Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Σάβ 16 Ιαν 2021, 09:27

Η οικογένεια Σαββίδη πραγματικά είναι ευλογία για τον ΠΑΟΚ, και ο Γιώργος Σαββίδης έχει αποδείξει ότι είναι κοντά στο μπάσκετ.

Παρόλα αυτά συμφωνώ με αυτό

PAOK_Antarctica έγραψε:Μήπως αυτή η προσπάθεια της ΚΑΕ να είχε το δικό της νήμα, να μην χάνεται;


Επίσης το τάιμινγκ είναι λάθος, το ιδανικό θα ήταν να το ανακοίνωνε 1 εβδομάδα πριν λήξει η ΑΜΚ, οπως λέει και ο φίλος fossa.

fossa έγραψε:ΌΧΙ
ΌΧΙ
ΌΧΙ.
Δεν έπρεπε να το κάνεις αυτό τώρα Γιώργο.
Ας το άφηνες για τη τελευταία μέρα.
Πάλι θα βολευτούμε με την οικογένεια Σαββίδη.
Είμαι σίγουρος πως ο παρτάκιας ΠΑΟΚτσής που μπορεί να τον έπιανες στο φιλότιμο τώρα θα το γράψει κι αυτό στα @@ του αφού θα πει "δεν βαριέσαι ας βάλει ο Σαββίδης".
Τώρα δεν θα μάθουμε ποτέ πόσο μάγκας θα ήταν ο σημερινός ΠΑΟΚτσής χωρίς αυτή την ενέργεια.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2542
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 16 Ιαν 2021, 10:04

μια βδομαδα πριν ληξει η ΑΜΚ πρέπει να βγει ο χατζοπουλος να πει ειμαστε στα 50-100-200, και να βγει ο γιωργης και να ΞΑΝΑπεί εμείς ό,τι και να βάλετε παραπάνω το κάνουμε raise.

επίσης αδερφέ Χατζόπουλε, δεν έχω ιδέα πόσα λεφτά έχεις, αλλά είσαι μουρλός κανονικός. Πρώτη φορά υπάρχει κάτι τέτοιο στον ΠΑΟΚ. Από Βεζυρτζή εγώ έχω να δώ φλόγα. Σε παρακαλώ βγες να πείς -μέσες άκρες- και το ΠΟΣΟ που έχεις βάλει απο την τσέπη σου αλλά και ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ αυτό που είπε ο Ιάσονας (εφόσον ισχύει): με τα 500 τελειώνουμε με τα παλιά ρόστερ, μας δίνεται η άνεση να διακανονίσουμε το δημόσιο (εφικτό), και προχωράμε κανονικά. Ως ΚΑΝΟΝΙΚΗ ομάδα επιτέλους.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 16 Ιαν 2021, 10:40

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Δηλαδή δεν υπάρχουν 10.000 ΠΑΟΚτσήδες να δώσουν δέκα ευρώ;; Μόνο για το ΠΑΟΚ - γαύρος στο ποδόσφαιρο δηλαδή... Σταδιάλα από ʼκεί, λαός του ΠΑΟΚ και αρχίδια.
Αφου δεν παμε για τιτλους αφου
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Baldur » Σάβ 16 Ιαν 2021, 11:21

Ο καθένας όπως και όσο μπορεί. Και μη διστάζετε να το θυμίζετε σε φίλους-γνωστούς. Εγώ ο ίδιος δεν είχα πάρει χαμπάρι, με λέει φιλαράκι πως έβαλε ένα ποσό, καρφί κι εγώ.

Όπως είπαν οι προηγούμενοι, δεν χρειάζεται >€100 ή "δεν έχει νόημα". €20; €20. €10; €10.

:pano:
Κι ο ΠΑΟΚ να μην υπήρχε, πάλι ΠΑΟΚ θα ήμασταν.

ΠΑΟΚ - Πόντος - Προσφυγιά
Άβαταρ μέλους
Baldur
 
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Πέμ 15 Νοέμ 2018, 12:22

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 16 Ιαν 2021, 11:27

kataramenos5 έγραψε:Αφου δεν παμε για τιτλους αφου


για αυτό λέω kat: βγες Χατζόπουλε και πες οτι με αυτα τα 500 ξεχρεώνω παίκτες και θα διακανονίσω με τη βοήθεια του ιβάν το δημόσιο. Με αυτά το χρέος είναι πλήρως διαχειρίσιμο και ο ΠΑΟΚ από το καλοκαίρι τραβάει ενα κουπί που θα έχει μόνο άνοδο. Ο ΠΑΟΚ θα παίρνει όποιον παίκτη του αρέσει από την Α1 (σε λογικά πλαίσια), θα φτιάξει ομάδα με καλούς έλληνες και τους καλύτερους φτηνούς ξένους. Τον εόμενο χρόνο στόχος θα είναι η 4αδα και από τον παραεπόμενο (αν όλα πάνε καλά, διαπραγματευτούμε καλύτερο τηλεοπτικό, έσοδα από ευρώπη, 5000 διαρκείας κλπ.) με τη βοήθεια (πάλι) ιβάν, θα χτυπάμε τίτλους.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Σάβ 16 Ιαν 2021, 12:33

Στα χρέη υπάρχουν και οι προμηθευτές, όχι μόνο σε παίκτες.
Καλύτερες συμφωνίες με πιστωτές μπορούν να επιτευχθούν μόνο αν ο άλλος θεωρεί πως δεν έχεις λεφτά, πχ έστω πως χρωστάμε στον Χάτσερ 70 αν του πεις τώρα να σου δώσω Μάρτιο 50 και κλείσαμε θα το δεχτεί, αν όμως κάνεις ΑΜΚ και πάρεις 1 εκατ. και πας να πεις στον κάθε παίκτη κούρεψε και ένα 30% και πάρε τα υπόλοιπα θα σου πει αφού τα έχεις, δεν κουρεύω τίποτα. Για αυτό και οι συμφωνίες με παίκτες πρέπει να γίνουν πριν δημοσιοποιηθεί οτιδήποτε για το πως πάει η ΑΜΚ.

palok έγραψε:επίσης αδερφέ Χατζόπουλε, δεν έχω ιδέα πόσα λεφτά έχεις, αλλά είσαι μουρλός κανονικός. Πρώτη φορά υπάρχει κάτι τέτοιο στον ΠΑΟΚ. Από Βεζυρτζή εγώ έχω να δώ φλόγα. Σε παρακαλώ βγες να πείς -μέσες άκρες- και το ΠΟΣΟ που έχεις βάλει απο την τσέπη σου αλλά και ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ αυτό που είπε ο Ιάσονας (εφόσον ισχύει): με τα 500 τελειώνουμε με τα παλιά ρόστερ, μας δίνεται η άνεση να διακανονίσουμε το δημόσιο (εφικτό), και προχωράμε κανονικά. Ως ΚΑΝΟΝΙΚΗ ομάδα επιτέλους.


Ο Χατζόπουλος τα έχει πει σε συνεντεύξεις. Κάνω ένα μοντάζ με ημερομηνίες για να δείτε πως έβγαλα τα νούμερα. Υπογραμμίζω κάποια εντυπωσιακά από αυτά που είπε. Όντως τέτοιον τύπο στο μπάσκετ από εποχή Βεζυρτζή είχαμε να δούμε.


02 Σεπτεμβρίου

«Εμείς ξεκινήσαμε το καλοκαίρι όταν μου ζητήθηκε να ασχοληθώ με το τμήμα. Δέχθηκα γιατί δεν υπήρχε άλλος να ασχοληθεί. Ήξερα που έμπαινα. Διαβάζουμε και εμείς διάφορα μας βρίζουν και μας χλευάζουν. Πληρώνουμε παλιές υποθέσεις. Υπήρχαν 47 υποθέσεις παικτών, μάνατζερ και προπονητών. Κάποιες έχουνε εξοφλήσει και κάποιες είναι σε διαδικασία διακανονισμού. Με κάποιους έχουμε συμφωνήσει και δεν έχουμε λεφτά να τους πληρώσουμε γιατί πρέπει να πληρώνουμε και την τωρινή μας ομάδας. Αυτοί οι παίκτες πρέπει να πληρώνονται. Το να αφήσουμε αυτούς απλήρωτους και να πληρώσουμε μόνο τους παλιούς θα κάνουμε μια τρύπα στο νερό».

Τι χρέη έχει η ομάδα


«Θα σας πω ορισμένα νούμερα. Το καλοκαίρι που βάλαμε κάτω τις 47 υποθέσεις βρήκαμε χρέη πάνω από 1 εκατομμύριο. Τρέχουν στη FIBA οι διακανονισμοί του Χάτσερ, του Αθηναίου και του Γκάρετ συν ενός μάνατζερ είναι 174 χιλιάδες και τώρα που μιλάμε χρωστάμε 86 χιλιάδες. Σήμερα στα υπόλοιπα χρωστάμε 676 χιλιάδες. Έχουμε εξοφλήσει έχουμε δώσει προκαταβολές. Υπάρχουν χρέη σε εφορία και ΙΚΑ που στην εφορία είναι περίπου 1.5 εκατομμύριο στους προμηθευτές είναι και αυτά στο 1 εκατομμύριο ευρώ. Αυτά αν τα προσθέσεις είναι 3.5-4 εκατομμύρια».

Για την περσινή συμφωνία με τη Συνεταιριστική Τράπεζα Κεντρικής Μακεδονίας:


«Υπήρχαν συζητήσεις με την προηγούμενη διοίκηση. Ήταν θετική η Τράπεζα να μας δώσει την εγγυητική των 140.000 ευρώ, αλλά κάτι τέτοιο τελικά, δε χρειάστηκε. Από τη στιγμή που δεν έγινε αυτό, δε χρειάστηκε να πάμε σε περαιτέρω συνεργασία».

10 Οκτωβρίου

Για την συμμετοχή του κόσμου : «Μόνο ο λαός του ΠΑΟΚ μπορεί να σώσει αυτή την ομάδα. Στην πρόθεση μας είναι να ανοίξουμε μια αύξηση μετοχικού κεφαλαίου, όπου θα μπορέσει ο κόσμος να μπει και με ότι μπορεί ο καθένας, αρκεί να μαζευτεί μεγάλη μάζα. Εκεί είναι που θα μπορέσουμε έστω πολλοί άνθρωποι με λίγα λεφτά ο καθένας να μπορέσει να στηριχθεί αυτή η προσπάθεια και να μπορέσουμε να μειώσουμε τα χρέη. Το να τα μηδενίσουμε όλα τα χρέη με μια αύξηση, είναι ουτοπικό και πολύ ρομαντικό. Τα χρέη είναι εκατομμύρια ευρώ, είναι πάνω από 3.000.000 ευρώ, τουλάχιστον μαζί με τα δάνεια του κ. Σαββίδη είναι πάνω από 6.000.000 με 6.500.000 ευρώ!

17 Νοεμβρίου

<<Θέλω να πω ευχαριστώ που σκέφτεστε το μπάσκετ και είναι συγκινητικό. Όπως έχω πει μόνο ο λαός του ΠΑΟΚ μπορεί να σώσει αυτό το τμήμα. Οι λόγοι δεν είναι να κατηγορήσουμε τις προηγούμενες διοικήσεις, αλλά να μάθουμε ποιοι δημιούργησαν τα χρέη. Το πρόβλημα ξεκίνησε από τον Πανελούδη και τον Δρόσο. Όλα ξεκίνησαν από τον Πανελούδη και έπειτα με την έλευση του Δρόσου το αποτελείωσε. Οι υπόλοιπες διοικήσεις έκαναν προσπάθεια, αλλά δεν υπήρχαν τα έσοδα. Μερικές φορές παρασύρονταν να πάρουν και έναν πιο ακριβό παίκτη για να δώσουν χαρά και στον κόσμο».

12 Ιανουαρίου

Για τα χρέη της ομάδας και τη διαδικασία για την αύξηση μετοχικού κεφαλαίου:

«Δεν μπορώ να σηκώσω το βάρος των χρεών μόνος, πήραμε απόφαση για αύξηση μετοχικού κεφαλαίου για να πάρει οξυγόνο η ομάδα και το βασικό να ξεχρεώσουμε όλους τους παίκτες, μάνατζερ κτλ. Είναι γύρω στις 47 υποθέσεις, στόχος είναι οι 500.000 ευρώ, δε σταματάμε αν μαζέψουμε περισσότερα απλά μετά για το παραπάνω θα χρειαστούν κάποιες γραφειοκρατικές διαδικασίες , με αυτό το ποσό θα φύγει το χρέος των παλιών παικτών, υπάρχουν χρέη κι άλλα, αλλά πιστεύω στο μέλλον θα μπορέσουμε να τα εξοφλήσουμε . Έχουμε κάποιες μειώσεις, πληρώσαμε κάποια από τα παλιά, κυρίως έσοδα πηγαίνουν σε χρέη από παλιούς παίκτες, τα άλλα είναι χρέη προς δημόσιο, αν φύγουν χρέη στους παλιούς παίκτες θα είναι πιο εύκολο, το κομμάτι του Δημοσίου είναι αρκετά μεγάλο.


Για τη γκρίνια που υπάρχει από τον κόσμο:


«Αν διαβάσετε τα social media, ντρέπομαι γι’ αυτά που γράφουν ειδικά οι πιο μικρές ηλικίες, δεν καταλαβαίνουν ποιον βρίζουν , είναι κάτι που με στενοχωρεί, δεν αισθάνονται , δεν νιώθουν. Το μπάσκετ δεν έχει έσοδα, ο κ.Βεζυρτζής τότε είχε βάλει τόσα λεφτά για να κάνει την ομάδα και καταστράφηκε. Αγαπήστε λίγο την ομάδα...».
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2542
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Σάβ 16 Ιαν 2021, 20:40

fossa έγραψε:Ξεκάθαρα κάλυψε τη διοίκηση Μπάνε δεν το συζητάμε.
Δηλαδή 10 χρόνια η διοίκηση Μπάνε δεν δημιούργησε τίποτα; Όλα είναι Πανελούδη-Δρόσου;
Το πιστεύει κανείς αυτό;
Το καταπίνουμε, βοηθάμε.
Αυτή είναι η πικρή αλήθεια.


Καταρχην η διοικηση ΜΠΑΝΕ ηταν 8 χρονια και οχι 10!
ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ να ξαναγραψω χιλιοειπωμενα πραγματα απαντωντας ταυτοχρονα και στον Palok......
ΔΕΝ ειναι 5 χρησεις.....το 2004 ειχε μηδεν χρεη η ΚΑΕ....μεχρι και το 2011 η ΚΑΕ δεν ηξερε που και ποσα χρωσταει....η τοτε αρθρογραφια μιλουσε για χρεη γραμενα σε χαρτοπετσετα!!!
Η διοικηση ΜΠΑΝΕ εκανε μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ προσπαθεια και καταφερε να τα μαζεψει και να τα απεικονισει....ετσι ηρθε ο Σαββιδης να βαλει ορκωτους λογιστες να την ελεγξουν και αφου πηρε το πρασινο φως απο τον ελεγχο ΤΟΤΕ εβαλε χρημα για Δημοσιο και το αρ.99!
Τα χρεη τοτε ηταν 6 (οσα και τωρα) και οι διοικησεις που τα ειχαν δημιουργησει ηταν Πανελουδης-Δροσος-Κανωτας.

Οποτε fossa και palok δεν ειναι θεμα το τι πιστευει ο καθενας αλλα στοιχειων.....6 παρελαβε η διοικηση ΜΠΑΝΕ και 6 παρεδωσε.....αν δεν ηταν η τελευταια χρονιά που τα πηγε χάλια μπορει να παρεδιδε και λιγοτερο απο οτι παρελαβε....παντως επιπλεον χρεος δεν παρεδωσε!

Η χρυση ευκαιρια χαθηκε τοτε (2011-2015) που εδιναν χρημα οι Σαββιδης-Αμοιριδης-Κοντομηνας.....αλλα μια ομαδα που ειχε τοτε μ.ο. εισιτηριων 1.400 (δηλ. την χωρητικοτητα του γηπεδου στην Ροδο!) δεν εχει ελπιδα!
Και τωρα καποιοι ελπιζουν με την ΑΜΚ.......
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Σάβ 16 Ιαν 2021, 21:40

Η διοίκηση Κανώτα άφησε τον ΠΑΟΚ με 4 μύρια και κουρεύτηκε το 1 με το άρθρο 99.
Ο Μπάνε αφήνει 6,5.
Η τωρινή διοίκηση μπορεί για τους λόγους της όπως και αυτοί που τους απήλλαξαν να μη λέει κάποια πράγματα και καλά κάνει έτσι είναι οι εταιρίες.
Τι στο καλό δηλαδή με το ζόρι να πούμε ότι ο Τέλης,ο Μπάνε και ο Σταυρόπουλος τα κάναν όλα καλά;
Αυτό με τα 1400 εισιτήρια είναι κάπως. Εγώ είμαι ο πρώτος που απαιτώ 8500 διαρκείας απ'το λαό.
Φέτος είχαμε 800 μάγκες που πήραν ξέροντας ότι δεν θα πάνε γήπεδο.
1400 εισιτήρια είχαμε με Αλεξόπουλο και Ευρωλίγκα.
Ή νομίζετε πως με Λεβιγκστον και Μπάρλοου και Μπέρι με τη Δάφνη είχαμε 5000 ; Πάλι το πολύ 3000 είχαμε σε γήπεδο που ήταν στο κέντρο.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1882
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Σάβ 16 Ιαν 2021, 22:26

Εγώ hellrider ελπίζω στην ΑΜΚ, και όχι μόνο αυτό αλλά πιστεύω ειλικρινά πως θα πετύχει. Ξέρεις πως δεν είμαι από αυτούς που κατηγορούν τον Μπανε για την οικονομική κατάντια του τμήματος, όχι επειδή ξεχρέωσε ή επειδή δεν έκανε λάθη αλλά επειδή δεν πιστεύω πως τα έκανε με πρόθεση. Ο παίκτης Μπανε θα είναι πάντα σημαία για το σύλλογο. Όμως το γεγονός πως ένας Μπανε δεν κατάφερε να τραβήξει τον κόσμο κοντά του δεν είναι μόνο αποτυχία του κόσμο του ΠΑΟΚ είναι και αποτυχία του Μπανε και γενικότερα της διοίκησης του.
Το ότι απέτυχε το keeppaokalive δεν σημαίνει πως θα αποτύχει η ΑΜΚ του Χατζόπουλου. Το ταιμινγκ του Χατζόπουλου είναι σωστό γιατί το κάνει στην αρχή λέγοντας βοηθειστε να ξεχρεωσουμε τα χρέη των προηγούμενων σε αντίθεση με του Μπανε που μια μέρα είπε δύο χρόνια τώρα ότι καλό κάναμε πήγε στα σκουπίδια πληρώστε γιατί 6 χρόνια λιτότητας πήγαν χαμένα.
Και να ξέρεις πως και άλλοι πολλοί λέμε πως ο κόσμος κακώς δεν στήριξε περισσότερο. Αυτό όμως δεν σημαίνει πως μπάσκετάνθρωπος σαν το μπανε επιτρέπεται να κάνει ομάδα 400 χιλιάδες ευρώ με μπάλαμπαν ντουβνιακ μαρκοβιτς (προσωπικές επιλογές ενώ έχει τον Ματζικ ΤΔ) , να διώχνει Σαλουστρο για να κρατήσει δεδα, να διώχνει τον Μαρκόπουλο μία χρονιά αφότου του έκανες 5ετες, και πόσα άλλα που σίγουρα δεν βοήθησαν στην εξυγιανση που ήταν το σύνθημα 8 χρόνια. Και δεν βάζω καν μέσα στα λάθη το όνομα Αμοιριδης. Σε πρώτη φάση σίγουρα έσωσε τον ΠΑΟΚ, αλλά το στόχο του δεν τον πέτυχε.
Ο Χατζόπουλος αντιθέτως έχει σοβαροτερες προοπτικές να πετύχει, για τρεις λόγους.
1ον Έχει την οικονομική δυνατότητα να πληρώσει ο ίδιος τα λάθη που θα κάνει, ήδη πληρώνει των προηγούμενων.
2ον Έχει την εμπειρία των προηγούμενων μαζί του χωρίς κόστος.
3ον Έχει την εμπειρία διαχείρισης επιχειρήσεων και μπορεί να αναπτύξει δυναμικές μάρκετινγκ στο τμήμα που οι προηγούμενες διοικήσεις δεν μπορούσαν καν να καταλάβουν τα στοιχειώδη (πχ έσοδα από προϊόντα ομάδος, δημιουργία χορηγικων προγραμμάτων (προφανώς και με προσωπικές επαφές) και πολλά άλλα.
Σε αυτό να προσθέσω πως αλλιώς θα αντιμετωπίζουν και τον ΠΑΟΚ σε ΕΟΚ ΕΣΑΚΕ Φιμπα και CL, γιατί όλοι αυτοί μόνο με το χρήμα σε ζυγίζουν.
Γενικά ενώ σε πολλά συμφωνούμε την υπόθεση Χατζόπουλος δεν την έχεις διαβάσει σωστά. Από το λιολιο του Προμηθέα ας πούμε ο Χατζόπουλος οικονομικά είναι μεγαλύτερο μέγεθος. Και αυτή η στιγμή είναι μία ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ που δύσκολα θα μας ξανακαθησει σύντομα.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2542
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Σάβ 16 Ιαν 2021, 22:34

fossa έγραψε:Η διοίκηση Κανώτα άφησε τον ΠΑΟΚ με 4 μύρια και κουρεύτηκε το 1 με το άρθρο 99

Αυτό πως το ξέρεις? Δεν το έχω βρει πουθενά το ακριβές χρέος που άφησε ο Κανωτας πάντως η λογική λέει παραπάνω
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2542
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό renegade » Κυρ 17 Ιαν 2021, 00:03

fossa έγραψε:Η διοίκηση Κανώτα άφησε τον ΠΑΟΚ με 4 μύρια και κουρεύτηκε το 1 με το άρθρο 99.
Ο Μπάνε αφήνει 6,5.
Η τωρινή διοίκηση μπορεί για τους λόγους της όπως και αυτοί που τους απήλλαξαν να μη λέει κάποια πράγματα και καλά κάνει έτσι είναι οι εταιρίες.
Τι στο καλό δηλαδή με το ζόρι να πούμε ότι ο Τέλης,ο Μπάνε και ο Σταυρόπουλος τα κάναν όλα καλά;
Αυτό με τα 1400 εισιτήρια είναι κάπως. Εγώ είμαι ο πρώτος που απαιτώ 8500 διαρκείας απ'το λαό.
Φέτος είχαμε 800 μάγκες που πήραν ξέροντας ότι δεν θα πάνε γήπεδο.
1400 εισιτήρια είχαμε με Αλεξόπουλο και Ευρωλίγκα.
Ή νομίζετε πως με Λεβιγκστον και Μπάρλοου και Μπέρι με τη Δάφνη είχαμε 5000 ; Πάλι το πολύ 3000 είχαμε σε γήπεδο που ήταν στο κέντρο.

Με λίγα λόγια λες ότι ο Χατζόπουλος λέει ψέματα
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14496
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Κυρ 17 Ιαν 2021, 01:35

Αυτά έχουν ειπωθεί απ'το 2010.
Η διοίκηση Κανώτα βρήκε χρέη 3-4 εκατομμύρια από Πανελούδη-Δρόσο και τόσο περίπου τα βρήκε η διοίκηση Πρέλεβιτς.
Η διοίκηση Πρέλεβιτς τα πήγε μια χαρά τη πρώτη πενταετία αγωνιστικά και οικονομικά.
Μετά έχασαν τη μπάλα και στην ουσία διώξανε, ξενερώσανε δεν ξέρω γιατί ανθρώπους σαν τον Κοντομηνά, Σαββίδη που όμως πάντα έβαζε και Αμοιρίδη που προτιμάει να βάζει μεγάλα ποσά στα γυναικεία βόλεϊ, μπάσκετ δεν ξέρω που αλλά όχι στο ανδρικό μπάσκετ!!!
Γιατί ρώτα τους φίλε.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1882
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 17 Ιαν 2021, 01:39

Παλικαρια καταλαβαινω την πικρα και την αγωνια σας αλλα αυτη η συζητηση(που χει ξαναγινει20φορες) καλο δε κανει ΑΥΤΗ τη στιγμη. Ας τελειωσει με το καλο η ΑΜΚ και ξαναπεστε τα.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 17 Ιαν 2021, 01:58

Καλά τα λέει ο Κατ.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 17 Ιαν 2021, 03:05

kataramenos5 έγραψε:Παλικαρια καταλαβαινω την πικρα και την αγωνια σας αλλα αυτη η συζητηση(που χει ξαναγινει20φορες) καλο δε κανει ΑΥΤΗ τη στιγμη. Ας τελειωσει με το καλο η ΑΜΚ και ξαναπεστε τα.


Σωστοτατος ο Κατ
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες