Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό thanasakiss4 » Παρ 26 Ιούλ 2019, 08:32

klainmein έγραψε:Ισχύει ότι ανακοινώσανε sold out και την ίδια ώρα είχε στο Viva πάνω απο 1000 αδιάθετα εισιτήρια;;; :lol: :lol: :lol: :lol:
Ooo yess, και το χουν ξανά κάνει.. Λιγα λεπτά πριν ξεκινήσει ο αγωνας και χωρίς κόστος, αφού κανείς δεν θα ξεκινήσει εκείνη τη ωρα για να πάει γήπεδο, διαφημιζουν "πόσο μεγάλη ομάδα είναι" και "την τεράστια δυναμική" τους. Θα πάνε στις διαφημιστικές μετά και θα λένε κοίτα πόσο κόσμο είχα..
Κλασικές τακτικες γαυρων που το Καραϊσκάκη σε πολλά ματς δεν έχει ούτε 15.000 και βλέπεις στην καταμέτρηση 25.000.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ εδώ ..ΠΑΟΚ εκεί.. ΠΑΟΚ θα είμαι μια ζωή!
Άβαταρ μέλους
thanasakiss4
Bet Guru 2019
 
Δημοσιεύσεις: 1969
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 11:30
Τοποθεσία: Κομοτηνή

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Παρ 26 Ιούλ 2019, 08:34

Ξερασαμε απ τα μάτια με τους κυπριους.Ουτε ο λεβαδειακος τέτοια νοοτροπία κλεφτοκοτά.
Θα αποκλειστουν άνετα.
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 26 Ιούλ 2019, 09:03

Η ΑΕΛ έπαιξε μόνο για να κρατήσει το μηδέν πίσω και τα κατάφερε σχετικά εύκολα. Θα δούμε τι θα γίνει στη ρεβάνς.
Ο Ατρόμητος ήταν αρκετά καλός. Πίσω ελάχιστα κινδύνεψε. Ακόμη και το γκολ που έφαγε ήταν από σουτ εκτός περιοχής. Μπροστά, στις αντεπιθέσεις του, ήταν αρκετά καλός και εκμεταλλεύτηκε το ότι οι άλλοι πίσω δεν ενέπνεαν καμία σιγουριά. Θα μπορούσε να είχε πετύχει τρίτο γκολ στο τέλος, αλλά έχασε καταπληκτική διπλή ευκαιρία. Ειδικά ο αειθαλής Ubides που πήρε το rebound από το δοκάρι που προηγήθηκε, δεν έπρεπε να αστοχήσει σε εστία χωρίς τερματοφύλακα. Και πάλι όμως ο Ατρόμητος περνάει.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό TwoDoubles » Παρ 26 Ιούλ 2019, 09:25

Sekeris έγραψε:Ξερασαμε απ τα μάτια με τους κυπριους.Ουτε ο λεβαδειακος τέτοια νοοτροπία κλεφτοκοτά.
Θα αποκλειστουν άνετα.


Όντως αηδιαστικοί.Εκτός του ότι εβγαζαν ωραία την μπάλα από την άμυνα,τίποτα άλλο.
Ενας μαλλιάς χαφ νομίζω Αντάμοβιτς παίζει να ναι το χειρότερο χαφ που εχω δει στη ζωή μου.
Τρελός αλλά γάτα ο τερματάς τους από την...Μαυριτανία!
TwoDoubles
 
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Σάβ 29 Ιουν 2019, 10:46

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό Kal4 » Παρ 26 Ιούλ 2019, 09:35

Με τεράστια δόση τύχης και αρκετή εύνοια κράτησαν το μηδέν οι τρισαθλιοι Κύπριοι.
Kal4
 
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: Κυρ 25 Φεβ 2018, 23:27

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Παρ 26 Ιούλ 2019, 09:44

Ερώτηση-απορία γιατί οι 10 από τις 11 μεταγραφές του γαύρου κάθε χρόνο είναι Β. Αφρικανοί με ή χωρίς κοινοτικό διαβατήριο; Ακόμα και οι στόχοι που δεν έρχονται είναι τέτοιοι
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό Τρόμος » Παρ 26 Ιούλ 2019, 09:53

Ο γαύρος ψωνίζει από δυο αγορές: Πορτογαλία (Πορτογάλοι και Νοτιοαμερικανοι) και Β Γαλλίας (Βορειαφρικανοί και Αφρικανοί από Γαλλικές αποικίες).
Τρόμος
 
Δημοσιεύσεις: 3803
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 13:57
Τοποθεσία: Παγουριστάν

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό kayde » Παρ 26 Ιούλ 2019, 10:22

Μετα το κυπελλο δοκαρι,εχουμε τωρα και τη προκριση δοκαρι.8.500 χρονια αητηττοι.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2114
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό nothu » Παρ 26 Ιούλ 2019, 10:25

Βγήκε λέει ο φετφατζιδης και στο γήπεδο δεν υπήρχε ούτε Έλληνας ούτε κύπριος.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5028
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Παρ 26 Ιούλ 2019, 10:28

Ε και;
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό wickerman » Σάβ 27 Ιούλ 2019, 14:32

Να ρωτήσω να δω μήπως κάποιος γνωρίζει να μου απαντήσει. Αν ο γαύρος προκριθεί έναντι της Πλζεν έχει κληρωθεί με την Μπασακσεχίρ για την επόμενη φάση. Αντίστοχα η Πόρτο έχει κληρωθεί με την Κρασνοντάρ(Ρωσία) κι η Ντιναμό με κάποιον άλλον. Η κλήρωση θα γίνει πριν παίξουν αυτά τα ζευγάρια για τον τρίτο προκριματικό. Οι 2 πιο ισχυρές ομάδες για την τελευταία φάση(δηλαδή τα play-offs) είναι τα 2 ζευγάρια της Πόρτο και Ντιναμό Κιέβου αντίστοιχα. Ο κλειδάριθμος έλεγε ότι απαγορεύεται να κληρωθούν Ρώσοι με Ουκρανούς, αλλά εφόσον είναι κι οι 2 ισχυροι(η Κρασνοντάρ μέσω της κλήρωσης με Πόρτο κι η Ντιναμό με τη δική της βαθμολογία) στην ουσία ακυρώνεται ο κλειδάριθμος και τα 2 ισχυρά ζευγάρια μπορούν εξίσου(με 50% πιθανότητες) να κληρωθούν με το ζευγάρι γαύρος/Πλζεν//Μπασακσεχιρ. Τα έχω καταλάβει σωστά; Γιατί από πολλούς διαβάζω ότι το ζευγάρι του γαύρου θα κληρωθεί με ανάθεση με το ζευγάρι της Ντιναμό, αλλά εμένα δεν μου φαίνεται να ισχύει κάτι τέτοιο. Γνωρίζει κάποιος να απαντήσει;
Τελευταία επεξεργασία από wickerman και Σάβ 27 Ιούλ 2019, 14:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3476
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Σάβ 27 Ιούλ 2019, 14:38

teod1980 έγραψε:Ερώτηση-απορία γιατί οι 10 από τις 11 μεταγραφές του γαύρου κάθε χρόνο είναι Β. Αφρικανοί με ή χωρίς κοινοτικό διαβατήριο; Ακόμα και οι στόχοι που δεν έρχονται είναι τέτοιοι


Επειδή η θύρα λ7 αρέσκεται στο νο ... καπο-λι-τικα.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό nothu » Σάβ 27 Ιούλ 2019, 19:43

Αλλοθρησκοι που κόβετε βόλτες εδώ μέσα, πλυθειτε καλά, ξυριστε σβέρκο, γιατί φέτος θα χει τσαπου και φάπα. Πάνω κάτω κόκκινοι θα γίνετε από πίσω.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5028
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό GiorgosAtha » Τρί 30 Ιούλ 2019, 20:17

Μετά την σημερινή κατα μέτωπο κόντρα του Αυγενάκη με την ΕΠΟ που ουσιαστικά στήριξε τις θέσεις του gay... πήγε και μια βόλτα στο τηγάνι να δει μπάλα.
Αλλα ξέχασα... είναι οπαδός του ΟΦΗ.
ΞΕΦΤΙΛΕΣ!
ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΑΘΗΝΑ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ!
Άβαταρ μέλους
GiorgosAtha
 
Δημοσιεύσεις: 3688
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 14:44
Τοποθεσία: Βύρωνας, Αθήνα

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 30 Ιούλ 2019, 20:22

Θα έρθει την Τρίτη το μ@υν@π@νο και Τουμπα. Κανονικά, θα έπρεπε να του "απαγορευτεί" η προσέλευση από τον ίδιο τον κόσμο.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: petrospapad, tolis01 και 43 επισκέπτες

cron