Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 13 Ιουν 2021, 13:50

ΠΑΟΚ και Ευρώπη είναι αλληλένδετες έννοιες. Εάν όμως ο Χατζόπουλος πιε όχι, δεν θα σεβαστώ απλά την απόφαση. Θα είμαι ευτυχισμένος γι αυτήν.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Zoki4 » Κυρ 13 Ιουν 2021, 19:17

palok έγραψε:ΠΑΟΚ και Ευρώπη είναι αλληλένδετες έννοιες. Εάν όμως ο Χατζόπουλος πιε όχι, δεν θα σεβαστώ απλά την απόφαση. Θα είμαι ευτυχισμένος γι αυτήν.


Διαφωνώ κάθετα.Ο ΠΑΟΚ πρέπει να παίξει Ευρώπη.Χρεος του κόσμου του ΠΑΟΚ είναι η αγορά των εισητηρίων διαρκείας και να μην μείνει μόνο στην πετυχημένη αύξηση του μετοχικού κεφαλαίου.Ο κόσμος να δώσει την ώθηση (οικονομική και ηθική) για την αναγέννηση του τμήματος.Πρεπει να το καταλάβουν όλοι και να συμπράξουν και άλλοι επιχειρηματίες με τον Χατζόπουλο.Η 5η θέση που πήραμε φέτος δεν πρέπει να είναι το ταβάνι μας.Πιστευω οι προϋποθέσεις υπάρχουν πλέον και για επενδυτή.
Zoki4
 
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Δευτ 19 Αύγ 2019, 21:07

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 13 Ιουν 2021, 21:23

Ο επενδυτής δεν θα έρθει μοναχός του.. Πρέπει η στήριξη να έχει διάρκεια.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Δευτ 14 Ιουν 2021, 08:00

Νομίζω πως η ομάδα θα παίξει ευρώπη. Επίσης είμαι σίγουρος πως η ομάδα πρέπει να παίξει Ευρώπη και για οικονομικούς και για ψυχολογικούς λόγους.
Καταρχήν μιλάμε για τρία ταξίδια σε πρώτη φάση, όχι για 7 όπως τότε με Σούλη. Το κόστος δεν είναι τόσο μεγάλο ωστε να φτάνουμε στο σημείο να παίζει ευρώπη το γυναικείο και το ανδρικό χαντμπολ και βόλλευ και όχι το μπάσκετ.
Τα οφέλη της Ευρώπης είναι γνωστά. Παίκτες έρχονται πιο εύκολα και με μικρότερο συμβόλαιο, παραμένεις σε έναν κύκλο ομάδων γιατι όταν δεν συμμετάσχεις χάνεσαι και ξαναξεκινάς από το μηδεν, έχεις έσοδα από τηλεοπτικά, και σε χρονιά που ο Χατζόπουλος έχει πετύχει τετοια συσπείρωση πιθανότατα θα κερδίσεις και χορηγικά και από τα εισιτηρια.
Νομίζω πως όταν ο κόσμος ανταποκρίθηκε στις 500 χιλιάδες της ΑΜΚ το να παίξει η ομάδα ευρώπη στέλνει και το σωστό σήμα για την επόμενη ΑΜΚ που πιθανολογώ πως θα γίνει σε 2 χρόνια αν δεν υπάρξει μεγάλος επενδυτής.
Δεν χρειάζεται να πω πως η εμπιστοσύνη μου στον Χατζόπουλο είναι δεδομένη πως ότι θα αποφασίσει θα είναι και το σωστό έχοντας ενδεχομένως στοιχεία που εμείς δεν έχουμε.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Aye4 » Δευτ 14 Ιουν 2021, 09:26

Ιάσονας έγραψε:Νομίζω πως η ομάδα θα παίξει ευρώπη. Επίσης είμαι σίγουρος πως η ομάδα πρέπει να παίξει Ευρώπη και για οικονομικούς και για ψυχολογικούς λόγους. Καταρχήν μιλάμε για τρία ταξίδια σε πρώτη φάση, όχι για 7 όπως τότε με Σούλη. Το κόστος δεν είναι τόσο μεγάλο ωστε να φτάνουμε στο σημείο να παίζει ευρώπη το γυναικείο και το ανδρικό χαντμπολ και βόλλευ και όχι το μπάσκετ. Τα οφέλη της Ευρώπης είναι γνωστά. Παίκτες έρχονται πιο εύκολα και με μικρότερο συμβόλαιο, παραμένεις σε έναν κύκλο ομάδων γιατι όταν δεν συμμετάσχεις χάνεσαι και ξαναξεκινάς από το μηδεν, έχεις έσοδα από τηλεοπτικά, και σε χρονιά που ο Χατζόπουλος έχει πετύχει τετοια συσπείρωση πιθανότατα θα κερδίσεις και χορηγικά και από τα εισιτηρια. Νομίζω πως όταν ο κόσμος ανταποκρίθηκε στις 500 χιλιάδες της ΑΜΚ το να παίξει η ομάδα ευρώπη στέλνει και το σωστό σήμα για την επόμενη ΑΜΚ που πιθανολογώ πως θα γίνει σε 2 χρόνια αν δεν υπάρξει μεγάλος επενδυτής. Δεν χρειάζεται να πω πως η εμπιστοσύνη μου στον Χατζόπουλο είναι δεδομένη πως ότι θα αποφασίσει θα είναι και το σωστό έχοντας ενδεχομένως στοιχεία που εμείς δεν έχουμε.

Έτσι είναι :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Aye4
 
Δημοσιεύσεις: 1638
Εγγραφή: Τρί 01 Αύγ 2017, 19:10
Τοποθεσία: Καστέλλα (Πρ. Ηλίας)

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 14 Ιουν 2021, 11:09

εγώ το μόνο που είπα, ό,τι πεί ο χατζόπουλος. Και δεν το λέω εγώ αυτό εύκολα, μιας και είμαι πνεύμα αντιλογίας.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 14 Ιουν 2021, 16:06

Πριν λίγο ανέβασε η ΚΑΕ το βιντεάκι όπου πριν το "ζντο", ο Λυκογιάννης φωνάζει EUROOOOOOOPE και ο Χατζόπουλος γελάει..

Ρε λέτε;;;; :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Azrael » Δευτ 14 Ιουν 2021, 16:17

Μετά από την περσινή σεζόν της αναδιοργάνωσης σε όλα τα επίπεδα και την απουσία από την Ευρώπη, ο ΠΑΟΚ πήρε την απόφαση να επιστρέψει στο Basketball Champions League.

Από τη στιγμή που ο ΠΑΟΚ εξασφάλισε μέσω της πέμπτης θέσης στην κανονική περίοδο, τη δυνατότητα να παίξει ξανά στην Ευρώπη, υπήρχε η θετική διάθεση απο όλους για κάτι τέτοιο.

Όπως ενημερωθήκατε χθες μέσα από το SDNA, ο Θανάσης Χατζόπουλος ήταν αυτός που θα έπαιρνε την απόφαση για το συγκεκριμένο θέμα, καθώς όντας αυτός ο χρηματοδότης της ομάδας, έπρεπε να σταθμίσει και όλα τα δεδομένα στον οικονομικό τομέα.

Η απόφαση που πάρθηκε από το χρηματοδότη της ΚΑΕ, ήταν η επιστροφή στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις, με τον ΠΑΟΚ να παίζει ξανά στο Basketball Champions League, τη σεζόν 2021-2022!

Μάλιστα, ο ΠΑΟΚ επέλεξε να "ανακοινώσει" την επιστροφή, μέσω ενός ιδιαίτερου tweet. Όταν μετά από εκείνη τη νίκη επί του Περιστερίου και την εξασφάλιση της πέμπτης θέσης, ο Άρης Λυκογιάννης φώναζε προς τους παίκτες του τη λέξη: «Europe»!
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4648
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 30 Ιουν 2021, 22:30

Ύστερα από την σχετική αίτηση που κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης και την προσωρινή απόφαση για το διορισμό νέου διοικητικού σχήματος στην ΚΑΕ ΠΑΟΚ, το νέο Δ.Σ. της εταιρίας θα αποτελούν οι κ.κ. Αθανάσιος Χατζόπουλος, Βασίλειος Τριλυράκης και Κωνσταντίνος Στεργίου.

Το νέο Δ.Σ. της ΚΑΕ ΠΑΟΚ θα συγκροτηθεί σε σώμα μέσα στις επόμενες ημέρες.

Η νέα τριμελής διοίκηση της ΚΑΕ ΠΑΟΚ ευχαριστεί θερμά τον απερχόμενο πρόεδρο Αριστοτέλη Καρακούση για την ανιδιοτελή προσφορά του στην ομάδα και στην ΚΑΕ σε εποχές εξαιρετικά δύσκολες. Είμαστε σίγουροι ότι θα είναι δίπλα μας και πάντα δίπλα στον ΠΑΟΚ, όπως πράττει σε όλη του την ζωή.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Πέμ 01 Ιούλ 2021, 23:04

Πολύ ΠΑΟΚ!!!
Διοίκηση βγαλμένη από τα τσιμέντα και τις εκδρομές.
Μαζί σας μάγκες, θα ψοφήσουμε παλεύοντας να δούμε τον ΠΑΟΚ ξανά στις καλύτερες ομάδες της Ευρώπης.
:nairepaok:
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 30 Ιούλ 2021, 14:42

Νέο προωθητικό πρόγραμμα SUPPORTERS CLUB

Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την έναρξη του νέου προωθητικού προγράμματος SUPPORTERS CLUB, το οποίο ενσωματώνεται στο χορηγικό πρόγραμμα της αγωνιστικής περιόδου 2021-22. Πρόκειται για ένα φιλόδοξο πρόγραμμα, που σκοπό έχει να καλύψει την διαρκώς αυξανόμενη επιθυμία των φίλων του ΠΑΟΚ να στηρίξουν την ΚΑΕ ΠΑΟΚ, διαφημίζοντας ταυτόχρονα και την επιχείρησή τους, αλλά και να δώσει τη δυνατότητα σε ακόμη περισσότερο κόσμο να συμμετέχει με κάθε τρόπο και να βοηθήσει στην προσπάθεια να σηκώσουμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ και πάλι τον ΠΑΟΚ ψηλά!

Όσοι συμμετέχουν στο προωθητικό πρόγραμμα SUPPORTERS CLUB θα έχουν μία σειρά από παροχές και προνόμια και πιο συγκεκριμένα…

Τοποθέτηση λογοτύπου σε ένα Βanner σε ειδικά διαμορφωμένο χώρο στο PAOK SPORTS ARENA.
Συμμετοχή στην ξεχωριστή κατηγορία SUPPORTERS CLUB στην επίσημη ιστοσελίδα της ΚΑΕ ΠΑΟΚ.
Υπάρχει επίσης η δυνατότητα εξαργύρωσης του μισού ποσού σε αγορά εισιτηρίου διαρκείας, ανάλογα με την διαθεσιμότητα, με έναν από τους παρακάτω τρόπους :

Α) 2 εισιτήρια διαρκείας κατηγορίας VIP SILVER

B) 5 εισιτήρια διαρκείας κατηγορίας WHITE

Γ) 2 εισιτήρια διαρκείας κατηγορίας BLACK & 2 εισιτήρια διαρκείας κατηγορίας WHITE

Το κόστος συμμετοχής στο νέο προωθητικό πρόγραμμα SUPPORTERS CLUB ανέρχεται στα 1.000 €.

Κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να επικοινωνεί με τα γραφεία της ΚΑΕ ΠΑΟΚ (Κλειστό γήπεδο ΠΑΟΚ, Αντώνη Τρίτση 12, τηλ.2310-472551, 6977017573)

Δευτέρα-Παρασκευή 10:00-18:00, Σάββατο 10:00-14:0)

email: marketing@paokbc.gr



Όσοι ήθελαν ΑΜΚ και μπορούν να διαθέσουν ένα χιλιάρικο σαν επιχείρηση, είναι πάρα πολύ καλή ιδέα, και μάλιστα με ανταποδοτικότητα!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 12 Οκτ 2021, 10:21




Ντροπή σας, αλήτες.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 12 Οκτ 2021, 11:33

να χαμε να λέγαμε.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Τετ 13 Οκτ 2021, 16:04

Σημερα ηρθε με μειλ ο τιτλος με τις μετοχες.
Μπραβο στην ΚΑΕ για την σοβαροτητα που δειχνει και τον επαγγλεματισμο.

Εσεις στην ΠΑΕ να πατε να καθησετε διπλα τους μπας και μαθετε τιποτα....
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 13 Οκτ 2021, 16:19

Να πάει ο Ιβάν;

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες