρροές που κατά βάση γίνονται μπας και τσιμπήσει καμιά πιο πλούσια ομάδα), η ομάδα θα πρέπει να κλείσει προπονητή, ώστε τα βασικά της στελέχη να αποφύγουν και το ανάθεμα της προσωπικής επιλογής παικτών. Ποιός θα επιλέξει; Ο νέος κόουτς ή ο... Ζουρνατσίδης;

Σήμερα πάντως ο Νταμίρ Μουλαομέροβιτς είπε όχι στην πρόταση του ΠΑΟΚ για λόγους πάντως που δεν έχουν να κάνουν με την κατάσταση στον Δικέφαλο, ενώ στην λίστα προστέθηκε και το όνομα του Γιούρι Ζντοβτς. Ο Σλοβένος μάλιστα για την σεζόν 2019-2020 φέρεται να πληρώνεται από την Ολύμπια Τσεντέβιτα που τον άφησε μέσα στην χρονιά και έτσι οι απαιτήσεις του από μια νέα συμφωνία δεν θα είναι ιδιαίτερα μεγάλες.

Ουσιαστικά υπάρχουν φωνές μέσα στον ΠΑΟΚ που κάνουν λόγο για ξένο τεχνικό, σε ένα σημαντικό επίπεδο ρίσκου για μια τόσο δύσκολη χρονιά.
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6627
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Παρ 09 Αύγ 2019, 18:57

Οχι μη μη τέτοια πράγματα για τον μπανε.σβηστε τα.μπορει να σας κάνουν μπαν
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3854
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 09 Αύγ 2019, 19:01

Για μενα ειανι ντροπή του μπανε τπυ Μάτζικ κλπων

Το ότι απομακρύνθηκε ο σαββιδης ειανι ενδεικτικό
Αμαύρωσαν το όνομα τους
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Παρ 09 Αύγ 2019, 20:10

Mε Ζντοβτς θα πέσουμε σίγουρα :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1881
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 09 Αύγ 2019, 20:11

Ποιος ζντοβοτς φερε έλληνα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 09 Αύγ 2019, 20:48

Ποιοι προτείνουνε προπονητες? Πάλι στο σκοτάδι?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 09 Αύγ 2019, 22:03

Taseos έγραψε:Οχι μη μη τέτοια πράγματα για τον μπανε.σβηστε τα.μπορει να σας κάνουν μπαν



Μπάναρε κανείς κάποιον που είπε για Μπάνε;

Άλλο να πεις για τα διοικητικά του λάθη, κι άλλο να μπεις να πεις "μαλάκα Μπάνε", που ευτυχώς δεν το έκανε κανείς..γιατί όντως θα έτρωγε μπαν.




Basketplus έγραψε:την Δευτέρα θα δοθούν έναντι ως αρχή διακανονισμού στον Σχίζα και μέχρι την επόμενη και στον Τσόχλα, με την προοπτική ανανέωσης του υπαρκτή.


:opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 09 Αύγ 2019, 22:21

palok έγραψε:Ποιοι προτείνουνε προπονητες? Πάλι στο σκοτάδι?

Όχι και στο σκοτάδι, αν, για παράδειγμα, προτείνουν ο Φραγκούλης με τον Γαλατσό και εγκρίνει ο Τσόχλας...
Σε τοιαύτην των περιπτώσεων εκτιμώ ότι ίδωμεν το φως το αληθινόν.............
Λέω εγώ τώρα, δηλαδή, χωρίς να έχω και κάποια ινσάιντ ινφορμέισιο...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 09 Αύγ 2019, 22:51

Κονομησαμε
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 09 Αύγ 2019, 23:45

Θα ζήσει η ΚΑΕ λίγο ακόμα...

Το θέμα είναι η βιωσιμότητα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες