Θανάσης Χατζόπουλος

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό chri5ti9 » Παρ 27 Μάιος 2022, 23:02

Παιδιά τι συζητάμε ακριβώς ; Το πως μια ΚΑΕ θα γίνει θελκτική στον καφετζή μπαμπη από την πολίχνη ; Τόσο δύσκολο είναι νομίζεται να κάνουν συνεργασίες 2 καφέ ανά περιοχή ,1 συνεργείο ανά περιοχή και ποσά αλλα προσφέροντας εκπτώσεις σε εκείνα τα μαγαζιά και τα μαγαζιά χορηγίες ; Έχω κάνει μεταπτυχιακό πάνω στο data analysis . Aνα πάσα στιγμή αν μου σώσει προσβάσεις η ΚΑΕ μπορώ να της πω ποιοι και γιατί μπαίνουν στο site. Έχω στείλει πόσες φορές βιογραφικό στην ΚΑΕ και μαζί στέλνω email προτείνοντας λύσεις για το marketing και την θελκτικότητα της ομάδας ως προς 3ους και δεν έχω δει μισό ευχαριστήριο email . Δεν γίνεται ομάδα με την βάση του ΠΑΟΚ να μην είναι θελκτική . Βάλε πούλμαν από το κέντρο μαζί με τιμή εισιτηρίου , κλείσε εισιτήρια τουριστικά πακέτα μαζί με ματς στην Ευρώπη . Πόσες λύσεις και ιδέες υπάρχουν . Δεν θέλουν οι άνθρωποι . Πως το λενε. Αν εγώ είμαι ένας με πτυχίο που έχει στείλει ένα email φανταστείτε ποσα αλλά δεν διαβάζονται καν . Που μπορεί να ήταν και από επιχειρήσεις . Τι να πούμε τώρα . Και πάλι είμαι ανοιχτός . Αν το διαβάσει ποτε αυτό ο πρόεδρος να με βρει να μιλήσουμε . Ας πάνε να διαβάσουν εκείνα τα γαμωεισερχομενα και θα με βρουν .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Λαρυγγια στα τσιμεντα και ψυχη στα καγκελα
Άβαταρ μέλους
chri5ti9
 
Δημοσιεύσεις: 2335
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 17:11
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 28 Μάιος 2022, 01:21

Σε επίπεδο στελεχών, η ΚΑΕ δεν είναι ΠΑΕ, ποσοτικά. Πέντε άτομα μπαινοβγαίνουν στα γραφεία, τι να πρωτοκάνουν; Και δεν ξέρω καν αν παίρνουν μισθό ή τι μισθό παίρνουν.. Όλοι εκεί μέσα (ή σχεδόν όλοι) έχουν δεύτερες δουλειές, δεν είναι επαγγελματίες παράγοντες.

Αλλά στη βάση του ποστ, φυσικά έχεις δίκιο chri5ti9. Όπως ο ΑΣ, έτσι και η ΚΑΕ πρέπει να κάνουν άνοιγμα στο λαό του ΠΑΟΚ, να γεννήσουν νέα στελέχη. Πόσα παιδιά με πτυχία.. Ένα ΠΑΟΚτσάκι θα δεχθεί ίσως πιο εύκολα στη σημερινή οικονομία να δουλέψει στον ΠΑΟΚ με χαμηλό (για το πτυχίο του) μισθό, παρά σε καμιά πολυεθνική ή εταιρεία της σειράς.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46874
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Mutasevic » Σάβ 28 Μάιος 2022, 05:45

chri5ti9 έγραψε:Παιδιά τι συζητάμε ακριβώς ; Το πως μια ΚΑΕ θα γίνει θελκτική στον καφετζή μπαμπη από την πολίχνη ; Τόσο δύσκολο είναι νομίζεται να κάνουν συνεργασίες 2 καφέ ανά περιοχή ,1 συνεργείο ανά περιοχή και ποσά αλλα προσφέροντας εκπτώσεις σε εκείνα τα μαγαζιά και τα μαγαζιά χορηγίες ; Έχω κάνει μεταπτυχιακό πάνω στο data analysis . Aνα πάσα στιγμή αν μου σώσει προσβάσεις η ΚΑΕ μπορώ να της πω ποιοι και γιατί μπαίνουν στο site. Έχω στείλει πόσες φορές βιογραφικό στην ΚΑΕ και μαζί στέλνω email προτείνοντας λύσεις για το marketing και την θελκτικότητα της ομάδας ως προς 3ους και δεν έχω δει μισό ευχαριστήριο email . Δεν γίνεται ομάδα με την βάση του ΠΑΟΚ να μην είναι θελκτική . Βάλε πούλμαν από το κέντρο μαζί με τιμή εισιτηρίου , κλείσε εισιτήρια τουριστικά πακέτα μαζί με ματς στην Ευρώπη . Πόσες λύσεις και ιδέες υπάρχουν . Δεν θέλουν οι άνθρωποι . Πως το λενε. Αν εγώ είμαι ένας με πτυχίο που έχει στείλει ένα email φανταστείτε ποσα αλλά δεν διαβάζονται καν . Που μπορεί να ήταν και από επιχειρήσεις . Τι να πούμε τώρα . Και πάλι είμαι ανοιχτός . Αν το διαβάσει ποτε αυτό ο πρόεδρος να με βρει να μιλήσουμε . Ας πάνε να διαβάσουν εκείνα τα γαμωεισερχομενα και θα με βρουν .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Αδερφέ μιλα τον Χατζόπουλο στο φβ η γραψτα στο φβ της καε και απαντάει κ παρακολουθει ο Θανάσης

Στάλθηκε από το SM-A202F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
KILLED BY DEATH
Άβαταρ μέλους
Mutasevic
 
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 20:15
Τοποθεσία: πλανητης Καξξον Γαλαξιας ΠΑΟΚ

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Σάβ 28 Μάιος 2022, 08:32

chri5ti9 έγραψε:Παιδιά τι συζητάμε ακριβώς ; Το πως μια ΚΑΕ θα γίνει θελκτική στον καφετζή μπαμπη από την πολίχνη ; Τόσο δύσκολο είναι νομίζεται να κάνουν συνεργασίες 2 καφέ ανά περιοχή ,1 συνεργείο ανά περιοχή και ποσά αλλα προσφέροντας εκπτώσεις σε εκείνα τα μαγαζιά και τα μαγαζιά χορηγίες ; Έχω κάνει μεταπτυχιακό πάνω στο data analysis . Aνα πάσα στιγμή αν μου σώσει προσβάσεις η ΚΑΕ μπορώ να της πω ποιοι και γιατί μπαίνουν στο site. Έχω στείλει πόσες φορές βιογραφικό στην ΚΑΕ και μαζί στέλνω email προτείνοντας λύσεις για το marketing και την θελκτικότητα της ομάδας ως προς 3ους και δεν έχω δει μισό ευχαριστήριο email . Δεν γίνεται ομάδα με την βάση του ΠΑΟΚ να μην είναι θελκτική . Βάλε πούλμαν από το κέντρο μαζί με τιμή εισιτηρίου , κλείσε εισιτήρια τουριστικά πακέτα μαζί με ματς στην Ευρώπη . Πόσες λύσεις και ιδέες υπάρχουν . Δεν θέλουν οι άνθρωποι . Πως το λενε. Αν εγώ είμαι ένας με πτυχίο που έχει στείλει ένα email φανταστείτε ποσα αλλά δεν διαβάζονται καν . Που μπορεί να ήταν και από επιχειρήσεις . Τι να πούμε τώρα . Και πάλι είμαι ανοιχτός . Αν το διαβάσει ποτε αυτό ο πρόεδρος να με βρει να μιλήσουμε . Ας πάνε να διαβάσουν εκείνα τα γαμωεισερχομενα και θα με βρουν .


Ωραίος φίλε, αυτό τον τρόπο σκέψης έχει ανάγκη δίπλα του ο Χατζόπουλος.


kataramenos5 έγραψε:Palok επειδη το λες συνεχεια και βλεπω μια πικρα ξερω γω σε τι ΔΕΝ ηταν ξεκαθαρος ο Χατζοπουλος?Περσι δεν τα πε αναλυτικα? Δε καταλαβαινω.. Ξερεις κατι που δεν ξερουμε?
Εχεις την αισθηση οτι γινονται τα ιδια με πριν?
Κι αντε σου ειπε ενα χ ποσο τι θα πει αυτο? Εδω μαγειρευονται ισολογισμοι απο τεραστιες εταιριες θα ξερεις αν ειναι αληθεια?Αν δε τον εμπιστευσαι θα πιστεψεις τα νουμερα που θα σου πει ?

Οσο για την ενισχυση ο καθενας κανει κουμαντο στη τσεπη του
αλλα δε μπορω ν ακουω οτι ολοι οι ΠΑΟΚτσηδες ειναι φτωχολογια που κλαιει το δεκαρικο σε μια πολη του εκατομμυριου. Αν περναγες Μαρσειγ χαλαρα 30000 νοματαιοι βαζαν ενα 200ρι να πανε στο Ροτερνταμ.Το θεμα ειναι οτι ο κοσμος δεν ενδιαφερεται για το μπασκετ γιατι δεν εχει τιτλους και διακρισεις πλεον.


Κατ, κανένας δεν προσπαθεί να αποδομήσει τον Χατζόπουλο. Όσοι βλέπουμε μπάσκετ και παρακολουθούμε τον ΠΑΟΚ ξέρουμε τι ερχόταν αν ο Χατζόπουλος δεν εμφανιζόταν.

Γράφεις όμως πως μαγειρεύονται ισολογισμοί από τεράστιες εταιρίες, τι και αν σου πει ο Χατζόπουλος ένα ποσό?
Φυσικά μαγειρεύονται αλλά γιατί? Για να μην φορολογηθούν τα κέρδη τους και για να δημιουργούν μαύρα ταμεία για λαδώματα. Τι σχέση έχει αυτό με τον ΠΑΟΚ? Αν ο ΠΑΟΚ λειτουργεί έτσι (που δεν λειτουργεί 1000% έτσι) καλύτερα να το κλείσουμε. Εξάλλου η ΚΑΕ δεν είναι του κ. Χατζόπουλου. Είναι τον παλαιών μετόχων και είναι και του κόσμου που συμμετείχε στην ΑΜΚ.

Ο ΠΑΟΚ στο μπάσκετ θα μεγαλώσει όταν δει τον οπαδό - φίλαθλο - μικρομέτοχο σαν πελάτη. Να θέλεις να πας στο γήπεδο να απολαύσεις αυτό που βλέπεις και να χαλάσεις λεφτά εκεί (για μπουτικ καφεδες σαντουιτς κλπ), όχι απλά να πας για να στηρίζεις μία ιδέα. Θέλει χρόνο, θέλει οργάνωση, θέλει άνοιγμα στον κόσμο με μία διαφορετική προσέγγιση, θέλει πολλά. Αν γίνει ΑΜΚ φυσικά θα συμμετάσχω, αλλά αυτό που αναφέρθηκε παραπάνω να γίνει ένα ταμείο και να βάζουμε όλοι 8 - 10 ευρώ, λες και είναι δίσκος σε εκκλησία για τους πτωχούς και για την αναστήλωση του ναού, ε συγνώμη αλλά δεν είναι σοβαρό. Και ακόμα και αν μάζευε πχ 150 χιλιάδες, μακροπρόθεσμα θα έκανε μεγαλύτερο κακό, γιατί μικραίνει την ομάδα στα μάτια της μεγαλύτερης μάζας των φιλάθλων.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2535
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Σάβ 28 Μάιος 2022, 08:35

Και κάτι ακόμα ήθελα να γράψω. Λένε κάποιοι να μπει ένα καπέλο στα διαρκείας του ποδοσφαίρου για το μπάσκετ.
Προσωπικά πάλι διαφωνώ. Να μπεί ένα 10άρικο - 20άρικο για τον ερασιτέχνη να το συζητήσουμε, αλλά όχι για το μπάσκετ.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2535
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Σάβ 28 Μάιος 2022, 08:40

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Ωραία και νηφάλια τα λέμε εδώ και αναγνωρίζουμε ότι προτεραιότητα είναι η αποπληρωμή χρεών.

Μέσα στη χρονιά, γιατί τόσο κράξιμο;;


Γιατί ρε Μπαρκαρούτσε η εικόνα της ομάδας σε σχέση με το μπάτζετ ήταν για κλάματα, τραγική, μπήκε στη τετράδα η Αγιά Λάρισας με το 1/2 του μπάτζετ σου, και εσύ βγήκες 9ος σε κούρσα για 7. Συ τι θες, να μην νοιώθει τίποτα αυτός που βλέπει ΠΑΟΚ, να λέμε στα αρχίδια μας που κοροϊδεύει ο Μαντζαρης, στα αρχίδια μας που το μπα΄σκετ που παίζουμε δεν βλέπουμε, αφού μειώθηκαν 100 χιλιάδες χρέος από τα 5 εκατομμύρια ξέρω γω.
Και κανείς δεν έκραξε τον Χατζόπουλο, αλλά τι να λέμε όλα καλά?
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2535
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό chri5ti9 » Σάβ 28 Μάιος 2022, 09:05

Αυτό ακριβώς , Ιάσωνα . Άλλαξαν οι καιροί ,πλέον ο κόσμος δεν θέλει να δώσει σε κάποιον που ζητά ελεημοσύνη . Μπορείς όμως τεχνιέντως να του πάρεις τα χρήματα με την ψευδαίσθηση ότι του προσφέρεις κάτι . Στο τελευταίο μου mail στην ΚΑΕ έγραψα για ένα σύστημα κάρτας . Στην αρχή δεν έχεις τπτ και κανέναν . Πολυ ωραία , δημιουργείς έναν θεσμό ας τον πούμε Bizim PAOK . Και λες με 10€/20€ το χρόνο συνδρομή σε εμένα,στα παρακάτω καταστήματα που είναι οι χορηγοί μου ,ψώνισε και με την επίδειξη της εικονικής κάρτας (nft η κάθε κάρτα με μοναδικό σειριακό ,που έχω δημιουργήσει εγώ σαν ΚΑΕ ,από τον υπάλληλο του marketing και τον υπάλληλο που θα είναι υπεύθυνος για προγραμματισμό και Ι.Τ) θα μαζεύεις κουπόνια/πόντους/vouchers(τα έχω κόψει εγώ η ίδια η ΚΑΕ και τα μοίρασα ,απλά χαρτάκια ). Ένα Χ ποσό πόντων θα σου δίνει έκπτωση στους χορηγούς μου ή σε εμένα σε μπουτίκ εισιτήρια κλπ . Δες αυτό σε ένα χρόνο πως θα πάει . Μάζεψες 1000 ΠΑΟΚτσακια πχ και 20 χορηγούς . Ε τραβά τώρα και σε ένα χρηματοπιστωτικό ίδρυμα και με στοιχεία δείξε του ότι το χρόνο 1000 άνθρωποι και 20 επιχειρήσεις κινούν χρήμα τόσο (από κουπόνια που ξες τι έχεις κόψει ) λόγω εμου . Θέλετε κύριοι να συνεργαστούμε ; Αν ναι βγάλτε μου φυσικές κάρτες και χορηγείστε με επι των συναλλαγών . Παίρνω τώρα 10/20€ το χρόνο από 1000 ΠΑΟΚΤΣΑΚΙΑ , παίρνω και από το ίδρυμα ένα καπέλο επιτοκίου .
Που θέλω να καταλήξω . Ένας είμαι , με δουλειά παράλληλα και οργανώνω στο κεφάλι μου ιδέες για την ΚΑΕ . Όπως είπε ο Μπάρκα που τον είπα σουρμε πριν , μπορεί να είναι και 4-5 εκεί μέσα . Δεν υπάρχει ένας να μπει σε διαδικασία τέτοιας σκέψης ;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Τελευταία επεξεργασία από chri5ti9 και Σάβ 28 Μάιος 2022, 09:15, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
Λαρυγγια στα τσιμεντα και ψυχη στα καγκελα
Άβαταρ μέλους
chri5ti9
 
Δημοσιεύσεις: 2335
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 17:11
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό chri5ti9 » Σάβ 28 Μάιος 2022, 09:10

KΆι κάτι τελευταίο για να μην κουράζω . Βρες 5 ΠΑΟΚΤΣΑΚΙΑ με πτυχίο και δώσε τους το βασικό μισθό . Ένας για social (αν δεν υπάρχει ) ένας για προγραμματισμό/ΙΤ . Ένας για μάρκετινγκ και δημόσιες σχέσεις . 32.000€ το χρόνο μεικτά είναι . Θα σου δουλέψουν τα δέοντα και πρωτίστως θα σου βρουν και εκείνοι κόσμο . Γιατί άλλο είναι να μου λέει ο φιλαράκος μου που δουλεύει στην ΚΑΕ άντε ρε μαλακα Χρήστο , πάμε παλατάκι να δούμε το ματσάκι ; Και στο ημίχρονο να μου δίνει μια εταιρεία δωρεάν διαφημιστικό αναψυκτικό ή φαγητό ( χορηγός που θέλει προβολή ) και άλλο απλά να μπω να ψάξω ποτε παίζω μπάσκετ . Χμ Σάββατο 17:00 . Δε γαμεις κακιά μέρα στη δουλειά σήμερα .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Λαρυγγια στα τσιμεντα και ψυχη στα καγκελα
Άβαταρ μέλους
chri5ti9
 
Δημοσιεύσεις: 2335
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 17:11
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 28 Μάιος 2022, 09:56

Ιασονα δε λεω πως γινεται προσπαθεια αποδομησης του Χατζοπουλου λεω μηπως εμαθε κατι (απο γνωστους κλπ) που εμεις δε ξερουμε. Οπως εχω ξαναπει το χερι μου στη φωτια δε τον βαζω για κανενα εφοσον εμπλεκονται χρηματα μιας και το χω βιωσει απο πρωτο χερι.
Σχετικα με το "ξεκαθαρα" και τους ισολογισμους το να σου πει καποιος τι και που χρωσταει η ΚΑΕ αναλυτικά εχει νοημα μονο εαν τον εμπιστευεσαι. Αν οχι οτι και να σου πει δεν εχει σημασια.
Αν σου πει πχ ο Κουλης(Τσιπρας κλπ) τι και που χρωσταμε κι οτι σε 2 χρονια θα ερθει η αναπτυξη θα τον πιστεψεις? Εχει νοημα να σου πει αν χρωστας 1 η 3 δις απ τη στιγμη που δεν τον εμπιστευεσαι?
Για τους χορηγους που λετε περα απ το οτι πρεπει να βρεθουν, να θελουν να βαλουν τα ωραια τους λεφτα σε μια ομαδα που δεν προσελκυει κοσμο θα πρεπει να βρουν και θεση προβολης στο παλατακι, να ξοδευτουν χρηματα γι αυτο(με 1500 ευρω χορηγια δεν βγαινεις) να απασχολησεις κοσμο.
Δε νομιζω οτι ολα αυτα δε τα εχουν σκεφτει και προσπαθησει απλα δεν αξιζει ταμειακα.

chri5 νομιζω εχουν ξαναγινει αυτα που λες με χορηγους κι εκπτωσεις αλλα δεν περπατησε. . Θυμαμαι για εκπτωση σε καταστημα οπτικων. Δε θυμαμαι αν ηταν η ΚΑΕ η η ΠΑΕ προ Σαββιδη


ΥΓ Κανε ενα λογαριασμο στο pmania κυρ Θαναση. Δε μ αρεσει να περναω για δικηγορος αλλωνων. Μπορει αυτα που συμπεραίνει το φτωχο μου το μυαλο να ναι τερμα λαθος.
Πλακα πλακα 20 χρονια πριν το χε κανει ο προεδρος μιας πολυ μεγαλης εταιρειας αυτοκινητων σ αντιστοιχο forum που εγραφα.
Τελευταία επεξεργασία από kataramenos5 και Σάβ 28 Μάιος 2022, 15:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26717
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Mutasevic » Σάβ 28 Μάιος 2022, 15:42

chri5ti9 έγραψε:Αυτό ακριβώς , Ιάσωνα . Άλλαξαν οι καιροί ,πλέον ο κόσμος δεν θέλει να δώσει σε κάποιον που ζητά ελεημοσύνη . Μπορείς όμως τεχνιέντως να του πάρεις τα χρήματα με την ψευδαίσθηση ότι του προσφέρεις κάτι . Στο τελευταίο μου mail στην ΚΑΕ έγραψα για ένα σύστημα κάρτας . Στην αρχή δεν έχεις τπτ και κανέναν . Πολυ ωραία , δημιουργείς έναν θεσμό ας τον πούμε Bizim PAOK . Και λες με 10€/20€ το χρόνο συνδρομή σε εμένα,στα παρακάτω καταστήματα που είναι οι χορηγοί μου ,ψώνισε και με την επίδειξη της εικονικής κάρτας (nft η κάθε κάρτα με μοναδικό σειριακό ,που έχω δημιουργήσει εγώ σαν ΚΑΕ ,από τον υπάλληλο του marketing και τον υπάλληλο που θα είναι υπεύθυνος για προγραμματισμό και Ι.Τ) θα μαζεύεις κουπόνια/πόντους/vouchers(τα έχω κόψει εγώ η ίδια η ΚΑΕ και τα μοίρασα ,απλά χαρτάκια ). Ένα Χ ποσό πόντων θα σου δίνει έκπτωση στους χορηγούς μου ή σε εμένα σε μπουτίκ εισιτήρια κλπ . Δες αυτό σε ένα χρόνο πως θα πάει . Μάζεψες 1000 ΠΑΟΚτσακια πχ και 20 χορηγούς . Ε τραβά τώρα και σε ένα χρηματοπιστωτικό ίδρυμα και με στοιχεία δείξε του ότι το χρόνο 1000 άνθρωποι και 20 επιχειρήσεις κινούν χρήμα τόσο (από κουπόνια που ξες τι έχεις κόψει ) λόγω εμου . Θέλετε κύριοι να συνεργαστούμε ; Αν ναι βγάλτε μου φυσικές κάρτες και χορηγείστε με επι των συναλλαγών . Παίρνω τώρα 10/20€ το χρόνο από 1000 ΠΑΟΚΤΣΑΚΙΑ , παίρνω και από το ίδρυμα ένα καπέλο επιτοκίου .
Που θέλω να καταλήξω . Ένας είμαι , με δουλειά παράλληλα και οργανώνω στο κεφάλι μου ιδέες για την ΚΑΕ . Όπως είπε ο Μπάρκα που τον είπα σουρμε πριν , μπορεί να είναι και 4-5 εκεί μέσα . Δεν υπάρχει ένας να μπει σε διαδικασία τέτοιας σκέψης ;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Επαναλαμβάνω μιλά τον στό φβ είναι πιο άμεσο, τα εμαιλ γμστα δεξερουμε αν τα βλέπουνε επισης ζηταω την άδεια σου να τις μεταφερω εγώ τις ιδέες σου .οσο γιαυτό με την ελεημοσύνη που λέτε ρε παιδιά ως μέλος του οργανισμού ΠΑΟΚ το νιώθω ότι οφειλω να προσφέρω ειναι ηθική μου υποχρέωση νιωθω εθνικότητα ΠΑΟΚ κ οχι ελληνας εδώ κ πολλά χρόνια
Απλά πρέπει δυστυχώς να ορίζεται κάπως ο τρόπος της προσφοράς σε πλαίσια νομιμότητας κτλ γιατί ζουμε σαυτο το γαμω κράτος

Στάλθηκε από το SM-A202F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
KILLED BY DEATH
Άβαταρ μέλους
Mutasevic
 
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 20:15
Τοποθεσία: πλανητης Καξξον Γαλαξιας ΠΑΟΚ

Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό chri5ti9 » Σάβ 28 Μάιος 2022, 15:48

Μόλις σχολίασα στο φβ της ΚΑΕ το ποστ με την γενική συνέλευση. Είμαι το τελευταίος σχόλιο όνομα Χρήστος . Πρόσθεσε με στο φβ να συνεννοηθούμε εκεί αμεσα


Sent from my iPhone using Tapatalk
Λαρυγγια στα τσιμεντα και ψυχη στα καγκελα
Άβαταρ μέλους
chri5ti9
 
Δημοσιεύσεις: 2335
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 17:11
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Mutasevic » Σάβ 28 Μάιος 2022, 16:08

Πολύ καλά έκανες σε βρήκα κιολας

Στάλθηκε από το SM-A202F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
KILLED BY DEATH
Άβαταρ μέλους
Mutasevic
 
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 20:15
Τοποθεσία: πλανητης Καξξον Γαλαξιας ΠΑΟΚ

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 29 Μάιος 2022, 14:34

ούτε ξέρω κάτι, ούτε υπονοώ κατι. Σϊγουρα πάντως φαίνεται λογικό να βάλει κάποιος Φϊλιπππος Κώτσης (ποιός?) λεφτά στο Περιστέρι και να κάνει μπάτζετ 800 και ο Χατζόπουλος με μια γνωστή εταιρεία στη Θεσσαλονίκη να μην μπορεί να τρέξει τον ΠΑΟΚ με μπάτζετ 400 και χρέη 1.8 (είναι 1.8 τελικά?). Και με απο πίσω την ομπρέλα σαββίδη (και μη μου πείτε οτι δεν υπάρχει στο έσχατο σημείο μια ομπρέλα που λέγεται σαββίδης). Δλδ. για να κάνουμε μια ομάδα στο μπάσκετ σε λογικά πλαίσια, να ονειερευόμαστε κανα final4 στο τσουλου, ποιός πρέπει να αγοράσει τον ΠΑΟΚ, ο Κοπελούζος? Και για να μπεις 8αδα στην Ευρωλίγκα ο Μαρκ Κιούμπαν?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10604
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 29 Μάιος 2022, 15:12

6.5 δεν είπαν πέρσι?Από πού προκύπτει το 1.8?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26717
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Мир » Κυρ 29 Μάιος 2022, 15:54

6.5εκ ειχε ακουστει οταν ανελαβε ο Χατζο και περιλάμβανε τα λεφτα που δάνεισε ο Ιβαν.

Αν δεν κανω λάθος, 1,8εκ ηταν χρεη στο δημοσιο, 1εκ σε προμηθευτες και 1εκ σε πρωην παικτες.
Τα υπολοιπα δανεια και διευκολυνσεις Ιβαν που ισως μετοχοποιουσε ή μη απαιτητη ως χρεη.

Μετα την ΑΜΚ και τις προηγουμενες 2-3 χρησεις ειχα την εντύπωση οτι σβηστικαν τα χρεη σε παικτες και περσυ κλεισαμε τα χρεη σε προμυθευτες/πιστωτες (πλην Ιβαν).

Ελπιζουμε/υποθετουμε οτι υπαρχουν διακανονισμενα χρεη στο δημοσιο για 3 χρονια κοντα στα 600χιλ το χρονο, τα οποια οταν αποπληρωθουν θα μπορουμε να εχουμε ως επιπλεον μπατζετ.

Κώδικας: Επιλογή όλων
 Μόνο ο λαός του ΠΑΟΚ μπορεί να σώσει αυτή την ομάδα. Στην πρόθεση μας είναι να ανοίξουμε μια αύξηση μετοχικού κεφαλαίου, όπου θα μπορέσει ο κόσμος να μπει και με ότι μπορεί ο καθένας, αρκεί να μαζευτεί μεγάλη μάζα. Εκεί είναι που θα μπορέσουμε έστω πολλοί άνθρωποι με λίγα λεφτά ο καθένας να μπορέσει να στηριχθεί αυτή η προσπάθεια και να μπορέσουμε να μειώσουμε τα χρέη. Το να τα μηδενίσουμε όλα τα χρέη με μια αύξηση, είναι ουτοπικό και πολύ ρομαντικό. Τα χρέη είναι εκατομμύρια ευρώ, είναι πάνω από 3.000.000 ευρώ, τουλάχιστον μαζί με τα δάνεια του κ. Σαββίδη είναι πάνω από 6.000.000 με 6.500.000 ευρώ!


https://www.gazzetta.gr/basketball/basket-league/article/1522037/hatzopoylos-pano-apo-6000000-ta-hrei-tis-kae-paok
Καλοκαιρι 2020
Άβαταρ μέλους
Мир
 
Δημοσιεύσεις: 6364
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2014, 23:44
Τοποθεσία: London

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες