Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό Taseos » Σάβ 01 Οκτ 2022, 13:14

31000
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3862
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό joshua » Σάβ 01 Οκτ 2022, 13:18

Eκ των οποιων οι τελευταιες σειρες στο κατω διαζωμα οπως μου ειπε φιλος μου χανουμι προστεθηκαν στη συνεχεια για να αυξηθει η χωρητικοτητα ''τεχνητα'' και να πιασει στοχο που απαιτει η ουεφα για να παρει το γηπεδο καποιου ειδους χαρακτηρισμο και απο εκει δεν βλεπεις τη τυφλα σου...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό nunies4 » Σάβ 01 Οκτ 2022, 13:34

Ισχύει και ίσως και για αυτό οι θέσεις αυτές βρέχονται. Υπάρχει σχετικό βίντεο.
Όπως και να έχει τα δύο διαζώματα κάνουν το εσωτερικό εξαιρετικό και δίνει την αίσθηση μεγαλύτερου γηπέδου. Πολύ ομορφότερο εσωτερικά από το τηγάνι
Άβαταρ μέλους
nunies4
 
Δημοσιεύσεις: 12051
Εγγραφή: Τρί 20 Ιούλ 2021, 08:06

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό joshua » Σάβ 01 Οκτ 2022, 13:36

Oχι οι τελευταιες σειρες προς τα κατω,η τελευταια σειρα πανω στο κατω διαζωμα.Δεν ειναι καν βιδωμενες στο εδαφος οπως οι αλλες αλλα εχει προστεθει εξτρα κατι σαν alpha block...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό Γέρος » Σάβ 01 Οκτ 2022, 14:24

Ωχ !!! Τώρα το είδα.

Να ξέρατε εγώ πόσο σας αγαπώ Αδέλφια μου. Όλους, μηδενός εξαιρουμένου.

Σας ευχαριστώ ρε μάγκες.
_________________________________________________________
Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών
Αγάπη δίχως όρους και δίχως όρια
Άβαταρ μέλους
Γέρος
 
Δημοσιεύσεις: 1319
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2020, 22:40

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό nunies4 » Σάβ 01 Οκτ 2022, 14:26

Δεν το είχα δει αυτό. Απίθανο....
Δεν είναι επικίνδυνο αυτό;
Άβαταρ μέλους
nunies4
 
Δημοσιεύσεις: 12051
Εγγραφή: Τρί 20 Ιούλ 2021, 08:06

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό Γέρος » Σάβ 01 Οκτ 2022, 14:45

Black_Hawk_Down

Βρε λεβέντη μου μπήκες σαν σίφουνας στο Forum και με το καλημέρα μου είπες "γειά σου ρε γέρο γέρασες αλλά μυαλό δεν έβαλες", κάτι που καθόλου φυσικά δεν με ενοχλεί.

Εκείνο που μου κάνει εντύπωση είναι ότι νοερά με ταξίδεψες σε όλον τον κόσμο, με ξενάγησες και στο νεόδμητο με κάθε λεπτομέρεια, ειδικά στα πρόσωπα, κάτι που μ' αφήνει αδιάφορο αφού δεν ανέφερες κάτι για τους δικούς μας Ανθρώπους.

Μου λες ότι ο μάο - μάο είναι καλός άνθρωπος. Όχι φίλε άνθρωπος που αποκάλεσε τους ΟΠΑΔΟΥΣ του ΜΕΓΑΛΟΥ Π.Α.Ο.Κ. μάο - μάο την επομένη της ληστείας του αιώνα, είναι κάφρος. Και γιατί, στην παραζάλη του από την ξεφτίλα, πρόσβαλε την υπερήφανη αυτοκρατορία των Μάου - Μάου.

Γράψε βρε παιδί μου και κάτι για τον Π.Α.Ο.Κ., ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΜΑΣ, που έχεις και λεείν. Α να σε χαρώ.
_________________________________________________________
Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών
Αγάπη δίχως όρους και δίχως όρια
Άβαταρ μέλους
Γέρος
 
Δημοσιεύσεις: 1319
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2020, 22:40

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Σάβ 01 Οκτ 2022, 15:20

Δώστε ρε παιδιά μια μόνιμη στήλη στο γέρο να διδάσκει ΠΑΟΚ.
Γεια σου γέρο, στη καρδιά είσαι έφηβος .
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό Black_Hawk_Down » Σάβ 01 Οκτ 2022, 15:32

Γέρος έγραψε:Black_Hawk_Down

Βρε λεβέντη μου μπήκες σαν σίφουνας στο Forum και με το καλημέρα μου είπες "γειά σου ρε γέρο γέρασες αλλά μυαλό δεν έβαλες", κάτι που καθόλου φυσικά δεν με ενοχλεί.

Εκείνο που μου κάνει εντύπωση είναι ότι νοερά με ταξίδεψες σε όλον τον κόσμο, με ξενάγησες και στο νεόδμητο με κάθε λεπτομέρεια, ειδικά στα πρόσωπα, κάτι που μ' αφήνει αδιάφορο αφού δεν ανέφερες κάτι για τους δικούς μας Ανθρώπους.

Μου λες ότι ο μάο - μάο είναι καλός άνθρωπος. Όχι φίλε άνθρωπος που αποκάλεσε τους ΟΠΑΔΟΥΣ του ΜΕΓΑΛΟΥ Π.Α.Ο.Κ. μάο - μάο την επομένη της ληστείας του αιώνα, είναι κάφρος. Και γιατί, στην παραζάλη του από την ξεφτίλα, πρόσβαλε την υπερήφανη αυτοκρατορία των Μάου - Μάου.

Γράψε βρε παιδί μου και κάτι για τον Π.Α.Ο.Κ., ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΜΑΣ, που έχεις και λεείν. Α να σε χαρώ.


Γειά σου @Γέρος,

Γράφω σαν σίφουνας, γιατί σταμάτησα να εργάζομαι, με σκοπό να κάνω ένα ταξίδι και να μετακομίσω. Έχω προφανώς άπλετο χρόνο. Το Θέμα έχει τίτλο: "Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες", για ΑΛΛΕΣ ομάδες δεν θα γράψω; εχθές η Α.Ε.Κ. είχε εγκαίνια του νέου της σταδίου, δεν ήταν το κεντρικό θέμα στην αθλητική δημοσιογραφία; και δεν έγραφε ο καθένας για αυτό που είδε στα εγκαίνια; Εγω έγραψα μέτρια πράγματα για το γήπεδο και τα εγκαίνια.

Εξακολουθώ να πιστεύω αυτά που έγραψα για τον Μελισσανίδη για τον χαρακτήρα του. Αντίθετα, Αλαφούζος & Β.Μ είναι κακόψυχοι (λέω την πιο ευγενική λέξη που επιτρέπεται). Και οι τρείς (Τιγρης, Β.Μ, Αλαφ) είναι και κακοί εργοδότες.

Ο Μελισσανίδης ΠΟΤΕ δεν είπε τίποτα κακό για τον πρόεδρο μας, υπερασπιστηκε την ομάδα του = συμφέροντα του... (αντίθετα Αλαφούζος και Β.Μ, του πολέμησαν ή πολεμούν με κατα καιρούς με FAKE NEWS. Τα κείμενα σε ξένα Μέσα την περιόδο 2017 κλπ απο τον Αλαφ έφευγαν...

ΟΚ, δεν ξαναγράφω τίποτα. Αν θέλετε διαγράψτε και το προφιλ μου. Αποχωρώ.

Καλή Συνέχεια,
Black_Hawk_Down
 
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τετ 21 Σεπ 2022, 10:13

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 01 Οκτ 2022, 15:51

Και μια στήλη μόνο για μας του νέους.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό iremidynami 4+ » Σάβ 01 Οκτ 2022, 16:52

Black_Hawk_Down έγραψε:
Γέρος έγραψε:Black_Hawk_Down

Βρε λεβέντη μου μπήκες σαν σίφουνας στο Forum και με το καλημέρα μου είπες "γειά σου ρε γέρο γέρασες αλλά μυαλό δεν έβαλες", κάτι που καθόλου φυσικά δεν με ενοχλεί.

Εκείνο που μου κάνει εντύπωση είναι ότι νοερά με ταξίδεψες σε όλον τον κόσμο, με ξενάγησες και στο νεόδμητο με κάθε λεπτομέρεια, ειδικά στα πρόσωπα, κάτι που μ' αφήνει αδιάφορο αφού δεν ανέφερες κάτι για τους δικούς μας Ανθρώπους.

Μου λες ότι ο μάο - μάο είναι καλός άνθρωπος. Όχι φίλε άνθρωπος που αποκάλεσε τους ΟΠΑΔΟΥΣ του ΜΕΓΑΛΟΥ Π.Α.Ο.Κ. μάο - μάο την επομένη της ληστείας του αιώνα, είναι κάφρος. Και γιατί, στην παραζάλη του από την ξεφτίλα, πρόσβαλε την υπερήφανη αυτοκρατορία των Μάου - Μάου.

Γράψε βρε παιδί μου και κάτι για τον Π.Α.Ο.Κ., ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΜΑΣ, που έχεις και λεείν. Α να σε χαρώ.


Γειά σου @Γέρος,

Γράφω σαν σίφουνας, γιατί σταμάτησα να εργάζομαι, με σκοπό να κάνω ένα ταξίδι και να μετακομίσω. Έχω προφανώς άπλετο χρόνο. Το Θέμα έχει τίτλο: "Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες", για ΑΛΛΕΣ ομάδες δεν θα γράψω; εχθές η Α.Ε.Κ. είχε εγκαίνια του νέου της σταδίου, δεν ήταν το κεντρικό θέμα στην αθλητική δημοσιογραφία; και δεν έγραφε ο καθένας για αυτό που είδε στα εγκαίνια; Εγω έγραψα μέτρια πράγματα για το γήπεδο και τα εγκαίνια.

Εξακολουθώ να πιστεύω αυτά που έγραψα για τον Μελισσανίδη για τον χαρακτήρα του. Αντίθετα, Αλαφούζος & Β.Μ είναι κακόψυχοι (λέω την πιο ευγενική λέξη που επιτρέπεται). Και οι τρείς (Τιγρης, Β.Μ, Αλαφ) είναι και κακοί εργοδότες.

Ο Μελισσανίδης ΠΟΤΕ δεν είπε τίποτα κακό για τον πρόεδρο μας, υπερασπιστηκε την ομάδα του = συμφέροντα του... (αντίθετα Αλαφούζος και Β.Μ, του πολέμησαν ή πολεμούν με κατα καιρούς με FAKE NEWS. Τα κείμενα σε ξένα Μέσα την περιόδο 2017 κλπ απο τον Αλαφ έφευγαν...

ΟΚ, δεν ξαναγράφω τίποτα. Αν θέλετε διαγράψτε και το προφιλ μου. Αποχωρώ.

Καλή Συνέχεια,


Ρε φιλε, μην αρπαζεσαι τοσο ευκολα, ειδικα με καποιον ανθρωπο σαν το Γερο, κι εμενα μου αρεσει ο χειμαρωδης τρόπος γραφης σου, συμφωνω ομως με Γερο στα περι μελισσανιδη.
Αυτο ομως δεν σημαινει πως πρεπει να ενοχληθεις, απλα εχετε διαφορετικη οπτικη, ουδεν μεμπτον, ολες οι αποψεις σεβαστες.
Σου ευχομαι να καταφερεις να βρεις αυτο που ζητας, οπουδηποτε ειναι αυτο(καναδας κλπ), κ να μη σταματήσεις να κυνηγας τα ονειρα σου, καθως οπως ειπε κ ο μεγιστος Στελλιος Καζαντζιδης "οι ανθρωποι πεθαινουνε, οταν πεθαινουνε τα ονειρα τους".

ΥΓ
Υα στρωθω στα ξυδια μου φαίνεται.
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗΣ: Ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ Η ΨΥΧΗ.
Άβαταρ μέλους
iremidynami 4+
 
Δημοσιεύσεις: 1007
Εγγραφή: Παρ 04 Μαρ 2022, 16:48

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό HARISPAOK83 » Σάβ 01 Οκτ 2022, 17:04

Αλιμονο αν αποχωρουμε απο το φορουμ ή να μη γράφουμε μετα απο μια διαφωνια ή ακομη και καυγα με αλλο μελος! Αυτα ειναι στο προγραμμα!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
HARISPAOK83
 
Δημοσιεύσεις: 318
Εγγραφή: Πέμ 08 Σεπ 2022, 20:50

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Σάβ 01 Οκτ 2022, 17:54

Το γήπεδο να είναι γερό και ασφαλές να βγαίνουν από μέσα όσοι μπαίνουν. Από εκεί και πέρα, να μην σώσουν να δουν ούτε παγωτό κύπελλο στην... ΟΠΑΠ αρένα (σκεφτείτε το νέο γήπεδο του ΠΑΟΚ να λεγόταν ΟΛΘ αρένα... Τους ταιριάζει 100%). Τους αξίζουν 53 χρόνια ξηρασίας σαν τη συνοικία της Θεσσαλονίκης με τα ίδια χρώματα.

"Συμπαθητική ομάδα" χωρίς αιώνιο αντίπαλο, ακίνδυνη, ενσωματώσιμη, άνετος κολυμβητής στα σκατά του ελλαδικού ποδοσφαίρου, άξιο συμπλήρωμα των δύο βρικολάκων, σάρκα από τη σάρκα τους και το παίζει προσφυγομάνα και πρωτότυπος δικέφαλος. Ουστ σιχάματα. Και φυσικά το πρώτο διπλό θα το κάνουμε εμείς εκεί, όπως στο νέο γήπεδο του κόκκινου και στο νέο γήπεδο της συχωρεμένης της ΑΕΛ.

Συγγνώμη αλλά έχασα την ανωτερότητα στο σπίτι σήμερα κι εκεί που την έψαχνα, βρήκα κάτι ρεπορτάζ του 2018.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό Γέρος » Σάβ 01 Οκτ 2022, 18:24

Όχι, όχι Black_Hawk_Down,

διαφωνώ απολύτως. Είναι δυνατόν ποτέ να εκθειάσω ή έστω να αγνοήσω την συμπεριφορά ενός αλήτη. Τι θα πει καλόκαρδος. Άκου εκεί καλόκαρδος, αν είναι έτσι - που ασφαλέστατα δεν είναι - ας του πάρουνε μια σοκολάτα.

Λοιπόν μου γράφεις ότι δεν είπε κακιά κουβέντα για τον Πρόεδρο μας. Καλώς στην εξέλιξη του ο Π.Α.Ο.Κ. ΜΑΣ ανήκει πλέον σε μια Ανώνυμη Εταιρία, η οποία σαφώς και έχει επενδυτή ο οποίος φροντίζει τα συμφέροντα της Ομάδας μας και βέβαια τα δικά του. Ο Πρόεδρος τηρεί και εφαρμόζει την οικονομική του πολιτική - ως οφείλει - και η Π.Α.Ε. τις δημόσιες σχέσεις της.

Αλλά ακόμη καλύτερα ο Π.Α.Ο.Κ. ΜΑΣ είναι μια ΙΔΕΑ την οποία αγαπάει πάρα πολύ κόσμος σε ολόκληρη την υφήλιο από την μια άκρη έως την άλλη. Αυτή η ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ είναι ο αυτόφωτος Αστέρας. Όλοι οι άλλοι συμπεριλαμβανομένου και του Προέδρου είναι ετερόφωτοι πλάνητες που περιστρέφονται γύρω από τον Αστέρα τους, απλά γιατί αδυνατούν να ξεφύγουν από το βαρυτικό του πεδίο, την έλξη που ασκεί ο Αστέρας στα πάντα.

Λοιπόν αυτός Ο ΑΛΗΤΗΣ, Ο ΚΛΕΦΤΗΣ, Ο ΜΕΓΑΛΟΑΠΑΤΕΩΝΑΣ, εξύβρισε χυδαία τον Αστέρα, την ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ Π.Α.Ο.Κ. ΜΑΣ.

Εγώ είμαι ζωντανός άρα υποχρεωμένος να δράσω, να μιλήσω να φωνάξω εναντίον του ΚΑΘΕ ΑΛΗΤΗ που προσβάλλει ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΜΑΣ. Διαφορετικά να είμαι καταραμένος στον αιώνα τον άπαντα, από τους χιλιάδες νεκρούς ΑΔΕΛΦΟΥΣ ΜΟΥ όταν έρθει η ώρα μου και πάω να τους συναντήσω, στον ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ ΑΔΕΛΦΙΑ και κυρίως μέρες που είναι στις ψυχούλες που ΧΑΘΗΚΑΝ ΤΟ 1999.

ΑΛΗΤΗΣ. ΚΑΘΑΡΜΑ

Εγώ εδώ είμαι φιλοξενούμενος, τι να σε διώξω και να σε απαγορεύσω. Δική μου δουλειά είναι αυτό ? Έκανα και εγώ κ@@ο και έχ@@α τον κόσμο όλο? 'Όχι βέβαια.
_________________________________________________________
Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών
Αγάπη δίχως όρους και δίχως όρια
Άβαταρ μέλους
Γέρος
 
Δημοσιεύσεις: 1319
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2020, 22:40

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες ΧIII

Δημοσίευσηαπό Γέρος » Σάβ 01 Οκτ 2022, 18:42

Ζητώ συγνώμη αλλά αδυνατώ - ειλικρινά - να κρατήσω μια στάση υπεράνω. Δεν μπορώ !!!

Οπισθοδρομικός, ξεκούτης, μ@λ@κ@ς, μη-δημοκρατικός, φυσικά τα πάντα είμαι.
Και εγώ θέλω να χαρώ για τα νέα γήπεδα που γίνονται στην χώρα και να τα κρίνω απλά, ως ουδέτερος αρχιτέκτονας, το ένα είναι στενό, το άλλο είναι φαρδύ ξέρω γω. Ε ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.

Να κάτσω και σε μια πολυθρόνα, να πάρω και ένα σκυλάκι τριχωτό στην αγκαλιά μου και να σχολιάζω με τον τριφτομπούτη, το ιερό βρέφος και τον καπιτάνιο του κ@λ@@. Έ όχι εγώ μούτσος είμαι.

Και μόλις τελειώσει αυτό, να αρχίσουμε να σχολιάζουμε την κηδεία της γριάς των βρετανών και τα φορέματα.

Ειλικρινά σας ζηλεύω εσάς που ξεπεράσατε αυτή την κατάσταση. Ειλικρινά στον λόγο μου δεν λέω ποτέ ψέματα.
_________________________________________________________
Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών
Αγάπη δίχως όρους και δίχως όρια
Άβαταρ μέλους
Γέρος
 
Δημοσιεύσεις: 1319
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2020, 22:40

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 37 επισκέπτες