Θανάσης Χατζόπουλος

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό PAOK_1926 » Σάβ 18 Δεκ 2021, 18:07

Μπαρκαρούτσος έγραψε: -“Δεν το ξέρει κανένας, δεν το έχω πει ποτέ, αλλά έχω τρία εμφράγματα, σάκχαρο και πίεση, οι γιατροί μου λένε ότι κάνω λάθος για την υγεία μου, που ασχολούμαι με τον ΠΑΟΚ, αλλά είμαι πρόεδρος-οπαδός του ΠΑΟΚ, δεν φοβάμαι τα δύσκολα και δεν μπορώ να διανοηθώ τη ζωή μου, χωρίς ΠΑΟΚ”.


Άπειρα Respect, σε αυτόν τον τεράστιο άνθρωπο, που ηγείται της ΚΑΕ ΠΑΟΚ.

Το μπράβο και το ευχαριστώ, είναι πολύ λίγα, μπροστά σε τέτοιους γίγαντες της ΠΑΟΚτσήδικης ιδέας.
Άβαταρ μέλους
PAOK_1926
 
Δημοσιεύσεις: 216
Εγγραφή: Δευτ 11 Οκτ 2021, 15:14

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Shaman4 » Σάβ 18 Δεκ 2021, 18:16

ΠΡΟΕΔΡΑΡΑ και ΜΕΓΑΛΟΣ Παοκτσης :pano:
που μπορουμε να δουμε αυτην την συνεντευξη ??
Shaman4
 
Δημοσιεύσεις: 402
Εγγραφή: Παρ 25 Ιαν 2008, 22:02

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Мир » Σάβ 18 Δεκ 2021, 18:22

Αγνωστο.

Όταν και αν την ανεβασει ο πετρουλακης στο site της tv100.

Η επανάληψη ήταν σήμερα στις 12:00


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Мир
 
Δημοσιεύσεις: 6263
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2014, 23:44
Τοποθεσία: London

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό fossa » Σάβ 18 Δεκ 2021, 21:32

Ή όταν το ανεβάσει στο YouTube.
Το θέμα είναι εκπληκτικό και η συνέντευξη και όσα ειπώθηκαν δεν διαφημίστηκαν καθόλου.
Προσκυνώ.
Μαζί σου κ.Χατζόπουλε ό,τι αποτελέσματα κι αν έχεις αγωνιστικά.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 18 Δεκ 2021, 23:18

Мир έγραψε:
-“Τα βρίσκουμε με τον Λυκογιάννη, γιατί είμαστε και οι δυο τρελοί. Γουστάρω το κλίμα και θα μείνει πολλά χρόνια στην ομάδα, άλλωστε έχει υπογράψει πολυετές συμβόλαιο”.



Νομιζω οτι καποια στιγμη πρεπει να τ ακουσει...στερεοφωνικα

ΕΊΝΑΙ ΤΡΕΛΟΣ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ.
ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΣ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Η κατασταση στην ομαδα θυμιζει γαλατικο χωριο. Το μονο που απομενει ειναι ν αναψει το... "καζανι" με το "μαγικο ζωμο". ;)




ΥΓ Ποσο τυφλοι μπορει να ειμαστε? Πως γινεται να βλεπουμε την προσπαθεια αυτου του ανθρωπου και να μη στεκομαστε πλαϊ του? Πως γινεται να μην εχει 10.000 κομματια το Παλατακι σε καθε παιχνιδι?Πως στο π... ο γινεται?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό tad » Τρί 28 Δεκ 2021, 13:38

Θα ήθελα τώρα που κλείνει η χρονιά να σε ευχαριστήσω για την περηφάνια και την αξιοπρέπεια που έφερες στο τμήμα ...

πράγματα αυτονόητα για το σωμάτιο ΠΑΟΚ και τους προγόνους μας που έφτιαξαν αυτή την ομάδα δυστηχώς πολλά χρόνια χάθηκαν μέσα σε ανοργανωσιά και διοικητική ανεπάρκεια ...

όταν χάνεις τις αξίες σου είσαι καταδικασμένος ...

εσύ επανέφερες τις αξίες μας και είσαι επομένως καταδικασμένος να πετύχεις ...

εμείς ότι και να κάνεις πρέπει και θα είμαστε δίπλα ... δίπλα στον μεγάλο ευεργέτη της ομάδας μας, ονόματα δεν λέμε, και δίπλα σε εσένα σαν μπροστάρη ...

οι αγωνιστικές επιτυχίες είναι δεδομένες ... συνέχισε εσύ το νοικοκυριό και αυτές θα έρθουν ...
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 31 Δεκ 2021, 09:23

Στα νέα μέτρα εισόδου στα γήπεδα -ελέω της έξαρσης της μετάλλαξης «Όμικρον»- αναφέρθηκε ο Θανάσης Χατζόπουλος.

Συγκεκριμένα, ο πρόεδρος της ΚΑΕ ΠΑΟΚ τόνισε ότι οι ομάδες έχουν έρθει σε πολύ δύσκολη, σημειώνοντας χαρακτηριστικά πως «όποιος προλάβει τον Κύριον είδε» αναφερόμενος στο ποιοι φίλαθλοι θα μπορούν να εξασφαλίσουν εισιτήριο.

Αναλυτικά, ο Θανάσης Χατζόπουλος μίλησε στον LIBERO 107.4 για:

-την έξαρση της μετάλλαξης «Όμικρον»: «Την υγεία δεν την καταλαβαίνουμε και δε νιώθουμε την αξία της παρά μόνο όταν τη χάσουμε. Πρέπει αληθινά να ευχόμαστε να έχουμε υγεία, είναι το πιο σημαντικό αγαθό στη ζωή. Ευτυχώς στην ομάδα έχουν επανέλθει όλοι οι παίκτες πλην ενός, φάνηκε αυτό και στον χθεσινό αγώνα (σ.σ. με την Ιγκοκέα), όπου στο δεύτερο ημίχρονο φάνηκε πόσο επηρεάστηκε η ομάδα. Δεν άντεξαν τα παιδιά, το είδαν όλοι αυτό. Επειδή δεν μ' αρέσει να κλαίγομαι, θα πάμε στο Στρασβούργο να παλέψουμε και να διεκδικήσουμε ό, τι μπορούμε. Υγεία να έχουμε και θα πάμε για το καλύτερο».

-τα προβλήματα απ' την πανδημία: «Είναι ένα πρόβλημα που επηρέασε και την ομάδα μας και όλους. Απ' ότι φαίνεται αναλόγως του οργανισμού υπάρχει και η ανάλογη επιρροή, ενώ αν είσαι εμβολιασμένος προφανώς και το περνάς πιο ομαλά. Αν κρίνω απ' τη δική μου κατάσταση, με ένα καλό "ντεπόν", το πέρασα άνετα. Θα πρέπει να είσαι πάντα όμως επιφυλακτικός, η ομάδα κυκλοφορεί, πάει στο εξωτερικό, αεροδρόμια, ταξίδια. Δεν είναι εύκολο».

-τα μέτρα της ΚΑΕ ΠΑΟΚ σχετικά με την είσοδο των φιλάθλων: «Εμείς αυτό που ζητήσαμε και προτείναμε σε μια συνεδρίαση του ΕΣΑΚΕ είναι να επιτραπούν οι κάτοχοι διαρκείας στα γήπεδα. Εμείς έχουμε πολλά εκτός πόλης και εκτός χώρας, που πήραν μόνο και μόνο για να βοηθήσουν την ομάδα. Είμαστε σε πολύ δύσκολη θέση του να πρέπει να διαχωρίσεις τον κόσμο. Ήδη επικοινωνούν με τα γραφεία μας και θα το χαρακτηρίσω πως "όποιος προλάβει τον Κύριον είδε". Αναγκαστικά, δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο. Σπάσαμε το κεφάλι μας, δεν υπάρχει άλλη λύση. Η άλλη λύση είναι "κλείνω εντελώς το γήπεδο". Κι αυτό κρίμα είναι και η ομάδα χρειάζεται τη στήριξη, έστω αυτούς τους 800-820. Είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα. Το μέτρο θα ισχύει για δύο εβδομάδες και θα εξεταστεί και πάλι μετά, θα ξαναγίνουν προσπάθειες για να αυξηθεί το ποσοστό στα γήπεδα. Εμείς είπαμε το 90% που ίσχυε να γίνει 45%, αλλά η Πολιτεία ήταν ανένδοτη».

-το πρόβλημα και για τις ποδοσφαιρικές ομάδες: «Είναι λίγο υπερβολικό για το ποδόσφαιρο, γιατί εκεί είναι ανοικτός χώρος και τα 1000 άτομα είναι ελάχιστα. Κι εγώ θέλω να πάω δω την ομάδα μου στο ποδόσφαιρο, είμαι εμβολιασμένος, αλλά δεν μπορώ. Δυστυχώς για κανέναν μας δεν είναι εύκολο αυτό που συμβαίνει. Είδαμε τους παίκτες μας για παράδειγμα, κανείς δεν μπορούσε να παίξει πάνω από πέντε λεπτά, οι περισσότεροι ήταν επηρεασμένοι, μας χτύπησε σε πολύ κρίσιμο σημείο. Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι όμως, θα συνεχίσουμε να πολεμάμε, μέχρι τέλους. Δε θα παρατήσουμε ποτέ την προσπάθεια».

-τον Μάλκολμ Γκρίφιν και τον τραυματισμό του υπογράμμισε: «Δε θέλουμε να τον πιέσουμε, έχει δείξει το πάθος του και την αγάπη του για την ομάδα, θα τον περιμένουμε, να γίνει καλά, και δε θέλουμε να νιώσει άσχημα από εμάς μέχρι να γίνει καλά».

-τον Ρίβερς, τη νέα μεταγραφική κίνηση του ΠΑΟΚ: «Ζοριστήκαμε, θέλαμε έναν καλό παίκτη, πληρώσαμε buy out, δεν ήρθε ελεύθερος, για την ομάδα είναι ένα πρόβλημα, έπρεπε να γίνει υπέρβαση και έγινε, δεν πήγαινε άλλο, η ομάδα ήθελε παίκτη. Μπήκαμε για έναν σκοπό να ξεχρεώσει η ομάδα, δεν μπήκαμε να τη χρεώσουμε. Θα την πληρώσουμε κι αυτή την κίνηση και υπάρχουν άνθρωποι που βοήθησαν για να γίνει αυτή η κίνηση κι αυτό με κάνει να συγκινούμαι, αφού βλέπω ότι υπάρχουν άνθρωποι που μας πιστεύουν και βοηθούν την ομάδα. Όλοι μαζί θα συνεχίσουμε την προσπάθεια».



Ακούς μΠΑΕ ΠΑΟΚ; Στα διαρκείας δόθηκε προτεραιότητα.
Όχι σε όσους την επιβαρύνουν με πρόστιμα εδώ και χρόνια, ενώ μπαίνουν δωρεάν.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 19 Ιαν 2022, 22:02

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για χθες προεδρε.
Σορρυ ξεχαστηκαμε.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 22 Ιαν 2022, 21:55

Η ομαδα ειναι αρρωστη το βλέπεις κι εσυ δε μπορει
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Σάβ 22 Ιαν 2022, 22:28

Πάρε μια απόφαση πρόεδρε, και νέους παίκτες φέρατε και πάλι σκορποχώρι είμαστε...
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Σάβ 22 Ιαν 2022, 23:33

Γνώμη μου πρόεδρε.
Συζητα με τον Λυκογιαννη αν πιστεύει πως μπορεί να αλλάξει την εικόνα της ομάδας (κατά τη γνώμη μου πλέον δεν μπορεί). Συμφωνείστε να χωρίσουν οι δρόμοι μας και ίσως στο μέλλον υπό άλλες συνθήκες όταν θα είναι πιο έτοιμος κλπ.
Η χρονιά πιθανότατα δεν σώζεται ειδικά από τη στιγμή που ο Κολοσσός κάνει τέτοια πορεία. Το ροστερ μας είναι κατά την γνώμη μου το τρίτο καλύτερο της Ελλάδας και αρκετά πλήρες. Βρες έναν προπονητή να βγάλει τη χρονιά, να ναι ο Σουλης να ναι ο άγγελου να είναι ο πεδουλακης, βρες κάποιον που να διεκδικήσει την 6η θέση.
Το καλοκαίρι πάρε τον Καστριτη, και στους προπονητές πάντα μονοετή συμβόλαια.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 23 Ιαν 2022, 01:10

Μαζεψε τους ολους και βρες τι συμβαίνει.Το 3ο ημιχρονο δειχνει πολλα.
Δε γίνεται να βλέπουμε αλλο αυτη την κατασταση.Δεν αντεχεται πλεον.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό montekristo » Κυρ 23 Ιαν 2022, 10:24

Αυτο το παλικαρι παντως
η καποιος το δουλευει χοντρα
η μας δουλευει παρεα με τον αλλο.-


ΥΓ. Στην μπιζνα συναισθηματισμοι δεν χωρανε.-
Δεν ειναι μαθημα αυτο. Μια απλη υπενθυμιση ειναι!
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό fossa » Κυρ 23 Ιαν 2022, 12:30

Ντροπή να λέμε ότι μας δουλεύει μαζί με τον άλλον.
Η τωρινή διοίκηση δεν νομίζω να παρεμβαίνει στα αγωνιστικά.
Όποιον ήθελε και μπόρεσε τον πήρε ο προπονητής.
Η διοίκηση πάνω στη καλή περσινή χρονιά και προφανώς για να δείξει ότι πάμε να χτίσουμε κάτι του δώσε συμβόλαιο τριών χρόνων.
Για μένα αν δεν κερδίσει ένα απ'τα δύο επόμενα παιχνίδια (ιδίως Ιωνικό) τον στέλνεις, δεν υπάρχουν περιθώρια. Μόνο λάθη φέτος σε επιλογές αλλά και διαχείριση παιχνιδιών, δεν δικαιολογείται ο φετινός ΠΑΟΚ να γλιτώσει προς το τέλος ή επειδή υπάρχουν πάλι κάτι διαλυμένες ομάδες.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό PablitoV2 » Κυρ 23 Ιαν 2022, 13:21

Ιάσονας έγραψε:Γνώμη μου πρόεδρε.
Συζητα με τον Λυκογιαννη αν πιστεύει πως μπορεί να αλλάξει την εικόνα της ομάδας (κατά τη γνώμη μου πλέον δεν μπορεί). Συμφωνείστε να χωρίσουν οι δρόμοι μας και ίσως στο μέλλον υπό άλλες συνθήκες όταν θα είναι πιο έτοιμος κλπ.
Η χρονιά πιθανότατα δεν σώζεται ειδικά από τη στιγμή που ο Κολοσσός κάνει τέτοια πορεία. Το ροστερ μας είναι κατά την γνώμη μου το τρίτο καλύτερο της Ελλάδας και αρκετά πλήρες. Βρες έναν προπονητή να βγάλει τη χρονιά, να ναι ο Σουλης να ναι ο άγγελου να είναι ο πεδουλακης, βρες κάποιον που να διεκδικήσει την 6η θέση.
Το καλοκαίρι πάρε τον Καστριτη, και στους προπονητές πάντα μονοετή συμβόλαια.


Στο πρώτο σκέλος συμφωνώ, το να λέμε όμως ότι το ρόστερ μας είναι το τρίτο καλύτερο στην Ελλάδα δεν ισχύει σε καμία περίπτωσή.
PablitoV2
 
Δημοσιεύσεις: 710
Εγγραφή: Παρ 25 Δεκ 2020, 13:11

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες