Θανάσης Χατζόπουλος

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό nunies4 » Κυρ 23 Ιαν 2022, 13:25

Είναι όμως μέσα στα 5-6. Εγώ συμφωνώ
Και σίγουρα δεν είναι για την εικόνα που βλέπουμε.
Άβαταρ μέλους
nunies4
 
Δημοσιεύσεις: 11677
Εγγραφή: Τρί 20 Ιούλ 2021, 08:06

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό freemind » Δευτ 24 Ιαν 2022, 11:11

νομίζω πλέον όλοι συμφωνούν

λύση συμβολαίου οπωσδήποτε

εγώ που πάντα είμαι υπέρ του να μένουν οι προπονητές, φέτος έχω αγανακτήσει
Άβαταρ μέλους
freemind
 
Δημοσιεύσεις: 537
Εγγραφή: Τετ 17 Σεπ 2008, 08:30

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Σάβ 05 Φεβ 2022, 20:55

Χατζοπουλε ξυπνα και φέρε πίσω Σουλη
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 06 Φεβ 2022, 12:50

Προεδρε πρεπει να παρεις εξηγησεις απο προπονητη και παικτες. Κι υστερα μιλα στον κοσμο. Δε γινεται να συνεχιζει αυτη η κατασταση, αυτη η θλιβερη εικονα και να μην ακούγεται τιποτα. Κουραστηκαμε κι εμεις πλεον.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26522
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Geor1926 » Κυρ 06 Φεβ 2022, 13:06

Πόσο είναι το μπάτζετ του Προμηθέα και πόσο του ΠΑΟΚ;Τι το παράλογο έγινε χθες;Με 75% πιθανότητες για ήττα...
Ποιο 3ο καλύτερο ρόστερ ρε παιδιά,ειμαστε με τα καλά μας;Ο στόχος,κάθε σεζόν,είναι να σωθούμε χωρίς να μπούμε σε περιπέτειες.Ευτυχώς που υπάρχει και η γριά.
41926
Άβαταρ μέλους
Geor1926
 
Δημοσιεύσεις: 548
Εγγραφή: Τετ 22 Σεπ 2021, 11:23

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 06 Φεβ 2022, 14:01

το 60 ποντους παθητικο στο ημιχρονο ειναι φυσιολογικο?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26522
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Geor1926 » Κυρ 06 Φεβ 2022, 14:13

Ο αποκλεισμος ηταν λογικός.Όσο για τους 60 πόντους συμβαίνει καμια φορά,ενα κακό ημίχρονο.
41926
Άβαταρ μέλους
Geor1926
 
Δημοσιεύσεις: 548
Εγγραφή: Τετ 22 Σεπ 2021, 11:23

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 06 Φεβ 2022, 14:18

Ολα καλα και φυσιολογικα λοιπον. Σορυ δε θα παρω.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26522
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 07 Φεβ 2022, 09:18

o προμηθέας παιδιά έχει 17 εκατομμύρια μπάτζετ, ο δέ απόλλωνας που σε κέρδιζε και αυτός με 20 στο ημίχρονο με Τσιακμά και Ζούμπο περίπου στα 10 ( ο Ζούμπος εκλειισε το καλοκαίρι με 100 χιλιάρικα το μήνα- τον πήρε λέει μέσα σπό τα χέρια των κλίπερς που θέλανε το στηλ της Pre-season). Και η Στρασμπούργκ λέει 800, περίπου 20 φορές πάνω από cska. ΕΠίσης ο ΠΑΟΚ στη μπάλα δεν έχει 45 και οι άλλοι 5, είναι η φανέλα που κερδίζει.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10570
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό freemind » Δευτ 07 Φεβ 2022, 10:54

Geor1926 έγραψε:Πόσο είναι το μπάτζετ του Προμηθέα και πόσο του ΠΑΟΚ;Τι το παράλογο έγινε χθες;Με 75% πιθανότητες για ήττα...
Ποιο 3ο καλύτερο ρόστερ ρε παιδιά,ειμαστε με τα καλά μας;Ο στόχος,κάθε σεζόν,είναι να σωθούμε χωρίς να μπούμε σε περιπέτειες.Ευτυχώς που υπάρχει και η γριά.


Δεν είναι θέμα αν έγινε κάτι παράλογο (που να τρως 60 σε ένα ημίχρονο είναι),
το θέμα είναι ότι η ομάδα φαίνεται όλη την χρονιά εντελώς αδούλευτή σε άμυνα και επίθεση

ότι βάζουμε τα βάζουμε κυρίως λόγο καλών ατομικών προσπαθειών και της ποιότητας κάποιων παικτών
δες ξανά το ματς χθες και δες τι ωραίες φάσεις βγάζει ο Προμηθέας
πόσο δουλεμένη ομάδα και μάλιστα με καινούριο προπονητή όχι με προπονητή 2 χρόνια

ακόμα και στην άμυνα χάνονται μεταξύ τους
θα ήθελα πραγματικά να έβλεπα 1-2 προπονήσεις να δω τι τους δείχνει; netflix?
Άβαταρ μέλους
freemind
 
Δημοσιεύσεις: 537
Εγγραφή: Τετ 17 Σεπ 2008, 08:30

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Мир » Δευτ 07 Φεβ 2022, 11:27

palok έγραψε:o προμηθέας παιδιά έχει 17 εκατομμύρια μπάτζετ, ο δέ απόλλωνας που σε κέρδιζε και αυτός με 20 στο ημίχρονο με Τσιακμά και Ζούμπο περίπου στα 10 ( ο Ζούμπος εκλειισε το καλοκαίρι με 100 χιλιάρικα το μήνα- τον πήρε λέει μέσα σπό τα χέρια των κλίπερς που θέλανε το στηλ της Pre-season). Και η Στρασμπούργκ λέει 800, περίπου 20 φορές πάνω από cska. ΕΠίσης ο ΠΑΟΚ στη μπάλα δεν έχει 45 και οι άλλοι 5, είναι η φανέλα που κερδίζει.

Μιλάς για αγωνιστικό μπατζετ τα 17 εκατομμύρια;

Επισης στη μπαλα η ομαδα δεν παιζει να εχει πανω απο 25εκ μπατζετ τα τελευταια 1-2 χρονια.
Άβαταρ μέλους
Мир
 
Δημοσιεύσεις: 6247
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2014, 23:44
Τοποθεσία: London

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό freemind » Δευτ 07 Φεβ 2022, 12:57

χαβαλέ κάνει ρε
Άβαταρ μέλους
freemind
 
Δημοσιεύσεις: 537
Εγγραφή: Τετ 17 Σεπ 2008, 08:30

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό fossa » Τετ 23 Φεβ 2022, 15:50

Ταφόπλακα και του μπάσκετ ο Αυγενάκης και η ΝΔ.
Σε χρονιές covid και μεγάλης φτώχειας δεν δίνουν αυτά που υποσχέθηκαν και τα μοιράζουν αλλού.
Με αυτές τις συνθήκες αν τελειώσει το φετινό πρωτάθλημα να δούμε πώς θα αρχίσει το επόμενο.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1870
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 23 Φεβ 2022, 16:11


Για τα μέτρα της κυβέρνησης κατά της βίας: «Είναι λίγο παράλογα κάποια πράγματα. Δεν μπορούμε να ελέγχουμε όλο τον κόσμο. Πάει να φύγει το βάρος από την αστυνομία και το κράτος. Θα συναντηθούμε και με τη δικηγόρο μας και κάποια πράγματα είναι παράλογα. Δεν μπορώ να ελέγχω χιλιάδες κόσμου. Ας λειτουργήσει το κράτος. Δεν έχω άδικο. Ας υπάρχουν οι σύνδεσμοι με άδεια. Ποιος από τους συνδέσμους θα έρθει εκεί; Το να γράφονται γενικότητες ειναι ωραία αλλά να μας πουν πως θα λειτουργήσουν. Δεν μπορώ να αναλάβω ευθύνες ενώ δεν μας αναλογούν. Έχουμε φάει πέσιμο παλαιότερα. Είχαν έρθει 40 Αρειανοί στο Παλατάκι. Φανταστείτε πως θα είναι αν οι λέσχες θα έρθουν στο γήπεδο. Έγινε χωρίς να υπάρχει λέσχη. Αν δηλαδή υπάρξει λέσχη δεν θα γίνει αυτό; Δεν μπορώ να αναλάβω τέτοια ευθύνη και να καταστρέψω τη ζωή μου επειδή κάποιοι θέλουν να σκοτώνονται στους δρόμους. Ζούμε όλοι με τον φόβο».

Για την αναγνώριση των λεσχών: «Δεν ξέρω τι να απαντήσω. Πρέπει να κάτσουμε να τα δούμε και να πάρουμε αποφάσεις. Πρέπει να δούμε και τη νομική πλευρά».

Για το στοίχημα: «Δεν πήρε δραχμή το μπάσκετ. Δεν ξέρουμε αν θα ζήσουμε μέχρι το τέλος της χρονιάς. Η πικρή αλήθεια αυτή είναι. Υποτίθεται θα παίρναμε χρήματα αλλά δεν θα πάρουμε φράγκο μέχρι το 2023. Δυστυχώς, δεν μπορούμε να ζήσουμε έτσι. Βασιστήκαμε σε αυτό το έσοδο όπως και άλλες ομάδες. Θα διαλυθεί το πρωτάθλημα, δεν θα μπορούν οι ομάδες να πληρώσουν. Τον προηγούμενο μήνα ήρθαμε τσίμα τσίμα. Έχω στεγνώσει, δεν αντέχω άλλο. Δεν είμαι Σαββίδης. Έχω περιορισμένες δυνατότητες. Ήταν σημαντικά αυτά τα χρήματα. Θα πάμε ένα μήνα, δυο μήνες όσο αντέξω. Θα βγω και θα πω στον κόσμο ότι είναι όλα πάνω από τις δυνάμεις μου. Χωρίς έσοδα, χωρίς εισιτήρια. Θα αποχωρήσει η ομάδα από το πρωτάθλημα. Δεν θα μπορούμε να πληρώσουμε τίποτα. Θα χαθούν οι ρυθμίσεις όλες. Παλέψαμε τα χρέη όσο μπορούμε. Αφού δεν έρχονται τα έσοδα, θα έχουμε προβλήματα. Πού θα βρεθούν τα χρήματα για να πληρωθεί το χρέος αν χαθούν οι ρυθμίσεις; Δεν μπορούμε να βρούμε τα βασικά να ζούμε. Αυτή είναι η πραγματικότητα. Είμαστε σε δύσκολη θέση. Μας τρώει το μεδούλι το παλιό χρέος. Μας έχουν γονατίσει».
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 23 Φεβ 2022, 16:18

Ονειρο ηταν και παει
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26522
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες