Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Κυρ 13 Αύγ 2017, 17:10

Μα δεν είσαι εκτός κανόνων :) Χάνεις τι θέλω να πω πιστεύω...

(Επίσης έχουμε θέματα για τα υπόλοιπα κανάλια;;; Πόσα χρόνια είναι ανενεργά; Κοίτα τι μαθαίνει κανείς :lol: )

Γράψε όπου θες, και μεταφορά/συγχώνευση να γίνει δε θα χαθεί κάποια συζήτηση να είσαι σίγουρος...
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11432
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Κυρ 13 Αύγ 2017, 19:11

Aye4 έγραψε:Να εκφράσω κι εγω την άποψή μου
Το θέμα δεν αφορά "τις δουλειές του Σαββίδη" αλλά ανταποκρίνεται πλήρως, στον ορισμό της συγκεκριμένης ενότητας του forum: Θέματα Γενικού Περιεχομένου ‹ Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε ‹ TV
Και είναι ένα θέμα, που σε μεγάλο ή μικρό βαθμό, ενδιαφέρει μερίδα του κόσμου του ΠΑΟΚ. Αυτό φαίνεται κι απο τη δημοσιότητα που έχει, στις αθλητικές ενότητες διαφόρων ΜΜΕ που ασχολούνται με τη θεματογραφία του ΠΑΟΚ και όχι μόνο. Όσοι νομίζουν ότι το θέμα δεν ενδιαφέρει, μπορούν απλώς να το απαξιώσουν και να μη το συμπεριλάβουν στα "αναγνωστικά" ενδιαφέροντά τους.
Να μου επιτραπεί και μια ακόμη παράμετρος: Πέραν των άλλων (οπαδική επικοινωνία, κοινότητα φίλων του ΠΑΟΚ και παρεμφερή) θεωρώ το paokmania.gr βασική πύλη ειδήσεων και ενημέρωσης, για τα θέματα του ΠΑΟΚ και ως μέλος του φιλοδοξώ να συμβάλω, στον βαθμό που μπορώ, ώστε αυτό να δυναμώσει και να καθιερωθεί ακόμη περισσότερο. Στο πλαίσιο αυτό έγραψα και το συγκεκριμένο θέμα. και το έγραψα ακριβώς εκεί που προβλέπουν οι οδηγίες του forum.
Και για να μη μακρυγορώ:
Οι "εκτός ΠΑΟΚ" δουλειές του Σαββίδη βεβαίως και μας ενδιαφέρουν. Βασικά επειδή στην "τελική" κι αυτές αφορούν τον ΠΑΟΚ. Κι αυτός είναι ο λόγος που κατά καιρούς, στο paokmania.gr διαβάσαμε κείμενα, για τις επιχειρήσεις του στη Ρωσία, για τις ξενοδοχειακές και τουριστικές επιχειρήσεις του στην Ελλάδα, για την αεροπορική εταιρεία του, για τα εκδοτικά εγχειρήματά του (βλέπε υπόθεση Πήγασος) ακόμη και για τη ΣΕΚΑΠ που προαναφέρθηκε (ειδικά πρόσφατα με την προσπάθεια κάποιων αντιπάλων, να την εμπλέξουν σε δήθεν υπόθέσεις λαθρεμποροίου καπνού, ενδεχομένως για λόγους "ισοσκελισμού" προφίλ). Ή μήπως θέλετε να σας θυμίσω τα όσα γράφτηκαν για γάμους της οικογένειας Σαββίδη, για συμμετοχή της σε κοινωνικές, θρησκευτικές ακόμη και πολιτικές εκδηλώσεις, όλα "εκτός ΠΑΟΚ" επίσης, κλπ
Ποιά η διαφορά όλων αυτών, με το θέμα που έγραψα?
:opaokara:


Απολύτως σωστός.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Κυρ 13 Αύγ 2017, 19:30

ρε σεις δεν ειναι σαββιδομανια εδω χαλαρωστε ειπαμε ολα εχουν τα ορια τους...και γενικα δεν θεωρω σωστο να αναπαραγονται θεματα που αφορουν τις προσωπικες δουλειες του μεγαλομετοχου οπως εχει γινει κατα καιρους και απο το ιδιο το σαιτ...οι ζωντανοι με τους ζωντανους και οι πεθαμενοι με τους πεθαμενους που λεει και ο λαος...

αλλιως κανουμε ανοιγμα σε εναν τεραστιο κοσμο που θα καταληξει να ανοιγονται τοπικ του τυπου "χ γκομενα του κλαους" επειδη στην τελικη οτι αφορα την προσωπικη ζωη των ποδοσφαιριστων επηρεαζει και τον ΠΑΟΚ...

στα σοβαρα τωρα να ανοιξω τοπικ σουρωτη ή θα κλειδωθει το σκηνικο?? :lol:

υγ ενημερωτικα ολα αυτα τα θεματα μαζι με πολλα ακομα ασχετα τα ειχαμε κλειδωσει η τοτε συντονιστικη ομαδα με στοχο να παρει το σαιτ εναν πιο ΠΑΟΚτσηδικο χαρακτηρα καθως η κατασταση ειχε ξεφυγει και ξεφυτρωναν παντου ασχετα θεματα 8-)
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13635
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 13 Αύγ 2017, 19:37

Aye4 έγραψε:Να εκφράσω κι εγω την άποψή μου
Το θέμα δεν αφορά "τις δουλειές του Σαββίδη" αλλά ανταποκρίνεται πλήρως, στον ορισμό της συγκεκριμένης ενότητας του forum: Θέματα Γενικού Περιεχομένου ‹ Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε ‹ TV
Και είναι ένα θέμα, που σε μεγάλο ή μικρό βαθμό, ενδιαφέρει μερίδα του κόσμου του ΠΑΟΚ. Αυτό φαίνεται κι απο τη δημοσιότητα που έχει, στις αθλητικές ενότητες διαφόρων ΜΜΕ που ασχολούνται με τη θεματογραφία του ΠΑΟΚ και όχι μόνο. Όσοι νομίζουν ότι το θέμα δεν ενδιαφέρει, μπορούν απλώς να το απαξιώσουν και να μη το συμπεριλάβουν στα "αναγνωστικά" ενδιαφέροντά τους.
Να μου επιτραπεί και μια ακόμη παράμετρος: Πέραν των άλλων (οπαδική επικοινωνία, κοινότητα φίλων του ΠΑΟΚ και παρεμφερή) θεωρώ το paokmania.gr βασική πύλη ειδήσεων και ενημέρωσης, για τα θέματα του ΠΑΟΚ και ως μέλος του φιλοδοξώ να συμβάλω, στον βαθμό που μπορώ, ώστε αυτό να δυναμώσει και να καθιερωθεί ακόμη περισσότερο. Στο πλαίσιο αυτό έγραψα και το συγκεκριμένο θέμα. και το έγραψα ακριβώς εκεί που προβλέπουν οι οδηγίες του forum.
Και για να μη μακρυγορώ:
Οι "εκτός ΠΑΟΚ" δουλειές του Σαββίδη βεβαίως και μας ενδιαφέρουν. Βασικά επειδή στην "τελική" κι αυτές αφορούν τον ΠΑΟΚ. Κι αυτός είναι ο λόγος που κατά καιρούς, στο paokmania.gr διαβάσαμε κείμενα, για τις επιχειρήσεις του στη Ρωσία, για τις ξενοδοχειακές και τουριστικές επιχειρήσεις του στην Ελλάδα, για την αεροπορική εταιρεία του, για τα εκδοτικά εγχειρήματά του (βλέπε υπόθεση Πήγασος) ακόμη και για τη ΣΕΚΑΠ που προαναφέρθηκε (ειδικά πρόσφατα με την προσπάθεια κάποιων αντιπάλων, να την εμπλέξουν σε δήθεν υπόθέσεις λαθρεμποροίου καπνού, ενδεχομένως για λόγους "ισοσκελισμού" προφίλ). Ή μήπως θέλετε να σας θυμίσω τα όσα γράφτηκαν για γάμους της οικογένειας Σαββίδη, για συμμετοχή της σε κοινωνικές, θρησκευτικές ακόμη και πολιτικές εκδηλώσεις, όλα "εκτός ΠΑΟΚ" επίσης, κλπ
Ποιά η διαφορά όλων αυτών, με το θέμα που έγραψα?
:opaokara:
Σωστά
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό zepos4 » Κυρ 13 Αύγ 2017, 19:48

Sera4 έγραψε:ρε σεις δεν ειναι σαββιδομανια εδω χαλαρωστε ειπαμε ολα εχουν τα ορια τους...και γενικα δεν θεωρω σωστο να αναπαραγονται θεματα που αφορουν τις προσωπικες δουλειες του μεγαλομετοχου οπως εχει γινει κατα καιρους και απο το ιδιο το σαιτ...οι ζωντανοι με τους ζωντανους και οι πεθαμενοι με τους πεθαμενους που λεει και ο λαος...

αλλιως κανουμε ανοιγμα σε εναν τεραστιο κοσμο που θα καταληξει να ανοιγονται τοπικ του τυπου "χ γκομενα του κλαους" επειδη στην τελικη οτι αφορα την προσωπικη ζωη των ποδοσφαιριστων επηρεαζει και τον ΠΑΟΚ...

στα σοβαρα τωρα να ανοιξω τοπικ σουρωτη ή θα κλειδωθει το σκηνικο?? :lol:

υγ ενημερωτικα ολα αυτα τα θεματα μαζι με πολλα ακομα ασχετα τα ειχαμε κλειδωσει η τοτε συντονιστικη ομαδα με στοχο να παρει το σαιτ εναν πιο ΠΑΟΚτσηδικο χαρακτηρα καθως η κατασταση ειχε ξεφυγει και ξεφυτρωναν παντου ασχετα θεματα 8-)

Να ανοίξεις τοπικ Σουρωτή. Και για να σε προλάβω θέτω την εξής ερώτηση.
Γιατί εξαφανίστηκε η Σουρωτή με λεμόνι σε γυάλινο μπουκάλι και υπάρχει μόνο σε αλουμινίου;εεεε;για πες
zepos4
 
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: Σάβ 22 Αύγ 2015, 11:19

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Κυρ 13 Αύγ 2017, 19:49

Δεν είναι οποιοδήποτε επιχείρηση το κανάλι. Το τόπικ, θαρρώ, έχει λόγο ύπαρξης και συμφωνώ με την επιχειρηματολογία του aye4.

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Κυρ 13 Αύγ 2017, 19:53

V-olakiotis έγραψε:Δεν είναι οποιοδήποτε επιχείρηση το κανάλι. Το τόπικ, θαρρώ, έχει λόγο ύπαρξης και συμφωνώ με την επιχειρηματολογία του aye4.

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Και εγώ το ίδιο


Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6628
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Κυρ 13 Αύγ 2017, 20:01

Όσο το εψιλον τβ είναι λόγος ύπαρξης στο φόρουμ, άλλο τόσο έχουν λόγο ύπαρξης το Μακεδονία παλας, το ξενοδοχείο στο παλιουρι, η σουρωτη, η σεκαπ, το λιμάνι. Ίσως λόγο ύπαρξης να έχει μόνο το κόκκινο σπίτι μιας και εκεί στεγάζεται η μπουτίκ της ομάδας. Θα μπορούσε να ξεχειλωθει περισσότερο αν βάζαμε και τις άλλες επιχειρήσεις του σαββιδη ανά τον κόσμο αλλά ας το περιορισουμε στα ελληνικά σύνορα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9911
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό logios » Κυρ 13 Αύγ 2017, 20:05

Ένα μέσο πανελλήνιας προβολής , εφόσον προκύψει και θέμα με τα τηλεοπτικά δικαιώματα του ΠΑΟΚ, καλό θα ήταν να υπάρχει ως θέμα.

Στάλθηκε από το Lenovo A7000-a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
logios
 
Δημοσιεύσεις: 1374
Εγγραφή: Πέμ 20 Νοέμ 2008, 22:01

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Κυρ 13 Αύγ 2017, 20:08

Το ξενοδοχείο και αν έχει λόγο Μαυροχιονε που μένει και η ομάδα!

Εγώ πιστεύω ότι θα απογοητευτεί πολύς κόσμος από τη δομή του καναλιού, ούτε δικαιώματα ΠΑΟΚ θα πάρει κατ'εμέ, ούτε θα παίζει συνέχεια ΠΑΟΚ η ότι άλλο περιμένετε...

Για να μπω και στο κλίμα, Sera συμφωνώ να τα επιχειρήματα :P
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11432
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό zepos4 » Κυρ 13 Αύγ 2017, 20:23

Το τεντωσατε. Όποιος θέλει μπαίνει, όποιος δεν θέλει δεν μπαίνει. Απλά ρα πράγματα.
zepos4
 
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: Σάβ 22 Αύγ 2015, 11:19

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Κυρ 13 Αύγ 2017, 20:49

Το κανάλι σαν ΜΜΕ έχει και παρέχει να κάνει με τον ΠΑΟΚ, ενώ πχ η Σουρωτη ή η ΣΕΚΑΠ δεν έχουν άμεση σχέση έκτως αν σχολιάζουμε τι πίνουν ή τι καπνίζουν οι παίκτες...
Πχ. ποια η θέση της ΠΑΕ, αν στα αθλητικά νέα του καναλιού μελλοντικά δεν αντιμετώπιζε ταινία σωστά η ομάδα; Ή ακόμα να δούμε γνωστούς συχαμενους ΑΡΔ να παίρνουν θέσεις εργασίας στο κανάλι; κλπ κλπ
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8502
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 13 Αύγ 2017, 21:27

Θα κάνουμε topic και για το Survival Secrets;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46910
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Κυρ 13 Αύγ 2017, 21:30

Μακάρι.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15447
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 13 Αύγ 2017, 21:39

....



Εννοείται ότι θα το βάλουμε στο 4!! Αλλά εγώ δεν ανοίγω καν τηλεόραση, οπότε...

Μακάρι να καταφέρει ο Σαββίδης να με κάνει να ανοίγω τηλεόραση..αλλά χρειάζεται ποιοτικά καλό πρόγραμμα...
Ας βάζει εκπομπές με Πόντο και θα δούμε..

Πάντως, έχει καταφέρει να μη θέλω να πάω καν Τούμπα, οπότε...δυσκολάκι.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46910
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο TV

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης