Θανάσης Χατζόπουλος

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 26 Μάιος 2022, 15:34

20.000Χ30=600.000
ποσοι μετειχαν στην ΑΜΚ?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26758
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Мир » Πέμ 26 Μάιος 2022, 21:37

Θα τα σκάσουμε πάλι αρκετα πανω απο 30€, αλλά τουλάχιστον φέτος να γίνουν πιο προσεγμενες επιλογες στο ροστερ.

Στην τελικη καλυτερα να δωθεί βαρυτητα να σβησουμε τα χρεη στο δημοσιο (1.8εκ νομιζω) παρα να κανουμε μπατζετ και να μην βγαινουμε ουτε πλεη οφ.
Αν μπορεσουμε να τα σβησουμε σε 2 χρονια θα ηταν το ιδανικο ωστε μετα να γινει σοβαρη δουλεια και να μην πληρωνουμε αλλα γαμησιατικα.
Άβαταρ μέλους
Мир
 
Δημοσιεύσεις: 6408
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2014, 23:44
Τοποθεσία: London

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό GINOLA » Πέμ 26 Μάιος 2022, 21:50

Χατζό επειδή τα διαβάζεις όλα.

Αλάνι είσαι και ένας από εμάς.


Σε αυτή τη φάση όμως σε παρακαλώ μιλά ανοιχτά με νούμερα. ΠΟΣΑ ΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΞΟΔΑ ΣΤΑ ΧΡΕΗ.

20 χρόνια ακούμε σε 3 χρόνια ξεχρεωνουμε
GINOLA
 
Δημοσιεύσεις: 1005
Εγγραφή: Τρί 29 Δεκ 2020, 15:21

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Mutasevic » Πέμ 26 Μάιος 2022, 22:51

Πρέπει να βρεθεί πατέντα η τρόπος να μπαίνουν συνέχεια στα ταμεία του μπάσκετ λεφτά έστω κ λίγα λίγα αλλά σταθερά, ας βαλουν στην μπουτίκ της παε στο κέντρο εισιτήρια κ καλά η κουπόνια κτλ για το μπάσκετ τρόπος θα υπάρχει, δε ξέρω αν υπάρχει κωλυμα στο νομικό πλαίσιο του να καταθέτουμε στον λογαριασμό της καε λεφτά οι μικρομετοχοι

Στάλθηκε από το SM-A202F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
KILLED BY DEATH
Άβαταρ μέλους
Mutasevic
 
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 20:15
Τοποθεσία: πλανητης Καξξον Γαλαξιας ΠΑΟΚ

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Mutasevic » Πέμ 26 Μάιος 2022, 23:06

Την τετάρτη 1 Ιουλίου έχει συνέντευξη τύπου η καε θα μας πει ότι πρέπει να μας πει

Στάλθηκε από το SM-A202F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
KILLED BY DEATH
Άβαταρ μέλους
Mutasevic
 
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 20:15
Τοποθεσία: πλανητης Καξξον Γαλαξιας ΠΑΟΚ

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 26 Μάιος 2022, 23:17

obanebane έγραψε:Εγώ πιστεύω ότι βγάζει εκνευρισμό και κούραση.
Έχω απογοητευτεί λίγο,δεν θέλω να επεκταθώ.
Το μόνο που θα ήθελα να μάθω είναι να μας πει ,πόσα ακριβώς είναι τα εναπομείναντα χρέη και πόσος χρόνος θα απαιτηθεί για να καθαρίσει η ομάδα.
Να βγει ένας άνθρωπος μετά από 1,2,5, χρόνια και να μας πει ο ΠΑΟΚ δεν χρωστάει ούτε ευρώ,καημό το έχω.
Είναι πολύ ψυχοφθόρο όλο αυτό.
Δεν λέω να πάει ένα πρωί στην εφορία, όπως ο Ιβάν και να σκάσει 11 χαρτιά.
Ένα γαμημένο χρονοδιάγραμμα αποπληρωμής των χρεών,θέλω να ακούσω.


Και εκείνος έχει απογοητευτεί. Αν κουραστήκαμε εμείς, φαντάσου πόσο κουράστηκε εκείνος... Από την πρώτη μέρα ζητάει βοήθεια και παίρνει τʼαρχίδια μου.

Χρονοδιάγραμμα αποπληρωμής χρεών χωρίς σταθερή ροή εσόδων, δεν γίνεται. Και με χαμηλότερο prize money από το πρωτάθλημα φέτος (λόγω θέσης) και με 0€ έσοδα από την Ευρώπη, πρέπει να βγουν μπροστά τα μεγάλα πορτοφόλια και να βοηθήσουν έστω με 10€ τα μικρά πορτοφόλια. Οπωσδήποτε. Όποιος αγαπάει τον ΠΑΟΚ.






Mutasevic έγραψε:Εγω προτείνω όλοι οι μέτοχοι να βαλουμε από 20 30ε μεστο καλοκαιρι στον λογαριασμό της καε, δε θυμάμαι πόσοι βάλαμε φράγκα στην αμκ αλλά καμία 20000 άτομα δεν ήμασταν? Το μπάσκετ μονο με τη στήριξη του κόσμου μπορεί να πάει μπροστά ,στήριξη οικονομική και ηθική με την παρουσία μας στο γήπεδο


Πόσο;! 20.000;;;;
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

9000κάτι άνθρωποι βάλαμε λεφτά.

Πρέπει να ξαναβάλουμε εμείς, και άλλοι δέκα χιλιάδες ακόμα, από 10€ έστω.


Και αυτό που γράφεται παραπάνω είναι πολύ σωστό. Δεν έχεις λεφτά όταν θα γίνει η ΑΜΚ; Πάρε εισιτήριο μέσα στη χρονιά, πάρε τίποτα από μπουτίκ (πχ ένα δώρο στο ανήψι σου που έτσι κι αλλιώς θα έπαιρνες). Δεν έχει μόνο φανέλες μπάσκετ η μπουτίκ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47049
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Mutasevic » Πέμ 26 Μάιος 2022, 23:41

Εγω νομιζα πιάσαμε τους 20000 επί Μπανε βαλαμε κανα 4000 ατομα που ειχε κάνει κάτι παρόμοιο
Πάντως μεγάλο πράμα το να ρωτάς κάτι τον πρόεδρο της καε ΠΑΟΚ κ να σε απαντάει μπαμ μπαμ ,μεγάλη αμεσοτητα

Στάλθηκε από το SM-A202F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
KILLED BY DEATH
Άβαταρ μέλους
Mutasevic
 
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 20:15
Τοποθεσία: πλανητης Καξξον Γαλαξιας ΠΑΟΚ

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Παρ 27 Μάιος 2022, 07:32

Ένα από τα κομμάτια που χωρούν πολύ βελτίωση νομίζω πως είναι το χορηγικό στον ΠΑΟΚ σε όλα τα τμήματα.
Πρέπει να απευθυνθούμε σε μικρομεσαίους επιχειρηματίες της Θεσσαλονίκης ζητώντας χορηγίες των 1000 1500 ευρώ και να φροντίσουμε να πάρουν την προβολή που τους αξίζει. Δεν μπορώ να πιστέψω πως δεν υπάρχουν 200 επιχειρήσεις παοκτσηδων που θα έδιναν ένα τέτοιο ποσό με αντάλλαγμα την πραγματική προβολή τους μέσα από την ομάδα. Συνεργεία αυτοκινήτων, μηχανουργείο, βαφεία, ηλεκτρολόγεια, μεγάλα καταστήματα, αντιπροσωπεία κάθε είδους, βιοτεχνίες, καφετέριες, εστιατόρια, οτιδήποτε σε επιχειρήσεις μικρομεσαίου μεγέθους.
Να φροντίσουμε όμως να τους προβάλουμε πραγματικά, να κάνουμε έναν πυρήνα μικρών επιχειρησεων που να συμμετέχει στην χρηματοδότηση της ομάδας κάθε χρόνο. Αν μπορεί κάποιος να το κάνει αυτός είναι ο Χατζόπουλος, και ως επιχειρηματίας και ως κύρος, και κυρίως ως άφθαρτος πρόεδρος.

Προσωπικά διαφωνώ με το να ζητάμε λεφτά σε στυλ ελεημοσύνης όπως αναφέρουν οι φίλοι παραπάνω. Θα κουράσει τον κόσμο αυτό. Λεφτά μόνο σε ΑΜΚ, όπως γίνεται ήδη. Ίσως θα έπρεπε απευθυνθούμε σε μία εξειδικευμενη εταιρεία μάρκετινγκ να κάνει μία μελέτη για το πως θα μπορούσε η ΚΑΕ να γίνει πιο θελκτικη σε πελάτες (χορηγοί φίλαθλοι οπαδοί). Πολλές επιχειρήσεις έχουν σωθεί εφαρμόζοντας τέτοιες μελέτες.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2541
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 27 Μάιος 2022, 08:02

δλδ. πού έχει γίνει αυτό, σε ποιά ομάδα να δίνουν οι οπαδοί για τα χρέη μιας ομάδας (ο Αγγελόπουλος γιατί δε δίνει για τα χρέη της ΑΕΚ, δεν είναι ΑΕΚ?)? δλδ. αν για παραάδειγμα το 1.8 στο δημόσιο (ας πούμε οτι μένουν μόνο αυτά...) δημιούργησε το 80% ο Δρόσος, γιατί να πληρώσω εγώ τα γαμησιάτικα του λαμόγιου? από πού προκύπτει αυτό?

πέρυσι μπήκε ένα εκατομμύριο στην ΚΑΕ. Ποιά άλλη ΚΑΕ είχε τέτοιο έσοδο? Για ρωτήστε και τον συμπολίτη πόσα μάζεψε από την ΑΜΚ. Κάποτε λέγαμε (πρώτος ΕΓΩ!) για τον Μπάνε γιατί έκανε μπάτζετ 800+ όταν βγήκε από το 44. Φέτος πόσα κάναμε? Και ποιός το επιβάλλει αυτό το μπάτζετ τελικά? Εγώ ή αυτοί που διοικούν (άρα και αυτοί είναι οι μόνοι υπεύθυνοι)?

Είμαστε μαζί με τον Χατζόπουλο και το αποδείξαμε με την ΑΜΚ. Με τον Χατζόπουλο και τον κάθε αγνό Χατζόπουλο. Αλλά τα πράγματα θα είναι ξεκάθαρα. Τα λεφτά του κόσμου θα ξέρουμε πού πάνε: στα χρέη? στον Μάντζαρη? στις αλλαγές ξένων? στην ευρώπη για να πηγαίνουμε μέχρι τους 16?

εάν ένας σοβαρός επιχειρηματίας όπως ο πρόεδρος της ΚΑΕ ΠΑΟΚ θεωρεί οτι το μόνο έσοδο είναι να βάλει ΠΑΛΙ ο κόσμος στην ΑΜΚ, τότε δεν υπάρχει ελπίδα.

PS: τί καθαρά έσοδα έχει το χρόνο η (μπροστά) μπουτίκ της ΠΑΕ ΠΑΟΚ δλδ. για να μπορούμε να υπολογίσουμε εμείς σε ένα σοβαρό ποσό στην μπουτίκ της ΚΑΕ?
PS2: η λέξη "χορηγίες" λέει κάτι σε κάποιον? Και αν δεν υπάρχουν λεφτά στις εταιρείες για χορηγίες, γιατί να υπάρχουν έστω και 10 ευρώ από τον Θανάση από τον Εύοσμο που έχει να πληρώσει τσιγάρα καφέ ρήτρα αναπροσαρμογής φπα και ενφια?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Παρ 27 Μάιος 2022, 09:01

Πιστεύω πως όλα αυτά θα τα απαντήσει ο Χατζόπουλος στη συνέντευξη τύπου. Για μένα ο Χατζόπουλος είναι ευλογία για το μπασκετ του ΠΑΟΚ, και τα λάθη που ενδεχομένως κάνει είναι λάθη αθώα και επομένως αποδεκτά.

Νομίζω πως φέτος χάσαμε λίγο την πυξίδα μας. Δύο πράγματα που θα πρέπει να έχει σαν αρχή η ομάδα στην κατάσταση που βρίσκεται είναι να τηρεί τους οικονομικούς και αγωνιστικούς στόχους και να προχωράει βήμα βήμα. Όταν λέω αγωνιστικούς δεν μιλάμε για θέση στη βαθμολογία αλλά πρέπει να υπάρχει συνέπεια σε σχέση με το τι μπάσκετ θέλουμε να παίξουμε. Θες να παίξεις run and gun? Όλοι οι πλειμεκερ ήταν λάθος όπως και οι Λοβ και Χριστοδούλου. Γιατί όμως έγινε αυτό το λάθος? Δεν με νοιάζει να μου πουν ποιος φταίει με νοιάζει να γνωρίζουν αυτοί που παιρνουν τις αποφάσεις τι λάθος έγινε και να μην ξαναγίνει. Λέμε απέτυχε η χημεία της ομάδας και είχαμε προβλήματα με χαρακτήρες παικτών? Το ίδιο.
Το χορηγικό και η εκμετάλλευση εσόδων της ΚΑΕ (μπουτίκ, κατάστημα εντός γηπέδου κλπ, εκμετάλλευση εικόνας και πιστότητας οπαδών) είναι τεράστιο θέμα που πρέπει να βελτιωθεί.

Στη συνέντευξη τύπου θα ήθελα να ακούσω ποσά. Χρωστάμε τόσα στο ΙΚΑ και είναι έτσι ρυθμισμένα, τόσα στην εφορία και σε τόσες δόσεις, τόσα στον Σαββίδη, και αν υπάρχει χρέος αλλού. Θα ήθελα επίσης μία αποτίμηση της επιλογής να παίξουμε Ευρώπη οικονομική. Πόσο μας κοστίζει οικονομικά τι έσοδα έχουμε από τηλεοπτικά και εισιτήρια και αν βοηθάει στο να βρίσκουμε χορηγούς. Θα ήθελα δηλαδή πέρα από τα γνωστά που θα ειπωθούν να ακούσουμε και κάτι που να μας εξηγήσει το πως δουλεύει το κλαμπ γενικότερα.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2541
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό obanebane » Παρ 27 Μάιος 2022, 10:27

palok έγραψε:δλδ. πού έχει γίνει αυτό, σε ποιά ομάδα να δίνουν οι οπαδοί για τα χρέη μιας ομάδας (ο Αγγελόπουλος γιατί δε δίνει για τα χρέη της ΑΕΚ, δεν είναι ΑΕΚ?)? δλδ. αν για παραάδειγμα το 1.8 στο δημόσιο (ας πούμε οτι μένουν μόνο αυτά...) δημιούργησε το 80% ο Δρόσος, γιατί να πληρώσω εγώ τα γαμησιάτικα του λαμόγιου? από πού προκύπτει αυτό?

πέρυσι μπήκε ένα εκατομμύριο στην ΚΑΕ. Ποιά άλλη ΚΑΕ είχε τέτοιο έσοδο? Για ρωτήστε και τον συμπολίτη πόσα μάζεψε από την ΑΜΚ. Κάποτε λέγαμε (πρώτος ΕΓΩ!) για τον Μπάνε γιατί έκανε μπάτζετ 800+ όταν βγήκε από το 44. Φέτος πόσα κάναμε? Και ποιός το επιβάλλει αυτό το μπάτζετ τελικά? Εγώ ή αυτοί που διοικούν (άρα και αυτοί είναι οι μόνοι υπεύθυνοι)?

Είμαστε μαζί με τον Χατζόπουλο και το αποδείξαμε με την ΑΜΚ. Με τον Χατζόπουλο και τον κάθε αγνό Χατζόπουλο. Αλλά τα πράγματα θα είναι ξεκάθαρα. Τα λεφτά του κόσμου θα ξέρουμε πού πάνε: στα χρέη? στον Μάντζαρη? στις αλλαγές ξένων? στην ευρώπη για να πηγαίνουμε μέχρι τους 16?

εάν ένας σοβαρός επιχειρηματίας όπως ο πρόεδρος της ΚΑΕ ΠΑΟΚ θεωρεί οτι το μόνο έσοδο είναι να βάλει ΠΑΛΙ ο κόσμος στην ΑΜΚ, τότε δεν υπάρχει ελπίδα.

PS: τί καθαρά έσοδα έχει το χρόνο η (μπροστά) μπουτίκ της ΠΑΕ ΠΑΟΚ δλδ. για να μπορούμε να υπολογίσουμε εμείς σε ένα σοβαρό ποσό στην μπουτίκ της ΚΑΕ?
PS2: η λέξη "χορηγίες" λέει κάτι σε κάποιον? Και αν δεν υπάρχουν λεφτά στις εταιρείες για χορηγίες, γιατί να υπάρχουν έστω και 10 ευρώ από τον Θανάση από τον Εύοσμο που έχει να πληρώσει τσιγάρα καφέ ρήτρα αναπροσαρμογής φπα και ενφια?





Έτσι ακριβώς,συμφωνώ σε όλα.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Παρ 27 Μάιος 2022, 11:47

Προσωπικά αν δεν πουν ξεκάθαρα πράγματα ούτε φράγκο ξανά στην ΚΑΕ. Κομμένο και το διαρκείας, εισιτήριο όταν και αν πηγαίνω
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5567
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 27 Μάιος 2022, 20:14

Ωραία και νηφάλια τα λέμε εδώ και αναγνωρίζουμε ότι προτεραιότητα είναι η αποπληρωμή χρεών.

Μέσα στη χρονιά, γιατί τόσο κράξιμο;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47049
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 27 Μάιος 2022, 20:48

Palok επειδη το λες συνεχεια και βλεπω μια πικρα ξερω γω σε τι ΔΕΝ ηταν ξεκαθαρος ο Χατζοπουλος?Περσι δεν τα πε αναλυτικα? Δε καταλαβαινω.. Ξερεις κατι που δεν ξερουμε?
Εχεις την αισθηση οτι γινονται τα ιδια με πριν?
Κι αντε σου ειπε ενα χ ποσο τι θα πει αυτο? Εδω μαγειρευονται ισολογισμοι απο τεραστιες εταιριες θα ξερεις αν ειναι αληθεια?Αν δε τον εμπιστευσαι θα πιστεψεις τα νουμερα που θα σου πει ?

Οσο για την ενισχυση ο καθενας κανει κουμαντο στη τσεπη του
αλλα δε μπορω ν ακουω οτι ολοι οι ΠΑΟΚτσηδες ειναι φτωχολογια που κλαιει το δεκαρικο σε μια πολη του εκατομμυριου. Αν περναγες Μαρσειγ χαλαρα 30000 νοματαιοι βαζαν ενα 200ρι να πανε στο Ροτερνταμ.Το θεμα ειναι οτι ο κοσμος δεν ενδιαφερεται για το μπασκετ γιατι δεν εχει τιτλους και διακρισεις πλεον.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26758
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 27 Μάιος 2022, 22:07

Μην μπλέκετε το ποδόσφαιρο με το μπάσκετ και τα λεφτά με το οπαδιλίκι, κύριε.

Ξέρετε τι είναι 10€ το χρόνο;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47049
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες