Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 01 Δεκ 2021, 15:32

Ο Ιβάν Σαββίδης έδειξε έμπρακτα για ακόμη μία φορά, την διάθεσή του να υποστηρίξει την προσπάθεια όλων των τμημάτων του ΠΑΟΚ με την καταβολή των 500 χιλιάδων ευρώ στην ΚΑΕ ΠΑΟΚ. Όμως δεν έμεινε μόνο σε αυτά.

Ο μεγαλομέτοχος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, μετά από επικοινωνία που είχε με τους ανθρώπους της ΚΑΕ, τους ενημέρωσε πως δεν έχει καμία απαίτηση από τη σύμβαση δανείου που είχε υπογραφεί μεταξύ των δύο πλευρών, όταν το τμήμα είχε ανάγκη ρευστότητας.

Για την ακρίβεια, ο Ιβάν Σαββίδης είχε δανείσει στην ΚΑΕ 300 χιλιάδες ευρώ, τα οποία ενημέρωσε πως δεν τα απαιτεί πλέον, με αποτέλεσμα να ελαφρύνει κι άλλο την θέση της εταιρίας.

Ο ισχυρός άντρας του ΠΑΟΚ, είναι σαφές πως έχει αξιολογήσει θετικά την παρουσία του Θανάση Χατζόπουλου στην ΚΑΕ και δείχνει με τον πλέον ξεκάθαρο τρόπο πως στηρίζει το πλάνο εξυγίανσης του τελευταίου.

Και αυτή η είδηση, μόνο χαμόγελα μπορεί να επιφέρει μιας και η σύμπραξη των δύο, μπορεί να οδηγήσει την ομάδα μπάσκετ σε ασφαλέστερα μονοπάτια και σε ρόστερ πολύ υψηλότερης δυναμικής.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 02 Δεκ 2021, 09:45

φέρε harden.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Πέμ 02 Δεκ 2021, 09:59

Από την στιγμή που δεν έχουμε βλέψεις για κατάκτηση κάποιου εγχώριου η ευρωπαϊκού τίτλου και από την στιγμή πάλι που ειναι σχεδόν απίθανο να πέσουμε κατηγορία, προτιμώ τα 500 του Ιβάν (μεγάλη υπόθεση και το χάρισμα του δανείου των 300 χιλλιαδων)να χρησιμοποιηθούν για τακτοποίηση οικονομικών εκκρεμοτήτων ώστε κάποια στιγμή πριν φύγουμε από αυτόν τον μάταιο κόσμο εμείς οι 40+ να έχουμε την ελπίδα να ξαναδούμε την ομάδα που κάποτε μας φούσκωνε από υπερηφάνεια!
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 05 Δεκ 2021, 14:58

Βασίλης Τριλυράκης στο Facebook:

Αδέρφια συνοπαδοί μας, θα σας πω ένα δύο πράγματα για την ομάδα μας

Από πέρυσι τον Ιούλιο που ξεκινήσαμε αυτή την προσπάθεια εξυγίανσης του τμήματος με μπροστάρη και χρηματοδότη τον Θανάση σας είπαμε ότι ο δρόμος μόνο εύκολος δεν είναι και σίγουρα είναι μακρύς και επίπονος για όλους μας. Μπήκε ο Θανάσης μπροστά με την τρέλα του και την επιμονή του να σώσει την ομάδα, και έβαλε μια ολόκληρη περιουσία όταν όλοι σφυρίζαν αδιάφορα.

Πέρυσι πληρώσαμε μαζί με την βοήθεια του κόσμου 4 ολόκληρα μπάτζετ προηγούμενων ετών! Είχαμε μια πολύ αξιόλογη πορεία στο αγωνιστικό, δεδομένων των δυνατοτήτων, με μπροστάρη έναν προπονητή που νιώθει από ΠΑΟΚ και μπορεί να πάρει το μέγιστο από τους παίκτες του. Φέτος πληρώνουμε επιπλέον ένα ολόκληρο μπάτζετ για τα χρέη προηγούμενων ετών προς το δημόσιο και με την βοήθεια της οικογένειας Σαββίδη ξεχρεώνουμε το μεγαλύτερο κομμάτι των χρεών προς τρίτους (προμηθευτές, πρακτορείο κ.α.). Επίσης φέτος το αγωνιστικό μπάτζετ είναι αυξημένο περίπου 30% λόγω της συμμετοχής μας στο BCL, γιατί ο ΠΑΟΚ πρέπει να παίζει στην Ευρώπη για να διατηρεί το brand name του που αυτό προσελκύει παίκτες και χορηγούς.

Για τις δικές μας χρήσεις πέρυσι και φέτος, είναι στο ακέραιο όλοι πληρωμένοι χωρίς να έχουμε χρησιμοποιήσει καθόλου χρήματα ούτε από την ΑΜΚ ούτε από την βοήθεια της οικογένειας Σαββίδη, αυτά πήγαν όλα στα χρέη προηγούμενων διοικήσεων.

Φέτος στήθηκε μια ομάδα που θα μπορεί να κάνει μια αξιοπρεπή πορεία στο πρωτάθλημα και παράλληλα να παίξει και Ευρώπη.

Δυστυχώς όμως προς το παρόν είμαστε άτυχοι γιατί οι πολλοί τραυματισμοί δεν μας έχουν αφήσει να παίξουμε με ολόκληρη την ομάδα και να δούμε τις πραγματικές δυνατότητες της. Ο αθλητισμός θέλει και τύχη, όπως πέρυσι παίρναμε εμείς παιχνίδια στο buzzer beater, έτσι δυστυχώς φέτος μας τα παίρνουν άλλοι. Είμαστε και ΠΑΟΚ άλλωστε μην το ξεχνάμε..

Σίγουρα και λάθη γίνανε κανείς μας δεν έχει το αλάνθαστο.
Πάντως παρόλες τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουμε, θα ανακάμψουμε γιατί είμαστε μαχητές, από τον πρώτο μέχρι τον τελευταίο.

Να είστε σίγουροι ότι και εμείς θα θέλαμε πιο πολύ από όλους όλα αυτά τα χρήματα που πάνε στα παλιά χρέη να μην υπήρχαν και να πηγαίνανε στο αγωνιστικό και να έχουμε μια ομάδα με μεγαλύτερο και ποιοτικότερο ρόστερ, μια ομάδα που θα μπορούσε να κάνει αλλαγές σε παίκτες χωρίς να την νοιάζει το οικονομικό και να μπορεί να διεκδικήσει όλο και περισσότερα.

Αυτό όμως έρχεται μετά αφού ξεχρεώσεις τα πάντα, για αυτό υπομονή!

Το πιο σημαντικό όμως από όλα είναι η αγάπη του κόσμου, μια αγάπη χωρίς ανταλλάγματα, έναν λαό που τρέχει παντού ώστε να είναι δίπλα στην ομάδα και την δίνει δύναμη να συνεχίσει.

Είμαστε σίγουροι πως θα έρθει η ώρα που και η ομάδα θα τους δώσει πίσω την χαρά και την περηφάνια που τους αξίζει Π.Α.Ο.Κ. 1926
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 18 Δεκ 2021, 10:57

ΠΑΟΚ
1) Επιβάλλεται στην ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΙΤΩΝ 2004 ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ (δ.τ. ΠΑΟΚ 2004 ΚΑΕ) το χρηματικό πρόστιμο των χιλίων (1.000,00) ευρώ για ρίψη ομάδας αντικειμένων εντός αγωνιστικού χώρου, κατά τον αγώνα Πρωταθλήματος με την ομάδα της - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΡΗΣ ΚΑΕ 2003 (δ.τ ΑΡΗΣ ΚΑΕ 2003) που διεξήχθη στις 11-12-2021 και
2) Απαλλάσσεται η ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΙΤΩΝ 2004 ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ (δ.τ. ΠΑΟΚ 2004 ΚΑΕ) για υβριστικά συνθήματα με αποδέκτες φυσικά πρόσωπα ή προσβολή εθνικών συμβόλων, για τον ως άνω αγώνα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 28 Δεκ 2021, 00:38

Με τα νέα μέτρα, θα επιτρέπονται έως 1000 άτομα ή 10% χωρητικότητας στα γήπεδα, που για το Παλατάκι είναι το ίδιο..

Πώς θα κινηθεί η ΚΑΕ;; Θα πωλούνται εισιτήρια; Θα επιτραπεί η είσοδος μόνο σε κατόχους διαρκείας;; Θα επιτραπεί η είσοδος μόνο σε συνδεσμχααχαχχα τι λέω.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Τρί 28 Δεκ 2021, 12:59

Θα επιτραπεί μόνο στους μετόχους! 8-)
Βάλτε μάσκες ρε παιδιά.. Η ομάδα αποδεκατιστηκε..
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Πέμ 13 Ιαν 2022, 23:40

Μπράβο στη ΚΑΕ. Σέβεται τα διαρκείας.
Ή θα πρέπει να πούμε και εκεί δεν μπαίνουμε για λόγους και καλά δικαιοσύνης;
ΠΑΟΚ θεέ πού είναι η ΠΑΕ...
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 08 Μαρ 2022, 23:53

Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 09 Μαρ 2022, 09:25

Οι ερωτήσεις σε εκείνο το topic και όχι εδώ!

Rowan, το post σου μεταφέρθηκε εκεί.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 12 Απρ 2022, 06:45

Ποστ του Τριλυράκη στο Facebook, που παίρνει αφορμή από άρθρο στο paok24:


Διαβάστε το άρθρο είναι πολύ σωστή η προσέγγιση για όσα συμβαίνουν φέτος στον μπασκετικό ΠΑΟΚ. Εγώ θα συμπληρώσω ένα δύο τέσσερα πραγματάκια..

Τον Μάρβιν, τον σέντερ με το υψηλότερο ranking στο Ελληνικό πρωτάθλημα, τον επέλεξε το καλοκαίρι ο προπονητής και φυσικά ήταν από τους πιο value for money παίκτες στην θέση του. Αυτόν τον παίκτη δεν μπορείς να του στερήσεις, λόγω του συμβολαίου του, 150.000$ παραπάνω για τους τέσσερις μήνες που θα είναι στο Πουέρτο Ρίκο και θα είναι 3 ώρες μακριά από την μητέρα του που έχει σοβαρό πρόβλημα υγείας. Αν το κάνεις είσαι ηλίθιος!

Και φυσικά για τέτοιον σέντερ δεν υπάρχει αντικαταστάτης τον Απρίλιο, δεν υπάρχει σέντερ τέτοιας ποιότητας ούτε για δείγμα.

Ο Nate είναι ένα αθλητικό πεντάρι (Έτσι έπαιζε 2 χρόνια στην G league) για να σε βοηθήσει να τελειώσεις την χρόνια όσο γίνεται αναίμακτα. Θέλει τον χρόνο του για να προσαρμοστεί, και πιστεύουμε ότι θα βοηθήσει.

Υ.Γ.1 Την χρόνια πρέπει να την τελειώσεις με όσους ξένους έχεις ξεκινήσει δηλαδή 6.

Υ.Γ. 2 Ο ΠΑΟΚ δεν ψωνίζει από έναν μάνατζερ τα τελευταία δύο χρόνια, ακριβώς το αντίθετο! Οι παίκτες που έχουμε είναι από 8 διαφορετικά γραφεία, οπότε αυτά που λένε κάποιοι ξερόλες δεξιά αριστερά είναι για λαϊκή κατανάλωση.

Υ.Γ. 3 Φυσικά και γίνανε λάθη αυτή την χρονιά και σε έναν συνδυασμό με πολλές ατυχίες αυτά φαίνονται ακόμη πιο πολύ, αν είχαμε λίγο τύχη παραπάνω ίσως να μην τα συζητούσαμε καν. Και φυσικά φροντίζει ο Θανάσης να μην ξαναγίνουν τέτοια λάθη.

Υ.Γ. 4 Και το πιο σημαντικό στο τέλος...
Πρέπει να αντιληφθεί ο κόσμος ότι ο σκοπός του Θανάση είναι να καθαρίσει ο ΠΑΟΚ από τα χρέη των προηγούμενων κακοδιαχειρήσεων και μέχρι στιγμής είμαστε στην μέση αυτής της πολύ δύσκολης διαδρομής. Έχουν πληρωθεί και αφαιρεθεί από τα χρέη πάνω από 2.500.000€ αυτούς τους 22 μήνες που έχει αναλάβει ο Θανάσης την ΚΑΕ, με την βοήθεια του κόσμου μέσω της ΑΜΚ, με την μεγάλη βοήθεια της οικογένειας Σαββίδη και φυσικά με το μεγαλύτερο μέρος από αυτόν τον ίδιο. Φανταστείτε λοιπόν να είχε η ΚΑΕ αυτά τα 2.500.000€ επιπλέον για το αγωνιστικό της μπάτζετ τι ομάδα θα είχαμε και τι μπάσκετ θα βλέπαμε. Πρέπει λοιπόν όλοι να στηρίξουμε την γιγαντιαία προσπάθεια που κάνει και μόνον έτσι θα βρεθεί επενδυτής να πάρει την ομάδα και να την οδηγήσει ψηλά.





Σχόλιο οπαδού από κάτω (δεν βάζω όνομα):


Φέρνεις όμως παράδειγμα τον Τζόουνς μόνο.
Πήραμε 3 3αρια από την αρχή. Έφυγαν παίκτες που δεν αντικαταστάθηκαν στο ελάχιστο.
Έφυγε ο Ογκμπειντε για να έρθει ο Λι .
Είναι καλύτερος; Εγώ δεν το βλέπω.
Εγώ βλέπω ότι σε μια χρονιά που ξεκίνησε στραβά από σχεδιασμό συνεχίστηκε στραβά κ δεν διορθώθηκε το ρόστερ στο ελάχιστο.
Φυσικά καταλαβαίνεις ότι η κριτική είναι καλοπροαίρετη κ με βάση την αγάπη κ την τρέλα που έχουμε για το μπάσκετ του ΠΑΟΚ.
Όπως πέρσι αποθεωναμε φέτος θα κάνουμε κριτική.
Εγώ λέω ανοιχτά και επώνυμα ότι ο κοουτς το έχει χάσει φέτος.
Έναν κοουτς που τον πίστευα κ εγώ κ η πλειοψηφία του κόσμου.
Εσείς έχετε το μαχαίρι εσεις κ το καρπούζι.
Εμείς θα είμαστε εδώ να στηρίζουμε όπως και από όπου μπορούμε
Τα λάθη όμως θα τα λέμε.
Καλή συνέχεια κ καλό κουράγιο σε όλους σας.


Απάντηση Τριλυράκη:

ο Ογκμπέιντε ξέρεις γιατί έφυγε;
Να σου πω εγώ, γιατί στον αγώνα στο Στρασβούργο που δεν είχαμε τον Μάρβιν λόγω Covid είπε στον κόουτς την ημέρα του παιχνιδιού ότι δεν αισθάνεται καλά και δεν θέλει να παίξει! Χωρίς να έχει τίποτα ιατρικά! Εσύ θα τον κρατούσες;;;; Επειδή λοιπόν δεν ξέρετε κάποια πράγματα και είναι λογικό, μην αφορίζετε.
Και βέβαια ο κόουτς έχει μερίδιο ευθύνης και το αναλαμβάνει κιόλας.
Κάθε κριτική είναι δεκτή από εμάς..



Απάντηση Χατζόπουλου:


Επειδή έρχεσαι γήπεδο έλα μια φορά καθημερινή να σου τα πω πως έχουν το πράγματα. Στην πλάτη του ΠΑΟΚ όσο είμαι εγώ δεν θα παίζει και πουλάει τρέλα κανένας παικτης. Ο ΠΑΟΚ πάνω από όλους και όλα!!!!

Σε επόμενο σχόλιο, πάλι Χατζόπουλος:
Βρε αδελφέ μου να σου εξηγήσω τι έχει γίνει με τους παίχτες και θα αλλάξεις γνώμη για τον Λύκο!!!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Psaras » Τρί 12 Απρ 2022, 07:35

Μπράβο που έστω και έτσι (μέσω σοσιαλ) υπάρχει κάποιου είδους διαφάνεια από την διοίκηση. Καλή η κριτική, αλλά δεν έχουμε γνώση όλων των δεδομένων. Εφόσον δεν έχουν δώσει αφορμές για το αντίθετο, στηρίζουμε την διοίκηση Χατζόπουλου.
Sio tu kwamba tuna bahati kuwa karibu sana na Uropa. Maisha ni kama haya, basi niende wapi? Bongo bahati mbaya Hollywood yetu Masaki Usishangae natamba a' fu wewe hauna chambi. Mi' mwembamba ila napiga show za kitambi Bongo bahati mbaya Bongo bahati mbaya Bongo bahati mbaya
Άβαταρ μέλους
Psaras
 
Δημοσιεύσεις: 906
Εγγραφή: Πέμ 19 Αύγ 2021, 14:15

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 13 Απρ 2022, 13:14

Στηρίζουμε Χατζόπουλο γιατί ποτέ δεν είπε ότι θα κάνει ομαδάρα ή θα βγαίνουμε Ευρώπη. Στόχος είναι η οικονομική εξυγίανση και σε αυτό τα πάμε περίφημα, ο Χατζόπουλος αγκαζέ με εμάς.

Ας μην έπαιζε και στιαπού η κυβέρνηση με το μπαγιόκο από το στοίχημα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό paok_cv » Τετ 13 Απρ 2022, 14:46

O Χατζόπουλος και όλοι όσοι είναι στη διοίκηση το σίγουρο είναι ότι νιώθουν από ΠΑΟΚ. Φέτος δεν βγήκε τίποτα άλλα οι άνθρωποι τόσα έχουν τόσα κάνουν. Εδώ ολόκληρη αεκ με μπάτζετ εκατομμυρίων στο μπάσκετ έχει 10 ήττες στο φετινό πρωτάθλημα. Έγιναν λάθη στο αγωνιστικό αλλά όλοι ξέρουμε ότι το βάρος έχει πέσει στο σβήσιμο χρεών.
Εγώ σε αυτό είμαι 100% αρκεί να μην κινδυνεύουμε να πέσουμε κιόλας. Όλο το πρωτάθλημα είναι το ματς με τον Ιωνικό στις 30/04. Με νίκη τελειώνει η περιπέτεια της παραμονής.
Τα λάθη όμως των Αμερικάνων στο ματς με τη λάρισα ήταν τόσα πολλά και τραγικά ταυτόχρονα που εμένα με βάζει σε σκέψεις αν υπήρξαν παίχτες που το πούλησαν(μιλάω για μεμονωμένους παίχτες όχι για όλη την ομάδα) ή αν είναι όντως τόσο άχρηστοι.
Η λόγική του Τριλυράκη ότι αφού ξεκινήσαμε με 6 ξένους πρέπει και να τελειώσουμε με τόσους δε με βρίσκει σύμφωνο. Καλύτερα θα ήταν να παλεύαμε να βγάλουμε κανέναν παίχτη όπως κάνει ο άρης πετυχημένα τόσα χρόνια παρά να έχουμε 3 ξένους ανίκανους, επειδή είναι φθηνοί.
Ο λύκος πήρε κακές αποφάσεις σε πολλούς αγώνες αλλά είναι ο ίδιος προπονητής με πέρσι. Δε γίνεται να ξέχασε το μπάσκετ. Ό,τι απόφαση και να πάρει η διοίκηση για το μέλλον του εμένα θα με βρει σύμφωνο. Απλά αν είναι να πάμε σε αντικατάσταση θα πρέπει να κοιτάξουμε να ρθει προπονητής επιπέδου Γιατρά ή Ζούρου.
paok_cv
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2019, 10:53

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 13 Απρ 2022, 15:06

Δεν νομίζω ότι πρόκεται τόσο για "λογική Τριλυράκη" το "με 6 ξένους αρχίζω, με 6 τελειώνω".. Ίσως είναι κάποιος κανονισμός του πρωταθλήματος, έτσι το αντιλαμβάνομαι εγώ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες