Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 5/2 17:00 nova3

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 5/2 17:00 nova3

Δημοσίευσηαπό Pegasus » Δευτ 31 Ιαν 2011, 15:39

P.A.O.K. - Aris.jpg


Χωρίς κόσμο. Νίκη για την τρίτη θέση. Α ρε μπασκετάκι...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
Κλειστόν
Άβαταρ μέλους
Pegasus
 
Δημοσιεύσεις: 3187
Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 20:24

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 5/2 17:00 novasports3

Δημοσίευσηαπό gash04 » Δευτ 31 Ιαν 2011, 17:23

Βουρ για τρόικα
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 5/2 17:00 novasports3

Δημοσίευσηαπό DimisK » Δευτ 31 Ιαν 2011, 20:34

Χωρίς κόσμο την Τετάρτη, χωρίς κόσμο το Σάββατο...Καλά πάμε....

Με κόσμο θα τους τσακίζαμε. Τώρα αλλάζει το πράγμα. Η ομάδα πάντως είναι σε φόρμα και πιστεύω ότι είναι καλύτερη από τον ρούλη. Θέλω να δω ένα σπουδαίο ματς και μια σπουδαία νίκη!

Πάμε ΠΑΟΚΑΡΑ!!!
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 5/2 17:00 novasports3

Δημοσίευσηαπό kostasff » Δευτ 31 Ιαν 2011, 22:59

Νίκη και με διαφορά για να καπαρώσουμε την 3η θέση.
Δυστυχώς θα πληρώσουμε την μαλ...κία κάποιων και θα χάσουμε την ευκαιρία για ένα γεμάτο γήπεδο. Κρίμα.
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 5/2 17:00 nova3

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Τρί 01 Φεβ 2011, 15:03

Τη μαλακία και την επίδειξη ισχύος του διαιτητη Χριστοδούλου, την ξεφτιλισμένη στάση των αρμόδιων πειθαρχικών οργάνων και την αδυναμία της διοίκησής μας να διεκδικήσει το ο,τιδήποτε, θα πληρώσουμε Κώστα.
Γενικά απορρίπτω πλήρως τη γελοία λογική να βρίσκουμε παντού αποδιοπομπαίους τράγους για τις μαλακίες που κάνουμε Κώστα, αλλά αυτά που συνέβησαν στο συγκεκριμένο παιχνίδι, η τιμωρία που ακολούθησε και αντιστοίχως η ατιμωρησία για κάποιους άλλους, είναι από τα μεγαλύτερα τέτοιου στυλ σκάνδαλα που έχουν συμβεί τα τελευταία 10-15 χρόνια, από κάθε άποψη και κυρίως από νομική και είμαι αμετακίνητος σε αυτή μου τη γνώμη.
Απλώς δεν κουνήθηκε φύλλο λόγω του νεκρού πρωταθλήματος και της δικής μας ασημαντότητας εντός αυτού.
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 5/2 17:00 nova3

Δημοσίευσηαπό Pegasus » Τρί 01 Φεβ 2011, 15:07

Έτσι είναι. Άμα έχουν πετάξει από πριν τόνους λάσπης στο όνομά σου, μετά είναι εύκολο να σου φορτώσουν ένα περιστατικό ακόμα και μετά ένα περιστατικό ακόμα...

Ο Άρης φέτος είναι εξαιρετικά ασταθής απ' τα λίγα που έχω μάθει και φαίνεται να παίζει καλά κυρίως στην Ευρώπη παρά στην Ελλάδα. Ακόμα και χωρίς Λάζο μπορούμε να νικήσουμε, άλλωστε απ' την έδρα μας μόνο οι δυο βρικόλακες (κακώς) περνάνε.
Κλειστόν
Άβαταρ μέλους
Pegasus
 
Δημοσιεύσεις: 3187
Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 20:24

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 5/2 17:00 nova3

Δημοσίευσηαπό Trikaliotis » Τρί 01 Φεβ 2011, 15:19

Πως γίνεται κάθε φορά πριν από ματς με τον Ρούλη να φεύγει και ένας βασικός και σημαντικός μας παίχτης δε μπορώ να το εξηγήσω...Πρώτα ο Σιμς, τώρα ο Λάζος? Όχι πως οφείλεται στη διαχρονική τους κωλοφαρδία, προς Θεού, κάτι τέτοιο μόνο εγώ (άντε και ο Πάλοκ με τον Αουρελιάνο) θα σκεφτόμασταν..Ελπίζω να μείνει έστω μόνο για αυτό το παιχνίδι ο Λάζος για να πάρουμε και τη διαφορά, γιατί η φρόντ-λάιν τους είναι πραγματικά αστεία και θα τους χτυπήσουμε εκεί. Αλλιώς, χωρίς Λάζο θα είμαι ευχαριστημένος και με μια απλή νίκη..
Trikaliotis
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2008, 20:23

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 5/2 17:00 nova3

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 01 Φεβ 2011, 15:41

μια απλή νίκη με 20+ πόντους, δεν θέλουμε κάτι παραπάνω, μην είμαστε και πλεονέκτες... :mrgreen:

PS: κώστα η απόφαση του χριστοδούλου να πάει στα αποδυτήρια είναι ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ. δεν γινόταν τίποτα στο ματς (εκτός από τα γνωστά χαρτάκια και φτυσίματα που συμβαίνουν σε όλα τα γήπεδα). το γήπεδο ήταν ηρεμότατο (ξαναλέω σε σχέση με αυτά που ξέρουμε για ελλάδα). ο τύπος είναι ψυχοπαθής, τον είδα πώς κοίταγε το χρονόμετρο για να αποφασίσει αν πρεπει να εκτελέσει 2 βολές σε νεκρό χρόνο ο navarro στην σλοβενία λες και θα άλλαζε κάτι... είναι από τους ανθρώπους που νομίζουν οτι έχουν αναλάβει ένα έργο και πρέπει να το κάνουνε σωστά!!! έχουμε πήξει από δαύτους στην ελλάδα τόσα χρόνια (πάντα πάνε βάσει νόμου, αυτοί μόνο τα κάνουνε σωστά και νουθετούν τους άλλους, από ηθική δεν παίζει...)...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 5/2 17:00 nova3

Δημοσίευσηαπό kostasff » Τρί 01 Φεβ 2011, 16:11

ας απαντήσω κι εγώ μιας και τα "άκουσα" σχεδόν απ' όλους. Εχω πάψει να θεωρώ φυσιολογικό και ανάξιο τιμωρίας τα ελάχιστα κέρματα, το φτύσιμο, το ένα μπουκάλι, τα λέιζερ κλπ. Όχι, δεν το δέχομαι. Πρέπει επιτέλους να αλλάξουν κάποια πράγματα και να τιμωρούνται όλα τα παραπάνω "φυσιολογικά" φαινόμενα. Δυστυχώς βέβαια υπάρχει μεγάλη ατιμωρησία προς τους 2 "μεγάλους" και αυτό δίνει το "δικαίωμα" στους υπόλοιπους (κι εμείς μεταξύ αυτών) να νιώθουμε αδικημένοι. Δεν είμαι υπέρ των συμψηφισμων. Αυτοί δημιούργησαν πολλά στραβά και όχι μόνο στον αθλητισμό.
Επίσης δεν είμαι υπέρ της αποφυλάκισης κάποιου οπαδού επειδή έριξε μόνο μια φωτοβολίδα ή επειδή έσπασε μόνο ένα τζάμι κλπ. Αυτές οι καγκουριες πρέπει να κοπούν μαχαίρι.
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 5/2 17:00 nova3

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 01 Φεβ 2011, 16:20

το να παίξεις χωρίς φιλάθλους τους μισούς αγώνες (4) από τους υπόλοιπους 8 -για αυτά τα έκτροπα- σε συνδυασμό με την γνωστή ανυπαρξία ρευστού σε ολόκληρη την Α1 είναι σαν να τελειώνεις από το χάρτη την ΚΑΕ (μια εκ των 3-4 μεγαλυτέρων της λίγκας σε εισητήρια) και συνάμα να βάζεις στη διαδικασία 12 παίκτες + τον προπονητή να διεκδικήσει τα χρήματά του από τα δικαστήρια (καλά αυτό σε εμάς γίνεται ούτως ή άλλως). WHAT A FUCK IS ESAKE FOR τότε????
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 5/2 17:00 nova3

Δημοσίευσηαπό kostasff » Τρί 01 Φεβ 2011, 16:29

αυτα τι σχέση έχουν με την τιμωρία μία ομάδας. Όποιος κάνει αξιόποινες πράξεις θα πρέπει να τιμωρείται ανεξάρτητα αν είναι μεγάλη ομάδα και ανεξάρτητα αν μείνουν απλήρωτοι οι υπάλληλοί της. Επαναλαμβάνω βέβαια ότι οι 2 "ξεφεύγουν"
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 5/2 17:00 nova3

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 01 Φεβ 2011, 16:32

αυτά στην ελλάδα. στην ελβετία ο τύπος που τρέχει με 200 και έχει εισόδημα 1 δις ευρώ πληρώνει 1 μύριο πρόστιμο και ο κάγκουρας που ξακαυλώνει με το κωλοφτιαγμένο του peugeot και βγάζει 30 χιλιάρικα θα πληρώσει ανάλογα με αυτά που έχει. αλλά τι λέω τώρα? ο νόμος είναι ΝΟΜΟΣ στην Ελλάδα. μη λέμε μαλακίες...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 5/2 17:00 nova3

Δημοσίευσηαπό kostasff » Τρί 01 Φεβ 2011, 16:47

Σωστό εν μέρει αλλά αν κάποιος των 580€ τρέχει με 200 δεν πρέπει να τιμωρηθεί γιατί θα μείνουν χωρίς γάλα τα παιδάκια του?
Ας απαντήσει το νομικό τμήμα του φόρουμ...(κερκυραίος και ντένις) :mrgreen:
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 5/2 17:00 nova3

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 01 Φεβ 2011, 16:54

καλά δε βγάζουμε άκρη. πάντως ξέρεις καλά οτι υπέρ των κάφρων εγώ δεν είμαι. αλλά πες μου διάβολε (πρέκας :mrgreen: ) πώς ακριβώς τιμωρείται ο κάφρος αν η ομάδα παίζει κεκλεισμένων των θυρών????? ....

PS: δικαιοσύνη γαμι@λα, ο ΠΑΟΚ πάνω απ' όλα.

και για να μην ξεχνιόμαστε
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 5/2 17:00 nova3

Δημοσίευσηαπό kostasff » Τρί 01 Φεβ 2011, 16:59

όσο με φτιάχνει αυτό το βιντεο άλλο τόσο με ρίχνει η απορία που βρίσκονται όλοι αυτοί στο υπόλοιπο πρωτάθλημα.
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Α1 2010-2011

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης