Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό nunies4 » Κυρ 17 Οκτ 2021, 21:27

Και εμένα οφσάιντ μου φάνηκε άλλα τέτοια ώρα τέτοια λόγια...
Ούτε ριπλευ δεν είδαμε από την πλαγιά ληψη
Άβαταρ μέλους
nunies4
 
Δημοσιεύσεις: 11698
Εγγραφή: Τρί 20 Ιούλ 2021, 08:06

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό thomas Murg » Κυρ 17 Οκτ 2021, 21:27

Ο μολδαβός στη φάση που κόβει τον επιθετικό του ΠΑΣ και παίρνει κίτρινη δεν ήταν ο τελευταίος παίκτης;


Και μια σειρά ακόμη ερωτήματα θα μείνουν αναπάντητα.
Άβαταρ μέλους
thomas Murg
 
Δημοσιεύσεις: 2873
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 17:02

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Κυρ 17 Οκτ 2021, 21:30

όπως ας πούμε πως γίνεται το 4-1, 4-4 :lol:
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό thomas Murg » Κυρ 17 Οκτ 2021, 21:32

Αυτό sick απαντήθηκε στο σωστό topic. Εδώ είσαι οφ τόπικ :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
thomas Murg
 
Δημοσιεύσεις: 2873
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 17:02

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό Shivaspace » Κυρ 17 Οκτ 2021, 21:34

hawklord έγραψε:Του Γαβρου το δεύτερο δεν είναι οφσάιντ?


εσύ hawklord ήσουν σίγουρα οφσάιντ σήμερα με τα μενταλιτέ απ το ημίχρονο :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Shivaspace
 
Δημοσιεύσεις: 3087
Εγγραφή: Πέμ 10 Σεπ 2020, 14:19

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό hawklord » Κυρ 17 Οκτ 2021, 22:07

Shivaspace έγραψε:
hawklord έγραψε:Του Γαβρου το δεύτερο δεν είναι οφσάιντ?


εσύ hawklord ήσουν σίγουρα οφσάιντ σήμερα με τα μενταλιτέ απ το ημίχρονο :mrgreen:

Το Μενταλιτέ ειναι γαλλικο. Μακρια απο μενα, Ιταλος ειμαι :D
Μαλλον ημουν ο πιο ΠΑΟΚ με τα σκοτσεζικα τα ντους. Δεν υπαρχει φορα πουν να μην εχουμε ηρεμια στο κεφαλι μας.
BRUCIAMO LA CAPITALE!
Con i fegati spappolati godiamoci la vittoria.
VIVA L' ITALIA
Lectio non intelliguntur intellectus
Άβαταρ μέλους
hawklord
 
Δημοσιεύσεις: 1964
Εγγραφή: Πέμ 02 Ιούλ 2020, 14:45

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 19 Οκτ 2021, 06:42

Ο τελευταίος ζωντανός του Noor1: «Όταν πεθάνω, θα βγουν όλα τα ονόματα στη φόρα»!

Επέστρεψε τη Δευτέρα (18/10) η «Δίκη στο Open» στην υβριδική τηλεόραση του Open με μια συγκλονιστική συνέντευξη του τελευταίου μάρτυρα του Noor One!
Ο μοναδικός πλέον μάρτυρας του «Noor One», ο μεσεγγυούχος του ναρκόπλοιου, Γιώργος Αντωνάτος, ο άνθρωπος δηλαδή που το φυλάει αυτή τη στιγμή, μίλησε στην εκπομπή «Δίκη» στο Οpen, ήταν ιδιαίτερα αποκαλυπτικός, αλλά και συγκλονιστικός.

«Η υπόθεση βρωμάει. Εκτός από έγγραφα υπάρχουν και τα στίγματα που δείχνουν πού φόρτωσε το πλοίο τα ναρκωτικά και αναφέρονται ακόμη 14 πλοία. Υπάρχουν σημειώσεις σε μπλοκάκι από τον καπετάνιο με το στίγμα για το πού θα φορτώσει τα ναρκωτικά. Τα έχω καταθέσει αυτά στις αρχές, αλλά κάποια στοιχεία έχουν εξαφανιστεί από τη δικογραφία. Φοβάμαι, έχει αλλάξει ριζικά η ζωή μου, αλλά ίσως να μην είναι ο τελευταίος, αλλά ο προτελευταίος μάρτυρας, διότι έρχεται κι άλλο άτομο που προστατεύεται, είναι ανώτατος λιμενικός. Ίσως είναι η τελευταία φορά που με βλέπετε. Το αίμα φέρνει αίμα, ίσως θα φύγουμε κι εμείς… Αν χαθώ πάντως να ξέρετε ότι θα βγουν όλα τα ονόματα και τα στοιχεία στη φόρα, τα έχω αφήσει όλα».

Για τον 11ο νεκρό του Noor One, μάρτυρα Γεωργιάδη:

«Είχαμε μιλήσει δύο φορές και ήταν ένας πολύ καλός άνθρωπος, ήταν αδικημένος και εγκλωβισμένος στο Ντουμπάι, στα Εμιράτα. Είχαμε μιλήσει και για πρόσωπα και είχαμε ακριβώς την ίδια άποψη. Το τηλέφωνό μου το παρακολουθούν οι υπηρεσίες και ένας άνθρωπος που ξέρω ποιος είναι. Υπό αδιευκρίνιστες συνθήκες πέθανε και ο Τούρκος».

Αποκάλυψε ότι πρόσφατα αποπειράθηκαν να τον σκοτώσουν:

«Σε ένα ταξίδι επαγγελματικό ταξίδι παρουσία ενός φίλου βρέθηκε άνθρωπος και μου είπε να σταματήσουμε, ως εδώ, γιατί θα έχουμε άσχημα ξεμπερδέματα. Μας απείλησαν. Ημουν στη Λευκάδα, από την Αθήνα με παρακολουθούσαν, τους έβλεπα στο δρόμο και με παρακολουθούσαν παντού. Στην επιστροφή από Βόνιτσα προς Αμφιλοχία ένα φορτηγό από αγροτικό δρόμο βγήκε στον κεντρικό δρόμο και ερχόταν κατευθείαν πάνω μου. Η τύχη και η εμπειρία με βοήθησαν. Το καντήλι μου έχει λάδι ακόμη. Το απέφυγα και βγήκα από το δρόμο και μπήκα σε χωράφι με ήλιους και διέφυγα με τέρμα τα γκάζια».

Για την επικοινωνία με τον Υπουργό Ναυτιλίας:

«Το είπα και στο Υπουργείο Ναυτιλίας αλλά ο Υπουργός δεν θέλει να μας δει. Υπάρχουν πολλά ζητήματα γύρω από το θέμα του πλοίου. Το ζήτημα είναι πολιτικοοικονομικό, δεν είναι απλό. Εμένα με έχουν καταχρεώσει για το συγκεκριμένο πλοίο, πρόκειται για απάτη σε βαθμό κακουργήματος και ο κ. Υπουργός ξέρει ότι με έχουν χρεώσει λιμανιάτικα σε πλοίο που δεν μου ανήκει. Θέλουν να το εγκαταλείψουμε και να το πάρουν κάποιες ομάδες και να εξαφανίσουν κάποια στοιχεία. Το πλοίο είναι δεξαμενόπλοιο και έχει κρυφούς χώρους. Ίσως υπάρχουν ακόμη ναρκωτικά μέσα. Πιστεύω ότι πρέπει να υπάρχουν ακόμη 700 κιλά».

Έθεσε και ερωτήματα:

«Ποιους από τους εμπλεκόμενους μόλις βγήκε από τη φυλακή αγόρασε δεξαμενόπλοιο; Επίσης, πώς μπήκε το πλοίο και δεν το πήρε χαμπάρι το λιμενικό της Ελευσίνας; Γιατί δεν φαίνεται το όνομα του πλοίου; Δείτε τη διαφορά με άλλο πλοίο. Κρύβουν το όνομα ή βάζουν μικρό όνομα για ευνόητους λόγους, για να διαφεύγουν από τις αρχές».

Για το αν υπάρχει απόπειρα συγκάλυψης:

«Η συγκάλυψη έχει σχέση με όσα έχει καταθέσει ο Βασίλης. Στις 28 με 29 Αυγούστου πρέπει να πέθανε. Μπορεί στο στόμα του σκύλου να υπάρχει το DNA του ανθρώπου που τον σκότωσε, γι΄αυτό ίσως σκότωσαν και τον σκύλο, αλλά ποιος θα το ψάξει;»
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό gika » Πέμ 21 Οκτ 2021, 22:21

Αν ο Πασχαλάκης έπνιγε αυτό που έπνιξε του γαύρου θα στήναμε κρεμάλες. Π@@τσα γαυρε.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 22 Οκτ 2021, 07:10

Πράγματι.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 22 Οκτ 2021, 13:31

trouman έγραψε:
Ο τελευταίος ζωντανός του Noor1: «Όταν πεθάνω, θα βγουν όλα τα ονόματα στη φόρα»!

Επέστρεψε τη Δευτέρα (18/10) η «Δίκη στο Open» στην υβριδική τηλεόραση του Open με μια συγκλονιστική συνέντευξη του τελευταίου μάρτυρα του Noor One!
Ο μοναδικός πλέον μάρτυρας του «Noor One», ο μεσεγγυούχος του ναρκόπλοιου, Γιώργος Αντωνάτος, ο άνθρωπος δηλαδή που το φυλάει αυτή τη στιγμή, μίλησε στην εκπομπή «Δίκη» στο Οpen, ήταν ιδιαίτερα αποκαλυπτικός, αλλά και συγκλονιστικός.

«Η υπόθεση βρωμάει. Εκτός από έγγραφα υπάρχουν και τα στίγματα που δείχνουν πού φόρτωσε το πλοίο τα ναρκωτικά και αναφέρονται ακόμη 14 πλοία. Υπάρχουν σημειώσεις σε μπλοκάκι από τον καπετάνιο με το στίγμα για το πού θα φορτώσει τα ναρκωτικά. Τα έχω καταθέσει αυτά στις αρχές, αλλά κάποια στοιχεία έχουν εξαφανιστεί από τη δικογραφία. Φοβάμαι, έχει αλλάξει ριζικά η ζωή μου, αλλά ίσως να μην είναι ο τελευταίος, αλλά ο προτελευταίος μάρτυρας, διότι έρχεται κι άλλο άτομο που προστατεύεται, είναι ανώτατος λιμενικός. Ίσως είναι η τελευταία φορά που με βλέπετε. Το αίμα φέρνει αίμα, ίσως θα φύγουμε κι εμείς… Αν χαθώ πάντως να ξέρετε ότι θα βγουν όλα τα ονόματα και τα στοιχεία στη φόρα, τα έχω αφήσει όλα».

Για τον 11ο νεκρό του Noor One, μάρτυρα Γεωργιάδη:

«Είχαμε μιλήσει δύο φορές και ήταν ένας πολύ καλός άνθρωπος, ήταν αδικημένος και εγκλωβισμένος στο Ντουμπάι, στα Εμιράτα. Είχαμε μιλήσει και για πρόσωπα και είχαμε ακριβώς την ίδια άποψη. Το τηλέφωνό μου το παρακολουθούν οι υπηρεσίες και ένας άνθρωπος που ξέρω ποιος είναι. Υπό αδιευκρίνιστες συνθήκες πέθανε και ο Τούρκος».

Αποκάλυψε ότι πρόσφατα αποπειράθηκαν να τον σκοτώσουν:

«Σε ένα ταξίδι επαγγελματικό ταξίδι παρουσία ενός φίλου βρέθηκε άνθρωπος και μου είπε να σταματήσουμε, ως εδώ, γιατί θα έχουμε άσχημα ξεμπερδέματα. Μας απείλησαν. Ημουν στη Λευκάδα, από την Αθήνα με παρακολουθούσαν, τους έβλεπα στο δρόμο και με παρακολουθούσαν παντού. Στην επιστροφή από Βόνιτσα προς Αμφιλοχία ένα φορτηγό από αγροτικό δρόμο βγήκε στον κεντρικό δρόμο και ερχόταν κατευθείαν πάνω μου. Η τύχη και η εμπειρία με βοήθησαν. Το καντήλι μου έχει λάδι ακόμη. Το απέφυγα και βγήκα από το δρόμο και μπήκα σε χωράφι με ήλιους και διέφυγα με τέρμα τα γκάζια».

Για την επικοινωνία με τον Υπουργό Ναυτιλίας:

«Το είπα και στο Υπουργείο Ναυτιλίας αλλά ο Υπουργός δεν θέλει να μας δει. Υπάρχουν πολλά ζητήματα γύρω από το θέμα του πλοίου. Το ζήτημα είναι πολιτικοοικονομικό, δεν είναι απλό. Εμένα με έχουν καταχρεώσει για το συγκεκριμένο πλοίο, πρόκειται για απάτη σε βαθμό κακουργήματος και ο κ. Υπουργός ξέρει ότι με έχουν χρεώσει λιμανιάτικα σε πλοίο που δεν μου ανήκει. Θέλουν να το εγκαταλείψουμε και να το πάρουν κάποιες ομάδες και να εξαφανίσουν κάποια στοιχεία. Το πλοίο είναι δεξαμενόπλοιο και έχει κρυφούς χώρους. Ίσως υπάρχουν ακόμη ναρκωτικά μέσα. Πιστεύω ότι πρέπει να υπάρχουν ακόμη 700 κιλά».

Έθεσε και ερωτήματα:

«Ποιους από τους εμπλεκόμενους μόλις βγήκε από τη φυλακή αγόρασε δεξαμενόπλοιο; Επίσης, πώς μπήκε το πλοίο και δεν το πήρε χαμπάρι το λιμενικό της Ελευσίνας; Γιατί δεν φαίνεται το όνομα του πλοίου; Δείτε τη διαφορά με άλλο πλοίο. Κρύβουν το όνομα ή βάζουν μικρό όνομα για ευνόητους λόγους, για να διαφεύγουν από τις αρχές».

Για το αν υπάρχει απόπειρα συγκάλυψης:

«Η συγκάλυψη έχει σχέση με όσα έχει καταθέσει ο Βασίλης. Στις 28 με 29 Αυγούστου πρέπει να πέθανε. Μπορεί στο στόμα του σκύλου να υπάρχει το DNA του ανθρώπου που τον σκότωσε, γι΄αυτό ίσως σκότωσαν και τον σκύλο, αλλά ποιος θα το ψάξει;»



Ωραία χώρα η Ελλάδα γενικά. Έχει και ήλιο.

Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Παρ 22 Οκτ 2021, 13:32

Μας ζηλεύουν
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό astral » Παρ 22 Οκτ 2021, 13:38

Να πάει η Μαρούπα να κάνει αυτοψία.
Άβαταρ μέλους
astral
 
Δημοσιεύσεις: 6786
Εγγραφή: Τρί 11 Αύγ 2020, 13:19

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό icue » Σάβ 23 Οκτ 2021, 19:18

Ρε τον Ασουμε. Κινηση ματ εκανε ο Ατρομητος.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό thomas Murg » Σάβ 23 Οκτ 2021, 20:19

Ωραία ομάδα το κολοκοτρωνίτσι. Αυτός ο Σόνι ωραίο παικτάκι. Ανατροπή με τον βάζελο και 2 1 στο ημίχρονο
Άβαταρ μέλους
thomas Murg
 
Δημοσιεύσεις: 2873
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 17:02

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 23 Οκτ 2021, 20:21

Ο Απόλλωνας Σμύρνης κέρδισε τον ΠΑΣ, 1-0
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες