ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ

ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ
158
95%
ΔΕ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ
8
5%
 
Σύνολο ψήφων : 166

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό GEOL » Σάβ 08 Μάιος 2021, 19:33

Κόλλησε λίγο το μυαλό μου ρε μλκς: πως έλεγαν ένα θηρίο Ρώσο που είχε έρθει για κανά εξάμηνο σε μας τραυματίας και δεν έπαιξε καθόλου? Νομίζω ήταν επί Δρόσου. Τον βλέπαμε στην Πυλαία στον πάγκο και περιμέναμε πως και πως να μπεί κάποια μέρα. Βασικά μόνο για αποθεραπεία είχε έρθει.
GEOL
 
Δημοσιεύσεις: 2256
Εγγραφή: Σάβ 08 Μάιος 2010, 14:11

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 08 Μάιος 2021, 19:39

KalamarGiannis έγραψε:τον ΠΑΟΚ δεν τον κόβουμε ούτε όταν παίζει ο Ειβερι, ο Μπαλαμπαν και ο Πετγουει που έμαθε μπασκετ στο αεροπλανοφόρο...
ΑΛΛΑ καλό είναι να βλέπουμε ΜΟΎΛΑ, ΣΟΜΠΕΙ, ΜΑΚ ΓΚΡΑΘ, ΓΚΡΕΓΚΟΡΥ, ΜΟΝΡΟ κτλ κτλ


Nathan Sobey παιχτούρα! Αυστραλός και πηδούσε σαν καγκουρό!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 08 Μάιος 2021, 19:46

15_50 έγραψε:Εμένα πάντως δεν μπορεί να με κάνει τίποτα να γυρίσω στο μπάσκετ. Το μπάσκετ τελείωσε άπαξ διά πάντως με την δημιουργία της κλειστής ευρωπαϊκής λίγκας.



Υπάρχει και το Basketball Champions League που αγωνίζεται ο ΠΑΟΚ (όταν βγαίνει Ευρώπη) και είναι με καθαρά αξιοκρατικά κριτήρια! Η συμμετοχή κάθε ομάδας σε αυτό, εξαρτάται από τη βαθμολογική θέση.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 09 Μάιος 2021, 09:14

GEOL έγραψε:Κόλλησε λίγο το μυαλό μου ρε μλκς: πως έλεγαν ένα θηρίο Ρώσο που είχε έρθει για κανά εξάμηνο σε μας τραυματίας και δεν έπαιξε καθόλου? Νομίζω ήταν επί Δρόσου. Τον βλέπαμε στην Πυλαία στον πάγκο και περιμέναμε πως και πως να μπεί κάποια μέρα. Βασικά μόνο για αποθεραπεία είχε έρθει.


Andriuskevicius? τη χρονιά ευρωλίγκας ηταν αυτός.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό GEOL » Κυρ 09 Μάιος 2021, 12:41

palok έγραψε:
GEOL έγραψε:Κόλλησε λίγο το μυαλό μου ρε μλκς: πως έλεγαν ένα θηρίο Ρώσο που είχε έρθει για κανά εξάμηνο σε μας τραυματίας και δεν έπαιξε καθόλου? Νομίζω ήταν επί Δρόσου. Τον βλέπαμε στην Πυλαία στον πάγκο και περιμέναμε πως και πως να μπεί κάποια μέρα. Βασικά μόνο για αποθεραπεία είχε έρθει.


Andriuskevicius? τη χρονιά ευρωλίγκας ηταν αυτός.

Palok, δεν είναι αυτός που έγραψες! Θα σκάσω ρε πστ μου, ξεκαθαρίζω ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΕ! Ηταν όμως παικταράς αλλά σε μας ήρθε τραυματίας.
GEOL
 
Δημοσιεύσεις: 2256
Εγγραφή: Σάβ 08 Μάιος 2010, 14:11

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Κυρ 09 Μάιος 2021, 12:57

GEOL έγραψε:
palok έγραψε:
GEOL έγραψε:Κόλλησε λίγο το μυαλό μου ρε μλκς: πως έλεγαν ένα θηρίο Ρώσο που είχε έρθει για κανά εξάμηνο σε μας τραυματίας και δεν έπαιξε καθόλου? Νομίζω ήταν επί Δρόσου. Τον βλέπαμε στην Πυλαία στον πάγκο και περιμέναμε πως και πως να μπεί κάποια μέρα. Βασικά μόνο για αποθεραπεία είχε έρθει.


Andriuskevicius? τη χρονιά ευρωλίγκας ηταν αυτός.

Palok, δεν είναι αυτός που έγραψες! Θα σκάσω ρε πστ μου, ξεκαθαρίζω ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΕ! Ηταν όμως παικταράς αλλά σε μας ήρθε τραυματίας.


Φίλε δες εδώ όλα τα ονόματα, μπας και τον θυμηθείς. Είναι δύο σελίδες αλφαβητικά.

https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Category:PAOK_B.C._players&pageuntil=Simmons%2C+Tre%0ATre+Simmons#mw-pages
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό christos_b » Κυρ 09 Μάιος 2021, 17:07

Μπασμίνοφ μηπως; Aπλα θυμηθηκα αυτο το ονομα.Μπορει να ειναι και ασχετο
christos_b
 
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Σάβ 10 Απρ 2010, 20:07

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό GEOL » Κυρ 09 Μάιος 2021, 18:22

christos_b έγραψε:Μπασμίνοφ μηπως; Aπλα θυμηθηκα αυτο το ονομα.Μπορει να ειναι και ασχετο

Είσαι θεός ρε φίλε!!! Aleksandr Bashminov, δανεικός σε μας από CSKA 2004-2005, σέντερ, 2.11, 108 κιλά.
GEOL
 
Δημοσιεύσεις: 2256
Εγγραφή: Σάβ 08 Μάιος 2010, 14:11

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό christos_b » Κυρ 09 Μάιος 2021, 19:05

χαχαχαχα καμμενος μπασκετικός είμαι! Πάντως έχω την εντύπωση πως έπαιξε σε κάποια παιχνίδια
christos_b
 
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Σάβ 10 Απρ 2010, 20:07

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Κυρ 09 Μάιος 2021, 21:46

Eίμαι σίγουρος γιατί τον θυμάμαι να παίζει και να σκέφτομαι "που είναι ο παικταράς που περιμέναμε;"
είχε καλή τεχνική αλλά ήταν μέτριος (μάλλον soft)
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2230
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό praman » Δευτ 10 Μάιος 2021, 10:55

Ματς που είχε παίξει ο Μπασμίνοφ.

Στο τέλος όλα θα πάνε καλά. Αν δεν πάνε καλά, σημαίνει ότι δεν είναι το τέλος. [Paulo Coelho].
Άβαταρ μέλους
praman
 
Δημοσιεύσεις: 737
Εγγραφή: Τετ 31 Δεκ 2014, 14:48

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό trelopaoki89 » Δευτ 10 Μάιος 2021, 11:22

Τον μπασμινωφ τον είχαμε πάρει ωσ αντικαταστάτη του Ιβάν γκρκατ..τον γκργκατ,που έπαιζε Μαρούσι αν θυμάμαι την προηγούμενη χρονια,τον υπογράψαμε αλλά τραυματίστηκε στην προετοιμασία και έτσι πήραμε τον μπασμινωφ δανεικό από την ΤΣΣΚΑ που μασ τον έστειλε ο Ίβκοβιτς λόγω και της κουμπαριασ με πανελουδη..μετά τραυματίστηκε ο μπασμινωφ,συνήλθε κάποια στιγμή ο γκρκατ και συνέχισε αυτοσ
trelopaoki89
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Τετ 12 Δεκ 2007, 00:05

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό paokfreedom » Τετ 26 Μάιος 2021, 12:39

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΚΑΕ ΠΑΟΚ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΑΜΚ


Σημαντική διευκρίνιση για την ΑΜΚ της ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ενημερώνει σχετικά με την ολοκλήρωση όλων των διαδικασιών που έχουν σχέση με την Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου (ΑΜΚ) της εταιρίας, ότι έχει πραγματοποιηθεί επικοινωνία για την συμπλήρωση όλων των απαραίτητων στοιχείων με την πλειοψηφία όσων συμμετείχαν στην ΑΜΚ.

Ωστόσο, λόγω ελλιπών στοιχείων, δεν είναι ακόμη δυνατή η επικοινωνία με έναν σημαντικό αριθμό φιλάθλων που συμμετείχαν στην ΑΜΚ.

Για το λόγο αυτό, παρακαλούμε θερμά, τους φίλους της ομάδας που συμμετείχαν στην ΑΜΚ και δεν υπήρξε μέχρι τώρα επικοινωνία μαζί τους, να στείλουν μέσω email στη διεύθυνση paok@paokbc.gr το καταθετήριό τους και τα ακόλουθα στοιχεία…

Ονοματεπώνυμο

Πατρώνυμο

ΑΦΜ

Διεύθυνση

Τηλέφωνο επικοινωνίας
ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ
Άβαταρ μέλους
paokfreedom
 
Δημοσιεύσεις: 348
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιούλ 2019, 11:48
Τοποθεσία: Kalohori Thessaloniki

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 02 Ιουν 2021, 13:24

Όσοι πήρατε μετοχές και δεν έχετε δώσει στοιχεία, επικοινωνήστε με την ΚΑΕ!!



αποστολή στο paok@paokbc.gr του καταθετηρίου τους και των ακόλουθων στοιχείων

Ονοματεπώνυμο

Πατρώνυμο

ΑΦΜ

Διεύθυνση

Τηλέφωνο επικοινωνίας
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 02 Ιουν 2021, 13:37

Αν δεν γίνει το παραπάνω,δε μπορεί η ΚΑΕ να εισπράξει τα χρήματα;
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες