Euroleague 2010-2011

Σχόλια - κριτική των αγώνων και τα νέα του Ευρωπαϊκού ΠΑΟΚ στο Eurocup

Re: Euroleaugue 2010-2011

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Παρ 08 Απρ 2011, 05:04

Θέλω να δω τελικό Real - Siena.
Είχα δει το Valencia - Παναθηναϊκός όταν ήμουν στη Βαλένθια για τον αγώνα του ποδοσφαιρικού ΠΑΟΚ με τη Villareal και είχα συμπαθήσει από εκείνη τη στιγμή παρα πολύ αυτή την ομάδα. Κρίμα.
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Euroleaugue 2010-2011

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Παρ 08 Απρ 2011, 06:32

Aureliano Buendia έγραψε:Είχα δει το Valencia - Παναθηναϊκός όταν ήμουν στη Βαλένθια για τον αγώνα του ποδοσφαιρικού ΠΑΟΚ με τη Villareal


Ή δεν ηρθες στο Βιγιαρεαλ να δεις τον ΠΑΟΚ και πηγες στο Βαλενθια-Παναθηναϊκος ή ηρθες στο Βιγιαρεαλ και δεν πηγες στον συγκεκριμενο αγωνα μπασκετ!Και τα δυο,αποκλειεται να τα εκανες γιατι ηταν την ιδια ωρα!..............
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Euroleaugue 2010-2011

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Παρ 08 Απρ 2011, 10:44

Για το Villareal έχω μάρτυρες τους novito και yiannisPAOKitalia, Sherlock mpafos :D :D :D
Δεν είπα ότι πήγα στο γήπεδο στο μπάσκετ.
Έμενα στο purple nest hostel στο κέντρο και το έδειχνε στο κοινόβιο - τραπεζαρία ένα βράδυ. Δεν ήξερα καν ότι έπαιζαν Valencia - Panathinaikos, το είδα και εξεπλάγην.
Μου κατέστρεψες την ανάμνηση να πανηγυρίζω πορτοκαλί καλάθια, καθώς το έβλεπα με τους φίλους μου και δύο Ιταλούς που είχαν εκπλαγεί με το ότι είμασταν Έλληνες και υποστηρίζαμε την ισπανική ομάδα.
Μου έχει κλέψει κάπως λιγότερο την καρδιά η Valencia τώρα που έμαθα ότι την είδα μαγνητοσκοπημένη :D (ως το 30' περίπου)
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Euroleaugue 2010-2011

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Παρ 08 Απρ 2011, 11:05

Ξερεις γιατι το ανεφερα?Ημουν μεσα στην τρελη χαρα γιατι ειχα την εντυπωση πως επαιζαν Τεταρτη και ειχα σχεδιασει να παω να το δω.Kαι οταν εμαθα πως επαιζαν Πεμπτη ξενερωσα τρελα........

Για την ομαδα δεν μπορω να πω πως μου αρεσει αλλα η πολη ειναι παρα μαπαρα πολυ ωραια!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Euroleaugue 2010-2011

Δημοσίευσηαπό obanebane » Παρ 08 Απρ 2011, 11:50

Aureliano Buendia έγραψε:Για το Villareal έχω μάρτυρες τους novito και yiannisPAOKitalia, Sherlock mpafos :D :D :D
Δεν είπα ότι πήγα στο γήπεδο στο μπάσκετ.
Έμενα στο purple nest hostel στο κέντρο και το έδειχνε στο κοινόβιο - τραπεζαρία ένα βράδυ. Δεν ήξερα καν ότι έπαιζαν Valencia - Panathinaikos, το είδα και εξεπλάγην.
Μου κατέστρεψες την ανάμνηση να πανηγυρίζω πορτοκαλί καλάθια, καθώς το έβλεπα με τους φίλους μου και δύο Ιταλούς που είχαν εκπλαγεί με το ότι είμασταν Έλληνες και υποστηρίζαμε την ισπανική ομάδα.
Μου έχει κλέψει κάπως λιγότερο την καρδιά η Valencia τώρα που έμαθα ότι την είδα μαγνητοσκοπημένη :D (ως το 30' περίπου)


Πολυ θα ηθελα να σε δω παντως να πανηγυριζεις υπερ της ομαδας που εχασε βλεπωντας εναν αγωνα που ειχε ηδη γινει. :lol:

Υ.Γ Αν ημουν ισπανος μπορει και να σε πλακωνα στο ξυλο με το πονο τους επαιζες ρε? :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24554
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Euroleaugue 2010-2011

Δημοσίευσηαπό kostasff » Παρ 08 Απρ 2011, 14:17

εγώ πάντως, θέλω να το πάρει ο βαζελος.
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Euroleaugue 2010-2011

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Παρ 08 Απρ 2011, 14:21

obanebane έγραψε:
Aureliano Buendia έγραψε:Για το Villareal έχω μάρτυρες τους novito και yiannisPAOKitalia, Sherlock mpafos :D :D :D
Δεν είπα ότι πήγα στο γήπεδο στο μπάσκετ.
Έμενα στο purple nest hostel στο κέντρο και το έδειχνε στο κοινόβιο - τραπεζαρία ένα βράδυ. Δεν ήξερα καν ότι έπαιζαν Valencia - Panathinaikos, το είδα και εξεπλάγην.
Μου κατέστρεψες την ανάμνηση να πανηγυρίζω πορτοκαλί καλάθια, καθώς το έβλεπα με τους φίλους μου και δύο Ιταλούς που είχαν εκπλαγεί με το ότι είμασταν Έλληνες και υποστηρίζαμε την ισπανική ομάδα.
Μου έχει κλέψει κάπως λιγότερο την καρδιά η Valencia τώρα που έμαθα ότι την είδα μαγνητοσκοπημένη :D (ως το 30' περίπου)


Πολυ θα ηθελα να σε δω παντως να πανηγυριζεις υπερ της ομαδας που εχασε βλεπωντας εναν αγωνα που ειχε ηδη γινει. :lol:

Υ.Γ Αν ημουν ισπανος μπορει και να σε πλακωνα στο ξυλο με το πονο τους επαιζες ρε? :mrgreen:


:lol:
Πάντως μόνο ξένοι είμασταν, εκτός από την τύπισσα στο πάγκο του -ας πούμε- μπαρ.
Είδα ότι παίζει ματς στην τι βι, κόλλησα λίγο και πανηγύρισα ένα καλάθι της Βαλένθια. Έτσι τράβηξα την προσοχή ενός Ιταλού που με ρώτησε τι βλέπω και πανηγυρίζω, του απάντησα και έμεινε κάγκελο όταν κατάλαε τη φάση :D
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Euroleaugue 2010-2011

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Παρ 08 Απρ 2011, 14:24

mpafos4 έγραψε:Ξερεις γιατι το ανεφερα?Ημουν μεσα στην τρελη χαρα γιατι ειχα την εντυπωση πως επαιζαν Τεταρτη και ειχα σχεδιασει να παω να το δω.Kαι οταν εμαθα πως επαιζαν Πεμπτη ξενερωσα τρελα........

Για την ομαδα δεν μπορω να πω πως μου αρεσει αλλα η πολη ειναι παρα μαπαρα πολυ ωραια!


Ναι, ωραία φάση παίχτηκε στη Βαλένθια.
Το Βιγιαρεάλ πάντως ήταν σαν τον Λαγκαδά ή τα Πετροκέρασα :D
Πρέπει να κάνουν και συμπαθητική έδρα στο μπάσκετ.
Στο Mestalla πήγες Μπάφε?
Αν ναι, απογοητεύτηκες όσο κι εγώ?
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Euroleaugue 2010-2011

Δημοσίευσηαπό novito » Παρ 08 Απρ 2011, 14:58

Aureliano Buendia έγραψε:Για το Villareal έχω μάρτυρες τους novito και yiannisPAOKitalia, Sherlock mpafos :D :D :D
...


σπουδαια ατομα εχεις για μαρτυρες, αλλα δε το κανω θεμα.... 8-)

υ.γ. Βιγιαρεάλ=Λαγκαδάς.... Άμα είσαι Ντεπιώτης κάτι τέτοια θεϊκά πετάς.... :mrgreen: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: Euroleaugue 2010-2011

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Παρ 08 Απρ 2011, 15:36

Aureliano Buendia έγραψε:
mpafos4 έγραψε:Στο Mestalla πήγες Μπάφε?
Αν ναι, απογοητεύτηκες όσο κι εγώ?


Ηταν τετοια η απογοητευση απο την εξωτερικη εμφανιση που ουτε καν σκεφτηκα να μπω να το δω......
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Euroleaugue 2010-2011

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Σάβ 09 Απρ 2011, 00:12

kostasff έγραψε:εγώ πάντως, θέλω να το πάρει ο βαζελος.


Αν παίξει και πάλι τόσο αρχοντικά, να το πάρει το κορίτσι βεβαίως.
Αλλά ρε συ Κώστα, φρικάρω στο πόσο τσουρέκια θα μας τα κάνουν.
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Euroleaugue 2010-2011

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 09 Απρ 2011, 00:26

δεν μπορώ να σκεφτώ έστω ΕΝΑ μπασκετικό δεδομένο που να μπορεί να κάνει να κάνει το βάζελο να χάσει την φετινή ευρωλίγκα. αλλά εντάξει δεν είμαι και ο συρίγος... :mrgreen: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10570
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Euroleaugue 2010-2011

Δημοσίευσηαπό kostasff » Σάβ 09 Απρ 2011, 08:58

σκέφτομαι πόσο τσουρέκια θα γίνουν των γύρων και ηδονίζομαι
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Euroleaugue 2010-2011

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Κυρ 10 Απρ 2011, 15:45

palok έγραψε:δεν μπορώ να σκεφτώ έστω ΕΝΑ μπασκετικό δεδομένο που να μπορεί να κάνει να κάνει το βάζελο να χάσει την φετινή ευρωλίγκα. αλλά εντάξει δεν είμαι και ο συρίγος... :mrgreen: :opaokara:


Πολύ σωστά διότι εγώ είμαι ο Συρίγος, όπως αποκάλυψε ο Κώστας :D :D :D

Siena και τα μυαλά στα κάγκελα
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Euroleaugue 2010-2011

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Κυρ 10 Απρ 2011, 23:52

kostasff έγραψε:σκέφτομαι πόσο τσουρέκια θα γίνουν των γύρων και ηδονίζομαι
εισαι σαδιστης κατα βαθος... :P

κατα τη γνωμη μου παντως ειναι αμφιρροπο και ενδιαφερον το final four φετος.... και οι τεσσερις εχουν τη δυνατοτητα να τερματισουν απο πρωτοι μεχρι τεταρτοι.

Αν και παραμενω ουδετερος, θα ηθελα να δω ενα απο τα παοκτσακια Ζηση η Σοφο , να στεφωνται πρωταθλητες Ευρωπης μιας και το αλλο παοκτσακι ο Διαμαντιδης εχει κερδισει 2 ευρωπαικα(triple crown μαλιστα).
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ευρώπη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης