Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 16 Σεπ 2019, 12:07

Καλορίζικο το νέο topic που θα μιλάμε για την Α.Ρ.Ε.Ι.Α.Ν.Α.Ρ.Α.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Δευτ 16 Σεπ 2019, 12:10

Azrael έγραψε:Λοιπον γαβρουληδες επειδη βλεπω μπαινετε εδω μεσα και μας διαβαζετε.
Να ξερετε οτι ειστε μια ομαδουλα της πλακας.Επειδη εχετε παρει τιτλους με βρωμιες και πουστιες και με οποιονδηποτε αθεμιτο τροπο υπαρχει,αυτο δεν σας κανει ομαδα.
Εχουμε παρει λιγοτερους τιτλους απο οσους θα επρεπε γιατι τα εχετε κανει ολα ενα μπουρδελο και μισο.Ας ηταν τα πραγματα κανονικα και τα λεγαμε ποσους τιτλους θα ειχαμε.Αλλα στα @@ μας οι τιτλοι.Εμεις αγαπαμε τον ΠΑΟΚ γιατι μας θυμιζει τις ριζες μας και μας θυμιζει οτι ειμαστε τυχεροι που δεν ειμαστε σαν τα μουτρα σας.
Μια ζωη οι προεδροι σας μπαινοβγαινουν φυλακες και αυτος που εχετε τωρα σαν θεο, δολοφονει καθε μερα νεους ανθρωπους με τα ναρκωτικα που φερνει στο λιμανι που ελεγχει,στον δημο που ελεγχει και εν τελει στην χωρα που ελεγχει.
Οποτε ασχοληθειτε με την μιζερη ζωουλα σας και σταματηστε να πιανετε τον ΠΑΟΚ στο στομα σας.Ειστε πολυ μικροι για να μιλατε εσεις για ΠΑΟΚ.
αντε και τον πουλο ζωαδια!

:pano: :pano: :pano:


Μπράβο αδελφέ, εκφράζεις τα συναισθήματά μου για το σίχαμα και τα πρόσφατα και αυτά από 40ετίας και πλέον. Πες μου μόνο πως κατάλαβες ότι μπαίνουν στο site μας; Ούτε σαν παρατηρητές τους θέλω αυτούς.
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4952
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό Azrael » Δευτ 16 Σεπ 2019, 12:59

φιλος εχει την κακη συνηθεια να μπαινει σε φορουμ αλλων ομαδων και μου το μετεφερε.
Το ειδα και εγω με τα ματια μου για τις αδερφαρες του μπειραια.
μεχρι και screenshot απο εδω μεσα καθονται και κανουν και βγαζουν κομπλεξ.
Ξυδακι!
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4689
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Δευτ 16 Σεπ 2019, 13:25

H μαμα τους που εχει γ@μηθει με ολο τον 6ο στολο….το ξερει?
Τελευταία επεξεργασία από mpafos4 και Δευτ 16 Σεπ 2019, 20:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 16 Σεπ 2019, 14:39

Azrael έγραψε:φιλος εχει την κακη συνηθεια να μπαινει σε φορουμ αλλων ομαδων και μου το μετεφερε.
Το ειδα και εγω με τα ματια μου για τις αδερφαρες του μπειραια.
μεχρι και screenshot απο εδω μεσα καθονται και κανουν και βγαζουν κομπλεξ.
Ξυδακι!



Πιο στ' αρχίδια μας όμως παίζει να μην υπάρχει :lol: :lol: :lol:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό tolis14 » Δευτ 16 Σεπ 2019, 18:50

Επιστολή της ΠΑΕ ΑΕΛ προς την ΚΕΔ

'Η ΠΑΕ ΑΕΛ παρακαλεί τον κ. Περέιρα, τα μέλη της ΚΕΔ και τον ανεξάρτητο εμπειρογνώμονα των FIFA – UEFA κ. Φούσεκ να δουν το βίντεο του χθεσινού αγώνα μας με αντίπαλο τον Πανιώνιο και να αναλύσουν τις φάσεις, αυτές που ο, τραγικός δυστυχώς, Παπαδόπουλος έκανε πως δεν έβλεπε τα συνεχή φάουλ πάνω στον Ουάρντα στο πρώτο ημίχρονο, τις βρισιές του Σαραμαντά σε όλους τους ποδοσφαιριστές μας, τις θεατρικές πτώσεις όλων των ποδοσφαιριστών του Πανιωνίου, είτε για να κερδίσουν φάουλ είτε για να προκαλέσουν την κίτρινη κάρτα των αντιπάλων τους χωρίς να τιμωρούνται, όλα τα χτυπήματα επάνω στο Ουάρντα στο δεύτερο ημίχρονο που δόθηκαν τα φάουλ, αλλά δεν δόθηκαν κίτρινες κάρτες, την ανύπαρκτη δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Ζίφκοβιτς και το ανύπαρκτο φάουλ που δόθηκε εις βάρος του, σε φάση που βρήκε την μπάλα ένα μέτρο μακριά από τον Τσιλούλη, ο οποίος πιθανότατα δασκαλεμένος, υποκρίθηκε τον τραυματία και προκάλεσε την αποβολή του Ζίφκοβιτς και τέλος την ακραία προκλητική συμπεριφορά όλου του πάγκου του Πανιωνίου, λες και έπαιζαν απέναντι στο μεγαλύτερο εχθρό τους, όταν σε κάθε φάση επιτίθεντο με φωνές και βρισιές στους ποδοσφαιριστές μας, ορμούσαν στον 4ο διαιτητή για να προκαλέσουν σφυρίγματα για ανύπαρκτα φάουλ, ανύπαρκτες κίτρινες και να τρομοκρατήσουν τους ποδοσφαιριστές μας, χωρίς να δεχθούν έστω και μία παρατήρηση είτε από τον διαιτητή, είτε από τον 4ο, είτε από τους παρατηρητές.'

Οποίος βρει μια τελεία σε όλο το κείμενο κερδίζει!!!

Μπορεί κάποιος να μου λύσει την απορία πως ο κούγιας έγινε δικηγόρος και μάλιστα μεγαλοδικηγόρος. Ένα δωδεκάχρονο μπορεί να γράψει με καλύτερη δομή, σύνταξη και λεξιλόγιο. Όλες οι ανακοινωσεις του τέτοιες είναι. Πραγματικά απορία μεγάλη το έχω
Άβαταρ μέλους
tolis14
 
Δημοσιεύσεις: 696
Εγγραφή: Τετ 13 Φεβ 2008, 11:00

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό trouman » Δευτ 16 Σεπ 2019, 19:57

Εντυπωσιακές δηλώσεις Μαρτίνς για Τότεναμ, Super League και Άμπελ Φερέιρα!

.....

Τον Αμπέλ Φερέιρα:Παρέλαβε μία ομάδα στην οποία εργαζόταν τρία χρόνια ο Λουτσέσκου. Θα αφήσει το στίγμα του και το αφήνει τώρα. Το να αλλάξει μια ομάδα από τη μια μέρα στην άλλη δεν είναι εύκολο.

.....

Κατά βάθος νομίζω ότι ο τίτλος κρίθηκε πέρυσι στο εντός έδρας παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ. Κάναμε παιχνίδι κυριαρχίας, αλλά το αποτέλεσμα ήταν εντυπωσιακά αρνητικό και έκρινε το πρωτάθλημα. Και στην αρχή είχαμε δύσκολο ξεκίνημα. Δεν μπορούμε να μην δώσουμε συγχαρητήρια στον αντίπαλο που κατέκτησε το πρωτάθλημα.
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό Ale » Τρί 17 Σεπ 2019, 12:39

Εγώ θέλω δυνατό Παναθηναϊκό, με τον καλύτερο Έλληνα προπονητή στον πάγκο του.

Κώδικας: Επιλογή όλων
Pagenews.gr

17.09.2019
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ
Γιώργος Δώνης: Το ποσό που θα πάρει αν απολυθεί

Pagenews Team
ΑΠΟ PAGENEWS TEAM
17.09.2019 | 09:09
ΧΡΟΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΗΣ 3 '
 Γιώργος Δώνης: Το ποσό που θα πάρει αν απολυθεί
PAGENEWS.GR / ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ / ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΩΝΗΣ: ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΝ ΑΠΟΛΥΘΕΙ

 facebook share
 twitter share
Γιώργος Δώνης: Ένα αρκετά μεγάλο ποσό θα πρέπει να δώσει ο Παναθηναϊκός σε περίπτωση που επιλέξει να διώξει τον Έλληνα τεχνικό.
Γιώργος Δώνης: Ο Παναθηναϊκός κινήθηκε έντονα στο μεταγραφικό παζάρι και κάλυψε τα θέλω του Γιώργου Δώνη σε όλες τις θέσεις. Στα φιλικά παιχνίδια οι «πράσινοι» έδειξαν καλή εικόνα και οι φίλοι της ομάδας ήταν ιδιαίτερα αισιόδοξοι για τη νέα σεζόν. Το ίδιο και ο προπονητής της ομάδας που είχε δηλώσει ανοιχτά πως με λίγο καλύτερες συνθήκες η ομάδα θα μπορούσε να κάνει πρωταθλητισμό. Ωστόσο τα πράγματα δεν εξελίχθηκαν τόσο καλά.


Την πρώτη αγωνιστή χτύπησε το πρώτο καμπανάκι στη Λαμία. Μετά ακολούθησε η ήττα από τον ΟΦΗ μέσα στο Ολυμπιακό στάδιο. Το αποκορύφωμα ήταν η νέα ήττα στη Θεσσαλονίκη και η αποκαρδιωτική εμφάνιση κόντρα στον Άρη. Μετά το ματς με τους «κίτρινους» ο Γιώργος Δώνης τόνισε ότι κάνει πολλές σκέψεις για το μέλλον του. Μάλιστα, είχε τονίσει ότι μέσα σε αυτές υπάρχει και το ενδεχόμενο να παραιτηθεί.


Γιώργος Δώνης: Θα κοστίσει ακριβά η απόλυση στον Παναθηναϊκό

Ο Έλληνας τεχνικός, για τον οποίο αποφασίστηκε να κοουτσάρει κανονικά την ομάδα σε ένα παιχνίδι σπουδαίο από πολλές απόψεις, μετά τη συνάντηση με τους Γιάννη Αλαφούζο και Νίκο Νταμπίζα, πρέπει σύμφωνα με τη «Live Sport» να λάβει ένα μεγάλο νούμερο, αν τελικά χωρίσουν οι δρόμοι του με τους «πράσινους». Οι ίδιες πληροφορίες αναφέρουν, ότι το ποσό αυτό αυτό φτάνει ακόμη και στα 7 ψηφία!

Ένας από τους λόγους, για τους οποίους δεν έχει ληφθεί προς το παρόν η απομάκρυνσή του, μπορεί να είναι αυτός, αφού η αποζημίωση στο συμβόλαιό του παίζει καθοριστικό ρόλο. Ο ιδιοκτήτης του «τριφυλλιού» και ο ίδιος ο Δώνης, βέβαια, δεν ξεχνούν αυτό τον παράγοντα και ο δεύτερος μένει, έχοντας την υποχρέωση να αντιστρέψει το εναντίον του κλίμα.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 17 Σεπ 2019, 13:32

Αυτοί πλέον ούτε για λύπηση δεν είναι Ale,δεν υπάρχουν.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 17 Σεπ 2019, 14:18

Σιγά μη λυπηθούμε έναν από τους 3 μεγαλύτερους κλέφτες του εγχώριου "αθλητισμού". Μόνο τέτοια ξεφτιλίκια για την επόμενη 50ετια τουλάχιστον τους εύχομαι. Ο ... Κύζας, υποτίθεται, ήταν η απαρχή της θεαματικής ελεύθερης πτώσης τους, που σχεδίασε ο "νέος χαλίφης". Μουν@π@να.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Τρί 17 Σεπ 2019, 15:27

Έτσι ακριβώς!
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7665
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό zissos » Τρί 17 Σεπ 2019, 15:35

Καμία λύπηση για τους βάζελους, όσο και να μην γουστάρω να τους βλέπω σαν ουρά των γάβρων.
Άβαταρ μέλους
zissos
 
Δημοσιεύσεις: 1995
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 01:38

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό Ale » Τρί 17 Σεπ 2019, 16:11

Είστε εμπαθείς απέναντι σε μία μεγάλη ομάδα, που έχει κατακτήσει τα πάντα με το σπαθα... εεε... με το σπαθί της.

Καθίστε να δείτε τους 13 (προστέθηκε ένας ακόμη, για να είναι ασορτί με την (φ)θ(εί)ρα τους) αυτοματισμούς, που θα αρχίσουν να ξεδιπλώνονται σύντομα.

Μαομάο, ε μαομάο.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 18 Σεπ 2019, 11:29

Σεμέδο και Σισέ είναι στην αποστολή του γαύρου για σήμερα
Ο πρώτος πριν 3 εβδομάδες είχε χειρουργηθεί και επιστρέφει νωρίτερα απ οτι περίμεναν.
Ο δεύτερος ταλαιπωρείται από ίωση.

Πλάκα θα έχει να δούμε Αβραάμ Παπαδόπουλο με αντίπαλο Harry Kane.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29886
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό Maximus » Τετ 18 Σεπ 2019, 11:52

Έχω την εντύπωση ότι τον ευρωπαϊκό στόχο τους (να πάρουν τα φράγκα και να μην περάσει ο ΠΑΟΚ) τον πέτυχαν... Επίσης ενδεχόμενο ευρωπαϊκό κυνηγι, ίσως τους κοστίσει βαθμούς στο πρωτάθλημα.

Οπότε θέλω να πιστεύω ότι είναι άνετα διπλό για την Τοτεναμ.
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: gika, Psaras, Retzi, Γερασίμου και 16 επισκέπτες