Φανέλα Μπάσκετ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Rexaris » Κυρ 28 Μαρ 2021, 23:59

Ήταν τόσο απλή μα τόσο όμορφη η φανέλα που όλοι αγαπήσαμε. Ειδικά τον τύπο νουμεροσειράς τον έβρισκα τέλειο. Ακόμη και οι διαφημίσεις που βάζαμε πάνω τότε ήταν με τρόπο που έδειχνε σεβασμό για το βάρος τής φανέλας.

Κρίμα που ήταν για έναν αγώνα μόνο. Τέσπα, απέδειξαν αυτό που ξέραμε όλοι, οτι είναι και γουρλίδικες :opaokara:
"Οὐ φοβηθήσομαι ἀπὸ μυριάδων λαοῦ τῶν κύκλῳ συνεπιτιθεμένων μοι" (Ψαλ. 3,7).
Άβαταρ μέλους
Rexaris
 
Δημοσιεύσεις: 3293
Εγγραφή: Τρί 02 Μάιος 2017, 01:10
Τοποθεσία: Canada

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 29 Μαρ 2021, 02:35

Μαυρο Χιονι έγραψε:Έλα σταματα το τρολαρισμα. Σε λίγο θα μας πεις πως έγινες φίλος με τον άλλον τον προδότη. Με τα μούσια



Φίλος όχι... Αλλά ένα γιατί θα ήθελα να τον ρωτήσω από κοντά.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46407
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό xaris4 » Δευτ 29 Μαρ 2021, 11:00

Πριν ή μετά από το μπουκετίδη που θα του έρειχνες; :mrgreen:
xaris4
 
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Δευτ 31 Μάιος 2010, 15:43

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 29 Μαρ 2021, 16:06

Χαχαχαχα όχι ρε Χάρη, εντάξει.. Δεν κάνω τέτοια! :mrgreen:

Τι κάνεις εσύ;;



Επετειακή στο M έχει μόνο Μπάνε, Μάτζικ και Barlow! Θα πάρω Μπάνε.. Και μία φετινή του Αρχηγού που ΠΡΕΠΕΙ να έχω.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46407
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό fossa » Τρί 30 Μαρ 2021, 14:25

Φεύγουν οι επετειακές για πλάκα.
200 κομμάτια όποιος προλάβει...και μη παίρνετε όλοι Μπάνε ρε :lol:
Μήπως πρέπει να βγάλουν κι άλλες στη ΚΑΕ ; (αν και είναι αριθμημένες απ'το 1-200).
Και οι κανονικές έχουν βέβαια ρετρό στυλ είναι σχεδόν ίδιες με του πρωταθλήματος του '92.
Η επετειακή έχει 60 και οι κανονικές 45. Το 60άρι λογικό αλλά τις φετινές θα τις ήθελα κανά δεκάρικο πιο κάτω και γενικά οι τιμές σε όλα τα είδη είναι λίγο τσιμπημένες :?
Τουλάχιστον ξέρεις ότι με αυτή τη διοίκηση πιάνουν τόπο απλά αν τους παίρνει να ρίξουν λίγο τις τιμές ακόμα καλύτερα.
Για του χρόνου θα ήθελα μια ασημί-γκρι αλά SAN ANTONIO SPURS, Βrooklyn Nets παρακαλώ... φανελάρες

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό xaris4 » Τρί 30 Μαρ 2021, 15:06

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Χαχαχαχα όχι ρε Χάρη, εντάξει.. Δεν κάνω τέτοια! :mrgreen:

Τι κάνεις εσύ;;



Επετειακή στο M έχει μόνο Μπάνε, Μάτζικ και Barlow! Θα πάρω Μπάνε.. Και μία φετινή του Αρχηγού που ΠΡΕΠΕΙ να έχω.

ΌΛα καλά.
Και στο xxl είχε Μάτζικ, Μπάνε και Μπάρλοου. Κρίμα γιατί καραγούσταρα φανέλα Πητ.
xaris4
 
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Δευτ 31 Μάιος 2010, 15:43

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 30 Μαρ 2021, 16:07

Ωραία ρε Χάρη!


Fossa, ίσως είναι τσιμπημένες λόγω της συμφωνίας με GSA..δηλαδή να έχουν αρκετά μεγάλο μερίδιο από τα έσοδα. Δεν ήμασταν και σε ισχυρή διαπραγματευτική θέση, καθώς πέρσι μείναμε Α1 λόγω του ιού...

Αλήθεια, ξέρουμε ακριβώς πού πάνε τα έσοδα από κάθε φανέλα;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46407
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό fossa » Τρί 30 Μαρ 2021, 16:38

Σίγουρα παίζει ρόλο πόσο αγοράζεις από την εταιρεία...
Η μπουτίκ του μπάσκετ ανήκει στην ΚΑΕ ΠΑΟΚ, ο Χατζόπουλος γράφει και σβήνει χρέη ακόμα και οι 200 φανέλες με 60 ευρώ είμαι σίγουρος πως θα ξεπληρώσουν παλιές αμαρτίες.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 22 Απρ 2021, 21:59

Ήρθε σήμερα στο σπίτι η επετειακή, η οποία φαίνεται φανελάρα αισθητικά!! Με αύξοντα αριθμό 178/200.. Έχει κανείς το 177 ή το 179; :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46407
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Πέμ 22 Απρ 2021, 22:05

Και σε εμένα σήμερα ήρθε. Είναι γαμάτη. Πάρα πολύ ωραία.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Πέμ 22 Απρ 2021, 23:58

Αν ξέρει κάποιος να μου πει:έκανα παραγγελία τη φανέλα τέλη Μαρτίου...μπαίνω στο site να δω τι γίνεται κ επί τόσο καιρό μου βγαίνει ότι η παραγγελία είναι σε επεξεργασία....είναι δυνατόν;παίρνω τηλ στη μπουτίκ αλλά μάλλον κοιμούνται κ δεν απαντάει κανείς....τι παίζει???τόσο μπαχαλο είμαστε???κρίμα γιατί ο Χατζόπουλος προσπαθεί αλλά απ' ότι φαίνεται τρέχει μόνος του....
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Παρ 23 Απρ 2021, 00:07

paok_athens_g4 έγραψε:Αν ξέρει κάποιος να μου πει:έκανα παραγγελία τη φανέλα τέλη Μαρτίου...μπαίνω στο site να δω τι γίνεται κ επί τόσο καιρό μου βγαίνει ότι η παραγγελία είναι σε επεξεργασία....είναι δυνατόν;παίρνω τηλ στη μπουτίκ αλλά μάλλον κοιμούνται κ δεν απαντάει κανείς....τι παίζει???τόσο μπαχαλο είμαστε???κρίμα γιατί ο Χατζόπουλος προσπαθεί αλλά απ' ότι φαίνεται τρέχει μόνος του....


Κι εγώ τέλη Μαρτίου έκανα την παραγγελία, βασικά την πρώτη μέρα, που τις διαθέσανε.
Όπως περιγράφεις γίνεται. Εγώ την παρέλαβα το πρωί και το e-shop, ακόμα σε επεξεργασία γράφει.
Λογικά θα την παραλάβεις πολύ σύντομα.

Στη Θεσσαλονίκη ήρθε με την easy mail. Έχω ξαναγράψει γι'αυτή την μεταφορική (που συνεργάζεται με ΠΑΕ και ΚΑΕ ΠΑΟΚ {απ'ότι φαίνεται}) και δεν θα ήθελα να τα επαναλάβω.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Παρ 23 Απρ 2021, 00:17

bersekeros έγραψε:
paok_athens_g4 έγραψε:Αν ξέρει κάποιος να μου πει:έκανα παραγγελία τη φανέλα τέλη Μαρτίου...μπαίνω στο site να δω τι γίνεται κ επί τόσο καιρό μου βγαίνει ότι η παραγγελία είναι σε επεξεργασία....είναι δυνατόν;παίρνω τηλ στη μπουτίκ αλλά μάλλον κοιμούνται κ δεν απαντάει κανείς....τι παίζει???τόσο μπαχαλο είμαστε???κρίμα γιατί ο Χατζόπουλος προσπαθεί αλλά απ' ότι φαίνεται τρέχει μόνος του....


Κι εγώ τέλη Μαρτίου έκανα την παραγγελία, βασικά την πρώτη μέρα, που τις διαθέσανε.
Όπως περιγράφεις γίνεται. Εγώ την παρέλαβα το πρωί και το e-shop, ακόμα σε επεξεργασία γράφει.
Λογικά θα την παραλάβεις πολύ σύντομα.

Στη Θεσσαλονίκη ήρθε με την easy mail. Έχω ξαναγράψει γι'αυτή την μεταφορική (που συνεργάζεται με ΠΑΕ και ΚΑΕ ΠΑΟΚ {απ'ότι φαίνεται}) και δεν θα ήθελα να τα επαναλάβω.


Μακάρι αδερφέ...την περιμένω!
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Παρ 23 Απρ 2021, 00:36

Αν δεν σου απαντάνε στο τηλέφωνο και θέλεις να ξαναρωτήσεις, στείλε mail, στο

eshop@paokbc.gr


Πιστεύω ότι θα σου απαντήσουν άμεσα.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 23 Απρ 2021, 11:07

paok_athens_g4 έγραψε:Αν ξέρει κάποιος να μου πει:έκανα παραγγελία τη φανέλα τέλη Μαρτίου...μπαίνω στο site να δω τι γίνεται κ επί τόσο καιρό μου βγαίνει ότι η παραγγελία είναι σε επεξεργασία....είναι δυνατόν;παίρνω τηλ στη μπουτίκ αλλά μάλλον κοιμούνται κ δεν απαντάει κανείς....τι παίζει???τόσο μπαχαλο είμαστε???κρίμα γιατί ο Χατζόπουλος προσπαθεί αλλά απ' ότι φαίνεται τρέχει μόνος του....



Δοκίμασε τη σελίδα της μπουτίκ στο Φέησμπουκ! PAOK BC Store νομίζω, ή με ένα Official κάπου ανάμεσα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46407
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες