Branislav "The Tiger" Prelević

Οτιδήποτε αφορά παίκτες και προπονητές που τίμησαν (ή και ατίμασαν...) τη φανέλα με το δικέφαλο...

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τρί 02 Ιούλ 2019, 16:56

Γιατί είναι ο Μπάνε.
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 02 Ιούλ 2019, 17:11

Ζαντός έγραψε:Δεν θα με πεις εσύ τι πρέπει και τι δεν πρέπει.

Τα λέμε όταν πάρουμε πρωτάθλημα στο μπάσκετ!







Εντάξει, πέραν του χαβαλέ...για καθαρά τυπικούς λόγους πρέπει να κλείσει...όσο δεν έχει πόστο σε ομάδα του ΠΑΟΚ, γιατί να κρατηθεί ανοιχτό;


Τι τροπος ειναι αυτος που μιλας? 3 μηνες μπαν. Αμα θελετε να φερθειτε στον Μπανε σας ενα ακομη προσωπο δικαιωμα σας. Ο Μπανε ειναι ο Μπανε.
Dimg4
 

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 02 Ιούλ 2019, 17:20

Δική μου σκέψη είναι, εντάξει, δεν πρόκειται περί απόφασης... Θα δούμε.

Και ανοιχτό να μείνει, δεν θα ποστάρει κανείς! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Τετ 03 Ιούλ 2019, 17:33

Κώστα, Οκ το τοπικ Μπάνε στα διοικητικά πραγματικά δεν θα έχει πλέον νόημα.
Αλλά δεν νομίζω ότι πρέπει να κλείσει. Ίσως να μεταφερθεί σε άλλο θέμα.
Ή να φτιάξεις ενα καινούριο και να το βάλεις εκει, προτείνω το "οι σημαίες του ΠΑΟΚ"!
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τετ 03 Ιούλ 2019, 17:38

Εφόσον είναι ανοιχτό του Κούδα δεν βρίσκω λόγο να κλείσει του Μπάνε.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 03 Ιούλ 2019, 17:57

Ζαντε ο Μπανε ειναι η εξαιρεση ρε συ, ειναι ο λογος που εγιναν ΠΑΟΚ γενιες και γενιες.
Dimg4
 

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό cellophan » Τετ 03 Ιούλ 2019, 18:48

Ζαντός έγραψε:Δεν θα με πεις εσύ τι πρέπει και τι δεν πρέπει.

Τα λέμε όταν πάρουμε πρωτάθλημα στο μπάσκετ!

Εντάξει, πέραν του χαβαλέ...για καθαρά τυπικούς λόγους πρέπει να κλείσει...όσο δεν έχει πόστο σε ομάδα του ΠΑΟΚ, γιατί να κρατηθεί ανοιχτό;


Μόνο και μόνο επειδή ήταν ο μόνος (παρήχηση;) που άρχισε στις μπάτσες την ιερή αγελάδα όταν ήταν στα ντουζένια της, αρκεί για μένα.
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό xaris4 » Τετ 03 Ιούλ 2019, 21:10

Κώστα ο Μπάνε ΕΙΝΑΙ Η ΣΗΜΑΙΑ του Π.Α.Ο.Κ. και δεν νοείτε για μένα να μην έχει θέση στο φόρουμ επειδή αυτή τη στιγμή δεν είναι μέλος. Ήρθε στην ομάδα μας και έδεσε όσο τίποτα άλλο. Είναι συντεδεμένο το όνομά του με την ομάδα μας, όσο και ο Π.Α.Ο.Κ. με τον αθλητισμό. Πόνος Αγωνία Ορμή Κατάκτηση των πάντων έχοντας τους πάντες αντιπάλους. Είτε βρίσκεται εντός ομάδας είτε εκτός δεν νοείται για εμένα η διακοπή της ύπαρξης αυτού του θέματος, γιατί θα είναι σα να πετάμε μέρος της ιστορίας μας στα αζήτητα.
xaris4
 
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Δευτ 31 Μάιος 2010, 15:43

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 04 Ιούλ 2019, 08:42

To topic δεν θα φάει λουκέτο από εμένα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 04 Ιούλ 2019, 09:25

ρε ζαντέ έχει τοπικ στα διοικητικά του ΠΑΟΚ ο μάλαμας τεβεκέλης :o και θα κλείσουμε τον μπάνε? :oops: . αν δεν μπορεί, κλείσω τόπικ εγώ?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 04 Ιούλ 2019, 09:37

Ρε 'σείς, δεν έχω μιλήσει καν με την υπόλοιπη mod team ή τον Teacher για το θέμα, μην με την πέφτετε!
Απλώς σκέφτηκα στην αρχή ότι έτσι όπως κλειδώνουν τα υπόλοιπα topics, θα κλείδωνε και τούτο, για καθαρά τυπικούς λόγους.

Είπα πριν λίγο ότι δεν θα το κλειδώσω εγώ! Οι υπόλοιποι mods ας κάνουν ό,τι θέλουν, θα τους ενημερώσω για την θέλησή σας να μη πέσει λουκέτο ποτέ. Εγώ συμφωνώ μαζί σας.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό pepito » Τετ 10 Ιούλ 2019, 19:23

Περασαν πανω απο 30 χρονια ,απο τοτε που μπηκες στην ζωη μας.Οπως συμβαινει σε ολες τις σχεσεις σε ολους τους μεγαλους ερωτες το κλικ εγινε απο την πρωτη στιγμη. ΜΑς αγαπησες και σ αγαπησαμε.Δεν ησουν ποτε απλα ενας παικτης, ησουν πολλα περισσοτερα. ΔΕν ειναι τυχαιο οτι περασες απο ολα τα ποστα της ομαδας.Ησουν και θα εισαι παντα απλα ο {Μπανε} .Ηρθες σε μια εποχη που και η ομαδα ψαχνοταν ( οχι μονο αγωνιστικα) ,αλλα και εμεις σαν γενια θελαμε απεγνωσμενα καπου να πιαστουμε, αφου το ποδοσαφιρο περνουσε μι εποχη δυσκολη, περιεργη.Ειναι πολλα,παρα πολλα αυτα που μπορω να θυμηθω αφου για εμας τους 40+ ηταν η ενηλικιωση μας. Αλλωστε ολα αυτα τα χρονια εισαι ο μοναδικος ανθρωπος που εγινε αφισα στον τοιχο μου. Στα εφηβικα μου ματια εμοιαζες σαν υπερ-ηρωας.Δεν ειναι το στραβωμα του ποδιου πριν το τριποντο, δεν ειναι το σκουπισμα του ιδρωτα με το τιραντακι,οι ενεσεις πριν τα ματς,ο ναρθηκας στο δαχτυλο,τα σπασμενα δοντια,η υπογραφη στο λευκο συμβολαιο.Δεν ειναι η εικονα σου να βγαινεις απο το αεροπλανο το 94,με το δερματινο μπουφαν και το Κορατς στα χερια ,το τριποντο απο το κεντρο με τους συμπολιτες.Δεν ειναι η ηγετικη εμφανιση στην Γενευη το 91, δεν ειναι το καταραμενο ματς με την Μπενετον στο Σεφ το 93,ματς που πιθανοτατα θα αλλαζε ολη την μετεπειτα ιστορια της ομαδας.Ειναι εκεινο το γ@#$ενο βραδυ του 92 στην ΝΑντ.Η εικονα σου πεσμενος στο παρκε,μας στοιχειωνει ολους ακομη, εγινε μεχρι και tatoo.Η βραδια που ,οπως δηλωσες καιρο αργοτερα, σε εκανε να αλλαξεις την θεωρηση σου για πολλα πραγματα.Η βραδια που ξερεις ,και εμεις κλαιγαμε μαζι σου , γιασενα.Πριν λιγο ειχες βαλει το τριποντο της ζωης σου. Εφυγες και ξαναγυρισες,ηταν σιγουρο αλλωστε για εμας δεν ειχες φυγει ποτε. Τα χρονια περασαν και μια μερα εντελως τυχαια ,σε συναντησα πρωτη φορα απο κοντα. Με λιγοτερα μαλλια ( κι εσυ κι εγω) με περισσοτερα κιλα ( κι εσυ κι εγω) .Ετρεξα να σ αγκαλιασω και προσπαθουσα να μιλησω.Ειχα να σου πω παρα πολλα, αλλα δεν βγαιναν απο το στομα μου, δεν λειτουργουσε το μυαλο, υπηρχαν μονο δυο λεξουλες.Ξανα προσπαθεια, αλλα τα μονα λογια που εφταναν στα χειλη ηταν αυτες οι δυο λεξουλες. ΚΑι οταν χαμογελασες και μου ειπες ¨" ενταξει φιλε,ολα καλα¨" τοτε βεβαιωθηκα, τοτε σιγουρευτηκα πως οτι και να γινει ,οσα χρονια κι αν περασουν παντα το πρωτο πραγμα που θα μου ρχεται στο μυαλο ειναι αυτες οι δυο λεξουλες, Αυτες τις δυο λεξουλες που καποτε --χοροπηδωντας--τις φωναζα με ολη μου την ψυχη ¨Ω ΜΠΑΝΕ ΜΠΑΝΕ < ΩΜΠΑΝΕ ΜΠΑΝΕ
Κλειστε επιτελους τα γα$%@#*να τα αθλητικα ραδιοφωνα.
Άβαταρ μέλους
pepito
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Τρί 01 Μαρ 2011, 12:31

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό giapas » Τετ 10 Ιούλ 2019, 19:43

Ωραίος ο πεπιτο
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό episimos73 » Τετ 10 Ιούλ 2019, 22:23

Ωραία τα είπες pepito, ο Μπάνε μας κράτησε στα δύσκολα και δεν βγαίνει από την καρδιά μας.

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
episimos73
 
Δημοσιεύσεις: 2491
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 15:41

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό cronos » Πέμ 11 Ιούλ 2019, 07:51

Έτσι είναι πεπιτο.
Τι μου θύμισες.....
Είναι πλέον η Σημαία μας.
Ω ΜΠΑΝΕ ΜΠΑΝΕ !!! Ω ΜΠΑΝΕ ΜΠΑΝΕ !!!
Ο καθένας βλέπει αυτό που φαίνεσαι...
λίγοι αντιλαμβάνονται αυτό που είσαι.

Machiavelli
Άβαταρ μέλους
cronos
 
Δημοσιεύσεις: 1391
Εγγραφή: Τρί 29 Ιούλ 2008, 15:45

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παλαίμαχοι Π.Α.Ο.Κ.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες