Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τρί 06 Απρ 2021, 00:02

Δεν υπάρχει δίλημμα. Τι να λέμε ρε μπαρκαρουτσο!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 06 Απρ 2021, 02:23

Ο άλλος έχει μαμήσει το ελληνικό μπάσκετ ρε! Και φαίνεται και από την εθνική ομάδα που πλέον έχουμε.. Πέντε ξένοι, έξι ξένοι νομίζω πιο παλιά.. Ποια ομάδα να επενδύσει στα τσικό της;
Και επίσης τα γνωστά με τις διαιτησίες τόσα χρόνια...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Τρί 06 Απρ 2021, 08:13

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Και ποιον να ψήφιζε;; Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα...


Ε όχι ρε Μπαρκα λευκό υπέρ του προδότη, τουλάχιστον δεν είναι πια μεγαλομέτοχος

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Ο άλλος έχει μαμήσει το ελληνικό μπάσκετ ρε! Και φαίνεται και από την εθνική ομάδα που πλέον έχουμε.. Πέντε ξένοι, έξι ξένοι νομίζω πιο παλιά.. Ποια ομάδα να επενδύσει στα τσικό της;
Και επίσης τα γνωστά με τις διαιτησίες τόσα χρόνια...


Και θα το φτιάξει ο προδότης, ο πλέον σιχαμένος υπηρέτης του αντιΠΑΟΚ συστήματος?
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 06 Απρ 2021, 13:52

Μα όχι βέβαια! Απλώς, ενώ αντιπαθώ τον Γ@λ@τσόπουστα, θεωρώ το λευκό στη προκειμένη, την πιο νορμάλ ψήφο.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό seaman » Τρί 06 Απρ 2021, 14:55

Με τον ίδιο βέβαια να δηλώνει χτες ότι δεν ψήφισε καν και ότι είχε αποχωρήσει, αλλά πιστεύουμε τα δημοσιεύματα.
Στη σημερινή ψηφοφορία ψήφισε Βασιλακόπουλο και όχι λευκό.
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 07 Απρ 2021, 08:46

άξιος!
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Κυρ 18 Απρ 2021, 08:38

Σε χθεσινό ρεπορτάζ από τον Κλειτο αναφέρεται ότι μπορεί να υπάρξει ένα ενδιαφέρον από τις ΗΠΑ απο εταιρεία (ασχολείται με την επικοινωνία και το θέαμα) για την ΚΑΕ... βέβαια ακόμα όπως χαρακτηριστικά αναφέρει είναι εντελώς θολά και ασαφές αυτό το σενάριο και όλοι κρατούν μικρό καλάθι...
Ίδωμεν
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Πέμ 06 Μάιος 2021, 12:45

Το είχα αναφέρει πριν μερικές εβδομάδες σε θέμα από τον Κλειτο τώρα γράφει και η μετροσπορ
Αμερικανική εταιρία ενδιαφέρεται για το μπάσκετ του ΠΑΟΚ!
Ο μπασκετικός ΠΑΟΚ αποτελεί, πλέον, απαλλαγμένος από τα βάρη του παρελθόντος, έναν πολύ ελκυστικό αθλητικό οργανισμό.

Δεν είναι τυχαίο, λοιπόν, όπως αποκαλύπτει αποκλειστικά το Metropolis 95.5, ότι αμερικανική εταιρεία που ασχολείται με το entertainment ενδιαφέρεται για τον Δικέφαλο.

Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, έχει έδρα στην Ουάσιγκτον και οι ιθύνοντές της βρίσκουν πολύ καλό το πρότζεκτ, ενώ γνωρίζουν ότι ο ΠΑΟΚ έχει ιδιόκτητο γήπεδο, αλλά και για το πάθος και την στήριξη του κόσμου.
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό seaman » Πέμ 06 Μάιος 2021, 13:05

Μακάρι, ώστε να κάνουμε και θυγατρική στο NBA
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό potamda » Πέμ 06 Μάιος 2021, 13:54

Washington Doubleheaded Eagles
:opaokara:
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5126
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 16 Μάιος 2021, 23:12

Αγαπητοί φίλαθλοι του ΠΑΟΚ, συνοπαδοί μας!

Θέλουμε να σας ευχαριστήσουμε για την απίστευτη στήριξη σας την φετινή χρονιά, στήριξη σε όλα τα επίπεδα και ηθικά και υλικά.
Καταφέραμε όλοι μαζί με την απόλυτα πετυχημένη ΑΜΚ να κάνουμε το τμήμα μπάσκετ του ΠΑΟΚ την πρώτη ομάδα λαϊκής βάσης στην Ελλάδα.

Ήσασταν μακριά μας, αλλά σας νιώθαμε πάντα δίπλα μας. Ελπίζουμε του χρόνου να σας έχουμε όλους κοντά μας.

Ευχαριστούμε πολύ όλο το αγωνιστικό τμήμα με πρωτεργάτη τον κόουτς Αριστείδη Λυκογιάννη και τους βοηθούς του Στάθη Νεραντζάκη και Μπάμπη Καραΐσκο, τον GM Νίκο Σταυρόπουλο, τον TM Μιχάλη Γιαννακίδη καθώς και όλο το Staff της ομάδας μας.

Ευχαριστούμε πάνω από όλα τους παίκτες μας που υπερέβαλλαν εαυτό, που έδωσαν το 100% των δυνατοτήτων τους και έδειξαν πάθος, σαν αυτό που πρέπει να έχεις όταν φοράς την ασπρόμαυρη φανέλα με τον δικέφαλο στο στήθος.

Σας ευχαριστούμε όλους και σας υποσχόμαστε ότι θα κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας με πρώτο στόχο την εξυγίανση, για να να φτάσει η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ξανά εκεί που της αρμόζει.

ΥΓ. Ελπίζουμε να μην χρειαστεί και στο μπάσκετ να φέρουμε ξένους διαιτητές.

ΚΑΕ ΠΑΟΚ
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 18 Μάιος 2021, 14:43

Ο Θανάσης Χατζόπουλος σε ραδιοφωνική του συνέντευξη, τονίσει μεταξύ άλλων, ότι θα ζητήσει από τον ΕΣΑΚΕ την αλλαγή του καταστατικού, προκειμένου να μπορούν να σφυρίζουν ξένοι διαιτητές στα παιχνίδια της Basket League, μετά από όσα έγιναν έγιναν στον αγώνα με την ΑΕΚ.
Αναλυτικά, όσα δήλωσε στο «Libero 107,4»:

Για την επόμενη μέρα:«Δεν μπορώ να πω οτι έχω ηρεμήσει, ακόμα και τώρα. Ήταν μια δύσκολη χρονιά. Κόποι, θυσίες, τρέξιμο σε μια σεζόν που δεν ήπιαμε νερό διότι κάποιοι το αποφάσισαν….»

Για τα όσα είπε στους παίκτεςΣε όλους είπα ότι είμαι περήφανος. Αμφισβητηθήκαμε αλλά απαντήσαμε. Γίναμε οικογένεια και δεν τα παρατούσαμε ποτέ! Και αυτό είναι το μεγάλο μας κέρδος».

Για τη διαιτησία στον 3ο αγώνα με την ΑΕΚΥπάρχουν ομάδες με μεγάλα μπάτζετ, μεγάλα ρόστερ. Γιατί να πρέπει οι διαιτητές να καθορίζουν ένα παιχνίδι; Τα ίδια έγιναν και στον ημιτελικό του κυπέλλου. Η διαιτησία πρέπει να γίνει επαγγελματική. Να κρίνεσαι, ο καλός να συνεχίζει, ο κακός να πηγαίνει σπίτι του. Δεν βλέπουν πως το προϊόν καταστρέφεται; Θα προτείνω στον ΕΣΑΚΕ ξένους διαιτητές».

Για το αν μπορεί να βρει εφαρμογή η πρότασή του:«Αν υπάρχουν ομάδες που θέλουν το καλό του μπάσκετ, γιατί να μην γίνει; Δεν ήταν το πρώτο παιχνίδι που είχαμε τέτοια διαφορά σε σφυρίγματα. Ξεκινά το κάθε παιχνίδι και αναρωτιέμαι αν θα μας… ξυρίσουν κόντρα».

Για το γιατί δεν έγινε ένσταση: «Το περίμενα αυτό, να μου το ρωτήσατε, διότι το άκουσα από αρκετούς…. Όσο για την ένσταση, θα σας πω ότι δεν είχε νόημα. Να γίνει ξανά ο αγώνας; Δε θεωρώ πως θα είχε νόημα διότι δεν θα έλυνε το πρόβλημα…».

Για την προσπάθεια που έγινεΟ ΠΑΟΚ εκπέμπει υγεία σε όλα τα επίπεδα, όχι μόνο στο μπάσκετ, και αυτό δεν αρέσει σε κανέναν…Δεν θέλουν ένα υγιές σωματείο να πρωταγωνιστεί. Δεν σεβάστηκαν την προσπάθεια που έγινε από όλους. Όχι από εμένα. Από τους φιλάθλους που πλήρωσαν σε καιρούς δύσκολους, για να ξεχρεώσουν μια ομάδα. Αυτός ο λαός έβαλε πλάτη για χρέη. Όχι για να πάρει παίκτες. Να πληρώσει αυτά που χρωστάει. Να ξέρουν οτι ο ΠΑΟΚτσής θα είναι εκεί. ΠΑ-ΝΤΑ. Αυτό είναι το DNA μας. Θέλω να κρατηθώ διότι έχω αρκετό θυμό μέσα μου και δεν πρέπει να πω κάποια πράγματα που σκέφτομαι. Όσοι είμαστε στα τμήματα του ΠΑΟΚ, με πρώτο τον Σαββίδη, μετά τον Κατσαρή, και τους ανθρώπους που στηρίζουν και χρηματοδοτούν, δεν τα παρατάμε εύκολα. Πεισμώνουμε… Θα βαράμε τον τοίχο μέχρι να σπάσει! Πήρα από τον πατέρα μου κάποιες αρχές. Αξιοκρατία, γνώση, ανθρωπιά, ποιότητα, ήθος. Τα αρχικά τους βγάζουν τη λέξη αγάπη. Αυτό νιώθω για τον ΠΑΟΚ. την ΠΑΟΚάρα. Δε με σταματά κανείς».

Για το αν θα παίξει ο ΠΑΟΚ Ευρώπη: «Αν μας περισσεύει κανένα Ευρώ, ναι. Σας το λέω ξεκάθαρα. Εμείς είμαστε εδώ για να ξεχρεώσουμε. Έρχονται λεφτά στα ταμεία, με τα οποία πρώτα ξεχρεώνουμε και μετά φτιάχνουμε ομάδα. Να παίξουμε Ευρώπη και να μπούμε μέσα; Σε καμία περίπτωση».
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 18 Μάιος 2021, 19:31

Άλλη μία 500ρα ΑΜΚ μπορούμε; Και μέρος αυτών να πάει για ρόστερ και συμμετοχή στην Ευρώπη (BCL).
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Zoki4 » Τρί 18 Μάιος 2021, 23:21

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Άλλη μία 500ρα ΑΜΚ μπορούμε; Και μέρος αυτών να πάει για ρόστερ και συμμετοχή στην Ευρώπη (BCL).



Ας βγουν και τα διαρκείας από τώρα.5000 διαρκείας δεν είμαστε ικανοί σαν λαός του ΠΑΟΚ να αγοράσει;
Zoki4
 
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Δευτ 19 Αύγ 2019, 21:07

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό lkosmid » Τρί 18 Μάιος 2021, 23:28

Δεν ξέρω αν υπάρχει ελάχιστο χρονικό όριο μεταξύ ΑΜΚ, αλλά αν μπορεί να γίνει θα ήταν πολύ καλή ιδέα. Θα μπορούσε να αξιοποιήσει τον ενθουσιασμό και την συσπείρωση του κόσμου μετά το χειρουργείο, όσο τα συναισθήματα είναι ακόμα φρέσκα... Νομίζω θα την καλύπταμε για πλάκα!
lkosmid
 
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: Τετ 24 Σεπ 2008, 03:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες