Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Π. 49-77

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Π. 9/3 18:00 nova3

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Πέμ 10 Μαρ 2011, 00:21

γιατί εγώ νομίζω ότι ο Ιακοπίνι μπήκε κρύος αλλαγή στο τέλος κι έβαλε εκείνο το γωνιακό μοναδικό του σουτ στο τέλος;¨
μήπως άλλος ιταλός έβαλε τα προηγούμενα τρίποντα;;


για να περάσει στην ιστορία αυτό το γαμημενο γαβρο ματς, να πω ότι από το γαλαξία αστέρων τους το μάτι μου τρόμαξε από το σουτ του 2.11 Ετζεγκ...εξωπραγματικό ήταν από κοντά.
κάποτε το ελικόπτερο έβαλε τρίποντο μπροστά στον κομμουνιστή μας σέντερ και το λέγαμε στις προπονήσεις μήνες πως 2.08 παίκτης σούταρε με τέτοια ισορροπία μπροστά στον ιστό της αράχνης...
Τελευταία επεξεργασία από KalamarGiannis και Πέμ 10 Μαρ 2011, 00:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2249
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Π. 9/3 18:00 nova3

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Πέμ 10 Μαρ 2011, 00:22

ρε παιδιά βάλτε το σκορ στον τίτλο. Να το βλέπουμε να το χαιρόμαστε 8-)
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Π. 9/3 18:00 nova3

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Πέμ 10 Μαρ 2011, 00:24

αχ
θα κάνω απόψε φονικό
Τελευταία επεξεργασία από KalamarGiannis και Πέμ 10 Μαρ 2011, 00:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2249
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Π. 9/3 18:00 nova3

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 10 Μαρ 2011, 00:25

KalamarGiannis έγραψε:γιατί εγώ νομίζω ότι ο Ιακοπίνι μπήκε κρύος αλλαγή στο τέλος κι έβαλε εκείνο το γωνιακό μοναδικό του σουτ στο τέλος;¨
μήπως άλλος ιταλός έβαλε τα προηγούμενα τρίποντα;;


για να περάσει στην ιστορία αυτό το γαμημενο γαβρο ματς, να πω ότι από το γαλαξία αστέρων τους το μάτι μου τρόμαξε από το σουτ του 2.11 Ετζεγκ...εξωπραγματικό ήταν από κοντά.
κάποτε το ελικόπτερο έβαλε τρίποντο μπροστά στον κομμουνιστή μας σέντερ και το λέγαμε στις προπονήσεις μήνες πως 2.08 παίκτης σούταρε με τέτοια ισορροπία μπροστά στον ιστό της αράχνης...


Οχι οχι ο Ιακοπινι εβαλε τα τριποντα και ο Ραγκατσι μας εκτελεσε απο τα πλαγια... δεν ξεχνιουνται αυτα
Dimg4
 

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Π. 9/3 18:00 nova3

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Πέμ 10 Μαρ 2011, 00:26

σωστός; τον είχα ξεχάσει το ραγκάτσι...να πα να γ

λοιπόν μη με ξενυχτάτε άλλο αύριο είναι το μεγάλο ματς...την έπλυνα τη φανέλα; έχω μια των σπερς πάλι καλά δεν θα χαλάσω το ασπρόμαυρο λουκ
Τελευταία επεξεργασία από KalamarGiannis και Πέμ 10 Μαρ 2011, 00:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2249
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Π. 9/3 18:00 nova3

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 10 Μαρ 2011, 00:28

μεγάλη παικτούρα ο erceg. πέρυσι στο πρώτο ματς στη νέα σμύρνη μπροστά μας έτριβα τα μάτια μου. σκεφτείτε να τον είχαμε εμείς δανεικό και όχι ο νιώνιος...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10601
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Π. 9/3 18:00 nova3 49-77

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Πέμ 10 Μαρ 2011, 00:29

οοο οοο φερτε τον Μονρο
το κυπελο να παρουμε το Ευρωπαικό ...
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2249
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Π. 9/3 18:00 nova3 49-77

Δημοσίευσηαπό denis » Πέμ 10 Μαρ 2011, 00:34

Αυτόν τον παίκτη κάποιος τρομερός προπονητής τον έβαζε να κάνει βάρη γιατι έβλεπε πως μόνο βαρύ 5 θα μπορέσει να παίξει

Υ.Γ. Συγχαρητήρια στον ΚαλαμαριαΓιαννη που δεν έχει ξαναποστάρει με αυτόν τον ρυθμό ποτέ. Μόνο τώρα που ο ΠΑΟΚ δεν πάει καλά στο μπάσκετ :mrgreen: :mrgreen:
Υ.Γ. 1 Ο Palok έχασε τον τίτλο του πίνω κρασιά και βολτάρω στο φόρουμ :D
Υ.Γ.2 Δες για τελευταία φορά τα pm σου.
ΠΑΟΚ παντού αλλά στο ΜΠΑΣΚΕΤ 1926 φορές παραπάνω
Μακριά οι ποδοσφαιροΚΆΦΡΟΙ από το ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΟΥ. 4+2+2 αγωνιστικές (για μια χρονιά)ήταν αρκετές
Με Μπάνε Σούλη και Μάτζικ δεν υπάρχει λόγος να μην πάρεις διαρκείας
Άβαταρ μέλους
denis
 
Δημοσιεύσεις: 695
Εγγραφή: Παρ 21 Αύγ 2009, 16:24
Τοποθεσία: Ωραιόκαστρο

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Π. 9/3 18:00 nova3 49-77

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 10 Μαρ 2011, 00:37

Δηλαδη εμας θα μας αφησεις στην απεξω ρε καμια ενημερωση στον κορινθιο για τα τεκτενωμενα και τα θελω του κανωτα? και μετα διαμαρτυρεσται γιατι δεν συμμετεχω :D
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Π. 9/3 18:00 nova3

Δημοσίευσηαπό free4 » Πέμ 10 Μαρ 2011, 00:52

yiannisPAOKitalia έγραψε:
free4 έγραψε:Εγω το εχω πει απο μερες οτι προτιμω το μισοδιαλυμένο μπάσκετ από το ποδόσφαιρο των εκατομμυρίων εσόδων και των απλήρωτων παικτών.. τουλάχιστον εδώ ξέρουμε τι θα συναντήσουμε!


Όπου γάμος και χαρά.. αλλά στο ζόρια, χαρταετό!


Μπα.. Θα παω εκει που γουσταρω κι οχι εκει που θα με βγει η πιστη με τους γυρω μου να γινονται προπονητες της κερκιδας.. Και μπασκετ ειδαμε και φωναξαμε και βοηθησαμε το μπασκετακι οσοι πηγαμε.. Οι υπολοιποι συνεχιστε να πιστευετε ότι το Π του ΠΑΟΚ σημαίνει Ποδοσφαιρικός.. Καληνύχτα σας!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Π. 9/3 18:00 nova3 49-77

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 10 Μαρ 2011, 00:55

χαχαχα. άσε ρε. το παρατήσατε το μπασκετάκι. όλοι σας και όλοι μας. στην κεντρική σελίδα τα θέματα του 3ου στην Α1 ΠΑΟΚ είναι κάτω από τα σκορ των ακαδημιών του ποδοσφαίρου και από το καινούργιο (κατά τα άλλα χιουμορώδες)σύνθημα για το μοσχογούρουνο τον μαρινάκη! έχουμε φάει τον παπά εδώ και 2 μήνες και ασχολούμαστε μόνον με το κύπελλο στη μπάλα. τίποτε άλλο. ούτε θέαμα μας ενδιαφέρει, ούτε σαρδελοπαίκτες, ούτε που δεν έχουμε προπονητή, ούτε οτι έχουμε φάει δυο 4αρες τα τελευταία 2-3 χρόνια εύκολα από μια ομάδα που εδώ μέσα χαρακτηρίζεται αεκακι και τελειωμένη όπως και ο βάζελος!!!!! (εδώ θα μου πεις έχουμε ρεκορ 9-20 μέσα στη νέα σμύρνη με τον νιώνιο...). και φυσικά κάνουμε πορείες για να απελευθερωθούν οι οπαδοί, και όχι για το μπάσκετ του ΠΑΟΚ από τους κατσαριδοκανώτες. άντε μην αρχίσω πάλι βραδιάτικα.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10601
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Π. 9/3 18:00 nova3 49-77

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 10 Μαρ 2011, 00:56

Ρε μαγκες μια που μιλαω με μπασκετικους... φανελες ρετρο παιζει να βρουμε πουθενα? Nba εννοω γιατι κοιμουνται ορθιοι στην Καε... ποσες φορες εστειλα προταση για να πουλησουν φανελες ρετρο του ΠΑΟΚ
Dimg4
 

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Π. 9/3 18:00 nova3 49-77

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 10 Μαρ 2011, 01:17

palok έγραψε:χαχαχα. άσε ρε. το παρατήσατε το μπασκετάκι. όλοι σας και όλοι μας. στην κεντρική σελίδα τα θέματα του 3ου στην Α1 ΠΑΟΚ είναι κάτω από τα σκορ των ακαδημιών του ποδοσφαίρου και από το καινούργιο (κατά τα άλλα χιουμορώδες)σύνθημα για το μοσχογούρουνο τον μαρινάκη! έχουμε φάει τον παπά εδώ και 2 μήνες και ασχολούμαστε μόνον με το κύπελλο στη μπάλα. τίποτε άλλο. ούτε θέαμα μας ενδιαφέρει, ούτε σαρδελοπαίκτες, ούτε που δεν έχουμε προπονητή, ούτε οτι έχουμε φάει δυο 4αρες τα τελευταία 2-3 χρόνια εύκολα από μια ομάδα που εδώ μέσα χαρακτηρίζεται αεκακι και τελειωμένη όπως και ο βάζελος!!!!! (εδώ θα μου πεις έχουμε ρεκορ 9-20 μέσα στη νέα σμύρνη με τον νιώνιο...). και φυσικά κάνουμε πορείες για να απελευθερωθούν οι οπαδοί, και όχι για το μπάσκετ του ΠΑΟΚ από τους κατσαριδοκανώτες. άντε μην αρχίσω πάλι βραδιάτικα.



Οκ το επιασα το υπονοουμενο, ελπιζω να το επιασαν ολοι.
Αλλα επι προσωπικου με αδικεις, γενικα εχω χαθει απο το φορουμ οι λογοι πολλοι που αν θελεις τους συζηταμε ιδιαιτερως.
Ο μονος που μπορω να γραψω στο φορουμ και ισως ο πιο σημαντικος ειναι οτι εχω κοψει το τσιγαρο εδω και τρεις μηνες και μαζι με αυτο πρεπει να κοπουν σιγα σιγα και αλλες συνηθειες καλες οι κακες για να παραμεινει κομενο ;)
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Π. 9/3 18:00 nova3

Δημοσίευσηαπό yiannisPAOKitalia » Πέμ 10 Μαρ 2011, 01:39

Αγγαρεία.. Κανα youtubάκι παίζει?

free4 έγραψε:
yiannisPAOKitalia έγραψε:
free4 έγραψε:Εγω το εχω πει απο μερες οτι προτιμω το μισοδιαλυμένο μπάσκετ από το ποδόσφαιρο των εκατομμυρίων εσόδων και των απλήρωτων παικτών.. τουλάχιστον εδώ ξέρουμε τι θα συναντήσουμε!


Όπου γάμος και χαρά.. αλλά στο ζόρια, χαρταετό!


Μπα.. Θα παω εκει που γουσταρω κι οχι εκει που θα με βγει η πιστη με τους γυρω μου να γινονται προπονητες της κερκιδας.. Και μπασκετ ειδαμε και φωναξαμε και βοηθησαμε το μπασκετακι οσοι πηγαμε.. Οι υπολοιποι συνεχιστε να πιστευετε ότι το Π του ΠΑΟΚ σημαίνει Ποδοσφαιρικός.. Καληνύχτα σας!

Ε ναι! Γιατί μόνο φέτος, πριν από ένα μήνα εμφανίστηκαν για πρώτη φορά στο γήπεδο οι προπονητάκηδες, δεν υπήρχαν από πάντα. Ουχί! Ποτέ. Στο ματς με την Καβάλα τους άκουσες πρώτη φορά στη ζωή σου.

Φυγόπονος και ευθυνόπονος.


Εδώ, μου γύρισες από τον αγώνα και αντί να γράψεις κάτι ουσιαστικό κοιτάς να απαντήσεις σε μένα.

Άσ'το, κατρακύλα λίγο ακόμη μέχρι ν'ακούσεις tong!

ΥΓ: Μπράβο free, έσωσες το μπασκετάκι!
-
yiannisPAOKitalia
 
Δημοσιεύσεις: 3331
Εγγραφή: Τρί 14 Οκτ 2008, 23:38
Τοποθεσία: Bologna

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Π. 9/3 18:00 nova3 49-77

Δημοσίευσηαπό denis » Πέμ 10 Μαρ 2011, 01:51

Λαμόγιο από την Ιταλία που κρυβόσουν όσο ήσουν Θεσ/νικη να μην σε δω, μην πειράζεις μπασκετικούς γιατί θα έχεις να κάνεις μαζί μου :lol: :lol: :lol:
ΠΑΟΚ παντού αλλά στο ΜΠΑΣΚΕΤ 1926 φορές παραπάνω
Μακριά οι ποδοσφαιροΚΆΦΡΟΙ από το ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΟΥ. 4+2+2 αγωνιστικές (για μια χρονιά)ήταν αρκετές
Με Μπάνε Σούλη και Μάτζικ δεν υπάρχει λόγος να μην πάρεις διαρκείας
Άβαταρ μέλους
denis
 
Δημοσιεύσεις: 695
Εγγραφή: Παρ 21 Αύγ 2009, 16:24
Τοποθεσία: Ωραιόκαστρο

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Α1 2010-2011

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης