Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 24 Ιαν 2023, 20:04

Σιγά τον Μαντσίνι, παίκτης της πλάκας.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29934
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό Amsterdamer_87 » Τρί 24 Ιαν 2023, 20:11

Της πλακας ειναι κι αυτοι που τον πηραν φιλος..
Αν τον πηραν ;)
Άβαταρ μέλους
Amsterdamer_87
 
Δημοσιεύσεις: 4038
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 16:31
Τοποθεσία: Eptalofos-Constanta-A'dam

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Τρί 24 Ιαν 2023, 20:14

Ο Μαντσινι ειναι ο καλυτερος παικτης του ρουλη.

Αυριο λοιπον, αυτη η μεγαλη ομαδα, οπως λενε οι οπαδοι της, η ανεξαρτητη, με ενα επενδυτη δυνατο οπως ο κ. Καρυπιδης, δινει ενα απο τα πιο σημαντικα παιχνιδια της ωστε να μπορεσει να συνεχισει να διεκδικει εναν τιτλο που τοσο πολυ θελει, αφου εχει να παρει....δεν θυμαμαι ποσα χρονια.

Βγαινει αποστολη με τον Μαντσινι, που λογικα βουνα μου ειναι πληρωμενος κανονικα οπως και ολοι μεσα στον ρουλη, :roll: αλλα με τον Μαντσινι ηδη στην Αθηνα!

Πως νιωθουν οι οπαδοι αυτης της ισχυρης οικονομικα και οπαδικα ομαδος, που μια μερα πριν το πιο σημαντικο ματς της σεζον, πωλειται ετσι απλα και γργογρα ο καλυτερος ποδοσφαιστης του ροστερ και μαλιστα σε ομαδα αντιπαλη και ανταγωνιστρια των τιτλων; :lol:
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7411
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό iremidynami 4+ » Τρί 24 Ιαν 2023, 20:37

Η απαντηση ειναι απλη:
Νιωθουν σαν μεταχειρισμενες κ@ποτες!!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗΣ: Ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ Η ΨΥΧΗ.
Άβαταρ μέλους
iremidynami 4+
 
Δημοσιεύσεις: 1007
Εγγραφή: Παρ 04 Μαρ 2022, 16:48

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 24 Ιαν 2023, 21:20

DimitrisS έγραψε:Ο Μαντσινι ειναι ο καλυτερος παικτης του ρουλη.

Αυριο λοιπον, αυτη η μεγαλη ομαδα, οπως λενε οι οπαδοι της, η ανεξαρτητη, με ενα επενδυτη δυνατο οπως ο κ. Καρυπιδης, δινει ενα απο τα πιο σημαντικα παιχνιδια της ωστε να μπορεσει να συνεχισει να διεκδικει εναν τιτλο που τοσο πολυ θελει, αφου εχει να παρει....δεν θυμαμαι ποσα χρονια.

Βγαινει αποστολη με τον Μαντσινι, που λογικα βουνα μου ειναι πληρωμενος κανονικα οπως και ολοι μεσα στον ρουλη, :roll: αλλα με τον Μαντσινι ηδη στην Αθηνα!

Πως νιωθουν οι οπαδοι αυτης της ισχυρης οικονομικα και οπαδικα ομαδος, που μια μερα πριν το πιο σημαντικο ματς της σεζον, πωλειται ετσι απλα και γργογρα ο καλυτερος ποδοσφαιστης του ροστερ και μαλιστα σε ομαδα αντιπαλη και ανταγωνιστρια των τιτλων; :lol:


Ακπομ?
Dimg4
 

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό Γέρος » Τρί 24 Ιαν 2023, 22:20

Έχω την εντύπωση ότι στην ομαδούλα της γειτονιάς το πρόβλημα είναι πολύ χοντρό.

Ο μεγαλοεπενδυτής αναπνέει από τον πισινό. Δεν ξέρω για πόσο ακόμη.

Ο -γγέλας πιστεύω ότι κρατά απόσταση. Δεν βλέπω να θέλει να ακολουθήσει ή άρχισε να πιστεύει ότι η επένδυση του αποδεικνύεται φιάσκο.

Τελειώνουν και τα δαχτυλίδια και τώρα θα κοιμάται στα σανίδια ο μεγαλοεπενδυτής.

Καλό αφανισμό.
_________________________________________________________
Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών
Αγάπη δίχως όρους και δίχως όρια
Άβαταρ μέλους
Γέρος
 
Δημοσιεύσεις: 1319
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2020, 22:40

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό ΚΩΣΤΑΣ2019 » Τρί 24 Ιαν 2023, 23:39

Η περίπτωση να είναι σε συμφωνία Αλαφούζου φαταουλ κρίνεται ως σενάριο επιστημονικής φαντασίας??

Η περίπτωση, οι δυο με την ουρά τους σε συμμαχία, να κυνηγήσουν για να μοιραστούν τις δυο πρώτες θέσεις του πρωταθλήματος και το κύπελλο, κρίνεται επίσης ως σενάριο επιστημονικής φαντασίας?

Σημειώνω ότι είναι δεδομένη η συνεργασία Αλαφούζου φαταουλ σε πολιτικό και οικονομικό επίπεδο.

Ελπίζω η επιλογή του απειρου Φινλανδού διαιτητή στον προημιτελικό της Πέμπτης να είναι τυχαία.
ΚΩΣΤΑΣ2019
 
Δημοσιεύσεις: 3111
Εγγραφή: Τετ 22 Μάιος 2019, 13:38

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό Γέρος » Τρί 24 Ιαν 2023, 23:59

Αντιθέτως είναι ένα πολύ πιθανό σενάριο Κώστα !!!

Και για να είσαι τόσο σίγουρος για την συνεργασία τους και υπαρκτό.

Εκείνο που πιστεύω είναι ότι ο τοτός συνεχώς χάνει έδαφος σε οποιοδήποτε σενάριο.

Πιστεύω ότι πολύ σύντομα η γειτονιά θα τα χάσει όλα.
_________________________________________________________
Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών
Αγάπη δίχως όρους και δίχως όρια
Άβαταρ μέλους
Γέρος
 
Δημοσιεύσεις: 1319
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2020, 22:40

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό renegade » Τετ 25 Ιαν 2023, 00:04

Το σκηνικό που παίζεται τις δύο τελευταίες μέρες με τον Καραλή θα πρέπει να μας υπενθυμίσει ποιοι έρχονται και κάνουν ανενόχλητοι μεταδόσεις πανελλήνιας εμβέλειας στην Τούμπα,τι μυαλά κουβαλάνε και τι σκοπούς εξυπηρετούν
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14496
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό Γέρος » Τετ 25 Ιαν 2023, 00:15

Renegade φυσικά και δεν ξέρω ποιος είναι ο Καραλής και ούτε ξέρω τι παιχνίδια παίζονται.

Να ήξερες Φίλε μου πόσο υπερήφανος είμαι για την Π.Α.Ο.Κ.ΑΡΑ ΜΑΣ στα 74 μου χρόνια. Μόνο να ήξερες.

Η Ομαδάρα υποδέχτηκε το λαγό Τετάρτη τον καρπάζωσε. Πήγε την Κυριακή στου Γκύζη τους έλιωσε. Ειλικρινά δεν με νοιάζει κανείς τους Άνθρωποι και ανθρωπάκια Φίλε.

Ούτε μεταγραφές με νοιάζουν ούτε τίποτα. Φάπα να πέφτει. Φαπ, φαπ, φαπ !!!

Έχω εμπιστοσύνη μεγάλη στον έχοντα το γενικό πρόσταγμα.
_________________________________________________________
Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών
Αγάπη δίχως όρους και δίχως όρια
Άβαταρ μέλους
Γέρος
 
Δημοσιεύσεις: 1319
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2020, 22:40

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό tad » Τετ 25 Ιαν 2023, 00:20

στα παπάρια μας τι θα γίνει στον Άρη ... ήταν είναι και θα είναι μικρή ομάδα ... ας τα βρουν μόνοι τους ...

το θέμα είναι ότι ο βάζελος παίρνει πρώτη φορά παίχτη που θα ήθελα να έχω ... μου αρέσει ο Μαντσίνι και αυτός ο παίχτης αποδεικνύει ακόμα μία φορά δύο πράγματα ... ότι στις μικρές κατηγορίες των μεγάλων πρωταθλημάτων υπάρχει πάντα χρυσός ... και ότι ποτέ δεν πρέπει να ξεγράφεις ένα ταλέντο από τα 22-23 ... ο Μαντσίνι πχ χρειάστηκε να φτάσει 25 για να παίξει σπουδαία μπάλα ... πριν δεν μπόρεσε να δείξει ... προφανώς είχε πάντα τα στοιχεία αλλά δεν ... τον τελευταίο καιρό είναι από τους πιο ολοκληρωμένους εξτρέμ στην Ελλάδα ... και είναι και μαχητικός ...

κρίμα γιατί αν τον πάρουν δυναμώνουν με μικρό κόστος και ρίσκο
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό Hayate » Τετ 25 Ιαν 2023, 00:25

Εχουμε τους καλύτερους παίχτες και συνεχίζουμε να αποθεωνουμε αντιπαλους... Ποιος Μαντσίνι?? Ειναι δεν είναι καλος έχουμε μακρα καλυτερους.. Στον ΠΑΟΚ Β' και αμα θα επαιζε...
Άβαταρ μέλους
Hayate
 
Δημοσιεύσεις: 1134
Εγγραφή: Πέμ 31 Ιούλ 2014, 23:20

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό Amsterdamer_87 » Τετ 25 Ιαν 2023, 00:29

Ο Μπραντονιτς και ο Κανις ειναι μακραν καλυτεροι του κλαψερ και πολυλαθερ Μαντσινι..
Άβαταρ μέλους
Amsterdamer_87
 
Δημοσιεύσεις: 4038
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 16:31
Τοποθεσία: Eptalofos-Constanta-A'dam

Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό Мир » Τετ 25 Ιαν 2023, 00:36

Απλά είναι τα πράγματα, μην την ψάχνετε.
Τους έτριξαν τα δόντια Μαρούπα, Αρκουδης πέρι κυριαρχικής επιρροής και ειπαν να δανείσουν προς το φιλικό πράσινο στρατόπεδο.

ΥΓ. Ο μανσινι είναι καλος παικτης για μικρή ομαδα τυπου ρουλη, γιαννενου, τριπολης κτλ.
Για να βάλει γκολ συνήθως θέλει 7-10 τελικές. Αν η ομαδα του δεν παίζει κοντρα αλλα κυριαρχικο ποδοσφαιρο και ο αντιπαλος εχει στησει καμπερι στην περιοχη, μαπα το καρπουζι.
Άβαταρ μέλους
Мир
 
Δημοσιεύσεις: 6427
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2014, 23:44
Τοποθεσία: London

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Τετ 25 Ιαν 2023, 01:21

Dimg4 έγραψε:
DimitrisS έγραψε:Ο Μαντσινι ειναι ο καλυτερος παικτης του ρουλη.

Αυριο λοιπον, αυτη η μεγαλη ομαδα, οπως λενε οι οπαδοι της, η ανεξαρτητη, με ενα επενδυτη δυνατο οπως ο κ. Καρυπιδης, δινει ενα απο τα πιο σημαντικα παιχνιδια της ωστε να μπορεσει να συνεχισει να διεκδικει εναν τιτλο που τοσο πολυ θελει, αφου εχει να παρει....δεν θυμαμαι ποσα χρονια.

Βγαινει αποστολη με τον Μαντσινι, που λογικα βουνα μου ειναι πληρωμενος κανονικα οπως και ολοι μεσα στον ρουλη, :roll: αλλα με τον Μαντσινι ηδη στην Αθηνα!

Πως νιωθουν οι οπαδοι αυτης της ισχυρης οικονομικα και οπαδικα ομαδος, που μια μερα πριν το πιο σημαντικο ματς της σεζον, πωλειται ετσι απλα και γργογρα ο καλυτερος ποδοσφαιστης του ροστερ και μαλιστα σε ομαδα αντιπαλη και ανταγωνιστρια των τιτλων; :lol:


Ακπομ?


Ε δεν συγκρινεται ρε Ντιμ η περιπτωση του Ακπομ. Ο ρουλης πουλαει σε αντιπαλο(με το μυαλο τους) εντος συνορων, μια μερα πριν απο φουλ κρισιμο ματς θεωρητικα. Ο Ακπομ τοτε ηθελε να φυγει και το ειχε πει εξ αρχης απο την προετοιμασια οτι θελει να παει Αγγλια.

Εμεινε και επαιξε και μαλιστα εκανε πολυ καλα παιχνιδι. Το οτι δεν ειχες φερει ηδη τον αντικαταστατη του ενω ηξερες οτι πιθανοτατα θα τον χασεις σε μια κρισιμη σειρα αγωνων ειναι ενα διαφορετικο ζητημα και 100% φαουλ.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7411
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 27 επισκέπτες