Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Παρ 01 Νοέμ 2019, 14:28

goran 64 έγραψε:Σε έναν απ τους 2 πρώτους φετινούς μας αγώνες, δεν θυμάμαι ποιον, ο σπήκερ της ΕΡΤ, ο Χατζηγεωργίου, ανέφερε ότι ο Ιβάν ανέλαβε να πληρώνει "τα σπασμένα", μέσω ένταξης της ΚΑΕ στον νόμο περί των 120 δόσεων...

Ξέρουμε αν όντως ισχύει κάτι τέτοιο, τελικά, Marley?


Υ.Γ. Κάποιος είχε πει ότι θα το έψαχνε, επισταμένως, αλλά δεν θυμάμαι ποιος και δεν είδα να γράφεται κάτι....



για 120 δοσεις δεν ξερω δεν νομιζω δηλαδη ...

αυτο που γνωριζω και δεν υπαρχει αμφιβολια ειναι οτι
7 αυγουστου ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΖΑΜΕ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ
στις 8 αυγουστου πληρωσε ο ιβαν εφορια και ικα και καταθεσαμε φακελο και ξεκινησαμε να βρουμε(δηλαδη ο ΑΣ) διοικηση και λεφτα για να κατεβασουμε ομαδα
40 χιλιαρικα θα βαζει καθε μηνα ο ιβαν για εφορια και κοψτε τον λαιμο σαςνα βρειτε τα υπολοιπα ειναι η "συμφωνια..."

επιασε ο κατσαρης καθε πρωην και νυν ανθρωπο που περασε απο την καε για να δει τιθα γινει
ποσα χρηματα χρειαζονται τι χρεη εχουμε ποσα θα βαλει ο ΑΣ

το μπατζετ ειναι κατω απο τα 300χιλ και μπορει να παει κατω η πανω πχ εχουμε συμβολαια με τον μηνα
καιειδη πρεπει να δωσουμε αλλα 24 χιλ στον φλεβαρακη


το ζητημα ειναι για κλεινουμε με το ιερατειο των σοφων (η πρων καε) και τους υπερασπιστες του
ο γιωργης πληρωσε το μαρτη και δεν εσκασε η βομβα στα χερια τους αυτο και οτι οι ελληνες παπαθεοδωρου λινος κονιαρης σε πρωτη κατηγορια αλλα και οι υπολοιποι δεν ηθελαν να συνδεσουν το ονομα τους με το τελος του μπασκετικου ΠΑΟΚ

Ο ΓΙΩΡΓΗΣ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΠΑΛΑΤΑΚΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ
μακαρι να ειναι η αρχη για μια νεα καλυτερη μερα

υγ συμφωνα με κλειτο ειπωθηκε πως τα 40χιλ δεν επαρκουν και ζητησαν επιπλεον χρηματα (ιβαν ξερεις.. :mrgreen: )

γιανκοβιτς προ των πυλων μαθαινω εγω..
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 01 Νοέμ 2019, 14:46

marley 4 έγραψε:Ο ΓΙΩΡΓΗΣ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΠΑΛΑΤΑΚΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ
μακαρι να ειναι η αρχη για μια νεα καλυτερη μερα


Λίγο αργά θυμήθηκε ο Γιωρίκας το δρόμο για το Παλατάκι...
Oloi oi dromoi odhgoun st Palataki, αλλά τόσο καιρό οδηγούσαν στις ΗΠΑ, στη Ρωσία, στην Ουκρανία, οπουδήποτε αλλού...


Νιώθεις εκνευρισμένος γι’ αυτό που συνέβη; Η χρονιά άρχισε με το όνειρο της κατάκτησης ενός τίτλου και κατέληξε να παίζει η ομάδα με έξι επαγγελματίες παίκτες.

«Είμαι εκνευρισμένος από τον τρόπο που τελειώσαμε, αλλά και γιατί μου είχε πει ο κύριος Γιώργος Σαββίδης ότι θα σώσει την ομάδα και δεν έκανε αυτό που είπε. Αυτό μ’ ενόχλησε. Είπε ότι θα παραμείναμε ανταγωνιστικοί. Είχαμε φοβερές ευκαιρίες σε όλες τις διοργανώσεις. Πήγα σπίτι γιατί δεν πληρωνόμουν. Ο γιος του κυρίου Σαββίδη μου είπε να γυρίσω και ότι θα τα τακτοποιούσε. Αυτό έκανα. Πλήρωσε τα οφειλόμενα, αλλά όχι τη συνέχεια. Δεν πήρα τίποτε μετά, όπως και κανένας άλλος. Μ’ αυτό είμαι εκνευρισμένος γιατί καταλαβαίνω ότι χάθηκε μια σπουδαία ευκαιρία.


Phil Goss
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Παρ 01 Νοέμ 2019, 15:04

ναι γνωστο ειναι αυτο εφυγαν γκος και χατσερ για αμερικα πληρωσε ο γιωργης επεστρεψαν συν οτι αλλο εδωσε

και ερχεται νεο μπαν απο χατσερ(μπραβο τελη)

αν του ειπε θα σου πληρωσω τα χρωστουμενα η θα πληρωνω εγω τα παντα το ξερουν οι δυο τους δεν ημουν μπροστα :D

το θεμα δεν ειναι οτι θα ερθει γηπεδο αλλα η πιθανοτητα νεας βοηθειας

βλεπεις οτι ενω δεν εχουν σχεση με την καε ζηταμε ολοι να πληρωνουν οι σαββιδιδες γιατι? δεν εχουν καμια υποχρεωση ειδικα οταν καπιοι κανουν ζωαρες και ανεβαζουν τον λογαριασμο στα υψη...
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό kayde » Παρ 01 Νοέμ 2019, 15:33

Μπαρκαρούτσος έγραψε:
marley 4 έγραψε:Ο ΓΙΩΡΓΗΣ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΠΑΛΑΤΑΚΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ
μακαρι να ειναι η αρχη για μια νεα καλυτερη μερα


Λίγο αργά θυμήθηκε ο Γιωρίκας το δρόμο για το Παλατάκι...
Oloi oi dromoi odhgoun st Palataki, αλλά τόσο καιρό οδηγούσαν στις ΗΠΑ, στη Ρωσία, στην Ουκρανία, οπουδήποτε αλλού...


Νιώθεις εκνευρισμένος γι’ αυτό που συνέβη; Η χρονιά άρχισε με το όνειρο της κατάκτησης ενός τίτλου και κατέληξε να παίζει η ομάδα με έξι επαγγελματίες παίκτες.

«Είμαι εκνευρισμένος από τον τρόπο που τελειώσαμε, αλλά και γιατί μου είχε πει ο κύριος Γιώργος Σαββίδης ότι θα σώσει την ομάδα και δεν έκανε αυτό που είπε. Αυτό μ’ ενόχλησε. Είπε ότι θα παραμείναμε ανταγωνιστικοί. Είχαμε φοβερές ευκαιρίες σε όλες τις διοργανώσεις. Πήγα σπίτι γιατί δεν πληρωνόμουν. Ο γιος του κυρίου Σαββίδη μου είπε να γυρίσω και ότι θα τα τακτοποιούσε. Αυτό έκανα. Πλήρωσε τα οφειλόμενα, αλλά όχι τη συνέχεια. Δεν πήρα τίποτε μετά, όπως και κανένας άλλος. Μ’ αυτό είμαι εκνευρισμένος γιατί καταλαβαίνω ότι χάθηκε μια σπουδαία ευκαιρία.


Phil Goss



Λιγο αδικος δεν εισαι εδω μ'αυτα που γραφεις? Ο Γκος ειπε πληρωσε τα οφειλομενα και οχι τη συνεχεια.Δηλαδη κατηγορουμε τον Σαββιδη,που δεν εχει ΚΑΝΕΝΑ ποστο ή ρολο στη ΚΑΕ,γιατι δε πληρωσε το υπολοιπο του συμβολαιου του Γκος,που αλλοι υπογραψαν σα διοικηση.Και γιατι,ενω πηγε να παρει τη ΚΑΕ πριν 2 χρονια,εμφανιστηκαν καρτελες που ηθελαν 500.000 ευρω -ο τωρινος μεγαλομετοχος π.χ.- τους εφτυσε και εφυγε.Και παρολαυτα ΠΑΛΙ βοηθαει..Και γραφεις οτι το καλοκαιρι εκανε βολτες εδω και εκει.Τι να κανει,να κατσει να σκασει με τους καρεκλοκενταυρους του ΑΣ.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2114
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 01 Νοέμ 2019, 15:52

Phil Goss έγραψε:μου είχε πει ο κύριος Γιώργος Σαββίδης ότι θα σώσει την ομάδα και δεν έκανε αυτό που είπε. Αυτό μ’ ενόχλησε. Είπε ότι θα παραμείναμε ανταγωνιστικοί.



Εδώ είναι το πρόβλημά μου.




Φυσικά και αναγνωρίζω ότι δεν έχει ΚΑΜΙΑ υποχρέωση το Σαββιδαίικο να έρθει να σώσει το μπάσκετ! Ίσως ηθική υποχρέωση, από τη στιγμή που είπε ότι θέλει να γίνει πατριάρχης της οικογένειας του ΠΑΟΚ κτλ... Αλλά φυσικά δεν του κακιώνω αν δεν το κάνει, γιατί (δυστυχώς :mrgreen: ) δεν κάνω κουμάντο στο πορτοφόλι του...

Η μόνη πρόταση στην οποία κολλάει το επίθετο Σαββίδης με τη λέξη "υποχρέωση", είναι πως ο ΑΣ και η εκάστοτε διοίκηση της ΚΑΕ είναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ να τον πείσουν να σώσει τη ΚΑΕ! Αν όχι τον Σαββίδη, τότε ας βρουν άλλον ΠΑΟΚτσή ή άλλους ΠΑΟΚτσήδες με οικονομική επιφάνεια...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Παρ 01 Νοέμ 2019, 17:32

Αστο ρε Μπαρκαρουτσο δεν τους πειθεις.....ο Τέλης, ο Ματζικ,ο Αμοιριδης και ο Χατσερ λενε ΟΛΟΙ ψεματα.....ΟΛΟΙ βαλτοί του αρχιλαμόγιου (πρωην) προέδρου!

Πες μου κατι ρε marley4.....πριν εμφανιστει ο σουπερ ηρωας σου ο Γιωργης μηπως αυτο το κάθαρμα, το λαμόγιο, αυτος ο κακος ανθρωπος που ηθελε το κακο του ΠΑΟΚ μας, σου έδωσε την ευκαιρια ως ΠΑΟΚτση(γενικα μιλαω μην το παρεις προσωπικα) να απασφαλισεις την βομβα που λες και να σωσεις την ομαδα σου; Περιμενε μηπως τον σουπερ ηρωα σου ή καποιον αλλον απο μηχανης θεό;Την εσωσες ή μαζεψες οσα λεφτα μαζεύει μια γειτονιά; Και αφου δεν την εσωσες ΕΣΥ ΠΑΟΚτση που ειναι δικια σου ομαδα(οχι του ΜΠΑΝΕ ή του Σαββιδη) τοτε απο ποιον περιμενεις να το κάνει;

Την ανικανοτητα σου ΠΑΟΚτση να σωσεις εστω και μια κακη χρονιά μην την χρεωνεις αλλου.
Με το keeppaokalive ξεβρακωθηκαμε ως λαος και ολα τα αλλα ειναι λογια........
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 01 Νοέμ 2019, 17:40

hellrider έγραψε:Αστο ρε Μπαρκαρουτσο δεν τους πειθεις.....ο Τέλης, ο Ματζικ,ο Αμοιριδης και ο Χατσερ λενε ΟΛΟΙ ψεματα.....ΟΛΟΙ βαλτοί του αρχιλαμόγιου (πρωην) προέδρου!



Άλλο το ένα, άλλο το άλλο! Ο Γιωρίκας μπορεί να είναι ένας ακόμα πιτσιρικάς που δεν τήρησε το λόγο του, αλλά δεν έχει καμιά ευθύνη για το χάλι της ΚΑΕ! Ίσα ίσα, έδωσε και 2 φράγκα στον Goss να γυρίσει να παίξει...

ΚΑΝΕΙΣ που βρισκόταν εντός της ΚΑΕ και του ΑΣ δεν είναι άμοιρος ευθυνών!

hellrider έγραψε:Με το keeppaokalive ξεβρακωθηκαμε ως λαος και ολα τα αλλα ειναι λογια........


Αυτό είναι πάρα πολύ σωστό.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 01 Νοέμ 2019, 18:50

marley 4 έγραψε:βλεπεις οτι ενω δεν εχουν σχεση με την καε ζηταμε ολοι να πληρωνουν οι σαββιδιδες γιατι? δεν εχουν καμια υποχρεωση ειδικα οταν καπιοι κανουν ζωαρες και ανεβαζουν τον λογαριασμο στα υψη...


ωχ ωχ ωχ, πιπέρι.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Παρ 01 Νοέμ 2019, 20:15

dtown έγραψε:Ο Σκουρτοπουλος παιζει να ζητησε περισσοτερα απο τον ΠΑΟΚ απο οσα του δινει ο Σωληνας για την εθνικη.Σιγα τον Ποποβιτς.Ολοι οι Ελληνες διαθεσιμοι προπονητες πανω κατω στο ιδιο επιπεδο ειναι.Τι Μεξας,τι Σκουρτοπουλος.

Σιγά ρε φίλε 40000 για προπονητής του ΠΑΟΚ τόσα πολλά σου φαίνονται, τι ήθελες να ζητήσει 580 το μήνα;
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2542
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Παρ 01 Νοέμ 2019, 20:17

marley 4 έγραψε:βλεπεις οτι ενω δεν εχουν σχεση με την καε ζηταμε ολοι να πληρωνουν οι σαββιδιδες γιατι? δεν εχουν καμια υποχρεωση ειδικα οταν καπιοι κανουν ζωαρες και ανεβαζουν τον λογαριασμο στα υψη...

Ποιοι είναι αυτοί που κάνουν ζωαρες;
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2542
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Παρ 01 Νοέμ 2019, 20:39

είναι πολύ δύσκολο να δει κανείς πίσω από όλα αυτά και να κρίνει σωστά
πολλά πράγματα από τα επιχειρήματα των διαφωνούντων είναι σωστά
σαφώς η πρώην διοίκηση έκανε τιτάνια προσπάθεια τόσα χρόνια
από την άλλη αν κάναν ζωάρα δεν το ξέρω, τι εννοείτε;
δηλ. ο Μάτζικ και ο Τέλης δεν έπρεπε να έχουν ένα μισθό πχ 1 χιλιάρικο ως άνθρωποι που ΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ; τόσες ατελείωτες ώρες φάγαν για την ομάδα, είναι ζωάρα αυτό;
δεν πρέπει μια ομάδα (και ΕΙΔΙΚΑ Ο ΠΑΟΚ) όταν πάει πχ στο εξωτερικό για παιχνίδια να έχει τις στοιχειώδεις ανέσεις και να έχει μαζί staff όπως ΤΜ , τεχνικό διευθυντή κλπ;
ΟΚ κάθε νόμισμα έχει όψεις, ποιος ήταν ο Τέλης δηλ. πριν τον βάλουν στον ΠΑΟΚ; έφτιαξε όνομα ..

όσο για τον Γκος , έχω γράψει ότι τον πιστεύω ότι είναι σοβαρά αυτά που λέει, αλλά τώρα πάνε πέρασαν το τώρα πρέπει να δούμε...
θα σωθούμε σίγουρα, το σκουλίκι να περάσουμε και η Λάρισα είναι χάλια
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2252
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Παρ 01 Νοέμ 2019, 20:40

Αππρω γιατι μιλατε για τον γιωργη.η καε εχει μεγαλομετοχο.που περιεργως κανεις δεν ασχολειται μαζι του.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3862
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Παρ 01 Νοέμ 2019, 23:14

γιατί αν εννοείς τον Γαλατσό προφανώς δεν έχει μία για να βάλει στην ομάδα πλέον, και γι αυτό και βλέπει να απαξιώνονται οι μετοχές του χωρίς να μπορεί να κάνει τίποτα...
τώρα αν φταίει που ζήτησε τα λεφτά που έχει βάλει τα 500 από τους Σαββίδηδες , πείτε εσείς. Από τη μία έδιωξε το μοναδικό επενδυτή, από την άλλη λεφτά του είναι να τα χαρίσει;

ΥΓ για το Γιώργη μιλάμε γιατί είναι η μόνη μας ελπίδα να σώσουμε την ομάδα και να τη δούμε ψηλά.
Και ειλικρινά δε μπορώ που ασχολείστε με τις επιτυχίες των άλλων, έχει λεφτά και προτζεκτ ο κάθε βλάχος απ τη Πάτρα και η κάθε κωλογειτονιά της χαβούζας, στα τέτοια μας ρε, η ομάδα μου με νοιάζει μόνο..
Στη Αμερική το μεγαλύτερο λαχείο δίνει κάπου μισό δις...
θα πάω να τα κερδίσω και με τους τόκους θα κάνω ένα μπάτζετ που θα τρίβετε τα μάτια σας...
και έτσι για εκδίκηση για τα πέτρινα χρόνια τους μπασκετικούς θα τους βάζω δωρεάν και στους ποδοσφαιρικούς θα χώσω εισιτήριο φωτιά! :redcard: :twisted: :roll:
Τελευταία επεξεργασία από KalamarGiannis και Παρ 01 Νοέμ 2019, 23:21, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2252
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Παρ 01 Νοέμ 2019, 23:20

Αμα διαλυθει η καε,θα παρει κατι;
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3862
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 01 Νοέμ 2019, 23:48

hellrider έγραψε:Και αφου δεν την εσωσες ΕΣΥ ΠΑΟΚτση που ειναι δικια σου ομαδα(οχι του ΜΠΑΝΕ ή του Σαββιδη) τοτε απο ποιον περιμενεις να το κάνει;

Αυτα και τελος.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες