Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες Ελληνικές ομάδες V

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες Ελληνικές ομάδες V

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Πέμ 28 Ιούλ 2016, 22:08

Δίλημμα..

Να περάσουν για να παίζουν μεσοβδόμαδα και να μας δώσουν τους βαθμούς που θα χρειαστούμε για απευθείας είσοδο στους ομίλους τσουλου; :mrgreen:
Ή να μην περάσουν για να μην πάρουν φράγκο, να κλαίει ο αλαφούσκος και να φέρει άλλη μια καραβιά παικταράδων β' κατηγορίας ο τίγρης;

Κλίνω προς το Νο 2..
Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες Ελληνικές ομάδες V

Δημοσίευσηαπό simba » Πέμ 28 Ιούλ 2016, 22:09

Μωρε ποιος τα μαμαει τα πονταλακια, για το ξεκουραστο προγραμμα εγω ψιλοανησυχω..
Και οσον αφορα στη γκρινια, με τον πατο που εχουν κ τα μμε, βρισκουν τροπους αυτοι..
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες Ελληνικές ομάδες V

Δημοσίευσηαπό Scientist@PAOK » Πέμ 28 Ιούλ 2016, 22:12

RoMaN έγραψε:Κάθε αποτυχία σε όλες τις ομάδες που συμμετέχουν στις ευρωπαίικες διοργανώσεις, πλην Π.Α.Ο.Κ.!

Πώς μπορείτε να αμφιταλαντεύεστε ή να ψιλοθέλετε να περνάνε οι άλλες ομάδες;;; ΜΟΝΟ για την βαθμολογία της Ελλάδας, ναι, αλλά...κλωτσοσκούφι παίζουν, δεν είναι ποδόσφαιρο αυτό, πόσο μπροστά να προχωρήσουν;; Ας πιάσουν πάτο, να ξεφτιλιστούν και θα φέρουμε εμείς τα πονταλάκια...


Μα ουτε η βαθμολογία της Ελλαδας δεν θέλουμε, τόσα χρόνια φάγαμε τον ΠΟΚ στα μούτρα λόγω των χρηματων απο τας Ευρώπας χωρίς να ιδρώνουν... τον ΠΑΟΚ ενδιαφέρει η δική του βαθμολογία για να είναι στους ισχυρούς...αυτό τιποτα αλλο.
Άβαταρ μέλους
Scientist@PAOK
 
Δημοσιεύσεις: 577
Εγγραφή: Παρ 31 Ιαν 2014, 18:19

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες Ελληνικές ομάδες V

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 28 Ιούλ 2016, 22:13

Σιγά σιγά ανοίγει το επόμενο topic... VI...πολλά sequels...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες Ελληνικές ομάδες V

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 28 Ιούλ 2016, 22:15

Συνεχίζουμε εδώ, στο αγαπημένο topic των οπαδών του Π.Α.Ο.Κ.!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες