Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό Dimitris++++ » Παρ 22 Ιαν 2021, 13:10

proedros έγραψε:
Dimitris++++ έγραψε:Έχω την αίσθηση ότι το πάνε όλα για όλα...ο στόχος είναι το κύπελλο , αν δεν το πάρουν θα αρχίσει η μεγάλη γκρίνια για παλέτα ενώ και στο πρωτάθλημα δεν είναι τα πράγματα όπως τα περίμεναν...άρα όλα για όλα ..τους θέλω τα γαμιολια στο κύπελλο στον άλλο γύρο αν και θεωρω ότι τα μπαλάκια θα είναι ιδιαίτερα ψυχρά προς αποφυγή αναγουλας τόσο για χοντρό όσο και για τις υπηρέτριες...

Σιγά μην είχε και απαιτήσεις για πρωτάθλημα ρε σύ...Δεν νομίζω να είναι ούτε το κύπελλο...Όλα τα κάνει ο χοντρός..Θέλει ένα παράρτημα εδώ και μέχρι στιγμής μια χαρά τα καταφέρνει και μας παίρνει βαθμούς...Εγώ είπα, πήγαινε πάρε τον Σάσα και βάλτον τέταρτο χαφ...έκτος από το ότι τον θεωρώ ένα καλό παίκτη , θα τους χαλάσει πολύ...


Για πρωτάθλημα δεν εννοούσα φυσικά να το κατακτήσει αλλά να μας περάσει και βγει Ευρώπη...πλάκα μου κάνεις ? Είναι δυνατόν να υπήρχε ποτέ έστω μια πιθανότητα να το κατακτήσει...όσον αφορά το κύπελλο ζουν και αναπνέουν να το κατακτήσουν..πεθαίνουν...του χοντρού από τις δουλειές του περισσεύουν 400-500 χιλιαρικα και με αυτά κάνει δουλειά ο παλέτας...είναι χρονιά ορόσημο για τα σκουλήκια..χωρίς κύπελλο και Ευρώπη θα σφίξουν κόλοτρυπηδες...
Άβαταρ μέλους
Dimitris++++
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: Τετ 16 Δεκ 2020, 23:27

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό proedros » Παρ 22 Ιαν 2021, 13:14

Dimitris++++ έγραψε:
proedros έγραψε:
Dimitris++++ έγραψε:Έχω την αίσθηση ότι το πάνε όλα για όλα...ο στόχος είναι το κύπελλο , αν δεν το πάρουν θα αρχίσει η μεγάλη γκρίνια για παλέτα ενώ και στο πρωτάθλημα δεν είναι τα πράγματα όπως τα περίμεναν...άρα όλα για όλα ..τους θέλω τα γαμιολια στο κύπελλο στον άλλο γύρο αν και θεωρω ότι τα μπαλάκια θα είναι ιδιαίτερα ψυχρά προς αποφυγή αναγουλας τόσο για χοντρό όσο και για τις υπηρέτριες...

Σιγά μην είχε και απαιτήσεις για πρωτάθλημα ρε σύ...Δεν νομίζω να είναι ούτε το κύπελλο...Όλα τα κάνει ο χοντρός..Θέλει ένα παράρτημα εδώ και μέχρι στιγμής μια χαρά τα καταφέρνει και μας παίρνει βαθμούς...Εγώ είπα, πήγαινε πάρε τον Σάσα και βάλτον τέταρτο χαφ...έκτος από το ότι τον θεωρώ ένα καλό παίκτη , θα τους χαλάσει πολύ...


Για πρωτάθλημα δεν εννοούσα φυσικά να το κατακτήσει αλλά να μας περάσει και βγει Ευρώπη...πλάκα μου κάνεις ? Είναι δυνατόν να υπήρχε ποτέ έστω μια πιθανότητα να το κατακτήσει...όσον αφορά το κύπελλο ζουν και αναπνέουν να το κατακτήσουν..πεθαίνουν...του χοντρού από τις δουλειές του περισσεύουν 400-500 χιλιαρικα και με αυτά κάνει δουλειά ο παλέτας...είναι χρονιά ορόσημο για τα σκουλήκια..χωρίς κύπελλο και Ευρώπη θα σφίξουν κόλοτρυπηδες...


400.000-500.000 χαχαχα...Μάλλον μπερδεύεσαι...Χωρίς έσοδα πως θα πληρωθεί ρε σύ το 1.000.000 του Μητρογλου για 1,5 χρόνο;;και πόσα αλλα...Ματέο Γκαρσία κ.α.
proedros
 
Δημοσιεύσεις: 4513
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό Dimitris++++ » Παρ 22 Ιαν 2021, 13:16

Πόσα θα πάρει ο Μήτρογλου? Τα @@@ του θα πάρει...πόσα έδωσε στον ερυθρό αστέρα?? Τα @@@ του έδωσε..ο χοντρός κάνει άλλες δουλειές με Σερβία ..η ζάχαρη άχνη περνάει όλη από Σερβία πλέον....
Άβαταρ μέλους
Dimitris++++
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: Τετ 16 Δεκ 2020, 23:27

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό proedros » Παρ 22 Ιαν 2021, 13:21

Μια χαρά παίρνουν τα λεφτά φίλε...Γιατί έχει ανάγκη ο άλλος να δίνει 2.000.000-3.000.000 στον Άρη;Αφού παίρνει 40.000.000 κάθε χρόνο και αυτά χωρίς τις πωλήσεις...
proedros
 
Δημοσιεύσεις: 4513
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό dragon » Παρ 22 Ιαν 2021, 13:26

proedros έγραψε:Μια χαρά παίρνουν τα λεφτά φίλε...Γιατί έχει ανάγκη ο άλλος να δίνει 2.000.000-3.000.000 στον Άρη;Αφού παίρνει 40.000.000 κάθε χρόνο και αυτά χωρίς τις πωλήσεις...

Για να έχει στρατό απεναντι σου
Άβαταρ μέλους
dragon
 
Δημοσιεύσεις: 4547
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2017, 18:42
Τοποθεσία: Ναυπλιο

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό Dimitris++++ » Παρ 22 Ιαν 2021, 13:27

Να σου πω κάτι πρόεδρε...εγώ θεωρώ οτι τα σκουλήκια ανήκουν κανόνικα στο χοντρό ..οι μετοχές είναι στο συρτάρι του...και όταν θα ξεσηκωθουν οι οπαδοί στον παλέτα κάποια στιγμή θα εμφανιστεί ένα άλλο υποχείριο του πρεζεμπορα...η αγωνιστική τους αποτυχία θα επιταχύνει απλώς τις εξελίξεις...όλοι βλέπουμε ότι έχουν τη συμπεριφορά που έχει ένα τσιράκι ενός πανίσχυρου...ο παλέτας κάνει μαγικές, βγαίνουν όπλα,στήνει σκευωρίες...από ποτέ ρε ? Ποτέ αυτοί είχαν τέτοια τσαμπουκοειδή συμπεριφορά...για αυτό θέλει υπομονή και ψυχραιμία από εμάς...
Άβαταρ μέλους
Dimitris++++
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: Τετ 16 Δεκ 2020, 23:27

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό dragon » Παρ 22 Ιαν 2021, 13:33

Χαρακτηριστικο δείγμα IQ σκουληκιου
Ο Μήτρογκολ σε 476 παιχνίδια, 227 γκολ καριέρας πολύ μεγαλύτερος KILLER από άλλους μεγάλους KILLER(ΦΟΡ) ονόματα που πέρασαν πρόσφατα από την Ελλάδα.. παράδειγμα οι

Djibril Cissé Σε 607 παιχνίδια, 271 γκολ καριέρας
Dimitar BerbatovΣε 605 παιχνίδια, 243 γκολ καριέρας

Τι σκατά άλλο να πεις για τα μυαλά τους
Τελευταία επεξεργασία από dragon και Παρ 22 Ιαν 2021, 13:34, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
dragon
 
Δημοσιεύσεις: 4547
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2017, 18:42
Τοποθεσία: Ναυπλιο

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Παρ 22 Ιαν 2021, 13:34

Ωωωω τι διαβάζουν τα μάτια μας
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13136
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Παρ 22 Ιαν 2021, 13:37

Και με παπάκι! Δεν τα λέτε όμως! Τα άλλα τα γατιά τι είχανε;
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9917
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Παρ 22 Ιαν 2021, 13:38

dragon έγραψε:Χαρακτηριστικο δείγμα IQ σκουληκιου
Ο Μήτρογκολ σε 476 παιχνίδια, 227 γκολ καριέρας πολύ μεγαλύτερος KILLER από άλλους μεγάλους KILLER(ΦΟΡ) ονόματα που πέρασαν πρόσφατα από την Ελλάδα.. παράδειγμα οι

Djibril Cissé Σε 607 παιχνίδια, 271 γκολ καριέρας
Dimitar BerbatovΣε 605 παιχνίδια, 243 γκολ καριέρας

Τι σκατά άλλο να πεις για τα μυαλά τους


Μέσα στα μυαλά....έχετε σκατ@...είστε μπ@σταρδα...παλιομπ@σταρδα από τη γειτονια!

Κατ' εικόνα και καθ'ομοίωσιν γάβροι με iso...η ΕΟ Β' !
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό Parolos » Παρ 22 Ιαν 2021, 14:32

Πρέπει πρώτα να πέσει το Outpost που έχουν στήσει οι γαύροι στην πόλη μέσω του Δούρειου Ίππου τη γειτονιά, και ύστερα να πας για τον πόλεμο.

Πρέπει να πέσει το κόκκινο Outpost όπως και δηποτε.. δυστυχώς θα πρέπει να ασχοληθούμε με τη γειτονιά. Αν και πλέον μόνο αν πάει στα άκρα θα τους παρατήσει ο χοντρός.

Πρέπει να αποδείξουμε επιρροή του γαύρου ώστε να πέσουν. Δεν υπάρχει άλλη λύση. Εκεί θα τους αφήσει ο χοντρός να βουλιάξουν. Κι αυτή τη φορά δε θα ξανανεβουν.

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6018
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό laska4 » Παρ 22 Ιαν 2021, 14:47

ο νικοβλακο παντως ειπε οτι ετοιμαζεται καταγγελια για πολυιδιοκτησια ρουλη γαυρου , πριν μια βδομαδα...αυτη θα παρει σαρκα και οστα αν συμβαλλουν ολες οι υπολοιπες ομαδες
Τελευταία επεξεργασία από laska4 και Παρ 22 Ιαν 2021, 14:48, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Παρ 22 Ιαν 2021, 14:47

Η είδηση με τον πιστολέρο δεν παίζει πουθενά πλήν ΖΟΥΓΚΛΑ, ΕΘΝΟΣ, άρα είναι για το 90% του πληθυσμού ΜΗ ΕΙΔΗΣΗ.
Πρέπει (στρατηγικά) κι ο Αφραγκούζος με ΣΚΑΙ, Κ να μπει στο κυνήγι.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6107
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Παρ 22 Ιαν 2021, 14:49

Ας βγει στη φόρα το όνομα και θα δούμε αν θα παιχτεί ή όχι.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15491
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XI

Δημοσίευσηαπό laska4 » Παρ 22 Ιαν 2021, 14:49

καλα υπερβαλλεις το sdna 3ο αθλητικο site στην ελλαδα ειναι
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες