Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 05 Μαρ 2021, 03:06

painkiller4 έγραψε:Εικόνα



Τι είναι αυτό ρε;;

Καλά, όντως έγινε αυτό τώρα;;

Ρε έναν χρόνο λείπω και έχουν καταστρέψει το ποδόσφαιρο... Σε λίγο θα τραβάνε κάτω τα βρακιά του αντιπάλου, θα λένε “ωχ, τι είναι αυτό εκεί;” και θα κλέβουν τη μπάλα από τον αντίπαλο...

Ξεφτίλες.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46907
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό TouFiou-4- » Παρ 05 Μαρ 2021, 04:49

Δουλοι. Πανοι Καλλιδηδες.
Ο Π.Α.Ο.Κ. ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΗΜΑ ΚΙ ΟΧΙ ΣΥΜΜΟΡΙΑ...
Άβαταρ μέλους
TouFiou-4-
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Κυρ 03 Ιαν 2021, 01:51

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό shogoon » Παρ 05 Μαρ 2021, 06:38

Απίστευτος οργανισμός ο οαρης. Λένε ότι τα δώσανε όλα ότι ο τερματοφυλακας έκανε ένα λάθος αλλά πάμε παρακάτω και ήδη μιλάνε για τον τελικό των τελικών στην Τούμπα. Ο Γκεμπελς ήταν γατάκι μπροστά στην γραμμή παλέτα. Κατευθυνομενοι οπαδοί. Και μεις για το Χ πρόκριση στη Λαμία μπορεί να τα σπαγαμε όλα για την μέτρια εμφάνιση. Γιαυτό μας αγαπάω για τα καλά και τα κακά μας.
Άβαταρ μέλους
shogoon
 
Δημοσιεύσεις: 1341
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 08:47

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Παρ 05 Μαρ 2021, 06:54



Σουρωτήρι...... φουκαραδες.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό Gospi » Παρ 05 Μαρ 2021, 08:25

obanebane έγραψε:Οι εβδομάδες μήπως είναι λίγες ρε doom;
Όχι τίποτα άλλο θα μπει κάνα σκουλήκι θα το δει και θα αναθαρρήσει. :mrgreen:
[FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY]

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10909
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό tzelas » Παρ 05 Μαρ 2021, 09:02

Δεν με διασκεδάζει καθόλου το χθεσινό, αντίθετα με εξαγριώνει καθώς ξεχνάμε όλοι ότι με παρόμοια φάση ο φορτούνης με τις ευλογίες παπαπέτρου που σχεδόν τον έσπρωξε, μπήκε από έξω για να κλέψει στην ουστιά την μπάλα από τον ανυποψίαστο Γιαννούλη και να σκοράρουν και να μείνουμε εκτός τελικού. Και το χθεσινό είναι άκυρο τέρμα αφού ο κανονισμός κάνει φανερό πως ο παίκτης δεν μπορεί να βγαίνει και να μπαίνει χωρίς την συναίνεση του διαιτητή πόσο δε μάλλον όταν φανερά επιδιώκει να το κάνει με δόλο απέναντι σε ανυποψίαστους παίκτες.

Ετσι λοιπόν χθες με ακόμη πιο αισχρό τρόπο παίζοντας κρυφτούλι με το δοκάρι, αν είναι δυνατόν δηλαδή, έδειξαν πόσο επιδίωξη γίνεται να πάρει την νίκη με ουστιά, ψέμα, παραπλάνηση, εικονική πραγματικότητα που ακόμη και ο παίκτης που σκόραρε περηφάνευονταν για την ουστιά του δείχνοντας με το δάκτυλο του το μυαλό του. Το χθεσινό προσθέτει ακόμη ένα παράδειγμα μαζί με το περσινό δικό μας, τις χιλιάδες βουτιές, τις ψευδοδιαμαρτυρίες, το μπούλινγκ βασισμένο στο ψέμα, για το πόσο ποτισμένος είναι ο οργανισμός τους στην ουστιά, στο ψέμα και την παραπλάνηση για να κερδίζει με όποιο ούστικο τρόπο μπορεί, χωρίς μπέσα, χωρίς fair play και που καταπατά το ευ αγωνίζεσθαι για να πάρει την νίκη. Αντανακλά επίσης και τις εξωαγωνιστικές ουστιές στις κατασκευασμένες μηχανοραφίες για να κερδίζει και νασου το κολόχαρτο γίνεται αμόνι, η ξάνθη ιδιοκτησία μας και με τα παραρτήματα τους που αλλοιώνουν βαθμολογίες αλωνίζουν ελεύθεροι επιβάλλοντας μια εικονική πραγματικότητα.

Σήμερα πρέπει να αναδεικνύουμε με όλα τα μέσα την ουστιά τους που τους κάνει αφερέγγυους σε όποια επιχειρήματα στηρίζουν τις κατασκευασμένες αγωνσιτικές και εξωαγωνστικές μηχανοραφίες τους, που προσπαθούν τα μέσα του χοντρού να περάσουν το χθεσινό σαν εξυπνάδα του παίκτη και κάτι φυσιολογικό. ΛΑΜΟΓΙΑ έεεεεε ΛΑΜΟΓΙΑ που κάνετε την πουστιά και την λαμογιά σημαία εξυπνάδας :twisted:

Καμία διάθεση από μένα σήμερα για καζούρα στον συμπολίτη οπαδό, γιατί όλες αυτα τα βιώσαμε στο πετσί μας και θα προσπαθούν να συνεχίζουμε να τα βιώνουμε. Το αντίθετο μάλιστα θέλω να είμαι αλληλέγγυος μαζί τους γιατί ξέρω πως νιώθουν να σε αποκλείουν με τέτοιο γκολ. Δυστυχώς για αυτούς η διοίκηση τους δεν θα αντιδράσει απέναντι στα σιχάματα, θα συρθεί στην αποδοχή της κλοπής (αν δεν την συνέπραξε κιόλας, καθώς στον αγώνα υπήρχαν και άλλο χοντρό περιστατικό πουλήματος μπάλας από τον τερματοφύλακα), για να περιμένει για αντάλλαγμα το κοκαλάκι του την κυριακή και τους επόμενους παίκτες το καλοκαίρι, αποδεικνύοντας για πολλοστή φορά την κυριαρχική επιρροή που τους ασκείται από τα σιχάματα. Εμείς οφείλουμε να βγούμε να τείνουμε χέρι αλληλεγύης για να φωνάξουμε μαζί τους απέναντι στα σιχάματα για το άκυρο τέρμα με το οποίο αποκλείστηκαν και άσε τους υποτακτικούς που τα αποδέχονται να ξεφτιλίζονται μη μπορώντας να αντιδράσουν και να λένε ότι έτσι είναι το ποδόσφαιρο.

Ψέμα όμως και σε αυτό. ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΒΟΥΤΗΓΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΟΥΣΤΙΑ και εύχομαι στα αφεντικά τους να τους ξεράσει κάποια στιγμή το κανονικό ποδόσφαιρο.
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Παρ 05 Μαρ 2021, 09:05

Πάντως το ματς χτες θύμιζε ματς αδιάφορων ομάδων στα τέλη του πρωταθλήματος, χωρίς βαθμολογικό κίνητρο :p

Καρφωτο 0-0 πήγαινε και αφού τους έκατσε πεναλντι έπρεπε κάπως να το καλύψουν
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10824
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 05 Μαρ 2021, 09:22

ariskatiforos έγραψε:Όπως επίσης σήμερα το παιχνίδι παίχτηκε στα ίσια χωρίς καμία αμφιβολία
Ποιο παιχνίδι παίχτηκε στα ίσια;;



Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό makispaspartou » Παρ 05 Μαρ 2021, 09:29

Όταν ο γάβρος παίξει σε παιχνίδι προημιτελικού κυπέλλου με τη δεύτερη εντεκάδα απέναντι σε εμάς και την κούλα ή τον βάζελο τότε θα βγω να πω κι εγώ ότι το παιχνίδι χθες παίχτηκε στα ίσια. Στα ίσια με τα δεύτερα δεν γίνεται. Κατά τα άλλα όσο γραφικό ήταν το πέναλντι των σκουληκιών για το 1-0 τόσο γραφικό και ακόμη παραπάνω ήταν και το 1-1. Το συμπέρασμα είναι ότι το ματς θα έληγε 1-1 με οποιονδήποτε τρόπο.
ΠΑΟΚ εγώ γεννήθηκα
Το φως του ονείρου ντύθηκα
Κι αν με αστραπές χτυπήθηκα
Στο πέταγμα του αετού κρατήθηκα
ΠΑΟΚ είμαι γι'αυτό αναπνέω............
makispaspartou
 
Δημοσιεύσεις: 4061
Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 20:15

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Παρ 05 Μαρ 2021, 09:35

Εσυ δηλαδή λες ότι δε παίχτηκε ;το κανόνισαν δηλαδή να μπει τέτοιο γκολ ;
Ρωτας άνθρωπο που έχει κόψει φίλους επειδή είναι σιχαμενα ερπετά
Εγώ σα ΠΑΟΚτςης έχω μάθει να φοράω παντελόνια κ να λέω αυτό π βλέπω όχι αυτό π μου αρέσει
Τα ματς στο πρωτάθλημα όταν είναι ανοιχτό είναι κάρτα στημένα υπέρ γαυρου
Χτες δεν ήταν μπήκε με τα τρίτα ο γαύρος αλλά δε χαρίστηκε ούτε και ο αρης χαρίστηκε
Τη Κυριακή τα σπουδαία κ οι αποδείξεις αλλιώς ότι λέμε θα γυρίσει εναντίον μας
ariskatiforos
 

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 05 Μαρ 2021, 09:40

Μας κάνει πλάκα ο φίλος.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89907
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Παρ 05 Μαρ 2021, 09:42

Όρεξη είχα να σου κάνω πλάκα άσε μας πρωινιάτικα
Έχεις να πεις κάτι πες το κ τεκμηρίωσε το αυτά τα πλάκα κλπ είναι της πλάκας κ προκλητικά
ariskatiforos
 

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Παρ 05 Μαρ 2021, 09:47

Το διαχώρισα στημένο όσον αφορά ότι το γκολ δεν ήταν στημένο
Ναι κατέβηκαν με τα τρίτα
Όταν στράβωσε μπήκαν οι βασικοί κ αν ήθελαν ν το χαρίσουν στον ρουλη θα το χάριζαν 1-0 στο 86 ήταν εύκολα το άφηναν
ariskatiforos
 

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 05 Μαρ 2021, 10:08

Το ΠΑΟΚ24 γράφει ότι το γκολ του γαύρου ήταν δουλεμένο στην προπόνηση.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89907
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό Patron » Παρ 05 Μαρ 2021, 10:09

Ναι έχουν ειδικό coach για τα στημένα :D

Ερώτηση αδαούς: βάσει κανονισμών μετράει αυτό το γκολ;
Patron
 
Δημοσιεύσεις: 3221
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2014, 11:16

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Jairo και 4 επισκέπτες