Θανάσης Χατζόπουλος

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό iasoiako » Κυρ 26 Σεπ 2021, 11:00

Ας ανοίξει ένα ιντερνετικό τρόπο να πάρουμε διάρκειας του εξωτερικού.
Άβαταρ μέλους
iasoiako
 
Δημοσιεύσεις: 1401
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 15:42

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό fossa » Κυρ 26 Σεπ 2021, 13:33

Υπάρχει στην ανακοίνωση για τα διαρκείας 10 δευτερόλεπτα ψάξιμο.

https://www.ticketmaster.gr/paokbc-ww/s ... tList.html
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Κυρ 26 Σεπ 2021, 15:34

Γιατί δεν υπάρχει ένας τέτοιος παράγοντας στο ποδόσφαιρο μας;
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2187
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Мир » Κυρ 26 Σεπ 2021, 15:44

iasoiako έγραψε:Ας ανοίξει ένα ιντερνετικό τρόπο να πάρουμε διάρκειας του εξωτερικού.

Βαλαμε ότι μπορουσαμε στην ΑΜΚ.

Τωρα με πιστοποιητικα και βεβαιωσεις στην Ελλαδα του 2021 δεν βγαζεις ακρη.
Σε 10-15χρονια αν παρουν αποφαση να ψηφιοποιησουν τα παντα ίσως γινει κατι.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Мир
 
Δημοσιεύσεις: 6263
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2014, 23:44
Τοποθεσία: London

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 26 Σεπ 2021, 15:56

Υπαρχουν ανθρωποι που ζοριζονται για 50 ευρω, υπαρχουν και άνθρωποι που τα 50 τα χουν για ψιλα. Θεωρω οτι σ ενα εκατομμύριο ΠΑΟΚτσηδες τα 1300 ειναι πολυ λιγα. Να μου λεγες οτι δε βρεθηκαν 30.000 για διαρκειας να πω ΟΚ. Αλλα οταν για καποιο τελικο στη μπαλα υπαρχει ζητηση (και γκρινια) για ενα εισιτηριο που θα κοστισει 200 μινιμουμ απο 30.000 κοσμο ε ναι ειμαστε πολυ λιγοι.Οτανγια εκδρομες στο εξωτερικο ζηταμε 10.000 εισιτηρια(200-300 τα εξοδα) δικαιολογιες δεν υπαρχουν. Μη παραμυθιαζεστε.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 26 Σεπ 2021, 16:12

Мир έγραψε:
iasoiako έγραψε:Ας ανοίξει ένα ιντερνετικό τρόπο να πάρουμε διάρκειας του εξωτερικού.

Βαλαμε ότι μπορουσαμε στην ΑΜΚ.

Τωρα με πιστοποιητικα και βεβαιωσεις στην Ελλαδα του 2021 δεν βγαζεις ακρη.
Σε 10-15χρονια αν παρουν αποφαση να ψηφιοποιησουν τα παντα ίσως γινει κατι.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Εγώ αγόρασα το διαρκείας από το σπίτι μου, μεσάνυχτα Αυγούστου.
Θα πάω σιγά σιγά με το πιστοποιητικό εμβολιασμού στο e-mail μου και θα παραλάβω το εισιτήριό μου κανονικά..
Τι άλλο να κάνουν;;

Χώρια που αν θέλεις σ'το στέλνουν και σπίτι.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 26 Σεπ 2021, 16:14

Για την εκδοση (μονο την εκδοση, οχι παραλαβή) χρειαζεται πιστοποιητικο? Ξερει κανεις στα σιγουρα?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 26 Σεπ 2021, 16:17

Δεν ξέρω ποια είναι η διαφορά.. Εγώ έκανα την αγορά μου, ήρθε το e-mail με reservation confirmation και όταν είναι να πάω, θα πάω να το πάρω..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 26 Σεπ 2021, 16:20

Η ερωτηση ειναι αν πρέπει να το στειλειςμε εμαιλ αν αγορασεις με πιστωτικη. Αν το βγαλεις με φυσικη παρουσια στα γραφεια το ζητανε.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό iasoiako » Κυρ 26 Σεπ 2021, 16:58

Μπαρκαρούτσος έγραψε:
Мир έγραψε:
iasoiako έγραψε:Ας ανοίξει ένα ιντερνετικό τρόπο να πάρουμε διάρκειας του εξωτερικού.

Βαλαμε ότι μπορουσαμε στην ΑΜΚ.

Τωρα με πιστοποιητικα και βεβαιωσεις στην Ελλαδα του 2021 δεν βγαζεις ακρη.
Σε 10-15χρονια αν παρουν αποφαση να ψηφιοποιησουν τα παντα ίσως γινει κατι.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Εγώ αγόρασα το διαρκείας από το σπίτι μου, μεσάνυχτα Αυγούστου.
Θα πάω σιγά σιγά με το πιστοποιητικό εμβολιασμού στο e-mail μου και θα παραλάβω το εισιτήριό μου κανονικά..
Τι άλλο να κάνουν;;

Χώρια που αν θέλεις σ'το στέλνουν και σπίτι.


Εμένα με χρεώνει 25 λίρες η τράπεζα έξτρα για να στείλω λεφτά σε Ελληνική Τράπεζα.
Εστειλα 250 λίρες στην αύξηση κ λέω χαλάλι το 25ρικο αλλά δεν έχω την ευχέρεια να το κάνω τώρα. Δηλαδή ρε φιλε να πάρω κ 2 διάρκειας το προτιμώ αλλά δεν θέλω να δίνω αέρα στην τράπεζα κάθε φορά.
Άβαταρ μέλους
iasoiako
 
Δημοσιεύσεις: 1401
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 15:42

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Κυρ 26 Σεπ 2021, 17:46

οι εταιρίες όπως και η ΚΑΕ μας έχουν τη δυνατότητα να συμφωνήσουν πράγματα με τις τράπεζες ανάλογα με τις εργασίες τους. Θα μπορούσε λοιπόν να ζητήσει από την Πειραιώς ειδική τιμολόγηση για τα εισερχόμενα εμβάσματα εξωτερικού και να κρατείται κάποια μικρή προμήθεια από την Περαιώς στο λογαριασμό της ΚΑΕ και καμία από τον αποστέλλοντα φίλαθλο στο εξωτερικό.
Εξηγώ:
σε κάθε έμβασμα υπάρχουν η αποστέλλουσα τράπεζα που θέλει προμήθεια και η λαμβάνουσα που θέλει πιο μικρή προμήθεια. Και 3 τρόποι να χρεωθούν τα έξοδα: πιο συνηθισμένος το share, μοιράζονται κανονικά στα 2 μέρη και η κάθε τράπεζα (εξωτερικού που στέλνει και Ελληνική που λαμβάνει) κρατάει τα δικά της έξοδα από τον πελάτη της.
Υπάρχει το όλα τα έξοδα τα πληρώνω εγώ που στέλνω το έμβασμα (ours) και τέλος το να χρεώσεις τα πάντα σε αυτόν που λαμβάνει (other να δε με πατά η μνήμη μου).
Προτείνω λοιπόν να πει κάποιος στον διαχειριστή της ΚΑΕ να πάει στην τράπεζα και να πει θέλω τιμολόγηση για τα εμβάσματα other π.χ. 7 Ευρώ το κομμάτι. Πιθανό να του το κάνουν, έτσι θα σταλούν ανέξοδα για τους φιλάθλους και με αμελητέο κόστος για την ΚΑΕ.
Δεν γνωρίζω κάποιον μέσα στην ομάδα να το μεταφέρω, ελπίζω να βρεθεί εδώ κάποιος που μπορεί. Αλλιώς να στείλω mail ...
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2230
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Κυρ 26 Σεπ 2021, 17:55

kataramenos5 έγραψε:Η ερωτηση ειναι αν πρέπει να το στειλειςμε εμαιλ αν αγορασεις με πιστωτικη. Αν το βγαλεις με φυσικη παρουσια στα γραφεια το ζητανε.


Όχι δε στο ζητάνε εκ των προτέρων. Όταν θα πας να το παραλάβεις θα σου ζητήσουν το πιστοποιητικό.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 26 Σεπ 2021, 18:56

Ε αν πας στο παλατάκι, το παραλαμβανεις την ιδια μερα.Εμενα μου ζητησαν.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό spiridoula » Κυρ 10 Οκτ 2021, 12:04

H αληθεια ειναι κανεις οτι μπορεις.Αλλα η ομαδα χρειαζεται επενδυτη.Καποιον να τα χωνει
spiridoula
 
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: Τρί 04 Ιουν 2019, 20:26

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 10 Οκτ 2021, 12:53

Βάζει και από τη τσέπη του..
Σκοπός του είναι να νοικοκυρέψει τα χρέη, ώστε να τη πάρει κάποιος πραγματικά δυνατός οικονομικά και να κάνει τον ΠΑΟΚ ομάδα που θα χτυπάει τίτλους στα ίσα και όχι "αντάρτικα".


Πρόεδρε, δικαιολογημένος.. Ίσως έκανε το ίδιο ο καθένας μας.. Άλλωστε, δηλώνεις οπαδός, δεν θέλεις να σε αποκαλούν πρόεδρο..είσαι ένας από εμάς.

Όμως, επειδή κατεβαίνεις σαν Πρόεδρος/Αρχηγός αποστολής, πρέπει να προσπαθήσεις να συγκρατείσαι...βάζε τον Γιαννακίδη να σε τσιμπάει, δεν ξέρω :mrgreen:
Για το καλό του ΠΑΟΚ...γιατί τα νεύρα αποδιοργανώνουν την ομάδα πιο εύκολα από ότι την πεισμώνουν. Ειδικά τώρα.

Εμείς σε αγαπάμε με τα ελαττώματά σου.
:pano:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες