Θανάσης Χατζόπουλος

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Τρί 11 Απρ 2023, 11:57

Μπαρκα, περιεργο υπνο κανεις ρε αδερφε.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 11 Απρ 2023, 14:52

:lol: :lol: Καλά δεν πηδιόμασταν! :mrgreen:
Για την ομάδα μιλούσαμε.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 11 Απρ 2023, 16:04

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Νομίζω ότι σε είδα στον ύπνο μου.

Οιωνός για πρωτάθλημα.
Ασε γιατι εγω που ειδα το Μακη σαν σε ομιχλη πριν κατι μηνες....
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό montekristo » Τρί 11 Απρ 2023, 17:45

Μπαρκαρούτσος έγραψε::lol: :lol: Καλά δεν πηδιόμασταν! :mrgreen:
Για την ομάδα μιλούσαμε.

Μηπως τυχον και τον ρωτησες
αν εχει κλεισει κι η φετινη ΑΜΚ;
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 11 Απρ 2023, 18:44

Απο Δευτερα ....
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Κυρ 30 Απρ 2023, 22:11

Μπράβο πρόεδρε για την υπέροχη φετινή ομάδα!
Από την 9η θέση πέρυσι, στα ημιτελικά!!
Τελικά και η αλλαγή προπονητή αποδείχτηκε σωστή επιλογή.
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό fossa » Δευτ 01 Μάιος 2023, 08:00

Μπράβο ρε μάγκα.
Η αρχή έγινε πριν 3 χρόνια, η τετράδα τώρα είναι μια επιβράβευση, άντε και του χρόνου με μια καλύτερη ευρωπαϊκή πορεία μέχρι να φτάσουμε σταθερά να κάνουμε έναν ΠΑΟΚ που ονειρευόμαστε.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 17 Μάιος 2023, 01:33

«Φέτος δημιουργήσαμε μία νεανική ομάδα. Ξεκίνησε με ενθουσιασμό, κάποια στιγμή, εγώ προσωπικά, είδα μία καμπή στην απόδοση και θεώρησα καλό να γίνει αλλαγή προπονητή, ένα «ηλεκτροσόκ». Νομίζω ότι λειτούργησε θετικά. Η ομάδα μπήκε στην τετράδα, θα παλέψουμε και δε θα σταματήσουμε για ό,τι καλύτερο μπορούμε» είπε αρχικά και συνέχισε...

«Το πρώτο μέλημα είναι να μπορούμε να ζούμε. Αυτή είναι η πραγματικότητα του ΠΑΟΚ... Μήνα με το μήνα να μπορούμε να πληρώνουμε τις υποχρεώσεις μας. Αυτό το μήνα, εφόσον πληρώσουμε τα παλιά της Εφορίας θα έχουμε καταφέρει να σβήσουμε τρεις από τις επτά ρυθμίσεις. Θα είναι μια επιτυχία, δείχνει ότι το έργο παίρνει σάρκα και οστά. Σε τέσσερις μήνες θα έχουμε ξεχρεώσει άλλη μία ρύθμιση. Συνεπώς το έργο το οποίο υποσχεθήκαμε το παλεύουμε, με πενιχρά έσοδα όμως.

Περίμενα περισσότερη στήριξη... Δεν είναι καλό να παίζουμε ματς για την τετράδα και να έχουμε 600 εισιτήρια. Παίζουμε με μεγαλύτερες δυσκολίες, χρέη στην πλάτη μας και πολλά προβλήματα. Το θέλουν και οι παίκτες, να δουν τον κόσμο, τον παλμό. Παίρνουν δύναμη από αυτό. Προσπαθούν και το παλεύουν, δεν έχουμε παράπονο. Έχουν κάνει πολύ καλή πορεία ως τώρα».

Όσο για τη συνέχεια της ομάδας ενόψει νέας σεζόν; «Θα προσπαθήσουμε να κρατήσουμε έναν κορμό παικτών από φέτος αλλά κι αυτό θα εξαρτηθεί από τι έσοδα θα έχουμε. Δε μπορεί να αλλάζεις κάθε χρόνο την ομάδα. Οι ομάδες χτίζονται σιγά-σιγά με έναν κορμό. Αυτό θα εξαρτηθεί από το τι προγραμματισμένα έσοδα θα έχουμε, πως θα πάνε τα διαρκείας φέτος. Για τον Χαντς είχαμε μία πάρα πολύ καλή προσφορά αλλά την αρνηθήκαμε. Θα ήταν «οξυγόνο» για εμάς αυτά τα χρήματα, αλλά κοιτάξαμε το καλό της ομάδας και δεν το κάναμε».

Σε ερώτηση για το αν θα παραμείνει ο Ρένφρο, απάντησε: «Θα εξαρτηθεί από τα έσοδα. Έχει κάνει τρομερή χρονιά, έχει εξελιχθεί, τον κοιτάνε από παντού. Θέλουμε να του δώσουμε ένα καλύτερο συμβόλαιο. Εμείς την προσπάθεια θα την κάνουμε. Μακάρι να υπήρχε ένας μεγαλομέτοχος που να είχε την οικονομική δυνατότητα και να κρατούσε όποιον ήθελε. Παλεύουμε όπως παλεύουμε πάντα και θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε».
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 28 Μάιος 2023, 11:57

Μπαρκαρούτσος έγραψε:
rainmaker έγραψε:https://www.sdna.gr/mpasket/1087973_oi-opadoi-tis-partizan-sygkentrosan-16-ek-eyro-gia-ta-hrei-tis-omadas

Οι οπαδοί της Παρτιζάν συγκέντρωσαν 1,6 εκ. ευρώ για τα χρέη της ομάδας!

Συγκλονιστική υποστήριξη από τους οπαδούς της Παρτιζάν, που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα για οικονομική ενίσχυση των «ασπρόμαυρων» του Βελιγραδίου.
Οι ιθύνοντες της Παρτιζάν ξεκίνησαν ένα πρόγραμμα τον περασμένο Απρίλιο, προκειμένου να συγκεντρωθούν χρήματα για την οικονομική ενίσχυση του συλλόγου, δεδομένων των προβλημάτων που αντιμετωπίζει.

Οι φίλοι της Παρτιζάν ανταποκρίθηκαν άμεσα και μέσω του «WE HAVE ONE PARTISAN», συγκέντρωσαν 196.358.862 σερβικά δηνάρια ποσό που ανέρχεται σε περίπου 1.674.000 ευρώ!

«Ολοκληρώθηκε η καμπάνια συγκέντρωσης κεφαλαίων για τη ρύθμιση της φορολογικής οφειλής! Πρώτα απ 'όλα, ευχαριστούμε τους φιλάθλους που ξεκίνησαν τη δράση και άρχισαν μια ακόμα ιστορία για την αδιάσπαστη αγάπη μεταξύ αυτών που αγωνίζονται για το μαύρο και το άσπρο στο γήπεδο και στις εξέδρες», ανέφερε σε σχετική ανακοίνωση η Παρτιζάν.

Με την έναρξη της πρωτοβουλίας, η Παρτιζάν ανακοίνωσε ότι τα ονόματα των 1.992 μεγαλύτερων δωρητών θα μείνουν χαραγμένα στη Stark Arena, όπου οι «ασπρόμαυροι» θα παίξουν τους αγώνες τους ως οικοδεσπότες την επόμενη σεζόν.

Παράλληλα, όπως ενημέρωσαν οι «ασπρόμαυροι» του Βελιγραδίου, κάθε άτομο που δωρίζει περισσότερα από 3.000 δηνάρια θα λάβει δωρεάν ένα μπλουζάκι με τυπωμένες υπογραφές των παικτών και του προπονητή Ζέλικο Ομπράντοβιτς ως δώρο, καθώς και μια δωρεάν κάρτα μέλους στην κατηγορία Standard.



Όταν τα λέμε για τα θέματα του ΠΑΟΚ όλοι αναφωνούν με μια φωνή "αυτά είναι γραφικότητες, δεν γίνονται, μη παραμυθιαζετε τον κόσμο".

Κατά τ άλλα, "ο λαός του ΠΑΟΚ "



Επεξεργάστηκε. Δεν βάζουμε ποτέ μόνο το link, δεν δίνουμε κλικ αβαβά! Βάζε και το κείμενο από κάτω!

The Rest Of The Mod Team :mrgreen:




Γιατί Rain;; Πάλι ο λαός του ΠΑΟΚ φταίει; Μη γίνεσαι γραφικός!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 28 Μάιος 2023, 12:02

Λογικά οι Σέρβοι είναι ζάμπλουτοι και έχουν κυβέρνηση που μοιράζει λεφτά με τη σέσουλα και η βενζίνη είναι στα 0.80€/λίτρο.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 28 Μάιος 2023, 21:06

Ρε συ αφου το ξεκαθαρισαμε .Φταινε οι προηγουμενοι.Καμια ευθηνη. :twisted:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό renegade » Κυρ 28 Μάιος 2023, 21:28

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Λογικά οι Σέρβοι είναι ζάμπλουτοι και έχουν κυβέρνηση που μοιράζει λεφτά με τη σέσουλα και η βενζίνη είναι στα 0.80€/λίτρο.

Σιγά μην έχει και 30 λεπτά το βαρέλι..1.50 είναι περίπου η 95αρα.

Όσο για τα λεφτά στην ομάδα. Όταν ο ΠΑΟΚτσης έβαζε λεφτά για να επιβιώσουν οι ομάδες του αυτοί έτρωγαν βελανίδια
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14120
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Patron » Κυρ 28 Μάιος 2023, 22:15

Χρωστάει φόρους η Παρτιζάν κ κάνουν οι οπαδοί ρεφενε κ το επικροτουμε. Μάλιστα
Patron
 
Δημοσιεύσεις: 3184
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2014, 11:16

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Shivaspace » Κυρ 28 Μάιος 2023, 22:44

βάλτε και τα δύο ΙΒΑΝ κολλητά
PΑΟΚPARTIZAN
Άβαταρ μέλους
Shivaspace
 
Δημοσιεύσεις: 3087
Εγγραφή: Πέμ 10 Σεπ 2020, 14:19

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Мир » Τετ 21 Ιουν 2023, 11:16

Χρόνια πολλά πρόεδρε!
Άβαταρ μέλους
Мир
 
Δημοσιεύσεις: 6263
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2014, 23:44
Τοποθεσία: London

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες