Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Δημοσίευσηαπό gagas » Παρ 27 Ιουν 2008, 20:16

απο δευτερα θα βρεθει λυση..μην ανησυχειτε..ο λογος που αργησαν οι διαδικασιες ειναι γνωστος..απαλλαγης της διοικησης πανελουδη απο αυθαιρεσιες..
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Παρ 27 Ιουν 2008, 23:30

Καταρχήν προσωπικά δεν είμαι μπασκετικός .. θα μου πείτε βλακείες λες, αλλά σε αγώνες μπάσκετ δεν πήγαινα ποτέ. Μόνο πέρυσι πήρα διαρκείας που έπρεπε να σωθούμε. Προσωπικά θέλω να μπούμε σε ένα δρόμο στο μπασκετάκι και να ασχολούμαι πολύ ελαφρώς .. όσο κινδυνεύουμε βέβαια αγχώνομαι και δεν μπορώ να αποκοπώ!

Αλλά με τον τίτλο του τόπικ διαφωνώ .. δεν πιστεύω ότι στη μπάλα ξυπνήσαμε εμείς και σώσαμε την παρτίδα. Εμείς υπάρχουμε όπως και στο ποδόσφαιρο, αναλογικά και στο μπάσκετ. Απλά στο ποδόσφαιρο ήρθε ο Ζαγοράκης και μας κέρδισε όλους (άσχετα που κάποια ποντίκια πρόβαλλαν σθεναρή αντίσταση πέρυσι)!

Αν έρθει κάτι αντίστοιχο και στο μπάσκετ, τότε θα κάνουμε το χρέος μας και πιστεύω ότι μπορούμε τα 8.000 διαρκείας στο Παλατάκι άμα λάχει .. το θέμα είναι με ποιά διοίκηση θα πάρεις όμως διαρκείας; Ακόμα δεν έχουμε τίποτα .. απολύτως τίποτα!

Δηλαδή οι γαύροι και οι βάζελοι που στο μπάσκετ έχουν ομαδάρες είναι ξύπνιοι οπαδοί και κρατάνε την ομάδα; Που πλην των ντέρμπυ και της Ευρωλίγκας τα γήπεδά τους έχουν 2.000 κόσμο; Που πέρυσι βγήκαμε δεύτεροι στα εισιτήρια πίσω από τον Παναθηναϊκό; Είναι δυνατόν; Περάσαμε τον Ολυμπιακό που έχει ομαδάρα .. και το θέμα είναι πώς τον περάσαμε; Με τρία ματς στο τέλος που απλά πήγαμε μαζικά .. Σε όλα τα προηγούμενα ήμασταν τρεις κι ο κούκος .. και μόνο με τρία ματς τους περάσαμε σε μέσο όρο!

Ο κόσμος μας είναι έτοιμος να στηρίξει την οποιαδήποτε διοίκηση .. απλά ανάλογα με το ποιός θα είναι θα έχει και την ανάλογη στήριξη. Δυστυχώς από πλευράς οργάνωσης είμαστε σε νηπιακό επίπεδο!
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό stelyk » Τρί 01 Ιούλ 2008, 20:22

δυστηχως σακη το μπασκετ εχει πεσει πολυ χαμηλα και ο κοσμος μαζι με 'μενα δεν ενδιαφερετε τοσο πολυ. κριμα...

ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ!!!
:?
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Τρί 01 Ιούλ 2008, 20:26

ειλικρινα εχω κουραστει με ολους αυτους τους σωτηρες που εμφανιζονται και αποδεικνυονται μουφες. μακαρι το μπασκετ μας να παει εκει που αξιζει να ειναι :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Δημοσίευσηαπό DimisK » Τετ 23 Ιούλ 2008, 09:54

Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Τετ 23 Ιούλ 2008, 13:27

Οπως είναι ήδη γνωστό, από 10-6-2008 βρίσκεται σε εξέλιξη η αύξηση του μετοχικού κεφαλαίου της ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2004 στο ποσό των 1.500.000 ευρώ, με έκδοση νέων μετοχών αξίας 30 ευρώ εκάστη. Για το σκοπό αυτό έχει δημιουργηθεί στην Τράπεζα Πειραιώς ειδικός λογαριασμός. Για περισσότερες πληροφορίες, οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνούν με το λογιστήριο ή την γραμματεία της ΚΑΕ ΠΑΟΚ στο τηλέφωνο 2310-472561 (Δευτέρα έως Παρασκευή και κατά τις ώρες 09.00 έως και 16.00).
απο paokbc.gr
ολοι μετοχες για βοηθεια στο δροσο και στην ομαδα.
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Δημοσίευσηαπό free4 » Πέμ 22 Ιαν 2009, 02:55

Παρέμβαση Ερασιτέχνη

Το κλίμα των τελευταίων ημερών και η γενικότερη αίσθηση πως το μέλλον του συλλόγου είναι θολό αναγκάζουν τον Ερασιτέχνη ΠΑΟΚ να αναλάβει πρωτοβουλίες και να ζητήσει έλεγχο των οικονομικών στοιχείων της "ασπρόμαυρης" ΚΑΕ από τον Δημήτρη Δρόσο και τους συνεργάτες του.

«Ο Ερασιτέχνης έχει υποχρέωση απέναντι στον κόσμο του ΠΑΟΚ να προχωρήσει σε κάποιες ενέργειες. Πρέπει να γίνει οικονομικός έλεγχος με το διορισμό ενός ανεξάρτητου ορκωτού ελεγκτή» δήλωσε χθες ο πρώην αντιπρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ Γιάννης Παπαδόπουλος.

Σχετικά με τον κίνδυνο που υπάρχει η ΚΑΕ να μπλέξει σε νέες περιπέτειες με αφορμή τις επιταγές που έχει δώσει σε μάνατζερ και παίκτες ο κ. Δρόσος, συμπλήρωσε: «Αν αυτές οι υπογραφές αναφέρουν και την ιδιότητα του κ. Δρόσου ως μεγαλομετόχου ή διευθύνοντα συμβούλου, τότε ναι, θα έχει ευθύνη και ο ΠΑΟΚ. Οπως και να 'χει, το τοπίο θα πρέπει σύντομα να ξεκαθαρίσει και νομίζω ότι αυτό είναι και προς το συμφέρον του ίδιου του κ. Δρόσου».

Την ίδια στιγμή σε ραδιοφωνικό σταθμό της Θεσσαλονίκης το μέλος της διοίκησης της ΚΑΕ κ. Καλπάκης έκανε λόγο για παίκτες-«παλτά» και «υπερκοστολογημένης ομάδας»!

http://www.goalday.gr/article.asp?catid ... id=1675283
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Πέμ 22 Ιαν 2009, 03:56

Aυτά που προτείνει ο Diniko είναι πάρα πολυ ωραία και συμφωνώ.
Απο εκεί και πέρα τι άλλο να πούμε εμείς? Τι άλλο να προτείνουμε οταν ΚΑΝΕΙΣ δεν μπορεί να πεί με βεβαιότητα το πιο σημαντικό:
Πόσα είναι τα χρέη?
Άλλος λέει 3,5 άλλος λέει 4 και άλλος λέει πάνω απο 5 εκατομμύρια.
Οπότε εμείς τι να πούμε? Το μόνο σίγουρο είναι οτι με αυτά τα χρέη δεν θα αναλάβει κανείς.
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

Δημοσίευσηαπό mi8rio » Πέμ 22 Ιαν 2009, 08:16

Το «μοντέλο» Ζαγοράκη αποτέλεσε σταθμό στον ποδοσφαιρικό ΠΑΟΚ για τους εξής λόγους :
1. H ομάδα είχε φτάσει στο απροχώρητο που λένε…οι κουβέντες «καφενειακού» τύπου που λένε, είχαν βάση και όραμα. Το μόνο που έμενε ήταν ΚΑΠΟΙΟΣ να βρεθεί να του προτείνει (του Ζαγοράκη) «επίσημα» το αυτονόητο. Και το έκανε.
2. Τα ποσοστά συσπείρωσης ( από την πλατιά μάζα των φιλάθλων μας) ήταν πολύ μεγάλα, εξού και η επιτυχία του εγχειρήματος.
3. Το άφθαρτο όνομα «Ζαγοράκης».
4. Η προσωπικότητα του Ζαγοράκη.
5. Η έμπρακτη συμπαράσταση του κόσμου μας στο εγχείρημα αυτό.


Ακούγονται πολλά για το τμήμα μπάσκετ, παραφιλολογία, ονόματα, νέα και μη.

Αν υποθέσουμε λοιπόν πως οι βάσιμες προτάσεις ίσως φτάσουν στα ‘κατάλληλα αυτιά’ , τότε με λιγότερη έπαρση και με περισσότερο σεβασμό θα έλεγα να παραμερίσει ο καθένας προσωπικές εμπάθειες και συμπάθειες και να προτείνουμε αξιοσέβαστες λύσεις.

Δεν ξέρω αν αυτός που μπορεί να ηγηθεί είναι ο Στογιάκοβιτς, ο Βιολίδης, ο Παπαδόπουλος, ή κάποιος άλλος, το ζητούμενο είναι να ληφθούν υπόψη οι σύγχρονες συνθήκες πάνω στις οποίες «πατάει» πλέον το επαγγελματικό μπάσκετ.

Ένας ΠΑΟΚ κομπάρσος δεν με ενδιαφέρει…Προτιμώ , που λέει ο λόγος να το διαλύσουμε το μαγαζί, παρά να αποδεχτούμε για πάντα τον ρόλο της ομάδας που θα παγιωθεί να προσπαθεί να μπει στην οκτάδα, και όταν θα βαριόμαστε από την μονοτονία, να παίζουμε και για την παραμονή.
Είμαστε σκαστοί από την κλινική
Είμαστε διαστημικοί δε το ξέρουν οι γιατροί

PAOK SPACE STATION
Άβαταρ μέλους
mi8rio
 
Δημοσιεύσεις: 1189
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 08:31
Τοποθεσία: Αττική

Δημοσίευσηαπό mi8rio » Πέμ 22 Ιαν 2009, 10:18

έτσι ακριβώς είναι αδερφέ μου..το Α και το Ω είναι τα λεγόμενά σου...οποιεσδήποτε άλλες λύσεις τις θεωρώ μεσοβέζικες...

Επειδή λοιπόν ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ Ο ΠΑΟΚ, όποια λύση δεν οδηγεί με όραμα και πρόγραμμα προς την κατεύθυνση αυτή είναι ΓΙΑ ΚΑΚΟ…

Και επαναλαμβάνω πως πρέπει να παραμεριστούν προσωπικές συμπάθειες του καθενός μας…το παρελθόν είναι παρελθόν…..
Είμαστε σκαστοί από την κλινική
Είμαστε διαστημικοί δε το ξέρουν οι γιατροί

PAOK SPACE STATION
Άβαταρ μέλους
mi8rio
 
Δημοσιεύσεις: 1189
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 08:31
Τοποθεσία: Αττική

Δημοσίευσηαπό Platon » Πέμ 22 Ιαν 2009, 10:24

Νομιζω οτι αυτα που προτεινει ο αδερφος Diniko ειναι σωστα...

Το μοντελο Δροσου, προφανως απετυχε.

Πιστευω οτο ο ΠΑΟΚ πρεπει να ειναι στα χερια καποιου που εχει ασχοληθει και στο παρελθον με το συλλογο, ειτε ως παικτης ειτε ως παραγοντας. Δεν αναφερομαι εδω στους παραγοντες του παρελθοντος, εξαιρουμενου ισως του Νικου Βεζυρτζη, ουτε αναφερομαι σε παικτες αποκλειστικα και μονο του Μπασκετ.

Εχω κι εγω καλες αναμνησεις απο το Βεζυρτζη, (ποιος ξεχνα τη διαφημηση "Dobberman" στις φανελες των παικτων το ΄84, τη Γενευη κλπ), αλλα δε γνωριζω αν ειναι αυτος που θα συσπσειρωσει τον κοσμο οπως ο Ζαγορακης στην ΠΑΕ επειδη δε τυγχανει κοινης αποδοχης απο τη πλατια μαζα του ΠΑΟΚ.

Ενας Τιγρης, ενας Πετζα σιγουρα θα μπορουσαν (ειδικα ο δευτερος), αλλα αυτα ειναι για την ωρα μαλλον μονο ονειρα κι εργα ευχων. Ωστοσο υπαρχουν ανθρωποι που θα μπορουσαν να σηκωσουν το βαρος, οχι λογο οικωνομικης ευρωστιας, αλλα λογω αποδοχης. Ο κοσμος του ΠΑΟΚ εδειξε πολλακις στο παρελθον, οτι στηριζει ατομα που εμπιστευεται....βλεπε Ζαγορακης. Και λεγοντας αυτα μου ερχετε μονο ενα ονομα στο νου, αυτο του Ηλια Βιολιδη.

Ο Ηλιας Βιολιδης εδειξε με την εως τωρα παρουσια του στη ΠΑΕ, οτι κανει πολυ καλη δουλεια...και ειναι αυτος που θα μπορεσει να ξεσηκωσει τον κοσμο, ισως εξαιτιας της υποσυνειδητης συναρτησης του ονοματος του με αυτο του Ζαγορακη. Κι αυτο ειναι ενα "ατου" το οποιο δε πρεπει να χαθει ανεκμεταλλευτο κατα τη γνωμη μου. Θα το στηριξει ο κοσμος, η ΠΑΕ, ισως και οι διαφοροι χορηγοι...απο τη πολιτεια δε περιμενω βεβαια τιποτε!!!

Κατα τη γνωμη μου λοιπον, αποτελει αυτος τη καλυτερη λυση. Εστω και μεσοπροθεσμα η παρουσια του θα αποφερει καρπους.
Αλλωστε η διαχειρηση της ΚΑΕ απαιτει λιγοτερα χρηματα...και ο Βιολιδης σιγουρα μπορει να διαχειριστει τα εσοδα καλυτερα απο το Δροσο, που μαλλον δεν εβαλε ουτε ενα Ευρω αλλα διαχειριζοταν τα εσοδα της ΚΑΕ. Πιστευω οτι ο Βιολιδης μπορει να τα αυξησει ακομη περισσοτερο. Και δεν ειναι κανενας τυχοδιωκτης οπως τον αλλο κυριο.
Αυτο που δε γνωριζω ειναι εαν εχει τη διαθεση να το κανει.

Συμφωνω με Diniko οτι αφορα τις δραστηριοτητες 3 εως 10...
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό mi8rio » Πέμ 22 Ιαν 2009, 10:46

Το μπάσκετ περισσότερο από το ποδόσφαιρο είναι ένας χώρος όπου με μικρότερο το περιθώριο λάθους στις επιλογές σου, τυγχάνει να ισχύει το «ότι πληρώνεις, παίρνεις»….και αναφέρομε στους καλαθοσφαιριστές που θα εντάξεις στην δύναμή σου….

Για να ξαναγίνει ο ΠΑΟΚ έτσι όπως όλοι τον φανταζόμαστε, τον ονειρευόμαστε, και τον θέλουμε, κακά τα ψέματα, χρειάζεται πολλά χρήματα…Σίγουρα χρειαζόμαστε ανθρώπους –θέλω να σταθώ πολύ σε αυτό- ΑΦΘΑΡΤΟΥΣ- και αποδεδειγμένα ΔΕΊΓΜΑΤΑ ΑΓΑΠΗΣ για τον σύλλογο…Κακά τα ψέματα, όποιοι κουβαλάνε «σκιές» και ανεξιχνίαστα γεγονότα δεν θα έχουν τύχη, διότι με την πρώτη ευκαιρία αυτές οι «σκιές» θα καλύπτουν τις προσπάθειές τους και θα είναι η «επίσημη» δικαιολογία – και απόλυτα βάσιμη- για κριτική και καχυποψία.

Έχω ακούσει από πολλούς αδερφούς πολλά ονόματα…

Θα συμφωνήσω πως από την στιγμή που ο Στογιάκοβιτς δεν μπορεί να εμπλακεί άμεσα στην ΚΑΕ, θα μπορούσε όμως να του ζητηθεί να παίξει έναν καθοριστικό για εμάς ρόλο, χωρίς να τον αποσπάσει από την τρέχουσα καριέρα του στο NBA…

Από εκεί και πέρα ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΤΗΘΕΙ ΑΜΕΣΑ στον ΒΙΟΛΙΔΗ (σέβομαι απόλυτα το άτομο αυτό) να ηγηθεί μιας ομάδας ανθρώπων στους οποίους μέσα θα ήθελα να συμμετέχουν ο Πρέλεβιτς, ο Κόρφας, ο Σταυρόπουλος. Αυτοί θα αποτελούν την «ψυχή».Από εκεί και πέρα οι υπόλοιποι θα πρέπει να είναι τεχνοκράτες οι οποίοι θα επωμιστούν το φορτίο εκπόνησης οικονομοτεχνικής μελέτης η οποία θα οδηγεί στην κορυφή την ομάδα …με εξυγίανση στα οικονομικά της και πλάνο 5 ετίας ώστε αγωνιστικά να φτάσουμε στο επίπεδο που ΑΡΜΟΖΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ.

Η προσέλκυση σοβαρών επενδυτών αποτελεί ΠΑΝΑΚΕΙΑ και είναι το θέμα που αποτελεί καρκίνωμα στον σύλλογό μας….και φυσικά αναφέρομε σε όλους αυτόυς που έχουν συντελέσει στο να μην μας πλησιάσει ΚΑΝΕΝΑΣ σοβαρός επενδυτής….

Τελειώνοντας θα ήθελα να πω πως από τους παλιούς παράγοντες έχω σε μεγάλη εκτίμηση τον Λάκη Οικονομίδη, όμως ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ούτε αυτόν, ούτε τον Βεζυρτζή, ούτε τον Αλεξόπουλο να ασχοληθούν ξανά με τα κοινά του συλλόγου μας….
Είμαστε σκαστοί από την κλινική
Είμαστε διαστημικοί δε το ξέρουν οι γιατροί

PAOK SPACE STATION
Άβαταρ μέλους
mi8rio
 
Δημοσιεύσεις: 1189
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 08:31
Τοποθεσία: Αττική

Δημοσίευσηαπό free4 » Πέμ 22 Ιαν 2009, 20:56

Δώστε λίγο βάση σε αυτό..
Για προσέξτε πότε ο diniko80 τα έγραψε όλα αυτά: Δημοσιεύθηκε: 23 Ιούν 2008 18:55

Οκτώ μήνες μετά και νοιώθω ότι κάναμε έναν ολόκληρο κύκλο για να φτάσουμε εκεί από όπου ξεκινήσαμε με τη λήξη της κόρνας στο ματς με το ερπετό όπου πιστοποιήσαμε!!!

Οκτώ μήνες το απόλυτο μηδέν (με μερικές υποχρεώσεις να έχουν διεκπεραιωθεί μόνο!!)
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό gagas » Τρί 27 Ιαν 2009, 01:18

φιλε gamgre σε αρκετα ποστ σου παρατηρω μια εναντιωση(χωρις να κρινω αν ειναι δικαιολογημενη η οχι) προς την διοικηση του ποδοσφαιρικου ΠΑΟΚ.επισης,παντα εδινες πρωτος τις μεταγραφες του μπασκετικου ΠΑΟΚ.

νομιζω μια ΠΑΕ με τοσα προβληματα δεν εχει καμια υποχρεωση να βοηθησει την ΚΑΕ οταν δεν τη βοηθαει ο Α.Σ., οταν δεν τις εχει ζητηθει απο τον κοσμο ή τον Α.Σ. και οταν ιδιοκτητες της ΚΑΕ ειναι ανθρωποι μη αγαπητοι στην ευρυτερη μαζα.αν ο μπασκετικος ΠΑΟΚ ηταν στα χερια αγνων παοκτσηδων,Α.Σ. ή διοικησης πρωτοδικειου και δεχοταν την αρνηση της ΠΑΕ για οικονομικη στηριξη τοτε μαλιστα θα μπορουσαμε ΙΣΩΣ να κατηγορησουμε. να σου θυμισω επιπλεον οτι ο νην προεδρος της ΚΑΕ αποκαλεσε καποτε τον αντιστοιχο προεδρο της ΠΑΕ φιλο του,χωρις να εχουν και καμια σοβαρη γνωριμια,κατι που εγω τουλαχιστον θα θεωρουσα προσβλητικο.

οσο για τη μη αποδοση εισπραξεων απο τα εισιτηρια στον Α.Σ. ξερεις αν γινεται χωρις τη συμφωνη γνωμη του ιδιου του Α.Σ.?το θεωρω πολυ σοβαρο θεμα..περσυ παντως δινονταν κανονικα οι εισπραξεις.

για τον μουσλι,επισης,ερχοταν κ πριν ερθει ο μουλα.το αν ερχονται ή οχι οι παικτες του ενος τμηματος στους αγωνες του αλλου,δεν μου λεει τπτ για τις σχεσεις των διοικησεων.ο ποικιλιδης ερχεται σε καθε αγωνα.ο ζαγορακης ηρθε καποιες φορες στην αρχη νομιζω..ο δροσος οσο ηταν στο μπασκετ ποσες φορες πηγε στο ποδοσφαιρο?
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό free4 » Τρί 27 Ιαν 2009, 02:53

Aρα πάμε στη μία κι έσχατη λύση για τη σωτηρία ΚΑΙ στο μπάσκετ!!

Αυξηση Μετοχικού Κεφαλαίου

Και πάλι από εμάς..
Η κ@υλα μας για την ποδοσφαιρική ΑΜΚ δεν έχει τελειώσει!!
Καιρός είναι, το συντομότερο να την εκμεταλλευτούμε και για το μπάσκετ, σε μεγαλύτερη μάζα, μάλιστα.
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες